Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

Maga napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Laski ile ważą Wsze dzieci?
ja dziś wazyłam Michała w ubranku i pampersie, ma 6100 😲 a urodził się z wagą 3620, czyli wychodzi, że przytył prawie 2,5 kg 😲 teściowa mówi, że to dużo 😮 no ale przeciez nie będe dziecka odchudzać 😲


dzisiaj wazony 5,2 😁 i 57cm 😉 a przy urodzeniu 52cm i 3280, spadek w szpitalu 2980 🙂 wiec rosnie nam chlopak 😁


Nasz 2 tygodnie temu miał 5240g, ale tydzień wcześniej był też ważony i wyszło że tyje 400g na tydzień... Więc kto wie czy nie przekroczył 6kg już 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

agata82 napisał(a):
a my tradycyjnie nie śpimy tylko zwiedzamy 😮 Młoda się najadła, ja ściągnełam mleczko i nie powiem, fajnie by było sie kimnąć ale Hrabina ma inny plan na te część nocy 🤢 leży sobie, gada cos pod nosem 🤨
buuuuu 🙃
ma ktos patent na uśpienie dziecka??? 🥴 🥴


a jest coś takiego? 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Laski ile ważą Wsze dzieci?
ja dziś wazyłam Michała w ubranku i pampersie, ma 6100 😲 a urodził się z wagą 3620, czyli wychodzi, że przytył prawie 2,5 kg 😲 teściowa mówi, że to dużo 😮 no ale przeciez nie będe dziecka odchudzać 😲


dzisiaj wazony 5,2 😁 i 57cm 😉 a przy urodzeniu 52cm i 3280, spadek w szpitalu 2980 🙂 wiec rosnie nam chlopak 😁

Oliwia urodziła sę 3550 a tydzień temu miała 5.0

Nasz 2 tygodnie temu miał 5240g, ale tydzień wcześniej był też ważony i wyszło że tyje 400g na tydzień... Więc kto wie czy nie przekroczył 6kg już 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EMI1 napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Pobeczała i zasnęła 🙂 SAMA I W ŁÓŻECZKU 🤪 🤪


hehe moze i dobrze czasem przetrzymac dzieciaka 🙃

Można to uznać za jeden z sukcesów wychowawczych 🙂


a moj po 15 min zmienil pozycje. Zaczelo mu sie nudzic i zaczynal plakac, to cwana mamusia za rada innych mamusiek go na brzuszek i tak sobie lezy i jest ok 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
EMI1 napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Pobeczała i zasnęła 🙂 SAMA I W ŁÓŻECZKU 🤪 🤪


hehe moze i dobrze czasem przetrzymac dzieciaka 🙃

Można to uznać za jeden z sukcesów wychowawczych 🙂


a moj po 15 min zmienil pozycje. Zaczelo mu sie nudzic i zaczynal plakac, to cwana mamusia za rada innych mamusiek go na brzuszek i tak sobie lezy i jest ok 😜 😜 😜 😜 😜 😜


🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Jezu jaka moja córa jest dziś marudna 😠 😠 😠 😠 Chyba przez tą zajebiaszczą pogodę...
zaraz kurwicy dostanę, nic tylko chce wisieć mi na ramieniu ( i to na lewym, na tym które mnie boli, bo mam zapalenie mięśni 🤨 ) 🤢 🤢 🤢 a jak tylko zmieniam pozycję, bo nie daję rady to jest ryk.
Polożyłam ją do lóżeczka na brzuszku, niech sobie popłacze trochę i się powścieka mała terrorystka 😠 😠


to samo.. a pamietam, jak sobie obiecywalam 'moje dziecko naucze tak, zeby samo ladnie lezalo, zeby spalo samo w lozeczku' i tego rodzaju mrzonki 😁


Hahaha, no teoretycy wszystko wiedzą najlepiej 😁 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

Olka ma to samo!!!!haha sie dobrali-znaczy dobralysmy ich 😜
Zaczelam Ja wkoncu na spiocha rozbierac -a ta melodia do snu konkretna 🙂 i wkoncu jak na haju Ją wykapalam z przymrozonym jednym okiem,bezwładna z szeroko rozstawionymi raczkami i nozkami rozkraczonymi jak Zabka hahaha spala i sie kompala 😎


Asiula ale Oleńka ma bębola na zdjęciu, zupełnie jak mój Tadzio 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁


MAGDA czy Tadzio ma na sobie pajaca w dinozaury na fotce w avatarze???? Jeśli tak, to my też mamy takie wdzianko 🙂 🙂 🙂


