Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
witam się 🙂 w ten ponury dzionek
Za oknem szaro buro, a mój Kacperek dzisiaj daje czadu od samego rana. Ponowie swoje pytanie, czy Wasze dzieciaczki śpią grzecznie w swoich łóżeczkach. Ja z lenistwa kilka razy wzięłam Kacperka do łóżka w nocy i mam teraz konsekwencje. Absolutnie nie akceptuje swojego łóżeczka. Nawet jeśli położę Go jak już śpi budzi się po 5min. z takim wrzaskiem, że nie możemy Go uspokoić. Ukojenie przynosi cyc więc ciągle na nim wisi i spać też życzy sobie przy piersi 😠
my spimy z Olisia 🙂bo inaczej bym ja plakala 😁 😁 😁 ☺️


a w dzień śpi sama?
sama ale troche przy cycu,troche w bujaku ,czasem w lozeczku 🙂


Jasiek tez spi ze mna ale ze wzgledu na kolki spina sie w nocy to wole go przytulac to jest mu lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
to moj spi cala noc sam 🙂nad ranem biore go do łóżka
zloty chlopaczek 🙂zazdroszcze Ci Dorcia troszku..bo ja nie umiem Jej dac samej nA NOC..jak mi usnie w lozeczku swoim to jA ZABIERAM DO SIEBIE NA SPIOCHA ..OT JA DURNA ,A POTEM BEDZIE KLOPOT...


😮 serio ? Ale dlaczego ?
Ja znów jak śpię z Kacperkiem to prawie nie śpie. Ciągle na czuwaniu. Poza tym jedzenie też wymyka się z pod kontroli, bo cyc w stałej gotowości i Mały niemal sam się obsługuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
to moj spi cala noc sam 🙂nad ranem biore go do łóżka
zloty chlopaczek 🙂zazdroszcze Ci Dorcia troszku..bo ja nie umiem Jej dac samej nA NOC..jak mi usnie w lozeczku swoim to jA ZABIERAM DO SIEBIE NA SPIOCHA ..OT JA DURNA ,A POTEM BEDZIE KLOPOT...


dlatego ja robie wszytsko zeby był jak najwiecej 'samodzielny" od niemowlaczka bo Kuba to potrafi czasami jeszcze do nas zawedrowac a za kilka dni 9 lat skonczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
to moj spi cala noc sam 🙂nad ranem biore go do łóżka
zloty chlopaczek 🙂zazdroszcze Ci Dorcia troszku..bo ja nie umiem Jej dac samej nA NOC..jak mi usnie w lozeczku swoim to jA ZABIERAM DO SIEBIE NA SPIOCHA ..OT JA DURNA ,A POTEM BEDZIE KLOPOT...


dlatego ja robie wszytsko zeby był jak najwiecej 'samodzielny" od niemowlaczka bo Kuba to potrafi czasami jeszcze do nas zawedrowac a za kilka dni 9 lat skonczy 🙂
🙂 no Kami teraz juz nie ,bo Ola jest i miejsca by nie bylo ,ale wczesniej tez tak bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kupilam sobie torebeczke 😉
http://allegro.pl/listonoszka-podkowka-w-stylu-retro-atmosphere-i1924523534.html


fajna A czarna czy brazowa?
brazowa napisalam..taka nie za duza podreczna 🙂lubie te mode retro teraz 😉 jeszcze bym chciala jakos pomaranczowa sobie strzelic na rozweselenie ,ale fajnej poki co nie znalazlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zupker kremik zrobie tylko przepis poprosze 🙂

Jest w zakładce przepisy 🙂 http://www.mamusie.net/forum,odp_przepisy_mamusiek_2011,29,81496.html,str=0#84156
Agatka zrobie na bank,ale do sklepu mi sie nie chce dralowac...mzawka i wogole brrr..Jutro zrobie ale sie ciesze ,slicznie wygladaja 🙂pewnie sa mniamniusne 🤪 Jak Marcinkusy prawie ,tylko bialy mak i bAKALIE DODAC NIE???


taaaaa :0 tyle, że ja ani maku nie lubię, ani bakalii,więc musieliśmy wykombinować coś innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
smerfetka napisał(a):
Asiulka to wychodzi na to,że mój Kacperek zyczyłby sobie mieć tak jak Oleńka 😁 nie ubezwłasnowolnia Cię to troszkę? Może ja jestem jakaś maruda? Sama nie wiem? Ale boje się troszkę złych nawyków u Niego, których potem się nie pozbędziemy 🤢
lubie tak narazie...potem bede zalowac i sie martwic hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zupker kremik zrobie tylko przepis poprosze 🙂

Jest w zakładce przepisy 🙂 http://www.mamusie.net/forum,odp_przepisy_mamusiek_2011,29,81496.html,str=0#84156
Agatka zrobie na bank,ale do sklepu mi sie nie chce dralowac...mzawka i wogole brrr..Jutro zrobie ale sie ciesze ,slicznie wygladaja 🙂pewnie sa mniamniusne 🤪 Jak Marcinkusy prawie ,tylko bialy mak i bAKALIE DODAC NIE???


