Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
witam wszystkie mamusie! od wczoraj mam dola tak mnie bola cycki, krew sie leje, ze nie daje juz malemu mojego mleka. Wczoraj wieczorem byl kryzys. Do tego odkad bylam chora mialam coraz mniej mleka, ledwo pol butli uda mi sie sciagnac... zreszta sciagac tez nie moge tak strasznie boli 🤢 To jest straszne. Tak bardzo chcialam krmic pieria!!Zle sie z tym czuje 😞 😞 😞

Ania nie poddawaj sie sprobuj kupic ta masc maltan. Ja też mam chwile slab osci jak maly wisi caly czas na cycku je przez 2godz ale szkoda mi dziecka pozbawiac tego co najzdrowsze 🙂 Trzymaj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Landusia napisał(a):
hejka
myslalam ze bede pierwsza a tu agata prosze 😁
my juz nie spimy od 5 30.. tak tak i tak laskawa jest moja corcia dzis normalnie jest to godz 5.00 gdzie jest pobudka.. wlozylam ja do bujaczka zobaczyc czy zasnie ale gdzie... 30min i ryk.. nie bardzo lubi ten bujaczek a ta melodyjka sprawia wrzask!! tyle kasy,,, no cuż moze pozniej bedzie bardziej chetna .. jedyne co lubi to wibracje jak wkladamy ja to usmiech od ucha do ucha 😁 pierdzi sobie w nim ze szok 😜
ale minus bujaka taki ze sam sie nie buja 😮 zmylila mnie nazwa BUJACZEK.. a tu lipa ona lubi tylko jak si buja trzeba co chwile podchodzic i bujac..duzo tych slow na b.. uzylam hehe 😁
dzis jade zalatwic becikowe..
i mam z mezem dzis 4 lata..!! zupelnie jak u iwony wegrowskiej ha! 🙃

luiwspolczuje ja mialam meza niedawno z zebem bolacym pol twarzy spuchniete i okazalo sie ze do wyrwania biedak na ketanolu jechal tez i sie meczy az nawet sie poplakal gdzie ja nigdy nie widzialam jak on placze z bolu.. nigdy.. a boli mial wiele bo to kostka mu pekla wypadek samochodowy gdzie kregoslup polamany, wiec domyslam sie co czujesz..
mariola krem ktory ja moge polecic na rozstepy to perfecta extra slim do szybkiej redukcjii rozstepow dostaniesz w drogerii koszt okolo 14 zl a jest genialny bynajmniej w moim wypadku.. uzywam go tydzien a z brzuszka zniklo mi juz sporo rozstepow tych malych licze ze wyblekna te duze! jedyny jego minus ktory mi przeszkadza do tego stopnia ze nie smaruje sie nim juz 2 dni ale dzis zaczne to fakt ze cholerstwo pali jak oszlałe!!! na dupie nie idzie wysiedziec i zimno po nim jakbys weszla do lodowki.. ale to tak z 10 minut pozniej stopniowo mija.. ale sam fakt ze ciezko wysiedziec .. i dla mnie smierdzi nie lubie zapachu mentolu. ale czego sie nie robi dla urody!
hej hej 🙂 🤪
najlepszego na dalszej drodze zycia juz we troje! 🤪 😉 😘 😘 😘



wlasnie najlepszego na te 4 lata!!! 🤪 🤪 🤪 duzo ...no wiesz czego ☺️ ☺️ RELAKSU 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
witam wszystkie mamusie! od wczoraj mam dola tak mnie bola cycki, krew sie leje, ze nie daje juz malemu mojego mleka. Wczoraj wieczorem byl kryzys. Do tego odkad bylam chora mialam coraz mniej mleka, ledwo pol butli uda mi sie sciagnac... zreszta sciagac tez nie moge tak strasznie boli 🤢 To jest straszne. Tak bardzo chcialam krmic pieria!!Zle sie z tym czuje 😞 😞 😞

Ania nie poddawaj sie sprobuj kupic ta masc maltan. Ja też mam chwile slab osci jak maly wisi caly czas na cycku je przez 2godz ale szkoda mi dziecka pozbawiac tego co najzdrowsze 🙂 Trzymaj się 😘


