Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja też ma diete 😁🙂


no własnie to jest dobra dieta...


oj ta mi sie nigdy nie udala 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a ja ddzięki niej schudłam 5 lat temu 40 kg 🙂 tylko ,że ja nic nie jadłam ☺️ ALE EFEKTU JOJO NIE MIAŁAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
n0vika napisał(a):
n0vika napisał(a):
hej 🙂
Przepraszam że tyle czasu się nie odzywałam , ale ostatnio jestem wypruta psychicznie i fizycznie.
Byliśmy z małym na badaniach w szpitalu. w poniedziałek pobrali mu w sumie tylko krew , dostaliśmy przepustkę i we wtorek rano znów się stawiliśmy. czekanie w kolejkach - masakra. małemu zrobili RTG mózgu i klatki piersiowej, USG brzuszka. Na szczęście wszystko jest ok 🙂 przebadali go pod względem histiocytozy. czekamy jeszcze na wyniki toksoplazmozy.
do tego doszło przeziębienie, kaszelek i kichanko. dostał syropek kaszelku w sumie już nie ma ale w tym tygodniu nie wyjdziemy na spacer na pewno. niech się wykuruje.
w sumie się okaże że te węzły to powiększone przez to przeziębienie - i oby tak było !
teściowej powiedzieliśmy że czekamy na wyniki toksoplazmozy to oczywiście to wina psa naszego , bo dziecko dotykał.... tylko że zapomniała że jej pieprzony sierściuch zapieprzał całą moją ciąże po szafkach w kuchni. jej mądra córcia wycierała te szafki gąbką do mycia naczyń. a jak kotek zerzarl moje mięso ze stołu , albo z blatu to było kurna takie śmieszne ... no oczywiście ona wie najlepiej ... ale widać że sumienie ją ruszyło bo dzwoniła ostatnio po 3 razy dziennie jak się czuje Niko.
Dziękuje Bogu że się wyprowadziliśmy od nich , co niestety nie zmieniło faktu że tak nieziemsko działa mi na nerwy , bo jest to typ kobiety która wie najlepiej , nigdy się nie myli ... yhy ... i uwielbia robić ze mnie idiotkę...
do tego wszystkiego ze swoim starym się strasznie kłóciłam , co już w ogóle mnie zdołowało... dawno się tak nie czułam, wszystkie siły mi odebrało . normalnie już miałam ochotę pierdolnąć wszystko , wziąć małego pod pachę i się wynieść. no ale nie miałam gdzie 😁 więc pozostało dogadanie się 😁 i jest ok 🙂
a jak u Was dziewczynki ? maluszki zdrowe ?


a i po drodze zaliczyliśmy skazę białkową . odstawiłam mleko i jest już ok , buźka robi się coraz ładniejsza.
i pozbyłam się bączków u małego 🤪 wpieprzam kapuchę kiszoną surową i ogórasy 🙂


oo wlasnie
a wiecie cos o tej skazie? czy to moze sie pojawic w pozniejszym terminie? bo moja mala dostala takie wyspki na buzi ja myslalam ze to tradzik niemowlecy jest poki co nie schodzi po kremie ktory polecila jej pediatra wiec jesli nie schodzi to moze byc skaza
to sa takie krostki biale na czerwonym tle i chyba szorstkie i chyba coraz wiecej no i baki tez ma sporo.... to tez reakcja na bialko?
a czy sama moge zmienic mleko na /HA>??? czy lekarz musi zalecic?
kuzwa
wczesniej tego nie bylo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
prosze napiszcie mi mniej wiecej jak wygl;ada wasz plan dnia oczywiscie oprocz takiego jak cos wypada lekarzx czy wizyta kogos
w jakich godz wsatajecie, jakw staja wasze dzieci ile spia w ciagu dnia i o ktorej, czy wybudzacie je na karmienia? na kapanie itp?

bo ja probuje przestwic małą taerqaz na tryb spasnia w nocy i wdzien nie moge za nic sie zxlapac bo inaczej od razu oko jej sie zamyka......
powierdzcie jak to u wqas wyglada??


