Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
mphz napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mphz napisał(a):
u mnie mala tez spi cala noc sama w lozeczku. tylko 2 razy na cycolka sie budzi, ale odrazu przy nim zasypia jak poje wiec ja ladnie odkladam do lozeczka i dalej spi 🙂


u mnie to samo 🙂 tylko wieczory sa maskryczne , nie wiem jak to jest ale w nocy i rano w dzien mu sie nie ulewa a popoludniu chlusta ... boze mam nadzieje ze to normalne bo do lekarza do za tydzien mamy

a karmisz tylko piersia? kiedys slyszalam taka opinie, ze dzieci na sztucznym czesto ulewaja zas na piersi zadko. mi nigdy nie ulala...


karmie piersia , i wlasnie sie zaczynam martwic kurcze

niczym sie nie martw. napewno wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Hej dziewczyny sorki ze tak udzielam sie tylko w swoich sprawach ale nie mam za grosz czasu zeby poczytac co tutaj piszecie itd a szkoda....eh teraz mam kolejny problem bo bardzo mnie macica boli....chyba macica....jeszcze dwa dni temu to tylko pod dotykiem mnei bolalo dosc mocno a teraz juz nawet dotykac nie musze i boli..a jak kicham to jakby mi ktos noz wbijal.....juz nie wiem czemu ja takiego pecha mam..... 🤢 😞

to ty idz do gina.....bo to nie ma zartów ....ale tak nagle czy cos zrobilas .....
a jak Jagódka....u nas wszytsko ok ....bąki , kupy , karmienie...chudniecia .....standart

nie mam sily chodzic do ginka znowu...chyba to oleje..a Jagódka ..narazie alergia nie znika wiec chyba bedzie zmiana z bebilonu pwpti na nutramigen...a poza tym charczec mi zaczela i wydalam stowke na leki...i nie rpzechodzi poki co..poprostu jakasmasakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Hej dziewczyny sorki ze tak udzielam sie tylko w swoich sprawach ale nie mam za grosz czasu zeby poczytac co tutaj piszecie itd a szkoda....eh teraz mam kolejny problem bo bardzo mnie macica boli....chyba macica....jeszcze dwa dni temu to tylko pod dotykiem mnei bolalo dosc mocno a teraz juz nawet dotykac nie musze i boli..a jak kicham to jakby mi ktos noz wbijal.....juz nie wiem czemu ja takiego pecha mam..... 🤢 😞

nio nieciekawie- jedz szybko do lekarza bo to jest zly znak niestety:/

no..przeciez ja juz dawno powinnam zapomiec ze rodzilam itd..to juz prawie 3 miesiace a tu nagle cos takiego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Hej dziewczyny sorki ze tak udzielam sie tylko w swoich sprawach ale nie mam za grosz czasu zeby poczytac co tutaj piszecie itd a szkoda....eh teraz mam kolejny problem bo bardzo mnie macica boli....chyba macica....jeszcze dwa dni temu to tylko pod dotykiem mnei bolalo dosc mocno a teraz juz nawet dotykac nie musze i boli..a jak kicham to jakby mi ktos noz wbijal.....juz nie wiem czemu ja takiego pecha mam..... 🤢 😞

to ty idz do gina.....bo to nie ma zartów ....ale tak nagle czy cos zrobilas .....
a jak Jagódka....u nas wszytsko ok ....bąki , kupy , karmienie...chudniecia .....standart

nie mam sily chodzic do ginka znowu...chyba to oleje..a Jagódka ..narazie alergia nie znika wiec chyba bedzie zmiana z bebilonu pwpti na nutramigen...a poza tym charczec mi zaczela i wydalam stowke na leki...i nie rpzechodzi poki co..poprostu jakasmasakra

no co ty? z tym nie ma zartow...idz do gina kobitko. zrobi ci usg i zobaczy co z blizna na macicy sie dzieje, czy przypadkiem sie nie rozzchodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
mphz napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Hej dziewczyny sorki ze tak udzielam sie tylko w swoich sprawach ale nie mam za grosz czasu zeby poczytac co tutaj piszecie itd a szkoda....eh teraz mam kolejny problem bo bardzo mnie macica boli....chyba macica....jeszcze dwa dni temu to tylko pod dotykiem mnei bolalo dosc mocno a teraz juz nawet dotykac nie musze i boli..a jak kicham to jakby mi ktos noz wbijal.....juz nie wiem czemu ja takiego pecha mam..... 🤢 😞

nio nieciekawie- jedz szybko do lekarza bo to jest zly znak niestety:/

no..przeciez ja juz dawno powinnam zapomiec ze rodzilam itd..to juz prawie 3 miesiace a tu nagle cos takiego.....

