Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czesc mamuski,
domis dzisiaj cwiczy jobla caly czas przy cycku masakra, do tego wali ciagle kupska , nadodatek ma jakies krosty na buzi , i pupie , ehh umylam mu rumiankiem moze to pomoze ,
a ogolnie noc ok, nie moge sie dobudzic w nocy masakra,
i boli mnie bania juz 2 dzien
mnie bania tez naparza..czesto gesto..po porodzie tak..
rumianek polecany,zalecany na tego typu wykwinty 🙂 na potowki tez lekarka dzis zalecala przemywanie buzi rumiankiem-takze Agatka1982miala racje 😎 😉


rzeczywiscie zbladły 😁 kurde a ten pępol sie trzyma u nas i trzyma juz mam go dosyć!!!
no i fajno 🙂 a co do pepuszka to ja ten psik psik uzywalam i 6tego pazdz.odpadl wkoncu 🙂cierpliwosci i Wam odpadnie 😉
ja mam gorszy problem....Polozna zauwazyla wczoraj,ze Ola ma"brzuszek sklonny d 😉o przepuchliny..'masakra jak sie zleklam 😞 ponoc nie ma przepuchliny ,ale zakrawe na nia..mam ukladac mala na brzuszku czesto i masowac i podawac kropeliki rozluzniajace zeby sie nie spinala itd...
Ona lapczywie je i czesto mi sie krztusi ,wiec zalecila mi zeby przerywac Jej w trakcie jedzonka i ponosic by sie odbilo,a potem dalszy ciag jedzonka...
zdziwilo mnie to bo wczoraj rano bylam u lekarza z Ola i ta nic nie zauwazyla....kurde lekarka po zboju 😲
a...i Ola przez tydz przybrala 300gr..wazy teraz 4420 🤪


No same atrakcje widze:/
napewno nic nie bedzie takiego Asia:*
a my tak wlasnie robimy zawsze ze przerywamy i trzymamy do odbicia i dalej jazda i lezenie na brzuszku tez duzo, ze wzgl na kolki ktore byly
a tak łapczywie je mały criters ze jak by sie dalo to by wszamała butelke ze smoczkiem i cyca z sutkiem


ja bym się bardziej sugerowała opinią lekarki 🤨 🤔 chyba że wiesz że jakaś do dupy kobita ... Ja mojego tak karmię bo też łyka łapczywie 😮 i mi się krztusi . Mój dziś odsypiał wczorajszy dzień a teraz bujam go jedną nogą i piszę na mamuśkach heh
Kawał dziopy 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
W sumie nie powiedziala pani mu co to jest ale zapisala kropelki i juz zapodalismy. z tego co pisze to sa na stany zapalne
Juz zapodalismy pierwsza dawke i tak co dwie godziny
mam nadzieje ze szybko sie to wykuruje

I dostalismy dodatkowy BEZWZGLĘDNY zakaz wychodzenia 🥴


na pewno bedzie ok 🙂 😘 dobrze że mężulek poszedł i powiedział co jest grane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Hejka..
chyba za wczesnie napisałam ze mala nie ma kolek.. bo codziennie o godzinie 18 zaczyna płakac i prezy sie ma wszystkie objawy kolki i pomaga tylko suszarka i cieple powietrze na brzusio dxzis dopiero to zauwazyłam...

do tego mąż rozwalił nam nowe łozko.,. szlag by to trafił rzucił sie na łozko i poszły deski złamałay sie na pół... super nie? 😠

i jeszcze zauwazyłam że nietrzymam delikatnie moczu fuck! w szpitalu po porodzie nie trzymałam wcale normalnie stałamn i leciało ze mnie ale to było normalne bo obolała byłam a teraz? kurde ja sie załamie.. kocham moja kruszynke ale co ja mam teraz z zycia.. tłuste dupsko ciało w rozstepach sikam w gacie ... dosc mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞
Madziu loze zajebioza! teraz takie kurde robia...ja w ciazy zarwalam jedno ☺️ usiadlam z rozmachem i trach ...strzelila decha 🤢 ale Andru naprawil..czekamy na kase z ubezpieczenia i trza loze zakupic ..ech..
a co do nietrzymania moczu to lec do gina -napewno zaradzi 😉
ja z kolei mam inny problem..wstydliwy strasznie ☺️ mimo ze podmywam sie czesto i lactacydem i kalia i ostatnio rywanol przykladam na rane (bo jakie zgrubienie niewielkie jest) ..ale dziwny zapach taki ... ☺️ normalnie nie komfortowa sytuacja 😞 zapytalam poloznej to zalecila zmiane podpasek z Belli na naturelle ,ze niby bella nie przepuszcza powietrza i ze to sztuczne tworzywo i to przez to niby 🤢 🤢 🤢 🤢 pocieszyla mnie troche ale wewnetrzny niepokoj jest...
A jakie Wy laski podpachy uzywacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Kasia trzym się mocno ! nie dość że dzieciaczki chore to do tego ten wypadek 🥴 zawsze tak jest że jak się zaczyna coś dziać to wszystko na raz 🤢 ale będzie ok !




powiem tak, złego diabli nie biora 😉 ma szczeście ze wyszedł z tego praktycznie bez szwanku bo inaczej osierociłby 2 małych dzieci..

