Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
moja Hania sie odparzyła za uszkiem 😞 moge jej smarować sudocremem?


moj tez ma za uszkiem ja oliwkuje

a to nie podrażni bardziej skóry? ma bardzo zaczerwienione

sudo ci gorzej podrazni naoliwkuj


ale sudo jest na odparzenia a oliwka nie moim zdaniem oliwka pogorszy sprawe ale to tylko moje skromne zdanie 🙂

no to chyba kazda z nas stosuje metoe prob i bledow ja do tej pory tylek tylko oliwkowalAM BO SUDO tylko pogarszal sprawe prawie w oczach sie paskudzily pachwinki


hej 🙂
powiem Ci, że sudocrem ostatnio się popsuł, coraz więcej mam na niego narzeka, Michał też go nie toleruje, od razu robi mu się czerwony tyłek.
Spróbuj posmarować za uszkiem maścia dermopanten - u nas sie sprawdziła, łagodzi podraznienia i chroni przed wilgocią 🙂


ja pod paszki próbowałam bephantenem , talkiem i nie pomagało za to nivea na odparzenia super ! a na szyjkę jak mi się odparzał pomaga talk 🙂 sypię mu codziennie żeby mu sie nie odparzała znowu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestesmy po spacerku , oczywiscie nikogo nie ma ....
Asik ....daj tylko znac jak wyszło z tym księdzem ...
Jestem w szoku , jakie pozwolenia, ja tez chrzciłam w innej parafi i nic nie trzeba było , powiadomiłam go telefonicznie ze chce ochrzcic dziecko , a on do mnie to przyjdzcie 15 min przed msza załatwic formalnosci i to wszystko , zadnych karteczek od chrzesnych nic....normalny ksiądz , ale jak czytam to takich juz mała...
Madzia zapomniałas o mnie ....ja tez prosiłam o tą diete [email protected]
A gdzie Asik z Zg....?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
moja Hania sie odparzyła za uszkiem 😞 moge jej smarować sudocremem?


moj tez ma za uszkiem ja oliwkuje

a to nie podrażni bardziej skóry? ma bardzo zaczerwienione

sudo ci gorzej podrazni naoliwkuj


ale sudo jest na odparzenia a oliwka nie moim zdaniem oliwka pogorszy sprawe ale to tylko moje skromne zdanie 🙂

no to chyba kazda z nas stosuje metoe prob i bledow ja do tej pory tylek tylko oliwkowalAM BO SUDO tylko pogarszal sprawe prawie w oczach sie paskudzily pachwinki


hej 🙂
powiem Ci, że sudocrem ostatnio się popsuł, coraz więcej mam na niego narzeka, Michał też go nie toleruje, od razu robi mu się czerwony tyłek.
Spróbuj posmarować za uszkiem maścia dermopanten - u nas sie sprawdziła, łagodzi podraznienia i chroni przed wilgocią 🙂

posmarowałam maścią bepanthen,zaczerwienienie powoli schodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no wlaśnie gdzie Asik?

Dorcia miałam sie ciebie zapytac i co z tymi torbami to tyle wylicytowałas


w sumie nic napisałam do allegro a oni mi odpisai ze mam to załatwic ze sprzedawca bo zawarlismy umowe kupno-sprzedaz i oni nic z tym nie moga zrobic.Natomiast ten sprzedawca olał temat i jak ja mu napisałam co allegro mi napisało to on mi nie odpisał ale za kilka dni wystawil mi pozytywny komentarz wiec ja nie wiem o co kamona he he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Landusia napisał(a):
ufff jestem juz z wami po wizycie pielegniarki szybko na zakupy 2 sniadnaie trza bylo zjesc i sie ogarnąć.
aniulka lasery koszt zalezy od ilosci zabiegow na nasze rozstepy to od 300-600zł brzuch plus nogi.
redukcja 80% 🤪 powiem ci jaki efekt jak pojde jutro 🙂 i jak zakoncze zrobie zdjecie jak bedzie na prawde warto!
karolina pytalas o diete tak? moge ci napisac tydzien z mojej i mozesz sie wzorowac jak chcesz. jak tak to pisz nie ma sprawy 🙂 aa i zamienniki jakies tez moge podac tylko daj znac 🙂
ktos jesz cze o cos pytał? 🤔