MA 😉 😉 Fajne są te ciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Jezu jaka moja córa jest dziś marudna 😠 😠 😠 😠 Chyba przez tą zajebiaszczą pogodę...
zaraz kurwicy dostanę, nic tylko chce wisieć mi na ramieniu ( i to na lewym, na tym które mnie boli, bo mam zapalenie mięśni 🤨 ) 🤢 🤢 🤢 a jak tylko zmieniam pozycję, bo nie daję rady to jest ryk.
Polożyłam ją do lóżeczka na brzuszku, niech sobie popłacze trochę i się powścieka mała terrorystka 😠 😠


to samo.. a pamietam, jak sobie obiecywalam 'moje dziecko naucze tak, zeby samo ladnie lezalo, zeby spalo samo w lozeczku' i tego rodzaju mrzonki 😁


Hahaha, no teoretycy wszystko wiedzą najlepiej 😁 🤪 🙃 😁


dokladnie 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
agamu napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
miałam myć Młodego , wszystko przygotowane podchodzę do łóżeczka zabrać pulpeta do obmycia a on śpi 😁 i cza czekać 😉

Olka ma to samo!!!!haha sie dobrali-znaczy dobralysmy ich 😜
Zaczelam Ja wkoncu na spiocha rozbierac -a ta melodia do snu konkretna 🙂 i wkoncu jak na haju Ją wykapalam z przymrozonym jednym okiem,bezwładna z szeroko rozstawionymi raczkami i nozkami rozkraczonymi jak Zabka hahaha spala i sie kompala 😎


Asiula ale Oleńka ma bębola na zdjęciu, zupełnie jak mój Tadzio 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁


MAGDA czy Tadzio ma na sobie pajaca w dinozaury na fotce w avatarze???? Jeśli tak, to my też mamy takie wdzianko 🙂 🙂 🙂


MA 😉 😉 Fajne są te ciuszki 🙂


Ba 🙂 nawet bardzo fajne 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzio zrobił już dziś 4 kupy!!! i tym sposobem nie śpię od 5, zacznę się wkurzać na ten leżaczek 😠 😮 😁 😁 🤪 A tak serio to z każdą kupą spada mi kamień z serca 😁
i chyba przez to chce jeść co 2h, a jak nie dostanie odpowiednio szybko to wyje i sam się krztusi tym płaczem 🤢 🤢 Chyba go raz sztucznym zatankuje, może mu na dłużej starczy?
O, znów zaczyna stękać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!

Wczoraj zainwestowałam w muszle laktacyjne z aventu, bo nie nadążałam ze zmianą wkładek 😮 Po założeniu ich czuje się jakbym miała protezy jakieś w staniku 🤢 Mam nadzieję, że się szybko przyzwyczaję, bo więcej mleka zostawało we wkładkach niż w żołądku Lenki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hanka tez mi się cos rozwyła,najpierw się pięknie bawiła..coś tam sobie tłumaczyła pod nosem wierzgała nóżkami i uśmiechała się na miśki aż tu raptem ryk. A ona po prostu sobie przypomniała że pora karmienia przyszła,równe 2,5h jakby miała zegarek w żoładku 😮 w nocy potrafi mi do 5h przekimać a w dzień bardziej czuwa 🤔
Co jakiś czas się kręci,ale na razie kima,pół godziny już wow 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Hanka tez mi się cos rozwyła,najpierw się pięknie bawiła..coś tam sobie tłumaczyła pod nosem wierzgała nóżkami i uśmiechała się na miśki aż tu raptem ryk. A ona po prostu sobie przypomniała że pora karmienia przyszła,równe 2,5h jakby miała zegarek w żoładku 😮 w nocy potrafi mi do 5h przekimać a w dzień bardziej czuwa 🤔
Co jakiś czas się kręci,ale na razie kima,pół godziny już wow 😮


Mój śpi od 10 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hanka tez mi się cos rozwyła,najpierw się pięknie bawiła..coś tam sobie tłumaczyła pod nosem wierzgała nóżkami i uśmiechała się na miśki aż tu raptem ryk. A ona po prostu sobie przypomniała że pora karmienia przyszła,równe 2,5h jakby miała zegarek w żoładku 😮 w nocy potrafi mi do 5h przekimać a w dzień bardziej czuwa 🤔
Co jakiś czas się kręci,ale na razie kima,pół godziny już wow 😮


Mój śpi od 10 🤪 🤪

moja od 10:45 😁 i to jeszcze na boczku na którym nie lubiła do tej pory spać,po woli się juz chyba przyzwyczaja 🙂
a za oknem słońce się wyłania więc spacer obowiązkowy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hanka tez mi się cos rozwyła,najpierw się pięknie bawiła..coś tam sobie tłumaczyła pod nosem wierzgała nóżkami i uśmiechała się na miśki aż tu raptem ryk. A ona po prostu sobie przypomniała że pora karmienia przyszła,równe 2,5h jakby miała zegarek w żoładku 😮 w nocy potrafi mi do 5h przekimać a w dzień bardziej czuwa 🤔
Co jakiś czas się kręci,ale na razie kima,pół godziny już wow 😮


