Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, POMOCY!!!!!!!!
Moj Tomek ma urodziny w sobotę...co ja mam mu kupić??????????????????????????????
Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/philips-hq130-golarka-dla-mezczyzn-hq-130-prezent-i1936706551.html tylko o golarce myślałam, żeby mu na gwizdkę kupić,a teraz na urodziny???? Kuźwa nie mam pojęcia HELP!!!!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢


ja kupuje perfumy: azzaro chrome polecam zajebisty zapach) a na imieniny dostal pasek do dzinów skórzany


ja olecam Calvina Kleina CK IN2U 🙂 zapach jest bosskii albo czerwona lacosta


Ja zawsze kupuję mojemu Hugo Bossa tego szarego (uwielbiam go ),więc teraz chciałam coś innego niż perfumy...tylko pomyslów brak...w czarnej dupie jestem normalnie, a czasu coraz mniej... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, POMOCY!!!!!!!!
Moj Tomek ma urodziny w sobotę...co ja mam mu kupić??????????????????????????????
Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/philips-hq130-golarka-dla-mezczyzn-hq-130-prezent-i1936706551.html tylko o golarce myślałam, żeby mu na gwizdkę kupić,a teraz na urodziny???? Kuźwa nie mam pojęcia HELP!!!!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢


ja kupuje perfumy: azzaro chrome polecam zajebisty zapach) a na imieniny dostal pasek do dzinów skórzany


ja olecam Calvina Kleina CK IN2U 🙂 zapach jest bosskii albo czerwona lacosta


Ja zawsze kupuję mojemu Hugo Bossa tego szarego (uwielbiam go ),więc teraz chciałam coś innego niż perfumy...tylko pomyslów brak...w czarnej dupie jestem normalnie, a czasu coraz mniej... 🤢 🤢 🤢


klasnelam ci Agata 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, POMOCY!!!!!!!!
Moj Tomek ma urodziny w sobotę...co ja mam mu kupić??????????????????????????????
Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/philips-hq130-golarka-dla-mezczyzn-hq-130-prezent-i1936706551.html tylko o golarce myślałam, żeby mu na gwizdkę kupić,a teraz na urodziny???? Kuźwa nie mam pojęcia HELP!!!!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢


ja kupuje perfumy: azzaro chrome polecam zajebisty zapach) a na imieniny dostal pasek do dzinów skórzany


ja olecam Calvina Kleina CK IN2U 🙂 zapach jest bosskii albo czerwona lacosta


Ja zawsze kupuję mojemu Hugo Bossa tego szarego (uwielbiam go ),więc teraz chciałam coś innego niż perfumy...tylko pomyslów brak...w czarnej dupie jestem normalnie, a czasu coraz mniej... 🤢 🤢 🤢


klasnelam ci Agata 😘

A dziękuję 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
mam nadzieje ze w lidlu jeszcze bedzie kombinezon i grzechoteczka bo sie zdenerwuje bo mam kawał do lidla a zbuta to gdzies z 4 kilosy w jedna strone wiec czeka mnie mega wyprawa

ojaaa a kombinezon sie okazal lipą bynajmniej dla mnie! kuzwa zeby na zime dawali taki cienki bez polara bez podszewki zwykly cienki ortalion 😞 😞

kupilas??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po szczepieniu
jezu co to za makbra płakałam razem z nia 😞
🤨 🤨 🤨 🤨
🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
a teraz to praktycznie nin stop spi
oby dobrze to zniosla...

mamy tez skierowanie do poradni audiologicznej na zalegle bad sluchu

MAGA bylas tam jak tam jest?? dlugo sie czeka na termin>>????

i mamy podawac jakis cebion z witaminami a wit K odstawic

Pani pediatra powiedziala ze corcia zdrowiutka jk rubka swietnie sie rozwija i nie ma pol cienia watpliwosci co do rozwoju itp 😎 😎 😎
jezu jak uwielbiam to slyszec!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurka2011 napisał(a):
Hej u nas nocka tak sobie Laurunia meczyla sie z kupka nadal robi ja co dwa dni 😞 jak udalo jej sie wczoraj zrobic to prawie 24 byla...zanim zasnela byla 1 o 4 obudzila sie na jedzenie i potem spala do 8 teraz tez spi 🙂 apropo kupki zrobila zielona 😞 a to nie dobrze prawda?


