Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
letka82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hanka tez mi się cos rozwyła,najpierw się pięknie bawiła..coś tam sobie tłumaczyła pod nosem wierzgała nóżkami i uśmiechała się na miśki aż tu raptem ryk. A ona po prostu sobie przypomniała że pora karmienia przyszła,równe 2,5h jakby miała zegarek w żoładku 😮 w nocy potrafi mi do 5h przekimać a w dzień bardziej czuwa 🤔
Co jakiś czas się kręci,ale na razie kima,pół godziny już wow 😮


Mój śpi od 10 🤪 🤪

moja od 10:45 😁 i to jeszcze na boczku na którym nie lubiła do tej pory spać,po woli się juz chyba przyzwyczaja 🙂
a za oknem słońce się wyłania więc spacer obowiązkowy 🙃

U mnie póki co słońca brak, ale i tak będzie spacerniak ;0 Niech no tylko się gwiazdka obudzi, bo trzeba biec po pamki jedynki do sklepu. Jedynki przyciasne, dwójki przyduże 😞
I nigdzie w Biedronce nie ma dady 1 😞 😞 😞

ja juz w szpitalu stosowałam z dady i byłam bardzo zadowolona,skończyła mi sie paczka to teraz używam z pampersa bo rodzice kupili mi pare paczek i sie wkurzam bo sa jakies niewymiarowe,juz pare razy mi sie przelała a tamte nigdy,skoncza mi sie to wróce do dady 😠

mnie sie tez pampki prZelewaja i nawet kupale wypływają 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hanka tez mi się cos rozwyła,najpierw się pięknie bawiła..coś tam sobie tłumaczyła pod nosem wierzgała nóżkami i uśmiechała się na miśki aż tu raptem ryk. A ona po prostu sobie przypomniała że pora karmienia przyszła,równe 2,5h jakby miała zegarek w żoładku 😮 w nocy potrafi mi do 5h przekimać a w dzień bardziej czuwa 🤔
Co jakiś czas się kręci,ale na razie kima,pół godziny już wow 😮

unas 3h i ma 15 min i wrzaaassk , karmienie mus byc jak w morde punktualnie bo inaczej mamusia ma szanse uslyszec ze JA TEZ POTRAFIE 😁 😁


a my dalej na piersi i karmienie jak popadnie... zdecydowanie nie mam unormowanej laktacji, ciekawe ile jeszcze uda sie pociagnac 😉
a jakie masz to mleko, ze ie ma zaparc? moze bede dodatkowo podawac malemu a swoje odciagne i zamroze np..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
kahlanik napisał(a):
agamu napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

Olka ma to samo!!!!haha sie dobrali-znaczy dobralysmy ich 😜
Zaczelam Ja wkoncu na spiocha rozbierac -a ta melodia do snu konkretna 🙂 i wkoncu jak na haju Ją wykapalam z przymrozonym jednym okiem,bezwładna z szeroko rozstawionymi raczkami i nozkami rozkraczonymi jak Zabka hahaha spala i sie kompala 😎


Asiula ale Oleńka ma bębola na zdjęciu, zupełnie jak mój Tadzio 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁


MAGDA czy Tadzio ma na sobie pajaca w dinozaury na fotce w avatarze???? Jeśli tak, to my też mamy takie wdzianko 🙂 🙂 🙂


MA 😉 😉 Fajne są te ciuszki 🙂

ja kocham ubranka i wszystko co jest z : TERJAN lub EWA KLUCZE

wklej ten kaftanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hello, bylismy dzisiaj tej poradni gastroenterologicznej.....masakra poprostu..... 🤢


i co Ci powiedzieli?

akurat jagode rozbudzili wazeniem (4370g) i dostala kolki (ja tak myslalam zawsze) lekarz powiedzial ze to nie jest kolka tylko refluks....zwyczajna zgaga....mowi ze ma alergie pokarmowa (cala obsypana i czerwona) i ze od tego jelito moze ja bolec no i stad te placze i to napinanie sie....mam miec diete hipoalergiczna i dostala polprazol a jesli to jej nie pomoze to rpzechodzimy na sztuczne mleko bebilon pepti.......tylko ze ja chce ja karmic cycem do 6m-ca....eh....bo kolki tez ma ale to co ona calymi dniami placze i sie napina to relfuks a kolka mzoe byc po poludniu i tylko raz gora 2 w ciagu dnia a nie tak jak mi sie zdawalo (wg objawow) z 1o razy na dzien..