DZIEKI ! muszę kupić bo naprawdę chcialabym zeby jadl moje mleczko. Chcialabym chociaż ściągać i mu podawać 2 razy dziennie, ale dziś ściągając wyłam z bólu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Laski ,czy wasze dzieci już śmieją się głośno ?????????Gabi dzisiaj chichotała głośno kilka razy-pewnie jeszcze nieświadomie, a ja byłam polana ze śmiechu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Magda najlepszego 😘 😘 😘 😘


moj gosno placze jak odkladamy do lozeczk 😜 😜a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski ,czy wasze dzieci już śmieją się głośno ?????????Gabi dzisiaj chichotała głośno kilka razy-pewnie jeszcze nieświadomie, a ja byłam polana ze śmiechu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Magda najlepszego 😘 😘 😘 😘


moj gosno placze jak odkladamy do lozeczk 😜 😜a

moj sie wczoraj usmiechal tylko czy swiadomie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda dużo szczęścia!!!
A u nas nocka ok, od 20:30 do 2:45 a potem do 6:10, w dalszym ciągu super radzimy sobie z bólami brzucha dzięki wibracjom 🤪 wczoraj kupy były 2 a dziś już w nocy kupa została zaliczona i myślę, że na tym nie koniec 😁 Młody właśnie sam usnął w łóżeczku turystycznym w salonie, mam złote dziecko pod tym względem, potrafi się dostosować do wszystkiego - czy w swoim łóżeczku czy w turystycznym, w bujaczku czy na moich rękach/brzuchu, wszędzie potrafi usnąć w miarę bez problemów 🙂 I dobrze, bo jakbym go miała nosić, to kręgosłup by mi pękł, tyle już ten mój klocek waży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski ,czy wasze dzieci już śmieją się głośno ?????????Gabi dzisiaj chichotała głośno kilka razy-pewnie jeszcze nieświadomie, a ja byłam polana ze śmiechu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Magda najlepszego 😘 😘 😘 😘


moj gosno placze jak odkladamy do lozeczk 😜 😜a

moj sie wczoraj usmiechal tylko czy swiadomie 🤔


Tadzio zrobił dziś przymiarkę do śmiechu, tzn. wydał z siebie dzwięk uśmiechając się 🤪 🤪 🤪 Myślę, że już niedługo też będzie rechotał 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka
byla u nasdzis polozna maly wazy 5 kg 🙂
wciagu tyg przybrał 180 gram 🙂
pytalam sie o mleko modyfikowane poniewaz wracam doszkoly asciagac niedam rady natyle godzin wiec bedziemy dokarmiac wrazie co powiedzialazeby kupic bebilon pepti i pow ze mozna go kupic bez recepty tez., no i chyba mamy kolki , ale malydaje im rade sam wrazie co mam lkupic bobotic 🙂

A NOC u nas ok dwakarmienia tyle zeto drugie o 5 i o 6.30 ccos go wybudziło pewnieta kolka albo zaparcia musze go obserwować ehh ale az tak zle narazie nie jest
wczoraj od babci i dziadzia dostał kombinezon na zime 🙂
a dzisiaj mamusia jedzie po czapke rekawiczki i szaliczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
agamu napisał(a):
izarybka napisał(a):
Własnie Magda najlepszego 😘 😘 😘
a moj Danielek konczy dzis 6tygodni 🤪 🤪 🤪


Najlepszego dla Danielka 😘 😘 😘


Najlepszego 😘 😘 😘



buziolki dla Danielka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Nocka wyśmienita spanko od 2 do 7 🙂 apotem karmionko i dalej spanko do 9-30 🤪 mamusia odzyskala sily a zab odrobine mniej boli wiec jeszcze ketonalu nie bralam i mam nadzieje ze nie bede musiala

Kolka zawitala do nas standardowo o 23:00 ale trwala tylko 2 h i byl slbszy duzo ten atak, bez darcia tylko widac ze skręty kiszek i męczarnia ale mniej bolesne
Sab idzie w il 10 kropli do kazdego karmienia

