Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂

kurde jak rano miałam czas by do Was zajrzeć to neta nie miałam ;/ mówią, że szewc bez butów chodzi, a żona informatyka - często bez internetu. Okaząło się że wyleciał mi kabel sieciowy a tego nie zauwazyłam 😠 i dochodziłam po różnych konfiguracjach. No mniejsza z tym..

męczymy się z pleśniawkami 😠 😠 to cholerstwo tak namnozyło się w buzi że szok. To dlategowczoraj Michał wieczorem jęczał mi ( swędziało go ) , płakał i non stop piąstkami tarł dziąsła. Myslałam że to zeby ale póki co ich nie ma. Mam preparat do stosowania 3 razy na dobę, zobaczymy czy pomoże..

podczytam Was troszq, Michał poszedł spac na drzemkę po kapieli to mam 30 min wolnego 😜

aha, robiłam dziś pizzerinki z winiar na obiad - cholera wszystko wg przepisu i się pizza zjarała ;/ kazali na 210 stopni, ale widocznie to za dużo - ale ogólnie zjadliwe danie 😜 szybko się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
kurcze wysłałam Tomka do apteki po coś na ząbkowanie...bo chyba u nas się zaczyna 😮 😮 😮-mamy ślinotok, ładowanie łapek do buzi i drapanie dziąsełek ...tak sobie rozszarpała, że aż krewka była 🤢
Kurde już by się zaczynało?????


na opuchniete dziąsła polecam żel chłodzący DENTINOX - super ulga, na jakis czas łagodzi ból zabkowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Szotka to niezła waga i nie mow ze tylko na cycu


hee...nie karmie jej cycem niestety.ale ona jeszcze jak na cycu była to tak szybko rosła.nie powiem już dość ciężko ją się nosi 🙂miałam szybką ewakuację bo sie glodzilla obudzila dlatego tak późno odpisuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...