Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

Maga napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej, ja sie nie znam jeszcze pediatra nie kazala szczepic..chociaz w sumie dziwi mnie to w koncu Jagoda ma prawie 2miesiace juz powinna chyba byc szczepiona 🤔.a wogole kurcze wylazlysmy na spacerek a tu nagle deszcz..i 20min i biegiem do domu.....


podobno sie szczepi pod koniec 6 na poczatk 7go tygodnia 🙂 przynajmnirej tak mowili w przychodni..


A ja słyszałam, że jak się zasczepi przed końcem 6 tygodnia to szczepionki nie działają 😮 😮 Taką rewelę mi teściowa zapodała 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej raz jeszcze 🙂 Młody śpi a ja się odrobiłam więc mam chwilkę 🙂 Noc u nas ok , pobudka 2.20 - wstawał mój bo ja spałam jak zabita 😮 dopiero się obudziłam o 5.30 na następne karmienie i Tymon się tak prężył że musiałam mu brzuszek masować i usnął do 8.30 i po naciskaniu brzuszka nogami się tak wypierdział że cały dzień jest spokojny 🙂 drugi powód wrzasków to duży paluszek u nóżki 🤢 tak mu wycieli gips że sobie go obtarł i musiałam mu powciskać dużo waty żeby mu się nie zrobiła rana 🥴 jutro jedziemy na zmianę więc im powiem żeby zwrócili na to uwagę 😠 nie dzwonią więc zabieg pewnie po 1.11 dopiero 🤢 . Mój pojechał do apteki po koper włoski bo ponoć jest dobry na odgazowanie ... rumianek nic nie daje oprócz ulewania 😮
Madziara najlepszego dla Ciebie i Mężusia 🙂 😘
No i małym Urwisą kończącym kolejny tydzień 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Tadzio ma dzisiaj fazę na spanie jak nigdy... A ja mam fazę na lenistwo 😎 😎 I oglądam Lostów, bo nic innego mi się nie chce, tralalla! 😁 😁


taka to pożyje 😉 ja od rana zasówam jak mały samochodzik 😮 prasowanie , odkurzanie , mycie i ogólnie padam na pysk 🥴 i w między czasie Tymon ... na dziś już mam dość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny czy wasze pociechy maja zaparcia?


my mamy b duze i bolesne 😞 a zj**ana pani dr powiedziala, ze 'no coz, tak juz musi byc' 😮 😠
spytalam sie czy derbidat by pomogl mowi 'o, no.. moze by pomogl..' to co, sama mam sobie lekow szukac!? 😠 🤢


a przepisała chociaż ? czy musiałaś sobie sama receptę wypisać 🙃 😜 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej, ja sie nie znam jeszcze pediatra nie kazala szczepic..chociaz w sumie dziwi mnie to w koncu Jagoda ma prawie 2miesiace juz powinna chyba byc szczepiona 🤔.a wogole kurcze wylazlysmy na spacerek a tu nagle deszcz..i 20min i biegiem do domu.....


podobno sie szczepi pod koniec 6 na poczatk 7go tygodnia 🙂 przynajmnirej tak mowili w przychodni..


A ja słyszałam, że jak się zasczepi przed końcem 6 tygodnia to szczepionki nie działają 😮 😮 Taką rewelę mi teściowa zapodała 😮 😮


u nas było nie możliwe zaszczepienie na 5in1 ze względu na gips więc jest to odroczone po konsultanci lekarki z jakimś tam doktorkiem odnośnie szczepień ... dzwoniła dopytać czy może dostać w rączke ale odradzili ze względu na duże obrzęki , zresztą jak dzieciaki chorują to szczepi się je póżniej ... to chyba bezsensu że muszą się zmieścić w 6 T 😮
nie znam się więc nie wiem 😜 lekarze wiedzą lepiej heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
ha ale się uśmialam. Weszlam na brzuszka i czytalam stare posty. Np. Jak Louisedg informowala ze urodzilam. ( w koncu te czesc pominelam ) 🙃 🙃 🙃
no i inne jak to bylo nam ciezko, niedobrze itd 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
fajne to wspomienia 😘


też ostatnio czytałam o moim porodzie on-line 😜 i dużo dużo wstecz jak przeżywałyśmy USG połówkowe 🙂 heh fajnie było 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny czy wasze pociechy maja zaparcia?


my mamy b duze i bolesne 😞 a zj**ana pani dr powiedziala, ze 'no coz, tak juz musi byc' 😮 😠
spytalam sie czy derbidat by pomogl mowi 'o, no.. moze by pomogl..' to co, sama mam sobie lekow szukac!? 😠 🤢


a przepisała chociaż ? czy musiałaś sobie sama receptę wypisać 🙃 😜 😮


przepisala 🤪 jak stosujecie? bo ona oczywiscie nic nie mowila 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie super pogoda 🙂 słoneczko świeci, wróciłyśmy właśnie z 2 godzinnego spacerku,połaziłyśmy, Maja się wybiegała i jest gites 🙂 Mała nadal śpi w wózku, więc mam chwilkę dla siebie 🙂
Na obiad dziś goląbki-miałam zamrożone, więc idę na łaztwiznę 🤪 🤪 🤪