no wlasnie- dlatego nie zwlekaj! ja po cc po tygodniu zapomnialam ze rodzilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asik Z zg.....Wszytskiego najlepszego dla Jędrka z okazji 18 urodzin....ZDROWIA , SZCZĘŚCIA POMARAŃCZY NICH MU ASIK NAGO TAŃCZY 🤪 🤪 🤪 ......
buahahhahaahahahahahaha nie zycz blizniemu swemu co Tobie nie mile 😁 😁 😁 😁 😁
oj Kochana moja dziekuje w imieniu Andru ,przekaze napewno 😘 😘 😘 😘 On juz wie mniej wiecej ktora to ktora od nas,sie chlop nasluchal przez cala ciaze i teraz sie gada o Was Kochane jak o znajomych dobrych 🤪


moj to samo.. nasluchali sie faceci 🙃 🤪 🤪 🤪
pozycz mu od nas najlepszego! 😘 cierpliwosci do kobiet swych 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Gosia a moze to jajniki przed okresem bo ty nie karmisz....czasami moze wystapic taki bol
Marta ....gdybys jeszcze raz była w ciazy chciałabys cc....bo ja napewno.....tak jak ty po tyg nie czułam ze w ogole miałam cc

tak! (to moja 2 cesarka- tym razem na zyczenie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
JA BYM CHYBA CALA NOC NIE SPALA INO SIE GAPILA CZY WSIO OK JAKBY SPALA OSOBNO ..OT GLUPI MAM CHARAKTER...zreszta uwielbiam z Nia spac ..wtuli sie Orzeszek taki ,a i wygodnie ,bo w nocy nie trza wstawac hehehe ,kiedys bede zalowac ...ale poki co 🙂


my tez uwielbiamy spac z Tooosiem a on nas juz niieee chce 😞 przez pierwszy miesiac tak sobie fajnie spalismy 😁 Anto na tacie i mama na tacie 😁 a teraz tylko lozeczko i co.. tylko mama na tacie 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosia a moze to jajniki przed okresem bo ty nie karmisz....czasami moze wystapic taki bol
Marta ....gdybys jeszcze raz była w ciazy chciałabys cc....bo ja napewno.....tak jak ty po tyg nie czułam ze w ogole miałam cc

tak! (to moja 2 cesarka- tym razem na zyczenie)

jak to 2????ja nie wiedziałam ze TY masz 2 dzieci.....i dlaczego na zyczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosia a moze to jajniki przed okresem bo ty nie karmisz....czasami moze wystapic taki bol
Marta ....gdybys jeszcze raz była w ciazy chciałabys cc....bo ja napewno.....tak jak ty po tyg nie czułam ze w ogole miałam cc

tak! (to moja 2 cesarka- tym razem na zyczenie)

jak to 2????ja nie wiedziałam ze TY masz 2 dzieci.....i dlaczego na zyczenie

nam zmarlo pierwsze dzieciatko...
na zyczenie- z tysiaca wzgledow...dobrze sie po nich czulam fizycznie, nawet bardzo dobrze, chce uniknac bolu porodowego, nie chce schiz zwiazanych z niedotleniem dziecka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
mphz napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mphz napisał(a):
u mnie mala tez spi cala noc sama w lozeczku. tylko 2 razy na cycolka sie budzi, ale odrazu przy nim zasypia jak poje wiec ja ladnie odkladam do lozeczka i dalej spi 🙂


u mnie to samo 🙂 tylko wieczory sa maskryczne , nie wiem jak to jest ale w nocy i rano w dzien mu sie nie ulewa a popoludniu chlusta ... boze mam nadzieje ze to normalne bo do lekarza do za tydzien mamy

a karmisz tylko piersia? kiedys slyszalam taka opinie, ze dzieci na sztucznym czesto ulewaja zas na piersi zadko. mi nigdy nie ulala...