doradzili ci co masz jadac na takiej diecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

ja wybudzam na karmienie i kapanie


Mati wczoraj zrobił taka mega kupe ze mi bujaczek ufaflunił nie wspomne ze on sam po pachy był ufajdany ale jak ja sie ucieszyłam bo juz myslała,m zema problem z kupa!!!!wiec o godz 16 juz go kapałam i po kapieli spał do 21 😮i od 22.30 do prawie 5 rano 🤪zakupiłam Bobotic i Plantex duo i baki ida jak siemasz wiktor 🙃 🙃 🙃:silly 😁elicol sie u nas nie sprawdził i 45 zł poszło w piz*u


hehe 🙃 my tez mamy bobotic, ale ostatnio Antos piers dostaje i nie wiem jak mu te krople wlac, bo wolno leca i duzo ich trzeba podac 😁
jak myslicie- mozna stosowac debridat z boboticiem razem?
bo moja genialna pani doktor oczywiscie nic nie powiedziala o stosowaniu z innymi lekami 🤢 najwyzszy czas w koncu zmienic te przychodnie.. 😠

Polecam naszą bo jest rewelacyjnym lekarzem baardzo chwalonym
bardzo dokladnym i posiwecajacym mase czasu i uwagi i bardzo dzuo informacji
przyjmuje w przychodni i prywatnie ale wiadomo trzeba pytac czy przyjmie zeby sie moc zapisac nmusi wyrazic zgode
krople ja na lyzeczce podawalam przed karmieniem, teraz wlewam do butli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

ja wybudzam na karmienie i kapanie


Mati wczoraj zrobił taka mega kupe ze mi bujaczek ufaflunił nie wspomne ze on sam po pachy był ufajdany ale jak ja sie ucieszyłam bo juz myslała,m zema problem z kupa!!!!wiec o godz 16 juz go kapałam i po kapieli spał do 21 😮i od 22.30 do prawie 5 rano 🤪zakupiłam Bobotic i Plantex duo i baki ida jak siemasz wiktor 🙃 🙃 🙃:silly 😁elicol sie u nas nie sprawdził i 45 zł poszło w piz*u


hehe 🙃 my tez mamy bobotic, ale ostatnio Antos piers dostaje i nie wiem jak mu te krople wlac, bo wolno leca i duzo ich trzeba podac 😁
jak myslicie- mozna stosowac debridat z boboticiem razem?
bo moja genialna pani doktor oczywiscie nic nie powiedziala o stosowaniu z innymi lekami 🤢 najwyzszy czas w koncu zmienic te przychodnie.. 😠

Polecam naszą bo jest rewelacyjnym lekarzem baardzo chwalonym
bardzo dokladnym i posiwecajacym mase czasu i uwagi i bardzo dzuo informacji
przyjmuje w przychodni i prywatnie ale wiadomo trzeba pytac czy przyjmie zeby sie moc zapisac nmusi wyrazic zgode
krople ja na lyzeczce podawalam przed karmieniem, teraz wlewam do butli


a jak sie nazywa i gdzie przyjmuje? 🙂 pewnie w dg?
ja nie wiem co sie z ta przychodnia ostatnio porobilo, kiedys byla wysmienita 🤢

a ile sie kropli saba dodaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Dzisiaj na naszej wadze wyszło 5200 a u nich 5 kg - tam na szczepieniu , a i malutka P.doktor obejrzała i wszytsko ok ....

ja sie waze sama 2 razy potem z corcia 2 razy i sie zgadza wsjo odejmuje i wiem 🤪
ciesze sie ze przybiera 350 na tydzien
wiec nadrabia ten bidny szpital nabiera cilka wkoncu pojawiają sie faldki

Agatka nasza tez lubi odrobine analu hahahha uwielbia klepanie po pupce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
moze zrobimy sobie tez taki wątek z wagą i wrostem i ile ma dzidek tygodni wtedy moglybysmy sobie porownywac i sprawdzac czy w normach miescimy??

tez nad tym myslala , zakładaj Luizka

ok
wait momencik

SZKODA ZE NIE MA TAK JAK NA BRZUSZKU ....WCHODZIMY WRZESIEN I WSZYTSKO MAM ....POZNIEJ SOBIE OTWIERAMY CO CHCEMY , A NIE TAKIE ROZSYPANE ....CIEKAWE CZY PIOTER COS MOGŁBY ZARADZIC ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hanka tez mi się cos rozwyła,najpierw się pięknie bawiła..coś tam sobie tłumaczyła pod nosem wierzgała nóżkami i uśmiechała się na miśki aż tu raptem ryk. A ona po prostu sobie przypomniała że pora karmienia przyszła,równe 2,5h jakby miała zegarek w żoładku 😮 w nocy potrafi mi do 5h przekimać a w dzień bardziej czuwa 🤔
Co jakiś czas się kręci,ale na razie kima,pół godziny już wow 😮