Czarna - nie zasnał.. nadmierna prędkość, zawiodły hamulce, poslizg i bum...

ps. Grześ juz zdrowy, Michał też nie gorączkuje - o tyle dobrze bo chodze dzieci w domu to jednym słowem smutek.
KASIK TRZYMAJCIE SIE W KUPIE!!!dobrze ze ''tylko''tak sie to skonczylo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
witamy
Laski wezcie sie kur****mac w garsc....dla swoich kruszynek.....co to za pisanie grube dupska , rozstepy ....macie najwieksze szczescie koło siebie .....wszytskim jest ciezko .....bo raz sa lepsze ,a raz gorsze dni ....nie ma co beczec ....ja szczerze mowiac beczałam przez pierwszy tydzien , z byle powodu ....( 3 tyg w szpitalu robi swoje )az w koncu nadszedł dzien ze powiedziałam dosc ....ile to mozna , mam najwiekszy skarb na ktore tak długo czekałam , a teraz bede siedziała i wyła ....o nie .....ja tez mam rozstepy i wielka gruba dupe(zawsze ja miała) ....ale mam to gdzies.....bo mam moja kruszynke , jak na nia patrze to o wszytskim zapominam .... 🙂 🙂 🙂
a tak w ogole ...noc przespana ....mam nadzieje ze pogoda bedzie super zeby wyjsc na spacerek ....wczoraj bylismy 2 razy ....
Agata....super te body sa ...ja chyba zamowie dla Julci jakie super napis ....
Dziewczyny cos ostatnio Maggie sie nie odzywa i nasza Letka....do nikogo nic nie pisały ....
az Ci zaklaskalam!!!!! 🤪 😘 juz polewam kochana ,szykuj kielichy i wpadaj do mnie! 😉 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Laktacja na dobrej drodze do odratowania 🤪 🤪 🤪
wspieram sie herbatkami z herbapolu
wiec znow wrocil koper wloski(i mam wrazenie ze gorzej z kupkami u malej po tym)
w nocy mialam taki nawal ze mi leciało wiec znow jest przyrost ilosci mleczka i teraz musze ją ustabilizowac na tym wyzszym poziomie jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
🤪 🤪 🤪 🤪tylko spokoj moze nas uratowac! 🤪 🤪winszuje Dziewuszki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
jacie.. dziewczyny.. nawet nie wiecie jaki horror tu przezylam.. Antos ponad 2 dni kupy nie robil i strasznie sie prezyl.. a dzisiaj jak sie obudzil to plakal taak bardzo, ze myslalam, ze mi serce peknie.. masowalam mu brzuszek i po 15min w koncu cos poszlo... takiej zbitej, twardej kupki jeszcze nie mial nigdy 😞 dodatkowo miala takie zielonkawe zabarwienie.,. 😞 😞 i nie wiem przez co moglo takie byc.. czy przez tp, ze tak dlugo.. hgrrr a pediatra dopiero w przyszlym tyg..
cos z Twojej diety musialo poszkodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej dziewczynki 🙂 🙂 🙂
u Jaska rozpoznano wczoraj zapalenie skory i mamy masc antybiotykowo-p/grzybicza ze sterydem do smarowania,juz troszke lepiej bo strasznie go swedziala buzka,niestety niedojrzalosc gruczołow lojowych kurcze zawsze cos
kolki jakos opanowujemy sabem ale i tak jeczy w dzien i w nocy no coz to trzeba przetrwac

Kasiu trzymaj sie dzielnie dobrze ze z męzem nic sie nie stało zdrowko najwazniejsze no i ze z chłopcami juz lepiej
Laski kiedys poruszalyscie temat chust do noszenia ktoras znalazla jakas godna polecenei

aha zeby pocieszyc to u mnie problemu z laktacja nie ma ale za to karmienie to ostatnio koszmar maly sie kreci wierci odwraca prezy bawi sutkiem ssie wszystko tylko zeby ladnie nie zjesc nalyka sie powietrza przy tym i bol brzuszka dzien i noc gotowy

co do chusty nie pomoage wiem ze Maga ma jakas i jest super zadowolona....
Kochana a moze ty wez z butelki go karm , laktator w reke i wtedy nie bedzie łykał tak powietrza ....Kochana ja sie cały czas za Was modle....u Ciebie zawsze cos ....jak nie szpital to zaplenie skory ....kochana trzymaj sie dzielnie ....niedługo wszytsko wroci do normy ....ja nie wiem ale mi sie wydaje ze to te cukrzyce ciazowe ...ty brałas insuline....u mnie mała jak sie urodziła to miała niedocukrzenie i powiedziałam im w spzitalu to przez ta wasza cukrzyce ciązowa , co za bzdura z ta cukrzyca ....od razu jej glukoze podawali ....