Z mojej obserwacji wynika ze nowe mleko chyyba sluzy bo idzie czesto bączek i kupka byla luzniejsza, no zobaczymy poki co dopiero 2 dzien je nowe mleczko
a teraz spi jak dziecko wiec mamusia leci uszykowac obiadek a potem karmionko i heja na spacjerek 🙂)
zajrze po poludniu co u was
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
myslalam ze bede pierwsza a tu agata prosze 😁
my juz nie spimy od 5 30.. tak tak i tak laskawa jest moja corcia dzis normalnie jest to godz 5.00 gdzie jest pobudka.. wlozylam ja do bujaczka zobaczyc czy zasnie ale gdzie... 30min i ryk.. nie bardzo lubi ten bujaczek a ta melodyjka sprawia wrzask!! tyle kasy,,, no cuż moze pozniej bedzie bardziej chetna .. jedyne co lubi to wibracje jak wkladamy ja to usmiech od ucha do ucha 😁 pierdzi sobie w nim ze szok 😜
ale minus bujaka taki ze sam sie nie buja 😮 zmylila mnie nazwa BUJACZEK.. a tu lipa ona lubi tylko jak si buja trzeba co chwile podchodzic i bujac..duzo tych slow na b.. uzylam hehe 😁
dzis jade zalatwic becikowe..
i mam z mezem dzis 4 lata..!! zupelnie jak u iwony wegrowskiej ha! 🙃

luiwspolczuje ja mialam meza niedawno z zebem bolacym pol twarzy spuchniete i okazalo sie ze do wyrwania biedak na ketanolu jechal tez i sie meczy az nawet sie poplakal gdzie ja nigdy nie widzialam jak on placze z bolu.. nigdy.. a boli mial wiele bo to kostka mu pekla wypadek samochodowy gdzie kregoslup polamany, wiec domyslam sie co czujesz..
mariola krem ktory ja moge polecic na rozstepy to perfecta extra slim do szybkiej redukcjii rozstepow dostaniesz w drogerii koszt okolo 14 zl a jest genialny bynajmniej w moim wypadku.. uzywam go tydzien a z brzuszka zniklo mi juz sporo rozstepow tych malych licze ze wyblekna te duze! jedyny jego minus ktory mi przeszkadza do tego stopnia ze nie smaruje sie nim juz 2 dni ale dzis zaczne to fakt ze cholerstwo pali jak oszlałe!!! na dupie nie idzie wysiedziec i zimno po nim jakbys weszla do lodowki.. ale to tak z 10 minut pozniej stopniowo mija.. ale sam fakt ze ciezko wysiedziec .. i dla mnie smierdzi nie lubie zapachu mentolu. ale czego sie nie robi dla urody!


O 4 lata 🙂 my bedziemy miec w styczniu takie 4 lata 🙂
GRatulejszyn 🙂 i najlepszego i kolejnych slodkich lat 😘

... tez wczoraj juz ryczalam z tego bólu jak chce przetrwac bez ketonalu to konczy sie rykiem i tak musze wziac, ale dzis ten chirurg moze cos zaradzi wkoncu(prywatnie 🤔 )

Ja zamowilam ten DAx u urodzyneczek za twoją sugestią, mam nadzieje ze pomoze na moja sieczke ponizej pepka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
witam wszystkie mamusie! od wczoraj mam dola tak mnie bola cycki, krew sie leje, ze nie daje juz malemu mojego mleka. Wczoraj wieczorem byl kryzys. Do tego odkad bylam chora mialam coraz mniej mleka, ledwo pol butli uda mi sie sciagnac... zreszta sciagac tez nie moge tak strasznie boli 🤢 To jest straszne. Tak bardzo chcialam krmic pieria!!Zle sie z tym czuje 😞 😞 😞