A podczas spaceru gacie obtarły mi to miejsce szycia na katarzynie ...i znów boli... 🤢 🤢 🤢 Kuźwa,jak nie urok to sraczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny czy wasze pociechy maja zaparcia?


my mamy b duze i bolesne 😞 a zj**ana pani dr powiedziala, ze 'no coz, tak juz musi byc' 😮 😠
spytalam sie czy derbidat by pomogl mowi 'o, no.. moze by pomogl..' to co, sama mam sobie lekow szukac!? 😠 🤢


a przepisała chociaż ? czy musiałaś sobie sama receptę wypisać 🙃 😜 😮


przepisala 🤪 jak stosujecie? bo ona oczywiscie nic nie mowila 🤢


przez 2 tygodnie po 2,5 ml 2 razy dziennie ...
co za baba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pierd**** 😠 😠 😠 😠
dostałam na nk :

Czesc, jedena z Twoich przyjaciólek (nie wydam która ) powiedziala, ze jestes fajna i ciekawa i bardzo zarekomendowala z Toba zapoznac sie zarejestrowalem sie tu tylko dla ciebie, ale problem w tym, ze na fotce mam trudnosci z dodaniem zdjecia i bardzo powoli otwieraja sie strony, to ucieza mozliwosc pisac listy. Nie wiem co tu zrobic, moze spróbujmy porozmawiac przez www.meetstream.eu/konto/455993/edward bo mam tam ankiete. Kliknij dla mnie TAK i bedziemy mogli porozmawiac. Czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
ja pierd**** 😠 😠 😠 😠
dostałam na nk :

Czesc, jedena z Twoich przyjaciólek (nie wydam która ) powiedziala, ze jestes fajna i ciekawa i bardzo zarekomendowala z Toba zapoznac sie zarejestrowalem sie tu tylko dla ciebie, ale problem w tym, ze na fotce mam trudnosci z dodaniem zdjecia i bardzo powoli otwieraja sie strony, to ucieza mozliwosc pisac listy. Nie wiem co tu zrobic, moze spróbujmy porozmawiac przez www.meetstream.eu/konto/455993/edward bo mam tam ankiete. Kliknij dla mnie TAK i bedziemy mogli porozmawiac. Czekam


😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
ja pierd**** 😠 😠 😠 😠
dostałam na nk :

Czesc, jedena z Twoich przyjaciólek (nie wydam która ) powiedziala, ze jestes fajna i ciekawa i bardzo zarekomendowala z Toba zapoznac sie zarejestrowalem sie tu tylko dla ciebie, ale problem w tym, ze na fotce mam trudnosci z dodaniem zdjecia i bardzo powoli otwieraja sie strony, to ucieza mozliwosc pisac listy. Nie wiem co tu zrobic, moze spróbujmy porozmawiac przez bo mam tam ankiete. Kliknij dla mnie TAK i bedziemy mogli porozmawiac. Czekam


😮 😮 😮


co za ciul jakiś 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny czy wasze pociechy maja zaparcia?


my mamy b duze i bolesne 😞 a zj**ana pani dr powiedziala, ze 'no coz, tak juz musi byc' 😮 😠
spytalam sie czy derbidat by pomogl mowi 'o, no.. moze by pomogl..' to co, sama mam sobie lekow szukac!? 😠 🤢


a przepisała chociaż ? czy musiałaś sobie sama receptę wypisać 🙃 😜 😮


przepisala 🤪 jak stosujecie? bo ona oczywiscie nic nie mowila 🤢


przez 2 tygodnie po 2,5 ml 2 razy dziennie ...
co za baba 😮


dzieki 😘 no tragiczna jest.. na szczescie pediatrow tutaj duzo.. tylko ja nie wiem co sie stalo z ta przychodnia.. kiedys bylo naprawde fajnie tam.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
pierd**** to całe NK druga taka akcja 😮 pierwszy raz napisał mi koleś że lubi być zdominowany i że ma kobite która wyraziła zgode na to żeby zaproponował mi spotkanie żebym go zdominowała 😠 😮 wkur**** mnie ta Nasza klasa ! Masakra jakaś co za buce


hahaahaahaahhaahahahahah...w dupach się im poprzewracało chyba 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
pierd**** to całe NK druga taka akcja 😮 pierwszy raz napisał mi koleś że lubi być zdominowany i że ma kobite która wyraziła zgode na to żeby zaproponował mi spotkanie żebym go zdominowała 😠 😮 wkur**** mnie ta Nasza klasa ! Masakra jakaś co za buce


hahha 🙃 🤪 tego jeszcze na nk nie dostalam 🙃 ale to po prostu zwykly spam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
hej, ja sie nie znam jeszcze pediatra nie kazala szczepic..chociaz w sumie dziwi mnie to w koncu Jagoda ma prawie 2miesiace juz powinna chyba byc szczepiona 🤔.a wogole kurcze wylazlysmy na spacerek a tu nagle deszcz..i 20min i biegiem do domu.....

