Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

Anulcia napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej nie bede pisala jak nocka bo niestety tak jak zwykle

za to mam wielką nadzieje ze infekcja ustępuje mały zle reaguje na leki cały czas boli go brzuszek mimo osłony 😞

dzien zapowiada sie ciezko bo troszke brakuje sił ale jak zwykle dam rade 🙂
buziaki

ps dziewczyny pytał mnie chrzestny co chcemy na prezent a ja nie wiem ...hmmm.nie mam pomyslu
co dostaly Wasze maluszki na chrzciny ??


Emilcia dostała ciuszki,kolczyki, pieniążki 1400 zł no i piękny torcik z pieluszek !! 🙂

http://allegro.pl/tort-z-pampersow-szczekajacy-piesek-roczek-chrzest-i1954427453.html


pomysłowe 🙂 bardzo fajny torcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

laurka2011 napisał(a):
a kupila ktoras z was album dla dziecka? chodzi mi o taki zeby wklejac i opisywac najwazniejsze wydarzenia z zycia dziecka.bo ja wlasnie chcialabym taki kupic

nie ale widzialam w empiku wczoraj zawaliste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurka2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
a kupila ktoras z was album dla dziecka? chodzi mi o taki zeby wklejac i opisywac najwazniejsze wydarzenia z zycia dziecka.bo ja wlasnie chcialabym taki kupic

nie ale widzialam w empiku wczoraj zawaliste


a jakie ceny?


to zalezy jaki bo sa rozne wielkosci 40 -60-80 zł ale na allegro pewnie jeszcze taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
a kupila ktoras z was album dla dziecka? chodzi mi o taki zeby wklejac i opisywac najwazniejsze wydarzenia z zycia dziecka.bo ja wlasnie chcialabym taki kupic

Ja mam taki fajny, kolorowy 🙂 Gabrysia dostała od dziadków po urodzeniu zaraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema laski
Noc zajebista od 22 do 8 jedzenie i do 10.30 🙂 🙂 🙂prezencik mamusi robi z okazji swoich imienin 10.12....
Julka dostała wygrawerowana pamiotke aniołka stroza,2 albumy - jeden taki do opisywania drugi na zdjecia , łancuszek złoty z Maryją , łozeczko turystyczne,księżeczke z bajkami , pozytywke taki domek no i kasę....
zaraz dodamy zdjecie , w koncu troszke na brzuszku , codziennie po pare minut moze bedzie taka jak Gabi wygimnastykowana....ale ciezko jej sie lezy bardzo hi hi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a moja Niuńka jeszcze niedawno przesypiała ładnie noce do 5-6 a ostatnio budzi mi się o 3 później ok 6 ciekawe czemu??
no i chyba już ze 3-4 wieczory po kąpieli i jedzeniu nie zasypia od razu(czyli u nas w ciągu chwilki) tylko przy jedzeniu mniej lub bardziej marudzi, szarpie się, krzyczy(jakby ja coś bolało 🤢)a w łóżeczku troche poleży, pomarudzi i dopiero po dłuższym czasie zasypia.
nie wiem co jest z tym jedzeniem... tylko po kąpieli tak robi, w ciągu dnia je ładnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Noc zajebista od 22 do 8 jedzenie i do 10.30 🙂 🙂 🙂prezencik mamusi robi z okazji swoich imienin 10.12....
Julka dostała wygrawerowana pamiotke aniołka stroza,2 albumy - jeden taki do opisywania drugi na zdjecia , łancuszek złoty z Maryją , łozeczko turystyczne,księżeczke z bajkami , pozytywke taki domek no i kasę....
zaraz dodamy zdjecie , w koncu troszke na brzuszku , codziennie po pare minut moze bedzie taka jak Gabi wygimnastykowana....ale ciezko jej sie lezy bardzo hi hi ....



trening czyni mistrza 🙂 Alicja też już troszeczkę dłużej wytrzymuje 🙂 tylko trzeba moment wyczuć, żeby ja położyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kochane 😘
dopadła mnie mega grypa albo inne dziadostwo 🥴 jadę do lekarza bo nie chcę Tymona zarazić 🤢 niesamowity katar , kaszel , ból głowy i gardła istna masakra 🤢 🤢 czuję sie prze okropnie a najgorsze że coś mi się z biodrem porobiło i ledwo stoję na nodze 🤢 nie wiem co jest grane !
Z Tymonem też ciężko 🤢 płaczę w niebogłosy ... aż mi się zanosi 😞 eh ... mamy kolejne buty jak te nie zdadzą egzaminu to proszę o odwiedziny do psychiatryka 🤢
jak się pierdoszy to wszystko na kupę, nic nie robie tylko po lekarzach jeżdżę 😮 .
w sobotę chrzciny a ja chora a Tymon jak diabeł wcielony..

Strasznie mi Was brakuję ale czasu brak 🥴
mam nadzieje że wsio u was ok
całujemy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie u nas nocka cięzka, prężyła się, wygibasy, drapanie po twarzy, budziła się 😞 🤢, dopiero jak wziełam na cycka spokój i tak zostałyśmy do rana.

Teraz mala sprzedalam na spacerek a ja biore sie za hate bo w weekend to byl istny armagedon, nalot znajomych i rodziny, ciesze sie zejuz po weeendzie. moja coraz lepiej brzuszkuje i zaczyna jej to sprawiac przyjemnosc, ciesze sie z tego powodu bardzo,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
Asieńka kuruj się kochana i szybko wracaj nam do zdrowia! Tymonkowi też życzymy zdrówka!
a mój Szymonek przy dobrych wiatrach 5 min leży na brzuszku i ryk...


muszę koniecznie iść po jakis antybiotyk bo nie dość że ja chora to i Tymon mi zaraz jeszcze coś złapię 🤢 a w sobotę jego święto i pasowało by żeby był zdrowy ...
dzięki 😘 😘 😘
Mój dość lubi leżeć na brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...