Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Laski ile ważą Wsze dzieci?
ja dziś wazyłam Michała w ubranku i pampersie, ma 6100 😲 a urodził się z wagą 3620, czyli wychodzi, że przytył prawie 2,5 kg 😲 teściowa mówi, że to dużo 😮 no ale przeciez nie będe dziecka odchudzać 😲

Laura 4 z czymś...

zważyłam moje dziecię

równe 4,5 kg 🙂
pieknie! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ha ale się uśmialam. Weszlam na brzuszka i czytalam stare posty. Np. Jak Louisedg informowala ze urodzilam. ( w koncu te czesc pominelam ) 🙃 🙃 🙃
no i inne jak to bylo nam ciezko, niedobrze itd 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
fajne to wspomienia 😘

hah tez ostatnio przegladalam brzuszka i stare posty hahah nasmialam sie nieco 🙂
a Ty to kto??? 😮

Asiulka to październikówka, która urodziła we wrześniu 🙂 Tym sposobem stała się wrześniówką 🙂
kuje za informejszyn 😘
a Anulcia nasza z Emili sie zaszyla i rzadziutko juz baaardzo tu zaglada...pewno szykuje Mala slicznote do Tap madyl 😉

mało do nas zaglada
a na nk zdjecia wrzuca 😜 😜
i jeszcze dzieckiem sie wykreca 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

Olka ma to samo!!!!haha sie dobrali-znaczy dobralysmy ich 😜
Zaczelam Ja wkoncu na spiocha rozbierac -a ta melodia do snu konkretna 🙂 i wkoncu jak na haju Ją wykapalam z przymrozonym jednym okiem,bezwładna z szeroko rozstawionymi raczkami i nozkami rozkraczonymi jak Zabka hahaha spala i sie kompala 😎


hi hi spanie ma dobre jak ją kąpiel nie wybudziła 🙂 😁
😁 a z moim nie ma tak lekko 😜 żeby go rozebrać to trzeba trochę siły bo się wygina i pręży jakby mu te łapki co najmniej wyrywali 🙃 😁 ... już nie długo i znów nas czeka wanienka i jestem bardzo ciekawa czy będzie się darł jak zaraz po urodzeniu jak się go kąpało 😮 pół wsi wiedziało że Tymon nurkuje 🤪 😁

😁bedzie wesoluchno 😁 😁 😁 😁 😁


😁 aż strach się bać 😉
oho pospał 😉 mykam Asiulko 😘

a to łobuziara masz wesoło z nia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski zrobiłam sobie drina 🤪 🤪 🤪 co prawda z sokoiem tylko pomarańczowym ( bo nie mam tu aktualnie zestsawu młodej żulicy-wódzia, sok bananowy+ porzeczkowy), więc dupy nie urywa że tak powiem, ale i tak jest dobry! Sączę po łyczasie i wspominam czas, jak marzyłam o drinasie z czymkolwiek!
Więc zdrówko babeczki 😘 😘

zazdroszczę! jeszcze trochę muszę poczekać, ale się doczekam. pewnie nie będę wiedziała czym przywitać koniec abstynencji - szampan, martini czy browarek 🤪

ja sie napierdole w koncu jak skoncze z lekomanią 😁 😁 😁 😁
tak mi sie chce a tu ciagle przeszkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
milych senkow dziewuszki ,moja Ola rozkrecona ,ze hej gaworzy sobie "Ejjjj!!!" 😁 😁 😁
Ej !!!to do juterka dziewczynki 🙂

P.S-Lui a mnie dentysta juz niebawem czeka ,az strach jak me siekacze obejrzy(lewa i prawa..)bede ja kwiczyc juz niebawem 😲

