Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
ja juz po pierwszym zabiegu troche nieprzyjemny;/ ale dla urody wszytko! 🙂
lui bedzie dobrze! 😘
a ja dostalam chyba okres? mam nadzieje ze to okres a nie efekt tych zabiewgów? bo dostalam w trakcie zabiegu..;/
buahahahaha nie jestem sama..krwawe Mery... 🤢
a jak te zabiegi wygladaja?tzn boli to? mialas chyba jaki krem fajny ,co nie dal rady czy jak? Pytam ,bo mam kilka tylko malych kresek w jednym miejscu z prawej str brzucha...moze by go kiedy zastosowac mysle...??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
od rana zapierdzielam jak mały samochodzik 😮 pranie , prasowanie sprzątanie i nie znośny Tymon który właśnie robi śmierdzącą kupę 🙃 ... może po kupsku będzie coś grzeczniejszy 🤔

Lui trzymamy kciuki ! Będzie ok ! czekamy na dobre wieści 😘
hehhehe skad my znamy taki rozklad dnia... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asik krem pomaga jak sie go stosuje a ja mialam go w powazaniu bo wiedzialam ze na moje blizny mega nie da rady ale takie malutkie rozstepy znikły. a zabieg polega na takim jakby ktos robił ci nzaszczyk i zaraz takie cieplo jakby prad cie kopnął juz kiedys przechodzilam to na znamie na rece sie zdziwilam nawet a pozniej masuje ci taka glowica ciepla brzuch az masz wrazenie na koncu jakby ci ja calą wsadzila do brzucha hehe ale to akurat nie boli 😁
a co do mleka co napisalas to ja pytalam sie i przy tym zabiegu moglabym karmic i juz nawet chcialam bo dietetyka tez sie pytalam ale mleko mi zaniklo nie calkowicie ale moze mam z 5ml z obu cyckow wiec odpuszcze sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Ehhh jak dobrze mieć męża w domku 🙂
ja siedzę sobie z kawką (zbożową ,bo innej nie tknę-został mi wstręt po ciąży), a on piecze rogaliki 🤪 🤪 🤪 🤪
Gabrysia śpi!! Normalnie Hawaje 🤪 🤪 🤪

LUI nie denerwuj się, zobaczysz że będzie dobrze!!!!!!! TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!!!!

pieknie!a jakie rogaliki,niech Ci zdradzi przepisik prosze,bo dzis Andru ma urodziny ,bym mu zrobila jak Sz Ola zezwoli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
BTW dziś mamy wizyte u neurologa prosze trzymajcie kciuki

tak bardzo chcialabym uslyszec ze tego nie ma albo ze malutkie i przejdzie raz dwa...

tak sie martwie i stresuje , boje sie uslyszec czegos zlego


Trzymamy kciuki 😘


Wszystko będzie dobrze 🙂


my tez 3mamy mocno kciukasy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Ehhh jak dobrze mieć męża w domku 🙂
ja siedzę sobie z kawką (zbożową ,bo innej nie tknę-został mi wstręt po ciąży), a on piecze rogaliki 🤪 🤪 🤪 🤪
Gabrysia śpi!! Normalnie Hawaje 🤪 🤪 🤪

LUI nie denerwuj się, zobaczysz że będzie dobrze!!!!!!! TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!!!!

pieknie!a jakie rogaliki,niech Ci zdradzi przepisik prosze,bo dzis Andru ma urodziny ,bym mu zrobila jak Sz Ola zezwoli 🤪


Najlepszego dla Jędrasa
Ale macie popyt na urodzinki w jesieni 🙃 Ola , Kami Ty i Andrzej 😁 same dżamprezy ... a zaproszenia ani jednego ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej u nas noc ok a poranek tragedia 😞 od 5.30 do teraz płacz i próba zrobienia kupy z małymi przerwami na drzemkę 🤢 zaaplikowałam czopka bo już nie mam siły patrzeć jak się męczy ... masaże pomagają na chwilkę 🤢
ehhh...
ojojoj...wspolczuje ..z tymi kupami to niezle g... 🤢
a ja ostatnio myslalam,ze wspolczuje Wam ,ze macie okres taki obfity ,a teraz ze mnie sie leje jak diabli...ale mam juz na wadze mniej troszku mniej 🤪

zly dzien ma Myszorek 🙂 a moja spi od 12tej jak wyszlysmy ,wrocilysmy juz dosc dawno a ona dalej spi w wozku -nawet Jej nie ruszam,nie wyciagam -tylko odpielam kombimnezon i cich drapie co by nie zbudzic lwa 😮
ja przed i w trakcie zawsze jestem cięższa , woda się zatrzymuje ... myślałam że wczoraj już mi się skończył a tu od rana masakra a ja sprzątam i latam jak poparzona do tego nie znośny Tymon 🥴 nie wiem co się z nim dzieje dziś 😮 taki grzeczny a dziś jak diabeł mały 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Asia ZG czy w tym Twoim leżaczku pałlak z zabawkami jest na stałe czy odchyla sie na bok ???
no nie ma mozliwosci ustawienia go pod innym kontem niestety...ale za to jest odpinany ..takze mozna go odczepic ...ale wolalabym zeby byl ruchomy jednak..a u Ciebie jak tam/wkoncu zabrali Ci ten bujak i kase oddali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia ZG czy w tym Twoim leżaczku pałlak z zabawkami jest na stałe czy odchyla sie na bok ???
no nie ma mozliwosci ustawienia go pod innym kontem niestety...ale za to jest odpinany ..takze mozna go odczepic ...ale wolalabym zeby byl ruchomy jednak..a u Ciebie jak tam/wkoncu zabrali Ci ten bujak i kase oddali?