Jeśli nie robi codziennie to jest to normalne, dzieci mają wzmożone procesy fermentacyjne w jelitach i jeśli kupa dłużej tam zalega to będzie zielona, ale nie jest to coś złego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
my po szczepieniu
jezu co to za makbra płakałam razem z nia 😞
🤨 🤨 🤨 🤨
🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
a teraz to praktycznie nin stop spi
oby dobrze to zniosla...

mamy tez skierowanie do poradni audiologicznej na zalegle bad sluchu

MAGA bylas tam jak tam jest?? dlugo sie czeka na termin>>????

i mamy podawac jakis cebion z witaminami a wit K odstawic

Pani pediatra powiedziala ze corcia zdrowiutka jk rubka swietnie sie rozwija i nie ma pol cienia watpliwosci co do rozwoju itp 😎 😎 😎
jezu jak uwielbiam to slyszec!!!!



Haaa, no widzisz, muzyka dla uszu, co? Będzie git Żaba, córa mocna jest po mamusi i się łatwo nie poddaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
qrwa co za masakra!!!!!!!!!!!!
Ja pier...lę jak ja nienawidzę tych dziecięcych kombinezonów-moja córka z resztą też.....
nigdy więcej jej tego nie ubiorę, będe ją ubierała jak do tej pory w kurteczkę. Nie dosć, że tego kurestwa nie idzie założyć, to jeszcze pewnie jej w tym za gorąco!! NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaaaaaaaaaa laski w sobotę idę na imprezę (chyba), mamy spotkanie mojego roku,chciałam nie iść, ale Tomek mnie namawia żebym szła, trochę sobie odmieniła....i chyba się skuszę!!! Tak bardzo kocham moich ludzi ze studiów, że koniec świata 🙂 Mamy takie spotkanie co rok, impra jest, że aż huczy 🙂 🙂 🙂 Jeszcze się waham, ale chyba pójdę 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Aaaaaaaaaaaa laski w sobotę idę na imprezę (chyba), mamy spotkanie mojego roku,chciałam nie iść, ale Tomek mnie namawia żebym szła, trochę sobie odmieniła....i chyba się skuszę!!! Tak bardzo kocham moich ludzi ze studiów, że koniec świata 🙂 Mamy takie spotkanie co rok, impra jest, że aż huczy 🙂 🙂 🙂 Jeszcze się waham, ale chyba pójdę 🤪 🤪 🤪 🤪

nad czym ty sie zastanawiasz ...idz i imprezuj hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Hej u nas nocka tak sobie Laurunia meczyla sie z kupka nadal robi ja co dwa dni 😞 jak udalo jej sie wczoraj zrobic to prawie 24 byla...zanim zasnela byla 1 o 4 obudzila sie na jedzenie i potem spala do 8 teraz tez spi 🙂 apropo kupki zrobila zielona 😞 a to nie dobrze prawda?


Jeśli nie robi codziennie to jest to normalne, dzieci mają wzmożone procesy fermentacyjne w jelitach i jeśli kupa dłużej tam zalega to będzie zielona, ale nie jest to coś złego.


UF TO DOBRZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Aaaaaaaaaaaa laski w sobotę idę na imprezę (chyba), mamy spotkanie mojego roku,chciałam nie iść, ale Tomek mnie namawia żebym szła, trochę sobie odmieniła....i chyba się skuszę!!! Tak bardzo kocham moich ludzi ze studiów, że koniec świata 🙂 Mamy takie spotkanie co rok, impra jest, że aż huczy 🙂 🙂 🙂 Jeszcze się waham, ale chyba pójdę 🤪 🤪 🤪 🤪


ROZERWIJ SIE 🙂 NALEZY CI SIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
qrwa co za masakra!!!!!!!!!!!!
Ja pier...lę jak ja nienawidzę tych dziecięcych kombinezonów-moja córka z resztą też.....
nigdy więcej jej tego nie ubiorę, będe ją ubierała jak do tej pory w kurteczkę. Nie dosć, że tego kurestwa nie idzie założyć, to jeszcze pewnie jej w tym za gorąco!! NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!


MNIE TEZ KOMBINEZON WKURZA DZIECKO TAK SZTYWNO W TYM LEZY.DLATEGO POSTANOWILAM KUPIC TAKI SWIWOREK POLAROWY DO WOZKA 🙂 WYGODNIEJ MALEJ BEDZIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
qrwa co za masakra!!!!!!!!!!!!
Ja pier...lę jak ja nienawidzę tych dziecięcych kombinezonów-moja córka z resztą też.....
nigdy więcej jej tego nie ubiorę, będe ją ubierała jak do tej pory w kurteczkę. Nie dosć, że tego kurestwa nie idzie założyć, to jeszcze pewnie jej w tym za gorąco!! NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!


my tez sie meczymy zawsze z kombinezonem...
chba kupie dwuczęsciowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...