Ja cie rozumiem Aneczka, wiem jak przykro jest, ale u mnie minął, tydzień i ja sie z tym pogodziłam już, daje rade juz nie myslec nie rozpaczam juz, po prostu tak musiało byc,
GŁOWA DO GÓRY !!! jak sie uda tos ciagaj jeszcze ile dasz rade i podawaj a jak nie to nie to nic na siłe, na butli moje dziecie jest zadowolone nie szarpie sie butle zawsze mozna dac a cyca niezbyt wszedzie wiec są i plusy
staralam sie jak moglam zeby uwierzyc ze mieszanka dla dziecka nie jest złem i sie udalo 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
I ja już nie śpie,Hanka nakarmiona póki co kima..nie chce zapeszać bo lezy na boku którym nie lubi. Czy wasze szkraby też tak w dzień spią jak mysz pod miotłą ? normalnie zaczęłam już od dzisiejszej nocy zapisywać kiedy karmiona i o której idzie spać,pod koniec dnia wylicze sobie ile tak na prawde mi śpi bo wydaje mi się że to coś za mało. Czasem mi w dzień pomarudzi,ale głównie lubi leżeć i sie patrzec na zabawki albo jak sie do niej mówi i tak potrafi czasem nie przespać dwóch karmień. Jak już widze że leżakowanie jej sie znudziło,jest już zmeczona to lulanko i do spania,tylko że pośpi pół godzinki i oczy jak 5 zł 😮 po południu kimnie sie dłużej,zaś wieczorem nawiedza nas kolka i do 24 znowu nie ma spania 🤢
Zauważyłam też że kolki ma w dzień,ale są słabsze więc może dlatego tak mi sie wierci,nie śpi głęboko 🤨


Ja już o tym pisałam, moja właśnie tak śpi a raczej nie śpi. Jak to mówię zabawa w zajączka. Nic nie mogę zrobić, super macie mamy których dzieci śpią. Moja dziś wstała o 3.30 i do 7,jedzenie,kupa, zabawa i oczy jak 5 zł. . I już śpi jak zajączek, w piątek idziemy na szczepienia to zapytam się lekarza może coś jest na sen dla niemowlaków.

Napisz koniecznie co Ci powiedział,ja dupa wczoraj zapomniałam sie zapytać pediatry. No to nie jestem sama z tym problemem,więc może to jest normalne 🤨


u nas jest to samo. W nocy śpi bardzo dobrze, dzis pierwszy raz przespal cała noc 🤪
za to w dzień spi nawet po 10 min. Raz zliczylam ze przez caly dzien przespal tylko godz, ale za to na godz przed kapaniem tak go juz mulilo ze ledwo udalo mi sie dotrwac z nim do kapieli. A czasem bywaja dni ze spi prawie caly dzien, ale to juz rzadko. Z reguly nie spi od 15 do 19, jak tatus wraca z pracy 😁 😁 chce zeby tatus z nim troszke pobyl 😜 😜
teraz zasypial, odlozylam do lozeczka i od pol godz lezy i gaworzy zamiast spac!!! 😠 😠
lapie sie na tym ze bym wstala i ululala go, ale przypomina mi sie jak mi radzono ze skoro nie placze to niech sobie lezy.... dziwnie mi jak sam lezy a nie śpi, bo zawsze albo ryczy w lozeczku albo mam go na rekach 😮

u nas nie spi ciągiem miedzy 16 a 20 i potem 23: 00- 2:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej kobitki i 🙂
podczytałam Was troszke ,ale sama wiele nie naskrobie bo Mati zasnal a ja musz ejeszce sporo rzeczy w chacie zrobic.UY nas niestety sa straszne gazy a dokł nie moc ich zrobienia dzisiaj to pól dnia sie meczył kupiam mu Delicol i od soboty uzywamy efektów tymczasowo brak 😠a do tego mamy problem z ezrobieniem kupy!!!!!!!!1czy ten dellicol moze zatrzymywac kupe????no i sobie porobiłam mati ma znowu atak 😞


my delicol stosujemy od piatku kupy sa caly czas


Dori, mój Michał też jest cały "zagazowany", mam przez miesiąc nie jeść nabiału, nie pić mleka - niczego - i ma to odgazowac małego bo nabiał jest "gazotwórczy" 😉

a tak wogóle to witam 🙂
u nas nocka w miarę ok, pobudki co 2-3 h średnio. wczoraj przespal mi pół dnia, zaczął spać od 13 i tylkko przerwy na cycka były, nawet na tym usg na spiocha wszystko robilismy. Obudził mi się o 18 i dopiero poszedł spać o 21.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski znów mnie boli głowa...kolejny dzień z rzędu 🤢 🤢 🤢

