Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
ja kupie jak mi sie uda kase odłozyc zegarek bo on uwielbia i zawsze w galerii stajemy i mowi ze chcialby miec taki i taki... ale to koszt 1000zł.. moja cala wyplata.. 🥴 a jak nie uda bo pewnie tak bedzie hehe to kupie tanszy albo ciuchy bo on zawsze mowi ze jemu szkoda kasy na nowe cos a mi daje co tydzien na ubrania ☺️

taka to pożyje 😎 😎 😎

a pozwala ci kupowac na allegro? 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁buahahahaha ciekawe co u Marty Jasnej..tzn jak tAM CHLOP SIE SPISUJE W NOWEJ ROLI.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
wpadłam na chwilkę... mały dziś w miarę grzeczny 🙂
ja to nie mogę się powstrzymać i wcinam... narazie ważę o 3 kg mniej niż przed ciążą ale jak będę tyle żarła to pewnie prędko się to zmieni...
zupa brokułowa super, dzięki 🙂
no wlasnie zupa rewelacja !!!!Martusia buziaki!wielkie!Mama sie3 zajadala,a Jedru wcinal az sie uszydla mu trzesly 🤪 🤪 🤪 buziaki dla Ciebie za pomysla kochana 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie ma jak to monolog! 😁 😁 😁 😁 Jak za dawnych dobrych ,brzuchatych czasow ! 😉tradycji stalo sie za dosc ,wiec mowie grzecznie DOBRANOC Myszki i Myszorki ,spijcie smacznie 😘 😘

P.S-Asik super ze udalo sie trochu wczesniej utargowac Chrzest...a przez tych ksiezy to mnie nogi sie cofaja od Kosciola...jednak ja wierzacy czlowiek,ale wole sie pomodlic w cichym kącie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
no i co i dupajak ja obudzil bol brzuszka gazy, zrobilismy masazyk poszla kupka i ppotem karmionko i nadal nie spi no what the fuck??????????/


moj nie spal wczoraj caly dzien i jeczal i cala noc wil sie i jęczał gazy szly a bol brzucha jest pieprzone kolki!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brrr.. mi sie trafil dobry egzemplarz chyba 😜 7h 20min od 21 snu i pozniej 30min jedzonko i na tatusiu (juz mnie maz o to ublagal 😜) przespal do 7.20 jeszcze 🙂 razem 9,5h snu naszego 😎
no i teraz kima przy piersi.. 😜 a ja na zajecia pokazac fotografie dzis jade 🙂 a pozniej po samochod jupi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
no i co i dupajak ja obudzil bol brzuszka gazy, zrobilismy masazyk poszla kupka i ppotem karmionko i nadal nie spi no what the fuck??????????/


nosz masakra 🤢 i jak tu ja przestawic?! ale Laura chyba w ogole malo spi? bo jak pisalas, ze za dnia 2h i teraz jeszcze nic (sic!) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
no i co i dupajak ja obudzil bol brzuszka gazy, zrobilismy masazyk poszla kupka i ppotem karmionko i nadal nie spi no what the fuck??????????/


moj nie spal wczoraj caly dzien i jeczal i cala noc wil sie i jęczał gazy szly a bol brzucha jest pieprzone kolki!!!!!!!!


juz niedlugo koniec 3go miesiaca 😘 i Wam tez sie skonczy.. najdluzej chyba do pol roku slyszalam.. syn znajomej mial 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
no i co i dupajak ja obudzil bol brzuszka gazy, zrobilismy masazyk poszla kupka i ppotem karmionko i nadal nie spi no what the fuck??????????/


moj nie spal wczoraj caly dzien i jeczal i cala noc wil sie i jęczał gazy szly a bol brzucha jest pieprzone kolki!!!!!!!!


juz niedlugo koniec 3go miesiaca 😘 i Wam tez sie skonczy.. najdluzej chyba do pol roku slyszalam.. syn znajomej mial 🤢


moja siostra miala dzien i noc do siódmego miesiaca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie ,
wieczory u nas straszne tak marudzin ze szok ,
teraz sobie gada i krzyczy 😁 super z dnia na dzien wiecej gaworzy bardzo jestem z niego dumna 🙂
teraz podjadł a ja smigam po zakupy .... gotowania ciag dalszy boze padam na morde a gdzie do niedzieli jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy, nocka pięknie przespana 🙂 🙂 🙂, moich cycków to ja też już całkowicie nie rozumiem raz mała się najada i butlą pluje a kolejne karmienie cyce prawie puste i butle szamie, 😠 😠 😠, mała pogadała i zasnęla. 🙂, zaraz ogarnę chatę, u nas znów w sobotę odwiedziny. We wtorek mała po raz pierwszy pozostaje pod opieką innych już mam stresa. Wczoraj mała przegadała prawie cały dzień, popa mnie od gadania bolała, że jak mą przyszedł to miałam chrypę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
laski pytanko do tych co uzywaja dady bo kupilam 3ki no i sa jakies ciensze i mieksze od 2 wogole jakies takie gorsze sie zdaja czy mi sie trafila felerna paczka niewiem jak z chlonnoscia bo koncze dwojki???


ja jestem bardziej zadowolona z 3 niż z 2 ! zdecydowanie lepsze bo właśnie mięciutkie , dwójki nie zdążyłam całej zużyć bo była za mała już na Tymona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. U nas spanie od 23 do 5 i od 5 do 9. Do 23 płacz i zero spania we wózku,w łóżeczku czy na rekach..jak wziełam do łózka tak usnela 😮 W nocy sie obudzilismy bo nie bylo słychac jak mała oddycha,normalnie lezała jak kukiełka,szturchalismy ja a ona nic,podniosłam ja na rece a ona nic,jak ja troche potrzasnelam to dopiero cos odburknela i dalej spała,żeby az tak gleboki sen miała? raaany jak sie przestraszylismy 😲 Musze zaczac brac jakies tabsy ziołowe na uspokojenie,bo ja nerwice mam 🤢

Uszko nam sie slicznie zagoiło,nie ma sladu po odparzeniu wiec polecam na przyszlosc bepanthen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u nas z kolei kolejna nieprzespana noc maly mial straszne kolki i nie mogl spac
od dzis koniec z nabialem
Doris co jesz jak odstawilas nabial bo nie mam pomyslu na sniadania i kolacje ??????


ps dostalam od kolezanki karuzele dzis proba generalna 🤪http://www.tinylove.com.pl/index.php?p979,karuzela-symfonia-w-ruchu-zoo-z-pilotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...