bedem cie wspierac duchowo
ja mam nadzieje juz wyjsc na prosta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SIEMKA LASKI
MY dzisiaj po bioderkach , wszytsko ok ....do nastepnej kontroli 10.01.....
Madzia .....nastepnych szczesliwych lat i wszytskiego dobrego, my jestesmy razem 9 lat , a jako małozenstwo 1,5 roku
Wszytskim dzieciaczka ktore dzisiaj koncza okragłe tyg ....wszytskiego dobrego, przede wszytskim zdrówka , a mamusia samych przespanych nocek....
Asik z K....tak sie nabrechtałam z tego Twojego wielbiciela.,....ciekawe co na to Twoj Marek.....
ASik z Zg ....super wanienka , a Szakirka jest coraz lepsza ....
Agata....ja tez se trzasnełam piwko a co ....po szkl to nie wiedziałam jak chodzic hi hi
Luzika ....super ze lepiej z zębem....,dzieki za pamiec ..... 🙂 🙂
Mariolka.....ja dokarmiłabym sztucznym , skoro masz na styk swojego....
Chyba nic nie ominełam
A co do szczepien to my jutro i te podstawowe,mam nadzije ze bedzie wszytsko git....
oklaskałam wszytskie wiec moge isc spac....dobranoc kochane i przespanej nocki ....do jutra papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski zrobiłam sobie drina 🤪 🤪 🤪 co prawda z sokoiem tylko pomarańczowym ( bo nie mam tu aktualnie zestsawu młodej żulicy-wódzia, sok bananowy+ porzeczkowy), więc dupy nie urywa że tak powiem, ale i tak jest dobry! Sączę po łyczasie i wspominam czas, jak marzyłam o drinasie z czymkolwiek!
Więc zdrówko babeczki 😘 😘

zazdroszczę! jeszcze trochę muszę poczekać, ale się doczekam. pewnie nie będę wiedziała czym przywitać koniec abstynencji - szampan, martini czy browarek 🤪

ja sie napierdole w koncu jak skoncze z lekomanią 😁 😁 😁 😁
tak mi sie chce a tu ciagle przeszkoda



ja na niskoalkoholowymwczoraj pojechałam 😁 😁karmie tylko piersia wiec narazie tyle a chce mi sie mohito strasznie (maly moze nawetby polubil bo raczylismy sie rumem w sylwestranie wiedzac ze w brzuszku juz maly mieszka 🙂czlowiek nawet nie pojmuje kiedy mu sie zrymuje 😁 🤪 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
a my tradycyjnie nie śpimy tylko zwiedzamy 😮 Młoda się najadła, ja ściągnełam mleczko i nie powiem, fajnie by było sie kimnąć ale Hrabina ma inny plan na te część nocy 🤢 leży sobie, gada cos pod nosem 🤨
buuuuu 🙃
ma ktos patent na uśpienie dziecka??? 🥴 🥴

Moja zasypia ostatnio tak: biorę ją na ramię, włączam w tv program muzyczny, robię dość głośno,staję tak, że ona ma twarz w stronę tv i patrzy sobie na ekran i zaczynam tańczyć...wtedy wystarczy 10-15 minut i Gabrysia śpi 🙂 A im szybsza nuta, tym bardziej jej psuje...tylko tego raczej w nocy sie nie zastosuje, ale na dzień polecam-u mnie naprawdę skutkuje,a przy okazji trochę się poruszam 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. U nas nocka nawet ładna,obeszło się bez wojaży z kolką..mam nadzieje że ten sab cos już daje 🙂 czasami mi sie pręży,ale stosunkowo ma już słabsze te skurcze w porównaniu do poprzednich dni.
Mała przebudza się na kermienie,normalnie jak w zegarku,więc może później was pod czytam i oklaskam
😎 🙃Pogoda do d**y,na chwile obecną nici ze spacerku ;/ Żyje już weekendem,15/16 stopni i słoneczko pięęęęknie 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Formalnie zostałyście oklaskane 😎

Co do wagi dziecka,Hania urodziła się 3300,w drugiej dobie bodajże spadła na 3100,4 dni później jak wychodziłyśmy ze szpitala miała już 3325 a tydzień później na wizycie patronażowej 3625..ile teraz ma nie wiem,ale rece od dłuższego noszenia już bolą 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
u nas nocka ok, pobudki co 3,5 godziny, o 00.00, o 3.30 i ok.7.00 🙂 teraz jeszcze dosypia.

Wczoraj nie jadłam w ogóle nabiału ani nie piłam mleka i brzuszek Michałka nie był już taki twardy. Poobserwuję go jeszcze parę dni, ale najprawdopodobniej powodem wieczornego płaczu u Michała były własnie gazy z tych produktów mlecznych.

Jutro jedziemy do ortopedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂
u nas nocka ok, pobudki co 3,5 godziny, o 00.00, o 3.30 i ok.7.00 🙂 teraz jeszcze dosypia.

Wczoraj nie jadłam w ogóle nabiału ani nie piłam mleka i brzuszek Michałka nie był już taki twardy. Poobserwuję go jeszcze parę dni, ale najprawdopodobniej powodem wieczornego płaczu u Michała były własnie gazy z tych produktów mlecznych.