My mamy codziennie tak samo to tak
zaczne od wieczora bo kąpiel jest kultowym momentem dnia dla Wojtka ...
kąpiel o 19,15 do 19,30 ... pozniej wykąpany do łóżeczka i karuzelka z pozytywką tak 10-15 min ja szykuje mleko ogarniamy , i karmienie tak o 20,00 i jak się naje to zazwyczaj już o 21 śpi i mamy czas dla siebie ... pozniej budzi się tak 3-4 i dostaje mleko , pobudka o 7,30 to dajemy herbatkę i pozniej pozytywka i leży w łóżeczku a ja się ogarniam ... 8,30-9,00 mleko je ... pozniej zabawa i sen albo je o 12-13 godz , i pozniej sen my jemy obiad i o 14,00 - 15,00 spacerek no a pozniej to znowu zabawa , troche snu i mleko tak około 17,00 i zabawa oczywiście też i kończymy kąpielą ... i tak to wygląda u nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja też ma diete 😁🙂


no własnie to jest dobra dieta...


oj ta mi sie nigdy nie udala 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a ja ddzięki niej schudłam 5 lat temu 40 kg 🙂 tylko ,że ja nic nie jadłam ☺️ ALE EFEKTU JOJO NIE MIAŁAM 🙂

ile czasu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Moj wlasnie siedzi w bujaku i wyje !!!!!!!!!!!!!!najedzony ,przewiniety i qrwa wyje a siedzie i sie patrze na niego bo wiem ze jak goi wezme na rece to przestanie !!!!!!!!!!!!!!!a niech powyje troszke



super ze nie jestem sama w tych trudnych chwilach. Moj zmeczony calodniowym placzem zasnal. Spi juz prawie 2 godz. O 19 powienien byc kapany ale nie budze go bo relaksuje sie cisza. Poczekam az sam wstanie. J a dzis w domu mam burdel na kolkach, sniadanie jadlam o 17! na obiad mieso rozmroznone czeka na lepsze dni,jeszcze mialam goscia. Ale mam wyjeb... na to ze zobaczyl mega balagan. Nawet betow nie mialam poscielone ( zachcialo nam sie spac w salonie, bo pudlo wczoraj ogladalam do nocy:blush 🙂 normalnie chyba mnie skaralo, bo za duzo chwalilam Pawla ostatnio ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
prosze napiszcie mi mniej wiecej jak wygl;ada wasz plan dnia oczywiscie oprocz takiego jak cos wypada lekarzx czy wizyta kogos
w jakich godz wsatajecie, jakw staja wasze dzieci ile spia w ciagu dnia i o ktorej, czy wybudzacie je na karmienia? na kapanie itp?

bo ja probuje przestwic małą taerqaz na tryb spasnia w nocy i wdzien nie moge za nic sie zxlapac bo inaczej od razu oko jej sie zamyka......
powierdzcie jak to u wqas wyglada??


ja moze zaczne od nocy- mniej wiecej o 20 spanko i wtedy z reguly 6h czasem 7. prawie zawsze o 1 lub 2 sie budzi, chyba ze pozniej polozymy spac 😁 pozniej od 3 spi do 6 (chyba, ze od 4 o do 7 😁) i wtedy sie budzi bo chce do piersi i spimy dalej razem. o 8 wstajemy i od 8.30- 9 z reguly znowu zasypia i tu juz zalezy, bo jesli przy piersi pozwole to spi do 11 😁 pozniej tak sobie ciumkamy do 14 lub do 15 i tu nigdy nie wiadomo bo na zadanie a jak maz wraca to ok 15, 16 butla kolejne karmionko o 18, kapiel o 19 i dokarmianie i o 20 kima. a tak od 15 nie spi do 20, jakies drzemki moze 20 minutowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja też ma diete 😁🙂


no własnie to jest dobra dieta...


oj ta mi sie nigdy nie udala 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a ja ddzięki niej schudłam 5 lat temu 40 kg 🙂 tylko ,że ja nic nie jadłam ☺️ ALE EFEKTU JOJO NIE MIAŁAM 🙂

ile czasu??


3 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja też ma diete 😁🙂


no własnie to jest dobra dieta...


oj ta mi sie nigdy nie udala 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a ja ddzięki niej schudłam 5 lat temu 40 kg 🙂 tylko ,że ja nic nie jadłam ☺️ ALE EFEKTU JOJO NIE MIAŁAM 🙂

ile czasu??


3 miesiące 🙂

ja ważę teraz w sumie tyle co przed ciąża ... co mi się nie podoba bo miałam nadzieję że jednak jakieś kg mi zostaną. i znów będę latami pracowała nad tym by zwiększyć swoją wagę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
n0vika napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja też ma diete 😁🙂


no własnie to jest dobra dieta...


oj ta mi sie nigdy nie udala 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a ja ddzięki niej schudłam 5 lat temu 40 kg 🙂 tylko ,że ja nic nie jadłam ☺️ ALE EFEKTU JOJO NIE MIAŁAM 🙂

ile czasu??


3 miesiące 🙂

ja ważę teraz w sumie tyle co przed ciąża ... co mi się nie podoba bo miałam nadzieję że jednak jakieś kg mi zostaną. i znów będę latami pracowała nad tym by zwiększyć swoją wagę 😞


A ja własnie od wczoraj na diecie cud swojej 😁 Zjadłam prawie tyle co nic 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...