jakas 1 h temu przyjechał koles z dhllu i go zabrał i czekam na przelew 🙂mam na oku taki sam tyle ze uzywany w ideanym stanie za 82 zł czekam na koniec aukcji o 16.39 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
asik krem pomaga jak sie go stosuje a ja mialam go w powazaniu bo wiedzialam ze na moje blizny mega nie da rady ale takie malutkie rozstepy znikły. a zabieg polega na takim jakby ktos robił ci nzaszczyk i zaraz takie cieplo jakby prad cie kopnął juz kiedys przechodzilam to na znamie na rece sie zdziwilam nawet a pozniej masuje ci taka glowica ciepla brzuch az masz wrazenie na koncu jakby ci ja calą wsadzila do brzucha hehe ale to akurat nie boli 😁
a co do mleka co napisalas to ja pytalam sie i przy tym zabiegu moglabym karmic i juz nawet chcialam bo dietetyka tez sie pytalam ale mleko mi zaniklo nie calkowicie ale moze mam z 5ml z obu cyckow wiec odpuszcze sobie 😁
no nie to z gowna bata nie uwijesz 😁
a to na me male to pewnie dalby rade krem nie?To jest Perfecta slim czy cos nie?ale niewiem jak przy karmieniu -mozna go? ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Landusia napisał(a):
asik krem pomaga jak sie go stosuje a ja mialam go w powazaniu bo wiedzialam ze na moje blizny mega nie da rady ale takie malutkie rozstepy znikły. a zabieg polega na takim jakby ktos robił ci nzaszczyk i zaraz takie cieplo jakby prad cie kopnął juz kiedys przechodzilam to na znamie na rece sie zdziwilam nawet a pozniej masuje ci taka glowica ciepla brzuch az masz wrazenie na koncu jakby ci ja calą wsadzila do brzucha hehe ale to akurat nie boli 😁
a co do mleka co napisalas to ja pytalam sie i przy tym zabiegu moglabym karmic i juz nawet chcialam bo dietetyka tez sie pytalam ale mleko mi zaniklo nie calkowicie ale moze mam z 5ml z obu cyckow wiec odpuszcze sobie 😁
no nie to z gowna bata nie uwijesz 😁
a to na me male to pewnie dalby rade krem nie?To jest Perfecta slim czy cos nie?ale niewiem jak przy karmieniu -mozna go? ...

ja juz 2 tube perfecty mam, dziala dziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Ehhh jak dobrze mieć męża w domku 🙂
ja siedzę sobie z kawką (zbożową ,bo innej nie tknę-został mi wstręt po ciąży), a on piecze rogaliki 🤪 🤪 🤪 🤪
Gabrysia śpi!! Normalnie Hawaje 🤪 🤪 🤪

LUI nie denerwuj się, zobaczysz że będzie dobrze!!!!!!! TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!!!!

pieknie!a jakie rogaliki,niech Ci zdradzi przepisik prosze,bo dzis Andru ma urodziny ,bym mu zrobila jak Sz Ola zezwoli 🤪


Najlepszego dla Jędrasa
Ale macie popyt na urodzinki w jesieni 🙃 Ola , Kami Ty i Andrzej 😁 same dżamprezy ... a zaproszenia ani jednego ☺️
buahahahaha Asik w Swinoujsciu odbijemy ! 😁 😁 😁a u nas 3 skorpiony ja pierdziu -wojna za wojna -sie dzieje!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 Kami 9tego,ja 14tego,a Jedrek 18tego 😁 😁 😁 😁 😁 siwy dym-biedna Ola -Panienka z 3 Skorpionami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie....
Noc nie za bardzo mała zasneła o 24.30 jak nigdy i nie wiem czy nie za duzo tego jebanego boboticu.....jak nic sie nie dzieje bede podawała tylko raz dziennie ......bo myslałam ze sie zagazuje biedna ....pierdolnieta matka ze mnie 😞 😞 😞 😞
Laski te co maja bobotic....jak był nowy tylko go odkreciłyscie , nie był on jakos zabezpieczony , bo dla mnie dziwne ze po otwarciu 2 m-c , a tu tylko odkrciłam jak cos co juz było otwarte ( mam nadzieje ze mnie zrozumiecie)
NO I MAMY 10 TYG ZA 25 MIN.......
Szaro buro i ponuro , ale byłysmy z godz na spacerze....
Kamisia.....my codziennie wychodzimy .....
Asik z K .....dobrze ze dogadaliscie sie z księdzem ......
Lui ....bedzie dobrze kochana.....
[b]Wszystkiem dzieciaczka z okrągłymi tyg ....wszytskiego dobrego , przede wszytskim zdrowka ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...