karmie piersia , i wlasnie sie zaczynam martwic kurcze
moja Ola tez spoooro ulewa ,nieraz az do przerazenia a nieraz wcale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie


Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asik Z zg.....Wszytskiego najlepszego dla Jędrka z okazji 18 urodzin....ZDROWIA , SZCZĘŚCIA POMARAŃCZY NICH MU ASIK NAGO TAŃCZY 🤪 🤪 🤪 ......
buahahhahaahahahahahaha nie zycz blizniemu swemu co Tobie nie mile 😁 😁 😁 😁 😁
oj Kochana moja dziekuje w imieniu Andru ,przekaze napewno 😘 😘 😘 😘 On juz wie mniej wiecej ktora to ktora od nas,sie chlop nasluchal przez cala ciaze i teraz sie gada o Was Kochane jak o znajomych dobrych 🤪


moj to samo.. nasluchali sie faceci 🙃 🤪 🤪 🤪
pozycz mu od nas najlepszego! 😘 cierpliwosci do kobiet swych 🤪 😉
😁 😁 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
JA BYM CHYBA CALA NOC NIE SPALA INO SIE GAPILA CZY WSIO OK JAKBY SPALA OSOBNO ..OT GLUPI MAM CHARAKTER...zreszta uwielbiam z Nia spac ..wtuli sie Orzeszek taki ,a i wygodnie ,bo w nocy nie trza wstawac hehehe ,kiedys bede zalowac ...ale poki co 🙂


my tez uwielbiamy spac z Tooosiem a on nas juz niieee chce 😞 przez pierwszy miesiac tak sobie fajnie spalismy 😁 Anto na tacie i mama na tacie 😁 a teraz tylko lozeczko i co.. tylko mama na tacie 😜 😜
😁 😁 😁 😁 😁 😁 dorze ,ze mama nie gdzie indziej albo tata 😁 😁 😁 😁 bo ost gadalam z kolezanka o antykoncepcji i pytam jak sie zabezpiecza itd..a ta mi na to ze nie daje ...najlepsza antykoncepcja... 😮 😮 😮 😮oczy wywalilam myslalam ze zartuje ale oni autentycznie nie spia ze soba,,dwojka malych dzieci ..zyja ,bo zyja-tylko mieszkaja razem,ale malzenstwem to sie nie nazwie czegos takiego-dla mnie chory uklad 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosia a moze to jajniki przed okresem bo ty nie karmisz....czasami moze wystapic taki bol
Marta ....gdybys jeszcze raz była w ciazy chciałabys cc....bo ja napewno.....tak jak ty po tyg nie czułam ze w ogole miałam cc

tak! (to moja 2 cesarka- tym razem na zyczenie)

jak to 2????ja nie wiedziałam ze TY masz 2 dzieci.....i dlaczego na zyczenie

nam zmarlo pierwsze dzieciatko...
na zyczenie- z tysiaca wzgledow...dobrze sie po nich czulam fizycznie, nawet bardzo dobrze, chce uniknac bolu porodowego, nie chce schiz zwiazanych z niedotleniem dziecka...

przepraszam nie wiedziałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gosia a moze to jajniki przed okresem bo ty nie karmisz....czasami moze wystapic taki bol
Marta ....gdybys jeszcze raz była w ciazy chciałabys cc....bo ja napewno.....tak jak ty po tyg nie czułam ze w ogole miałam cc

tak! (to moja 2 cesarka- tym razem na zyczenie)

jak to 2????ja nie wiedziałam ze TY masz 2 dzieci.....i dlaczego na zyczenie

nam zmarlo pierwsze dzieciatko...
na zyczenie- z tysiaca wzgledow...dobrze sie po nich czulam fizycznie, nawet bardzo dobrze, chce uniknac bolu porodowego, nie chce schiz zwiazanych z niedotleniem dziecka...

przepraszam nie wiedziałam
straszne ...Martulka 😘 😘 😘 😘a to dawno?przy porodzie,czy jak?jak nie chcesz nie odpisuj ,bo rozumiem ze to przykra sprawa... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...