unas 3h i ma 15 min i wrzaaassk , karmienie mus byc jak w morde punktualnie bo inaczej mamusia ma szanse uslyszec ze JA TEZ POTRAFIE 😁 😁


a my dalej na piersi i karmienie jak popadnie... zdecydowanie nie mam unormowanej laktacji, ciekawe ile jeszcze uda sie pociagnac 😉
a jakie masz to mleko, ze ie ma zaparc? moze bede dodatkowo podawac malemu a swoje odciagne i zamroze np..

NO JUZ CI MOWILAM TO MRUDZILAS ZE ZA MALO PIJE MM ZEBY ZMIENIAC 😜 😜
HIPP BIO COMBIOTIC
puszka 800 g 39 zeta w realu lub http://dodomku.pl/salon_hipp/produkt/32487/9062300122883/Hipp_Bio_Combiotik_1_ekologiczne_mleko_poczatkowe.html
super z kwasami omega 3 z blonnikiem itp lekko strawne, gesciejsze, tlusciejsze i widze ze wypija szybciej i wiecej bo juz 100 wali na 1 posilek i jak szybko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Tadzio zrobił już dziś 4 kupy!!! i tym sposobem nie śpię od 5, zacznę się wkurzać na ten leżaczek 😠 😮 😁 😁 🤪 A tak serio to z każdą kupą spada mi kamień z serca 😁
i chyba przez to chce jeść co 2h, a jak nie dostanie odpowiednio szybko to wyje i sam się krztusi tym płaczem 🤢 🤢 Chyba go raz sztucznym zatankuje, może mu na dłużej starczy?
O, znów zaczyna stękać!!!

widzisz lezaczek działa, a kolki miał????


Jak tylko w nocy zaczyna stękać to go tam kładę i włączam wibracje. Dalej stęka ale produktywnie, gaziki mu odchodzą, a nierzadko i kupa 🙂 Już nigdy więcej krzyków bólu!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
agata82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata82 napisał(a):
a my tradycyjnie nie śpimy tylko zwiedzamy 😮 Młoda się najadła, ja ściągnełam mleczko i nie powiem, fajnie by było sie kimnąć ale Hrabina ma inny plan na te część nocy 🤢 leży sobie, gada cos pod nosem 🤨
buuuuu 🙃
ma ktos patent na uśpienie dziecka??? 🥴 🥴

kochana a rozmawiasz z nią , bo jak moja budzi sie o 4 to moj M ja karmi ja ja przebieram , jak ja biore juz na odbicie to ona juz spi , tylko ja nie czekam az mała sie porzadnie rozpłacze w łozeczku , zaczyna sie krecic , mruczy to szybko ja biore do siebie na łozko i wtedy karmienie, przebieranie i dalej spanie ....


nie rozmawiam, swiatło jest bardzo lekkie, tyle zeby ja przebrac. my spimy w drugim pokoju i jak słysze ze popłakuje to ide do niej. nie ma reguły czasami bardziej sie popłacze, czasami wcale. jak zje i odbije kłade ja do łózeczka i nigdy nie spi, zawsze te 2h polezy, pogada, choc nic do niej nie mówie, nawet odkurzacz z netu właczam 😮 i noc 😮 😮 po 2h sama usypia 🤨

u nas jak jej sie odbije , to kłade ja na brzuch do siebie i ona od razu usypia ....moze zrob to samo aGATA , nie wkładaj jej od razu do łozeczks , usłyszy bicie twego serca tak jak było w brzuszku i bedzie spała ....a jak jest w dzien gdzie ci zasypia....


To jest dobry pomysł, mój też od razu tak zasypia, raz że słyszy bicie serca a dwa, że go grzeje własnym ciałem no i masuje mu się brzuszek więc mu trochę lżej pewnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hanka tez mi się cos rozwyła,najpierw się pięknie bawiła..coś tam sobie tłumaczyła pod nosem wierzgała nóżkami i uśmiechała się na miśki aż tu raptem ryk. A ona po prostu sobie przypomniała że pora karmienia przyszła,równe 2,5h jakby miała zegarek w żoładku 😮 w nocy potrafi mi do 5h przekimać a w dzień bardziej czuwa 🤔
Co jakiś czas się kręci,ale na razie kima,pół godziny już wow 😮

unas 3h i ma 15 min i wrzaaassk , karmienie mus byc jak w morde punktualnie bo inaczej mamusia ma szanse uslyszec ze JA TEZ POTRAFIE 😁 😁


a my dalej na piersi i karmienie jak popadnie... zdecydowanie nie mam unormowanej laktacji, ciekawe ile jeszcze uda sie pociagnac 😉
a jakie masz to mleko, ze ie ma zaparc? moze bede dodatkowo podawac malemu a swoje odciagne i zamroze np..

