Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
dziewczyny zastanawiam sie nad ramka na prezent ta gdzie mozna zrobic odcisk stópki i dłoni maluszka.kupowala ktoras??fajne czy nie koniecznie???


Kochana ja własnie szperam na allegro 😁 i tego szukam 🙂 Ale Landusia mówiła,że to całe gówienko jest 😞 bo nie chce sie trzymać.Chciałam kupić to i dać na dzień Babci i Dziadka..ale znalazłam cosik innego też fajnego 🙂

http://allegro.pl/ramka-ze-zdjeciem-i-twoimi-zyczeniami-na-swieta-i1989793357.html

u tego sprzedawcy też są te ramki co nóżke i rączke sie odciska..kto wie może sie jednak skusze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy no i po szczepieniu była gorączka 😠, noc do dupy 😠jestem zmęczone a dziś wpadają kumpele z pracy i czas ogarnac chate.
W piatek mam zaproszenie od bylego prezesa bo jest w polsce na impre na 21 🤪 i co dupa nie ide,zaduza rewolucja dla mnie logistyczna tym bardziej ze w sobote raniutko do fryzjera brykam.

a dziś koleżanki z pracy przywioza pake dla emilki 🤪 🙂 🙂, a mama czeka na bony i czeka i czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Witamy no i po szczepieniu była gorączka 😠, noc do dupy 😠jestem zmęczone a dziś wpadają kumpele z pracy i czas ogarnac chate.
W piatek mam zaproszenie od bylego prezesa bo jest w polsce na impre na 21 🤪 i co dupa nie ide,zaduza rewolucja dla mnie logistyczna tym bardziej ze w sobote raniutko do fryzjera brykam.

a dziś koleżanki z pracy przywioza pake dla emilki 🤪 🙂 🙂, a mama czeka na bony i czeka i czeka.


ja właśnie dzisiaj z bonami do tesco na zakupysie wybieram 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
kamiska napisał(a):
dziewczyny zastanawiam sie nad ramka na prezent ta gdzie mozna zrobic odcisk stópki i dłoni maluszka.kupowala ktoras??fajne czy nie koniecznie???


Kochana ja własnie szperam na allegro 😁 i tego szukam 🙂 Ale Landusia mówiła,że to całe gówienko jest 😞 bo nie chce sie trzymać.Chciałam kupić to i dać na dzień Babci i Dziadka..ale znalazłam cosik innego też fajnego 🙂

http://allegro.pl/ramka-ze-zdjeciem-i-twoimi-zyczeniami-na-swieta-i1989793357.html

u tego sprzedawcy też są te ramki co nóżke i rączke sie odciska..kto wie może sie jednak skusze 🤪



🙂zaraz luknę...no wlasnie tak mi sie wydawało ze Leer była niezadowolona,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Jezuuuuu ja jak walnę piffffko wkoncu to się uwalę tak jak moja siostra jak skonczyła karmić jednym reddsem się ubzdrygoliła aż wszyscy byli w szoku 😁 😁 😁 😁

hehehe ja tez 🙂 marze nawet by wypic karmi 🙂

asiazg-zdjecie boskie

nooo i sie witam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
hej dziewczyny nie polecam spacerów o 17 moj wczoraj dostał kataru masakra cała noc co chwila odciagam co mozna stosowac u takiego szkraba???

najlepiej masc majerankowa, plukac nosek sola fizjologiczna lub woda morska. noi odciagac gluty - to dziala 🙂
btw. ktos pisal o problemach z laktacja - powiem, ze ost. mialam mnostwo stresow - wiec to przerabialam, polecam:
- piwo karmi (w roznych smakach - mi podchodzi najlepiej malinowe) lub Bavaria (dostepne w Tesco w roznych smakach)
- herbatke laktacyjna z Herbapolu
- polecam zrobic napar z 2 saszetek herbaty z pokrzyw na pollitrowy kubek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
moje dziecko nie jadło od 5 🤪i nadal nie chce bosh wykoncze sie przez niego

moja też mnie wykończy...dziś budziła się co 3 h 😮 😮 😮 ...a najgorsze jest to, że jak Tomek próbuje ją nakarmić w nocy to wyje jak opętana....wystarczy, ze ja ją wezmę od razu cisza i spokojnie pije. Nie wiem co jej odbiło 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
moje dziecko nie jadło od 5 🤪i nadal nie chce bosh wykoncze sie przez niego

moja też mnie wykończy...dziś budziła się co 3 h 😮 😮 😮 ...a najgorsze jest to, że jak Tomek próbuje ją nakarmić w nocy to wyje jak opętana....wystarczy, ze ja ją wezmę od razu cisza i spokojnie pije. Nie wiem co jej odbiło 🤢 🤢 🤢 🤢


wolalabym zeby jadł co 3 h niz wcale teraz jak próbuje mu dac to wypluwa i sie cieszy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
hejooooooooooooooooooooooo
ja już wstałam,Emili najedzona zasypia a przez sen w głos sie śmieje 🤪 😁 😁

Dziewczynki jaka ja z Niej dumna jestem!!!wczoraj kupiliśmy inhalator w aptece (mieliśmy pożyczyć od teściowej,ale uznaliśmy że niewiadomo kto tam paszcze wkładał 😁 ) taka grzeczniutka była!!!!!!!maseczke na twarzy miała,nawet nie drgnęła!!ładnie oddychała,jakby w ogóle tej maski nie było!!!jak miała iść spać posmarowałam Jej maścią majerankową pod noskiem,w nocy jeszcze raz i teraz super już sie Jej oddycha!!sama jak jakaś durna sie na nią skusiłam ☺️a że mam katar to se smarnęłam ☺️nie mogli na chacie wytrzymać ze śmiechu 🤪 😁 😁wyglądałam jak muszkieter 🤪 😁Mama coś chciała do mnie powiedzieć patrzy na mnie i w śmiech..polewkaaaaa 🤪
a no widzisz 🙂a jaki to inhalator?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
podczytałam wczorajsze rozmowy i sie uśmiałam 😁 😁 😁 😁

Anulcia to jak Ty sobie wysmarowałaś maścia ze wygladałaś jak muszkieter????????????przecie to sie smaruje nozdrza a raczej wciera 😜
Mati wczoraj dał mi w kość mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej 🙂zaraz do lekarza sie wybieramy nerwa mam .............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...