Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka
dziekuje wam baardzo 😘 i łatwych kupek i przespanych nocek dla solenizantow!
moja nadii chwile w bujaczku marudzi ale smok daje swoje i widze ze zasypia... 😲 a jeszcze rano nie chciala w nim siedziec 🙂
mariola lui mysle ze wam tez pomoze ten kremik jest bardzo dobry.
agata moja nadii smieje sie na glos najczesciej przy cycku jak jest 😁
a wczoraj jak maz podawal jej smoka to tak gadala do siebie i uslyszal jakby powiedziala COOL hehe chcialabym to uslyszec, moj maz jak byl maly podobno wydawal takie dzwieki jakby mowił ,,kółko,, 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziewczyny, ktore juz szczepily!!
czy Wasze dzieci tez tak strasznie to przeszly? my szczepilismy Antosia o 8 a do teraz jest taki 'roztrzesiony', placze ciagle, jeczy.. tylko przy mnie sie uspokaja, wystarczy, ze go zdejme z siebie to jest krzyk.. no i ma juz 37,7 temp.. wiec maz pojechal po czopek..
powiedzcie mi- kiedy im to mija? bo tak mi go zal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny czy wasze pociechy maja zaparcia?


my mamy b duze i bolesne 😞 a zj**ana pani dr powiedziala, ze 'no coz, tak juz musi byc' 😮 😠
spytalam sie czy derbidat by pomogl mowi 'o, no.. moze by pomogl..' to co, sama mam sobie lekow szukac!? 😠 🤢

heh to wlasnie polscy lekarze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
hej, ja sie nie znam jeszcze pediatra nie kazala szczepic..chociaz w sumie dziwi mnie to w koncu Jagoda ma prawie 2miesiace juz powinna chyba byc szczepiona 🤔.a wogole kurcze wylazlysmy na spacerek a tu nagle deszcz..i 20min i biegiem do domu.....


podobno sie szczepi pod koniec 6 na poczatk 7go tygodnia 🙂 przynajmnirej tak mowili w przychodni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Maga napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny czy wasze pociechy maja zaparcia?


my mamy b duze i bolesne 😞 a zj**ana pani dr powiedziala, ze 'no coz, tak juz musi byc' 😮 😠
spytalam sie czy derbidat by pomogl mowi 'o, no.. moze by pomogl..' to co, sama mam sobie lekow szukac!? 😠 🤢

heh to wlasnie polscy lekarze 🤢


no franca jedna 😠 😠 zmkienimy przychodnie, oby jakis barsziej sensowny tam byl 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej, ja sie nie znam jeszcze pediatra nie kazala szczepic..chociaz w sumie dziwi mnie to w koncu Jagoda ma prawie 2miesiace juz powinna chyba byc szczepiona 🤔.a wogole kurcze wylazlysmy na spacerek a tu nagle deszcz..i 20min i biegiem do domu.....


podobno sie szczepi pod koniec 6 na poczatk 7go tygodnia 🙂 przynajmnirej tak mowili w przychodni..

no to u nas najwyzszy czas...w czwartek wizyta mzoe cos powie lekarka chociaz szczerze widze ze juz wypadla z obiegu..ta lekarka jeszcze mna sie zajmowala jak mialam z 7lat....byla dobra..ale teraz widze wiele rzeczy myli..nie umie rozpoznac...ehh.....a blizej nie mamy przychodni innej... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Maga napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny czy wasze pociechy maja zaparcia?


my mamy b duze i bolesne 😞 a zj**ana pani dr powiedziala, ze 'no coz, tak juz musi byc' 😮 😠
spytalam sie czy derbidat by pomogl mowi 'o, no.. moze by pomogl..' to co, sama mam sobie lekow szukac!? 😠 🤢

eh sensownego to mozna chyba miec tylko prywatnie, wtedy lekarz zainteresuje sie kazdym podejrzanym objawem u dziecka a tak na nfz to nie ma co liczyc chyba... 🤢 🤢
heh to wlasnie polscy lekarze 🤢


no franca jedna 😠 😠 zmkienimy przychodnie, oby jakis barsziej sensowny tam byl 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Maga napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Maga napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny czy wasze pociechy maja zaparcia?


my mamy b duze i bolesne 😞 a zj**ana pani dr powiedziala, ze 'no coz, tak juz musi byc' 😮 😠
spytalam sie czy derbidat by pomogl mowi 'o, no.. moze by pomogl..' to co, sama mam sobie lekow szukac!? 😠 🤢

eh sensownego to mozna chyba miec tylko prywatnie, wtedy lekarz zainteresuje sie kazdym podejrzanym objawem u dziecka a tak na nfz to nie ma co liczyc chyba... 🤢 🤢
heh to wlasnie polscy lekarze 🤢


no franca jedna 😠 😠 zmkienimy przychodnie, oby jakis barsziej sensowny tam byl 🤢

sensowny lekarz to chyba tylko jakby sie prywatnie chodzilo, wtedy on zainteresuje sie nawet najmniejszym podejrzanym objawem u dzieckja a tak na lekarzy z nfz nie ma co liczyc..tak mysle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
witam wszystkie mamusie! od wczoraj mam dola tak mnie bola cycki, krew sie leje, ze nie daje juz malemu mojego mleka. Wczoraj wieczorem byl kryzys. Do tego odkad bylam chora mialam coraz mniej mleka, ledwo pol butli uda mi sie sciagnac... zreszta sciagac tez nie moge tak strasznie boli 🤢 To jest straszne. Tak bardzo chcialam krmic pieria!!Zle sie z tym czuje 😞 😞 😞

Ania nie poddawaj sie sprobuj kupic ta masc maltan. Ja też mam chwile slab osci jak maly wisi caly czas na cycku je przez 2godz ale szkoda mi dziecka pozbawiac tego co najzdrowsze 🙂 Trzymaj się 😘
Aneczko jak dla mnie i wielu innych dziewczyn Bepanthen masc na suty wymiata 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski znów mnie boli głowa...kolejny dzień z rzędu 🤢 🤢 🤢

mnie też czesto boli,tabletki średnio pomagają..niby po porodzie tak sie dzieje ;/

mnie napie.dalala 9 dni ciagiem po porodzie, mysallam ze mi oczy wypadna mialam wszystkie zylki popekeane, czy jak wampir
ateraz mnie pewnie nie boli dlatego ze na prochach jestem bo na bank by mnie bolala bo
jak by mnie nic nie bolalo to chyba swieto 😁
jakby nie bolalo to bys z kolei oszalala ze szczescia i nowy klopot 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
dziewczyny, ktore juz szczepily!!
czy Wasze dzieci tez tak strasznie to przeszly? my szczepilismy Antosia o 8 a do teraz jest taki 'roztrzesiony', placze ciagle, jeczy.. tylko przy mnie sie uspokaja, wystarczy, ze go zdejme z siebie to jest krzyk.. no i ma juz 37,7 temp.. wiec maz pojechal po czopek..
powiedzcie mi- kiedy im to mija? bo tak mi go zal 😞


U nas dzień po szczepieniu rano (szczepiliśmy o 17) był stan podgorączkowy, wieczorem temp. była już w normie, ale za to młody był bardzo niespokojny, dostał pół czopka Viburcol i zasnął ale wcześniej była jazda, pierwszy raz nie mogłam gościa uspokoić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...