taaaaa :0 tyle, że ja ani maku nie lubię, ani bakalii,więc musieliśmy wykombinować coś innego 🙂
🤪 😘pycha juz to czuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny sorki ze tak udzielam sie tylko w swoich sprawach ale nie mam za grosz czasu zeby poczytac co tutaj piszecie itd a szkoda....eh teraz mam kolejny problem bo bardzo mnie macica boli....chyba macica....jeszcze dwa dni temu to tylko pod dotykiem mnei bolalo dosc mocno a teraz juz nawet dotykac nie musze i boli..a jak kicham to jakby mi ktos noz wbijal.....juz nie wiem czemu ja takiego pecha mam..... 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Hej dziewczyny sorki ze tak udzielam sie tylko w swoich sprawach ale nie mam za grosz czasu zeby poczytac co tutaj piszecie itd a szkoda....eh teraz mam kolejny problem bo bardzo mnie macica boli....chyba macica....jeszcze dwa dni temu to tylko pod dotykiem mnei bolalo dosc mocno a teraz juz nawet dotykac nie musze i boli..a jak kicham to jakby mi ktos noz wbijal.....juz nie wiem czemu ja takiego pecha mam..... 🤢 😞

to ty idz do gina.....bo to nie ma zartów ....ale tak nagle czy cos zrobilas .....
a jak Jagódka....u nas wszytsko ok ....bąki , kupy , karmienie...chudniecia .....standart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Hej dziewczyny sorki ze tak udzielam sie tylko w swoich sprawach ale nie mam za grosz czasu zeby poczytac co tutaj piszecie itd a szkoda....eh teraz mam kolejny problem bo bardzo mnie macica boli....chyba macica....jeszcze dwa dni temu to tylko pod dotykiem mnei bolalo dosc mocno a teraz juz nawet dotykac nie musze i boli..a jak kicham to jakby mi ktos noz wbijal.....juz nie wiem czemu ja takiego pecha mam..... 🤢 😞


koniecznie skonsultuj to z lekarzem, bo to zapewne nie jest normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Hej dziewczyny sorki ze tak udzielam sie tylko w swoich sprawach ale nie mam za grosz czasu zeby poczytac co tutaj piszecie itd a szkoda....eh teraz mam kolejny problem bo bardzo mnie macica boli....chyba macica....jeszcze dwa dni temu to tylko pod dotykiem mnei bolalo dosc mocno a teraz juz nawet dotykac nie musze i boli..a jak kicham to jakby mi ktos noz wbijal.....juz nie wiem czemu ja takiego pecha mam..... 🤢 😞

nio nieciekawie- jedz szybko do lekarza bo to jest zly znak niestety:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Hej dziewczyny sorki ze tak udzielam sie tylko w swoich sprawach ale nie mam za grosz czasu zeby poczytac co tutaj piszecie itd a szkoda....eh teraz mam kolejny problem bo bardzo mnie macica boli....chyba macica....jeszcze dwa dni temu to tylko pod dotykiem mnei bolalo dosc mocno a teraz juz nawet dotykac nie musze i boli..a jak kicham to jakby mi ktos noz wbijal.....juz nie wiem czemu ja takiego pecha mam..... 🤢 😞

nio nieciekawie- jedz szybko do lekarza bo to jest zly znak niestety:/

też jestem tego zdania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mphz napisał(a):
u mnie mala tez spi cala noc sama w lozeczku. tylko 2 razy na cycolka sie budzi, ale odrazu przy nim zasypia jak poje wiec ja ladnie odkladam do lozeczka i dalej spi 🙂


u mnie to samo 🙂 tylko wieczory sa maskryczne , nie wiem jak to jest ale w nocy i rano w dzien mu sie nie ulewa a popoludniu chlusta ... boze mam nadzieje ze to normalne bo do lekarza do za tydzien mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
mphz napisał(a):
u mnie mala tez spi cala noc sama w lozeczku. tylko 2 razy na cycolka sie budzi, ale odrazu przy nim zasypia jak poje wiec ja ladnie odkladam do lozeczka i dalej spi 🙂


u mnie to samo 🙂 tylko wieczory sa maskryczne , nie wiem jak to jest ale w nocy i rano w dzien mu sie nie ulewa a popoludniu chlusta ... boze mam nadzieje ze to normalne bo do lekarza do za tydzien mamy

a karmisz tylko piersia? kiedys slyszalam taka opinie, ze dzieci na sztucznym czesto ulewaja zas na piersi zadko. mi nigdy nie ulala...ale ulewanie z tego co wiem, jest normalna sprawa u dizeci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mphz napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mphz napisał(a):
u mnie mala tez spi cala noc sama w lozeczku. tylko 2 razy na cycolka sie budzi, ale odrazu przy nim zasypia jak poje wiec ja ladnie odkladam do lozeczka i dalej spi 🙂


u mnie to samo 🙂 tylko wieczory sa maskryczne , nie wiem jak to jest ale w nocy i rano w dzien mu sie nie ulewa a popoludniu chlusta ... boze mam nadzieje ze to normalne bo do lekarza do za tydzien mamy

a karmisz tylko piersia? kiedys slyszalam taka opinie, ze dzieci na sztucznym czesto ulewaja zas na piersi zadko. mi nigdy nie ulala...


karmie piersia , i wlasnie sie zaczynam martwic kurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...