dziwne,na wizycie patronażowej pediatra od razu daje skierowanie na szczepienie.

u mnie też pada,ale te 40 min pochodziłyśmy 🙂

i co do samych szczepień to zdecydowalismy się na "program na szóstkę" szczepienie 6 w 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
pierd**** to całe NK druga taka akcja 😮 pierwszy raz napisał mi koleś że lubi być zdominowany i że ma kobite która wyraziła zgode na to żeby zaproponował mi spotkanie żebym go zdominowała 😠 😮 wkur**** mnie ta Nasza klasa ! Masakra jakaś co za buce


Dlatego ja tam usunęłam konto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To od jakiegoś pojeba 😮 😠

Cześć na początek wypada mi sie przedstawić Paweł z tej strony
Jestem z NH w Krakowie i pisze do Ciebie z dość nietypową sprawą mam nadzieję że mnie zrozumiesz chociaz to troche głupiutkie .
Więc jak pisałem jestem z Huty dokładnie os.Kolorowe.
Specjalnie nie chce sie do końca przedstawiać i zamieszczać zdjęcia (narazie) bo poprostu troche mi głupio i nie wiem czy zrozumiesz Mnie A sprawa z która pisze jest dość nietypowa i śmieszna i nie chciał bym nabawić sie wstydu
Nawet nie wiem jak zacząć
Mam możlwość Cie zapytać więc pytam od dawna szukam jakiejś zwariowanej dziewczyny która mogła by sie zgodzić dla zabawy sobie Mnie zdominować.
Wiem że to głupio brzmi na dodatek mam dziewczynę
Ale spokojnie ona o wszystkim wie i za jej przyzwoleniem pisze do Ciebie.
Napisałem ponieważ wygladasz na zwariowanaa przedewszystkim wesoła dziewczyne która ma w sobie troche szaleńśtwa no i akurat do Ciebie dostałem przyzwolenie napsiania
Już pisze o co chodzi chcialem Cię zapytać czy w formie zabawy i przedewszystkim dla Zabawy i spróbowania czegoś zwariowanego nowego (raz się żyje) mogla byś przemyśleć i ewentualnie zgodzić Się by chłopak (facet ), innej dziewczyny mógł Ci usługiwać?.
Oczywiście nie chodzi o nic zdrożnego.
Ale od dawna (wie tylko o tym moja dziewczyna)
Kręci Mnie by dla zabawy pójść na taki układ tzn.By jakaś dziewczyan mogła sobie mną ządzić, musiał bym całkowicie jej sluchać usługując jej i spełniajac wszelkie nawet najbardziej zwariowane zachcianki niczym Księżniczce czy Dominie(cokolwiek bys kazała robił bym nawet i służył za podnużek jak byś miała tylko takie życzenie ) na twoich zasadach w wybrane przez Ciebie dni poprostu by spróbować coś zwariowanego, przełamać nude i spróbować cos tak zwariowanego.
Tzn chcial bym potajemnie i tylko dla zabawy pójść na taki układ (mogła bys rządac i kazać wszystko jak i zrobić ze mną wszystko bez skrępowania i uprzedzeć wszelka mnie traktować a ja miał bym to spełniać dla Ciebie na co miała byś ochote). Oczywiście wpierw proponował bym Cie zaprosić do jakiejś eleganckiej knajpki np.na Rynek lub galerii na luzie pogadać i poznać się (byś sobie mnie oceniła pod kazdym wzgledem) o ile bys sie zgodziłą i normalnie poprostu poznać i porozmawiać o wszystkim mogła by też byc przy tym moja dziewczyna o ile byś chciała oczywiście ( z nią nie ide na taki układ ponieważ nie chciał bym sie przed nią płaszczyć i jej usługiwać nas poprostu normalny zwiazek łączy).
Oczywiście była byś na pierwszym miejscu nawet przed Moją dziewczyną jeśli zgodziła byś sie spróbowac Być "Królweną" jakiegoś chłopaka (takiej zabawy ) i swoich sił majac slużacego i niewolnika w jednym
CytujZapisz
Do kosza
Zgłoś spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
dziewczyny, ktore juz szczepily!!
czy Wasze dzieci tez tak strasznie to przeszly? my szczepilismy Antosia o 8 a do teraz jest taki 'roztrzesiony', placze ciagle, jeczy.. tylko przy mnie sie uspokaja, wystarczy, ze go zdejme z siebie to jest krzyk.. no i ma juz 37,7 temp.. wiec maz pojechal po czopek..
powiedzcie mi- kiedy im to mija? bo tak mi go zal 😞

mój przeszedł rewelacyjnie szczepienia, trochę popłakał jakieś 5 min i się uspokoił, potem trochę bolały go nóżki ale też spoko, nie było histerii, nie gorączkował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...