Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja po macierzynskim i wykorzystanym urlopie ide na l4 nie mam innego wyjscia
no wlasnie Dorcia a na siebie czy na Matiego? moze i ja pojde na l4 a potem na bezplatny wychowawczy czy jak to jest?? jaki próg jest zeby wychowawczy byl płatny?


z Tobą Asiula to ciężki orzech ... szukałam kiedyś ale nie jestem pewna co do Ciebie temu nie pisałam .. myślę że najlepiej będzie jak zadzwonisz i powiesz jaka sytuacja jest u Ciebie i czy należy Ci się wychowawczy ...
😘 😘 😘
A L4 możesz na siebie albo opiekuńczy na Synową moją 🙂
opiekunczy na Olisie?a co to jak to i komu przysluguje? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bry.
W święta była u nas rodzina M., ciocia opowiadała, że jej córka w 4 miesiącu jadła już placki ziemniaczane 😮 A wprowadzanie nowych pokarmów zaczynało się już od 2 miesiąca 😮, tak lekarze zalecali, co pokolenie to inaczej. Dlatego chyba nie ma się co tak strachać z tym jedzeniem?

WŁAŻĘ W SWOJE SPODNIE!!! Pewnie to żaden wyczyn, bo większość z Was już laski jak cza, ale dla mnie to duuuży krok ku dobremu 🤪 🤪 🤪 Kupiłam sobie bieliznę korygującą, kiecę na Sylwestra i od razu mi lepiej 🤪 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
witajcie
Lui ja na chwilke, poczytaj http://www.zus.pl/default.asp?p=4&id=433, albo podanie o zmniejszenie wymiaru etatu, musza sie zgodzic i rok ochrony.

o tym własnie Lui Ci pisałam....i o tym wczesniej mowiła Asik Z K.....dobrze ze Ania dodałalink

etqat o 1h zmniejsze na pewno jesli wroce
a z tym zasilkiem nie wiem czy przyszluguje jesli dziecko jest w domu a nie w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Bry.
W święta była u nas rodzina M., ciocia opowiadała, że jej córka w 4 miesiącu jadła już placki ziemniaczane 😮 A wprowadzanie nowych pokarmów zaczynało się już od 2 miesiąca 😮, tak lekarze zalecali, co pokolenie to inaczej. Dlatego chyba nie ma się co tak strachać z tym jedzeniem?


to jestem w szoku- zupelnie co innego slyszalam. sama bylam karmiona piersia do 2 lat a mama wprowadzala mi pokrmy dodatkowe jak juz siedzialam. z plackmi to dla mnie przegiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
no i wróciliśmy ... oczywiście nie zakupiłm nic 😠 tak się z chłopami na zakupy wybrać 😜
ale mam obczajone butki i na pewno po nie wrócę 🙃 Odebrałam paczuszkę drugą z Hippa .

No i nie wytrzymałam ☺️ dałam Tymonowi jabłuszko 🤪 zajadał szok ! nie dużo tak na próbę ale widać było że mu podeszło choć nie radził sobie z łyżeczką ... biedactwo 😉 nauczy się heh !

Lui Kochana wsio będzie dobrze , poczytaj link od Ani100 ... na pewno dostaniesz na córę opiekuńczy ! a póżniej możesz pokombinować z L4 , tylko 80 % płatne ale zawsze to coś ! rozchmurz się będzie dobrze 😘 😘 😘

Maga co do zabawki to nie dawałam Tymonowi do rączek tego projektora ale wiem o co chodzi 🙂 sprytny Antoś 😆

coś jeszcze miałam pisać ale zapomniałam 🤔


sprobuj kochana- super to wyglada 😁 z takim skupieniem lapie za te platki i obkreca 🤪 tylko dzwiek przyprawia o bol glowy 😜
tzn ja tez nie dawalam do rak, tylko polozylam mu niedaleko jak siedzial oparty o mnie i sam sobie siegnal 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusia dostała od gwiazdora :P zabawkę co się nazywa kula hula to taka piłka i się wciska guziki, śpiewa piosenki, mojej siostry syn pół dnia się tym bawił, myślałam, że umrę i chyba gwiazdor zabierze baterie, ehh a moje dziecko się tego boi, ale jest jeszcze za mała na takie nowości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
mphz napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ale mieszkam w dziurze... nigdzie nie ma bebiko ha1... masakra... 😠