NO JUZ CI MOWILAM TO MRUDZILAS ZE ZA MALO PIJE MM ZEBY ZMIENIAC 😜 😜
HIPP BIO COMBIOTIC
puszka 800 g 39 zeta w realu lub http://dodomku.pl/salon_hipp/produkt/32487/9062300122883/Hipp_Bio_Combiotik_1_ekologiczne_mleko_poczatkowe.html
super z kwasami omega 3 z blonnikiem itp lekko strawne, gesciejsze, tlusciejsze i widze ze wypija szybciej i wiecej bo juz 100 wali na 1 posilek i jak szybko!


hihih kobieta zmienna jest 🤪 🙃
dzieki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

ja wybudzam na karmienie i kapanie


Mati wczoraj zrobił taka mega kupe ze mi bujaczek ufaflunił nie wspomne ze on sam po pachy był ufajdany ale jak ja sie ucieszyłam bo juz myslała,m zema problem z kupa!!!!wiec o godz 16 juz go kapałam i po kapieli spał do 21 😮i od 22.30 do prawie 5 rano 🤪zakupiłam Bobotic i Plantex duo i baki ida jak siemasz wiktor 🙃 🙃 🙃:silly 😁elicol sie u nas nie sprawdził i 45 zł poszło w piz*u


hehe 🙃 my tez mamy bobotic, ale ostatnio Antos piers dostaje i nie wiem jak mu te krople wlac, bo wolno leca i duzo ich trzeba podac 😁
jak myslicie- mozna stosowac debridat z boboticiem razem?
bo moja genialna pani doktor oczywiscie nic nie powiedziala o stosowaniu z innymi lekami 🤢 najwyzszy czas w koncu zmienic te przychodnie.. 😠

Polecam naszą bo jest rewelacyjnym lekarzem baardzo chwalonym
bardzo dokladnym i posiwecajacym mase czasu i uwagi i bardzo dzuo informacji
przyjmuje w przychodni i prywatnie ale wiadomo trzeba pytac czy przyjmie zeby sie moc zapisac nmusi wyrazic zgode
krople ja na lyzeczce podawalam przed karmieniem, teraz wlewam do butli


a jak sie nazywa i gdzie przyjmuje? 🙂 pewnie w dg?
ja nie wiem co sie z ta przychodnia ostatnio porobilo, kiedys byla wysmienita 🤢

a ile sie kropli saba dodaje?

saba sie uzywa 15 kropli do kazdego karmienia
ale ja daje 10 i juz jest ok
bobotic ma podobna dawke simetikonu, podobno jak sie daje jak saba/ dawkuje to jest tez ok 🙂

Pani dr Ewa Urantówka-Ptak
http://www.znanylekarz.pl/ewa-urantowka-ptak/nefrolog/dabrowa-gornicza
rzeczywisie sprawia jakby wrazenie oschlej z poczatku ale to tylko pozory
tak w DG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

ja wybudzam na karmienie i kapanie


Mati wczoraj zrobił taka mega kupe ze mi bujaczek ufaflunił nie wspomne ze on sam po pachy był ufajdany ale jak ja sie ucieszyłam bo juz myslała,m zema problem z kupa!!!!wiec o godz 16 juz go kapałam i po kapieli spał do 21 😮i od 22.30 do prawie 5 rano 🤪zakupiłam Bobotic i Plantex duo i baki ida jak siemasz wiktor 🙃 🙃 🙃:silly 😁elicol sie u nas nie sprawdził i 45 zł poszło w piz*u


hehe 🙃 my tez mamy bobotic, ale ostatnio Antos piers dostaje i nie wiem jak mu te krople wlac, bo wolno leca i duzo ich trzeba podac 😁
jak myslicie- mozna stosowac debridat z boboticiem razem?
bo moja genialna pani doktor oczywiscie nic nie powiedziala o stosowaniu z innymi lekami 🤢 najwyzszy czas w koncu zmienic te przychodnie.. 😠


Krop na łyżeczkę i wlewaj do buźki obcierając o górną wargę, ja tak dawałam Delicol jak go jeszcze stosowałam, mały ładnie połykał. Co do dwóch leków naraz porządnie bym się nad tym zastanowiła jednak... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...