JA TEZ CHCE .....TA DIETE WEZ MI WYSLIJ NA MAILA [email protected]

i ja tez chceeeeeeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Ufffff jestem, przeżyłam 🙂
Wszystko ok, Kacha ładnie się zagoiła, dostałam receptę na tabsy,pobrał wymaz na cytologię 🙂
Nic mnie nie bolało,cieszę się, że mam już to za sobą.
W poczekalni była babka w ciąży z ogrooooomnym brzuchem, pomyślałam sobie "Boże jak dobrze, że ja jestem już po "...chociaż nie powiem-dziwnie było mi tam bez brzucha...
I zważyłam się-nadal ważę mniej niż przed ciażą o 6 kg 🤪 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂

A na 16 jedziemy na bioderka...

Poza tym mój Tomek ma wolne od dziś do niedzieli i oczywiście zdążyliśmy już się pokłócić....ach te chłopy...humor mam zje****ny i tyle 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

No i kończymy dziś 2 miesiące 🤪 🤪 🤪 🤪
Tak jak Laura Luizy i Machał Kasi 🙂 NAJLEPSZEGO BOBASKI 😘 😘 😘

Agatka!! nie kloccie sie!! korzystajcie ze mozecie byc oboje z corcia!!!
kochajcie sie!!
pogoddzie sie!!
nalegam!!
😎

DZISIAJ W NOCY SIE NA PEWNO POGODZĄ I TO JESZCZE JAK .....ZOBACZYSZ JAKA JUTRO BEDZIE SZCZESCILWA NASZA AGATKA..... 🤪 🤪 🤪[color=purple][/color]


heheehe na sexualne wybryki pozwolę sobie dopiero jak zacznę brać tabsy... 🙂na razie jeszcze boję się i bólu i nie daj Boże ciązy... 🤢
Jakoś o sexie myśleć nie mogę nadal...mam nadzieję, że kiedyś mi przejdzie ta trauma poporodowa 🤢 😮




lepiej sie przemóc bo zeby Ci chłop w bok nie poszedł 😜bo dałas mu tyle m-cy posuchy 🙂


e to nie z takich chlop
Tomus to zloty chlop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no wlaśnie gdzie Asik?

Dorcia miałam sie ciebie zapytac i co z tymi torbami to tyle wylicytowałas


w sumie nic napisałam do allegro a oni mi odpisai ze mam to załatwic ze sprzedawca bo zawarlismy umowe kupno-sprzedaz i oni nic z tym nie moga zrobic.Natomiast ten sprzedawca olał temat i jak ja mu napisałam co allegro mi napisało to on mi nie odpisał ale za kilka dni wystawil mi pozytywny komentarz wiec ja nie wiem o co kamona he he he

no i ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Ufffff jestem, przeżyłam 🙂
Wszystko ok, Kacha ładnie się zagoiła, dostałam receptę na tabsy,pobrał wymaz na cytologię 🙂
Nic mnie nie bolało,cieszę się, że mam już to za sobą.
W poczekalni była babka w ciąży z ogrooooomnym brzuchem, pomyślałam sobie "Boże jak dobrze, że ja jestem już po "...chociaż nie powiem-dziwnie było mi tam bez brzucha...
I zważyłam się-nadal ważę mniej niż przed ciażą o 6 kg 🤪 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂

A na 16 jedziemy na bioderka...

Poza tym mój Tomek ma wolne od dziś do niedzieli i oczywiście zdążyliśmy już się pokłócić....ach te chłopy...humor mam zje****ny i tyle 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

No i kończymy dziś 2 miesiące 🤪 🤪 🤪 🤪
Tak jak Laura Luizy i Machał Kasi 🙂 NAJLEPSZEGO BOBASKI 😘 😘 😘

Agatka!! nie kloccie sie!! korzystajcie ze mozecie byc oboje z corcia!!!
kochajcie sie!!
pogoddzie sie!!
nalegam!!
😎