Jutro jedziemy do ortopedy 🙂

ja od dzisiaj tez odstawiam nabial, zrobil mi takie show wczoraj (generalnie od 4 dni jęczy), kupilam Infacol, zobczymy czy pomoze mu sie nieco odgazowac. bidulek nawet na spiaco stęka ;( jestem w rozpaczy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
a my tradycyjnie nie śpimy tylko zwiedzamy 😮 Młoda się najadła, ja ściągnełam mleczko i nie powiem, fajnie by było sie kimnąć ale Hrabina ma inny plan na te część nocy 🤢 leży sobie, gada cos pod nosem 🤨
buuuuu 🙃
ma ktos patent na uśpienie dziecka??? 🥴 🥴

kochana a rozmawiasz z nią , bo jak moja budzi sie o 4 to moj M ja karmi ja ja przebieram , jak ja biore juz na odbicie to ona juz spi , tylko ja nie czekam az mała sie porzadnie rozpłacze w łozeczku , zaczyna sie krecic , mruczy to szybko ja biore do siebie na łozko i wtedy karmienie, przebieranie i dalej spanie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
a my tradycyjnie nie śpimy tylko zwiedzamy 😮 Młoda się najadła, ja ściągnełam mleczko i nie powiem, fajnie by było sie kimnąć ale Hrabina ma inny plan na te część nocy 🤢 leży sobie, gada cos pod nosem 🤨
buuuuu 🙃
ma ktos patent na uśpienie dziecka??? 🥴 🥴


widze, ze o tej samej godzinie nie spalysmy 🤪 moj tez jeczal i stekal, jak Jasiek Kamisi.. a to dziwne, bo kupA byla 🤔
maz ja wywolal 🤪 probowal mu czopek wsadzic a maly go wypychal i w koncu kupe zrobil 🤪 ae zielona 🤢 🤢 nie robil od 5 dni, czy to mozliwe ze stad ten kolor? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Formalnie zostałyście oklaskane 😎

Co do wagi dziecka,Hania urodziła się 3300,w drugiej dobie bodajże spadła na 3100,4 dni później jak wychodziłyśmy ze szpitala miała już 3325 a tydzień później na wizycie patronażowej 3625..ile teraz ma nie wiem,ale rece od dłuższego noszenia już bolą 😜 😎


mnie tez bola, Antos wazy 5200 🙃 a podobnie jak Hania mial jak sie urodzil, tylko bardziej spadl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
agata82 napisał(a):
a my tradycyjnie nie śpimy tylko zwiedzamy 😮 Młoda się najadła, ja ściągnełam mleczko i nie powiem, fajnie by było sie kimnąć ale Hrabina ma inny plan na te część nocy 🤢 leży sobie, gada cos pod nosem 🤨
buuuuu 🙃
ma ktos patent na uśpienie dziecka??? 🥴 🥴

kochana a rozmawiasz z nią , bo jak moja budzi sie o 4 to moj M ja karmi ja ja przebieram , jak ja biore juz na odbicie to ona juz spi , tylko ja nie czekam az mała sie porzadnie rozpłacze w łozeczku , zaczyna sie krecic , mruczy to szybko ja biore do siebie na łozko i wtedy karmienie, przebieranie i dalej spanie ....


heh, my tez vtak robimy 🙂 chyba ze jetesmy zbyt zmeczeni to ignorujemy mrczenie i na wrzaskuna wstajemy dopiero 🤪
a co d patentu na usypianie/ uspokojenie- podac piers- to u nas albo zatankowac do pelna z butli odciagietym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
agata82 napisał(a):
a my tradycyjnie nie śpimy tylko zwiedzamy 😮 Młoda się najadła, ja ściągnełam mleczko i nie powiem, fajnie by było sie kimnąć ale Hrabina ma inny plan na te część nocy 🤢 leży sobie, gada cos pod nosem 🤨
buuuuu 🙃
ma ktos patent na uśpienie dziecka??? 🥴 🥴

Moja zasypia ostatnio tak: biorę ją na ramię, włączam w tv program muzyczny, robię dość głośno,staję tak, że ona ma twarz w stronę tv i patrzy sobie na ekran i zaczynam tańczyć...wtedy wystarczy 10-15 minut i Gabrysia śpi 🙂 A im szybsza nuta, tym bardziej jej psuje...tylko tego raczej w nocy sie nie zastosuje, ale na dzień polecam-u mnie naprawdę skutkuje,a przy okazji trochę się poruszam 🤪 🤪 🤪 🤪


fajnie, rozrywkowa dziewczyna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...