Mój śpi od 10 🤪 🤪

moja od 10:45 😁 i to jeszcze na boczku na którym nie lubiła do tej pory spać,po woli się juz chyba przyzwyczaja 🙂
a za oknem słońce się wyłania więc spacer obowiązkowy 🙃

U mnie póki co słońca brak, ale i tak będzie spacerniak ;0 Niech no tylko się gwiazdka obudzi, bo trzeba biec po pamki jedynki do sklepu. Jedynki przyciasne, dwójki przyduże 😞
I nigdzie w Biedronce nie ma dady 1 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
my po szczepieniu i zaraz na bioderka jedziemy a mala dopiero zasypia 😞
szczepiłysmy jednak na wszystko pneumokoki rotawirusdy i 5w1 babka mnie przekonala a na meningokoki zaszczepimy jak nadia skonczy rok.
wazy juz 4960gram i ma 57,5 cm .
teraz z mniej przyjemnych musimy klasc ja czesciej na lewa strone bo ma wklesła głowke od lezenia n aprawej ale ona sma sie przekreca.
nadinka ma sklejone wargi sromowe i nie ma przez to dziurki jak to powiedziala pani doktor i jak do nastepnego szczepienia sie nie rozkleja to bedziemy smarowac mascia z estrogenem 😞 nie wiedzialam ze nawet takie rzeczy moga byc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
letka82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hanka tez mi się cos rozwyła,najpierw się pięknie bawiła..coś tam sobie tłumaczyła pod nosem wierzgała nóżkami i uśmiechała się na miśki aż tu raptem ryk. A ona po prostu sobie przypomniała że pora karmienia przyszła,równe 2,5h jakby miała zegarek w żoładku 😮 w nocy potrafi mi do 5h przekimać a w dzień bardziej czuwa 🤔
Co jakiś czas się kręci,ale na razie kima,pół godziny już wow 😮


Mój śpi od 10 🤪 🤪

moja od 10:45 😁 i to jeszcze na boczku na którym nie lubiła do tej pory spać,po woli się juz chyba przyzwyczaja 🙂
a za oknem słońce się wyłania więc spacer obowiązkowy 🙃

U mnie póki co słońca brak, ale i tak będzie spacerniak ;0 Niech no tylko się gwiazdka obudzi, bo trzeba biec po pamki jedynki do sklepu. Jedynki przyciasne, dwójki przyduże 😞
I nigdzie w Biedronce nie ma dady 1 😞 😞 😞

ja juz w szpitalu stosowałam z dady i byłam bardzo zadowolona,skończyła mi sie paczka to teraz używam z pampersa bo rodzice kupili mi pare paczek i sie wkurzam bo sa jakies niewymiarowe,juz pare razy mi sie przelała a tamte nigdy,skoncza mi sie to wróce do dady 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Tadzio zrobił już dziś 4 kupy!!! i tym sposobem nie śpię od 5, zacznę się wkurzać na ten leżaczek 😠 😮 😁 😁 🤪 A tak serio to z każdą kupą spada mi kamień z serca 😁
i chyba przez to chce jeść co 2h, a jak nie dostanie odpowiednio szybko to wyje i sam się krztusi tym płaczem 🤢 🤢 Chyba go raz sztucznym zatankuje, może mu na dłużej starczy?
O, znów zaczyna stękać!!!

widzisz lezaczek działa, a kolki miał????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
my po szczepieniu i zaraz na bioderka jedziemy a mala dopiero zasypia 😞
szczepiłysmy jednak na wszystko pneumokoki rotawirusdy i 5w1 babka mnie przekonala a na meningokoki zaszczepimy jak nadia skonczy rok.
wazy juz 4960gram i ma 57,5 cm .
teraz z mniej przyjemnych musimy klasc ja czesciej na lewa strone bo ma wklesła głowke od lezenia n aprawej ale ona sma sie przekreca.
nadinka ma sklejone wargi sromowe i nie ma przez to dziurki jak to powiedziala pani doktor i jak do nastepnego szczepienia sie nie rozkleja to bedziemy smarowac mascia z estrogenem 😞 nie wiedzialam ze nawet takie rzeczy moga byc..

moja nie lubi spać na lewym boku,ale od dwóch dni już mi ładnie na tej stronie kima. jak ja nosisz na rekach to na tej drugiej stronie,tak samo z zabawkami. Mojej zwijam kocyk i podkladam za plecki zeby mi sie nie przekrecała i wkoncu ta metoda zaczela działać.
Będzie wszystko dobrze 😘
...ale to od czego ma sklejone,samoistnie? połozna kazała mi nie rozchylac siusi aby tam przemywac chusteczką 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...