DZISIAJ W NOCY SIE NA PEWNO POGODZĄ I TO JESZCZE JAK .....ZOBACZYSZ JAKA JUTRO BEDZIE SZCZESCILWA NASZA AGATKA..... 🤪 🤪 🤪[color=purple][/color]


heheehe na sexualne wybryki pozwolę sobie dopiero jak zacznę brać tabsy... 🙂na razie jeszcze boję się i bólu i nie daj Boże ciązy... 🤢
Jakoś o sexie myśleć nie mogę nadal...mam nadzieję, że kiedyś mi przejdzie ta trauma poporodowa 🤢 😮




lepiej sie przemóc bo zeby Ci chłop w bok nie poszedł 😜bo dałas mu tyle m-cy posuchy 🙂


e to nie z takich chlop
Tomus to zloty chlop

ja nie znam osobiscie ale złoty , złoty jak nic .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kurwa z tymi wiertarkami iech koncza robic ten blok i wypierdalają
siedze 3 tydzien w ciemni za roletami i zaslonami przy sztucznym swietle nawet w majtach nie mmoge do kuchni pojsc zrobic mleka wrrrrrrr
pierdola sie z tym tak dlugio a jeszcze tynkowanie a jeszcze malowanie a jeszcze sprzatnie ja pierdziu!!!
i halas i wogole wynnoooocha 😞(

ja piedole a obok mnie zaczeli mieszkanie wykanczac 😠 napiedala wiertarka
pospalo dziecko no tak jakby mi w salonie wiercil nie wiem ile to potrwa 🥴 🥴 🥴 🥴

akurat moje dziecko usypia im glosniej i gorzej tym lepiej
tu chodzi o mój czerep bolący.. szlag
juz spokoj teraz wczesnie ciemno to poszli a piedola sie z tym tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
agamu napisał(a):
Ufffff jestem, przeżyłam 🙂
Wszystko ok, Kacha ładnie się zagoiła, dostałam receptę na tabsy,pobrał wymaz na cytologię 🙂
Nic mnie nie bolało,cieszę się, że mam już to za sobą.
W poczekalni była babka w ciąży z ogrooooomnym brzuchem, pomyślałam sobie "Boże jak dobrze, że ja jestem już po "...chociaż nie powiem-dziwnie było mi tam bez brzucha...
I zważyłam się-nadal ważę mniej niż przed ciażą o 6 kg 🤪 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂

A na 16 jedziemy na bioderka...

Poza tym mój Tomek ma wolne od dziś do niedzieli i oczywiście zdążyliśmy już się pokłócić....ach te chłopy...humor mam zje****ny i tyle 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

No i kończymy dziś 2 miesiące 🤪 🤪 🤪 🤪
Tak jak Laura Luizy i Machał Kasi 🙂 NAJLEPSZEGO BOBASKI 😘 😘 😘

Agatka!! nie kloccie sie!! korzystajcie ze mozecie byc oboje z corcia!!!
kochajcie sie!!
pogoddzie sie!!
nalegam!!
😎

DZISIAJ W NOCY SIE NA PEWNO POGODZĄ I TO JESZCZE JAK .....ZOBACZYSZ JAKA JUTRO BEDZIE SZCZESCILWA NASZA AGATKA..... 🤪 🤪 🤪[color=purple][/color]


heheehe na sexualne wybryki pozwolę sobie dopiero jak zacznę brać tabsy... 🙂na razie jeszcze boję się i bólu i nie daj Boże ciązy... 🤢
Jakoś o sexie myśleć nie mogę nadal...mam nadzieję, że kiedyś mi przejdzie ta trauma poporodowa 🤢 😮




lepiej sie przemóc bo zeby Ci chłop w bok nie poszedł 😜bo dałas mu tyle m-cy posuchy 🙂


e to nie z takich chlop
Tomus to zloty chlop

ja nie znam osobiscie ale złoty , złoty jak nic .....

ja tez nie ale wiem i juz 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde ale jestem goga
nadii zrobila kupke i ma cipuchne obszczypana a sudocrem nie pomaga i chcialam jej zrobic pudrem z nivea jak sie zabralam za to to nadii jak bałwan a ja jak 2 hehe 😁
czym moge jej jeszcze posmarowac cipeczke? a szyjke? strasznie jej smierdzi szyjka tam gdzie fałdki sa jak skórka schodzi;/ i zaczynaja byc czerwone 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...