mariola a ty nie karmisz juz piersia? kurde mi sie tak wydawalo 🤔

karmię piersią w dzień a na noc daję mm

a czemu tak? 🙂 mniej pokarmu masz na noc? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Gabisia wykapana, nakrmiona i spi 🙂

a ja w koncu mam chwilke oddechu 🙂

wiec ide z Maja,coby sie dotlenic 🙂

DO JUTRA KOCHANE, DOBRANOC 😘 😘

ja tez bede powoli zmykac ale na...NA WSPOLNEJ ZNAJDZIEMY TO MIEJSCE GDZIE .... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja po macierzynskim i wykorzystanym urlopie ide na l4 nie mam innego wyjscia
no wlasnie Dorcia a na siebie czy na Matiego? moze i ja pojde na l4 a potem na bezplatny wychowawczy czy jak to jest?? jaki próg jest zeby wychowawczy byl płatny?


z Tobą Asiula to ciężki orzech ... szukałam kiedyś ale nie jestem pewna co do Ciebie temu nie pisałam .. myślę że najlepiej będzie jak zadzwonisz i powiesz jaka sytuacja jest u Ciebie i czy należy Ci się wychowawczy ...
😘 😘 😘
A L4 możesz na siebie albo opiekuńczy na Synową moją 🙂
opiekunczy na Olisie?a co to jak to i komu przysluguje? 😮


niby jest 2 dni nad zdrowym a 60 nad chorym ale czemu nie zapytać lekarza czy by nie wystawil ? nie gwarantuje że dostaniesz ale nie którzy łapówkarze tylko czekają 😉 a 50czy 100zł można odpalić jak będzie współpracować 😆
ja bym tam zapytała po macierzyńskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
no i wróciliśmy ... oczywiście nie zakupiłm nic 😠 tak się z chłopami na zakupy wybrać 😜
ale mam obczajone butki i na pewno po nie wrócę 🙃 Odebrałam paczuszkę drugą z Hippa .

No i nie wytrzymałam ☺️ dałam Tymonowi jabłuszko 🤪 zajadał szok ! nie dużo tak na próbę ale widać było że mu podeszło choć nie radził sobie z łyżeczką ... biedactwo 😉 nauczy się heh !

Lui Kochana wsio będzie dobrze , poczytaj link od Ani100 ... na pewno dostaniesz na córę opiekuńczy ! a póżniej możesz pokombinować z L4 , tylko 80 % płatne ale zawsze to coś ! rozchmurz się będzie dobrze 😘 😘 😘

Maga co do zabawki to nie dawałam Tymonowi do rączek tego projektora ale wiem o co chodzi 🙂 sprytny Antoś 😆

coś jeszcze miałam pisać ale zapomniałam 🤔


sprobuj kochana- super to wyglada 😁 z takim skupieniem lapie za te platki i obkreca 🤪 tylko dzwiek przyprawia o bol glowy 😜
tzn ja tez nie dawalam do rak, tylko polozylam mu niedaleko jak siedzial oparty o mnie i sam sobie siegnal 🙃


spróbuję 🙂
mój póki co jest na etapie szczeniaczka 😆 heeh a mi się w głowie przewraca od tych durnych piosenek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mphz napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ale mieszkam w dziurze... nigdzie nie ma bebiko ha1... masakra... 😠

mariola a ty nie karmisz juz piersia? kurde mi sie tak wydawalo 🤔

karmię piersią w dzień a na noc daję mm

a czemu tak? 🙂 mniej pokarmu masz na noc? 🤨

on się męczył i ja, średnio jadł w nocy co 2 godziny... w dzień jadł co godz lub półtora. teraz w nocy ściągam ok 160 ml, więc jest na jedno jedzonko w dzień, bo on chce coraz więcej a ja niestety mam coraz mniej pokarmu. postaram się dawac mu cycka jak najdłużej chociaż parę razy dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
mphz napisał(a):
agamu napisał(a):
Gabisia wykapana, nakrmiona i spi 🙂

a ja w koncu mam chwilke oddechu 🙂

wiec ide z Maja,coby sie dotlenic 🙂

DO JUTRA KOCHANE, DOBRANOC 😘 😘

ja tez bede powoli zmykac ale na...NA WSPOLNEJ ZNAJDZIEMY TO MIEJSCE GDZIE .... 🤪


też oglądam 😜

i ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...