mnie też czesto boli,tabletki średnio pomagają..niby po porodzie tak sie dzieje ;/

mnie napie.dalala 9 dni ciagiem po porodzie, mysallam ze mi oczy wypadna mialam wszystkie zylki popekeane, czy jak wampir
ateraz mnie pewnie nie boli dlatego ze na prochach jestem bo na bank by mnie bolala bo
jak by mnie nic nie bolalo to chyba swieto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
I ja już nie śpie,Hanka nakarmiona póki co kima..nie chce zapeszać bo lezy na boku którym nie lubi. Czy wasze szkraby też tak w dzień spią jak mysz pod miotłą ? normalnie zaczęłam już od dzisiejszej nocy zapisywać kiedy karmiona i o której idzie spać,pod koniec dnia wylicze sobie ile tak na prawde mi śpi bo wydaje mi się że to coś za mało. Czasem mi w dzień pomarudzi,ale głównie lubi leżeć i sie patrzec na zabawki albo jak sie do niej mówi i tak potrafi czasem nie przespać dwóch karmień. Jak już widze że leżakowanie jej sie znudziło,jest już zmeczona to lulanko i do spania,tylko że pośpi pół godzinki i oczy jak 5 zł 😮 po południu kimnie sie dłużej,zaś wieczorem nawiedza nas kolka i do 24 znowu nie ma spania 🤢
Zauważyłam też że kolki ma w dzień,ale są słabsze więc może dlatego tak mi sie wierci,nie śpi głęboko 🤨


Ja już o tym pisałam, moja właśnie tak śpi a raczej nie śpi. Jak to mówię zabawa w zajączka. Nic nie mogę zrobić, super macie mamy których dzieci śpią. Moja dziś wstała o 3.30 i do 7,jedzenie,kupa, zabawa i oczy jak 5 zł. . I już śpi jak zajączek, w piątek idziemy na szczepienia to zapytam się lekarza może coś jest na sen dla niemowlaków.

Napisz koniecznie co Ci powiedział,ja dupa wczoraj zapomniałam sie zapytać pediatry. No to nie jestem sama z tym problemem,więc może to jest normalne 🤨


u nas jest to samo. W nocy śpi bardzo dobrze, dzis pierwszy raz przespal cała noc 🤪
za to w dzień spi nawet po 10 min. Raz zliczylam ze przez caly dzien przespal tylko godz, ale za to na godz przed kapaniem tak go juz mulilo ze ledwo udalo mi sie dotrwac z nim do kapieli. A czasem bywaja dni ze spi prawie caly dzien, ale to juz rzadko. Z reguly nie spi od 15 do 19, jak tatus wraca z pracy 😁 😁 chce zeby tatus z nim troszke pobyl 😜 😜
teraz zasypial, odlozylam do lozeczka i od pol godz lezy i gaworzy zamiast spac!!! 😠 😠
lapie sie na tym ze bym wstala i ululala go, ale przypomina mi sie jak mi radzono ze skoro nie placze to niech sobie lezy.... dziwnie mi jak sam lezy a nie śpi, bo zawsze albo ryczy w lozeczku albo mam go na rekach 😮

u nas nie spi ciągiem miedzy 16 a 20 i potem 23: 00- 2:00

widze, ze nie ja jedyna mam problem z uspaniem malenstwa. moj Jedrek zwykle sie budzi ok. 16-17 i do ok. 18.30 nie spi, potem musze go wybudzac, bo o 19 kapiel i od tej pory do 22-23 zwykle nie spi. wieczorem zaczyna strasznie plakac, byc moze sa to kolki, bo dziwnie sie prezy, ale trwaja one zwykle ok. 1h.generalnie w srodku dnia tez mi sie wybudza i ciezko mu isc spac. nie wiem co moze miec na niego taki wplyw. raczej staram sie mu ograniczac jakies bodzce, ktore moglyby go wybudzic...musze podpytac pediatre, czy i w jaki sposob mozna mojego Jedrulka uspokoic co nie co. Dziewczyny, podzielcie sie prosze, swoimi sposobami na szybki sen i uspokojenie malucha (jesli takowe w ogole istnieja haha ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...