wiesz co moze i tak ja mialam zeszcze gbs wiec ogolnie lipa
dzięki Aga za wsparcie jakos daje rade ale rzeczywiscie nerwow co nie miara
zastanawialam sie nad butelka i sciaganiem pokarmu moze sprobuje poczekam jeszcze pare dni jak nic sie nie zmieni to wezme butle

ja tez mam wrazenie ze duzo wiecej powietrza przy piersi sie nalyka niz z butelki bo tak lapczywie ją atakuje :P

Gbs - wiedzialas o nim jak szlas rodzic?
My zostalysmy zarazone e coli na porodówce wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bo jeszcze rano przed porodem wymaz pobierany byl i nic nie bylo:/
mi polozna mowila ze jak tak pije pazernie i sie spina bidulka to zeby te rzadkie -pierwsze kilka ml mleka odciagnac (ok3ml)bo ono rzekomo powoduje kolki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Hejka 🙂
u nas noc była git 🙂tylko rano maly skubaniec chciał byc noszony ale go przetrzymałam i sam usnął w kołysce 🙂i zebyscie nie pomysały ze sie zryczał i datego usnął bo to nie prawda bo wcale nie płakał tak bardzo raczej sobie narzekal wiec ponarzekał sobie ,odpuscil i porozgladal sie jeszcze troszke i spokojnie zasnął 🙂
co do pepka nam tez sie babrał i połozna kazała odstawic octonisept i przez dwa dni spirytusem przemywac a po 2 dniach rozcienczonym 1:3 i szybko odpadł 🙂
co do narzekania to kurcze powiem Wam ze ja dla swojego M jestem niedobra ciagle warcze na niego i czasami nie moge sie opanowac chociaz wiem ze tak nie powinno byc a on ma jeszcze duzo cierpliwosci a do tego tez mam problem z duza dupa i brzuchem wrrrrr a do tego to sie nigdy nie przyzwyczaje i dopóki ten stan sie nie zmieni bede tym faktem lekko zdołowana!!!!!!
Dorcia pas Terechy i dzialamy! 😁 😁 😁 😁 Ja dz 😁is ponosilam ,zobaczymy jak sie spisze jeszcze troche i talia osy co nie? 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
ide sie legnac na wyrku dopóki Mlody jeszcze śpi 🙂u nas znowu ze spaceru nici bo piździ tak ze szok i ja bym tego nie przezyła bo Młody wiadomo w woziu ciepło ma tylko gorzej ze mna bo w paszczu w cyckach sie nie dopinam i sie swetrami ratuje ☺️
ja to samo ..wszystkie kurtki przyciasne..wygladam jak opieta parowa..
Andru mi kupil fajna kurtke pikowana z super kolnierzem 🙂to choc tyle pocieszenia..ale rozm...L.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej Kochane 🙂 widzę że bio niekorzystne tym razem u mamusiek 🤢
U nas noc extra 🙂 karmienie 21 , 2 i 7. 😁 także żyć nie umierać 🙂 wyspana jestem przynajmniej 😜 bo TYmon budził się tylko pojeść i do spania z powrotem 🙂 nad ranem mega kupsztal po 3 dniach 🥴 nic nie działa ten DEBRIDAT 😠 podajemy 2 razy dziennie i dalej kupa po 2/3dniach 😠

Maga u nas dziś też była zielonkawa kupka ale nie twarda , może to przez ten DEBRIDAT 🤨 🤔
a i co do herbatek PLANTEX DUO to w jakiej postaci go macie ? grnaulki czy proszek ? ja wykupiłam tą herbatkę podawałam Młodemu a on mi po niej wymiotował 🤢 co się okazało wyszła wadliwa partia i zamiast granulek był proszek 😠 i temu mi najprawdopodobniej wymiotował 😮 🤢 Położna mi mówiła że nasz przypadek jest trzecim od lipca z którym się spotkała i kazała od razu odstawić !

Jeny to co wasze dzieciaczki robią w nocy? Bo u mnie zawsze tylko i wyłącznie pobudki na jedzenie.chyba to sie szczescie nazywa w takim razie
moja tez spi i ja wyspana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czesc mamuski,
domis dzisiaj cwiczy jobla caly czas przy cycku masakra, do tego wali ciagle kupska , nadodatek ma jakies krosty na buzi , i pupie , ehh umylam mu rumiankiem moze to pomoze ,
a ogolnie noc ok, nie moge sie dobudzic w nocy masakra,
i boli mnie bania juz 2 dzien
mnie bania tez naparza..czesto gesto..po porodzie tak..
rumianek polecany,zalecany na tego typu wykwinty 🙂 na potowki tez lekarka dzis zalecala przemywanie buzi rumiankiem-takze Agatka1982miala racje 😎 😉


rzeczywiscie zbladły 😁 kurde a ten pępol sie trzyma u nas i trzyma juz mam go dosyć!!!
no i fajno 🙂 a co do pepuszka to ja ten psik psik uzywalam i 6tego pazdz.odpadl wkoncu 🙂cierpliwosci i Wam odpadnie 😉
ja mam gorszy problem....Polozna zauwazyla wczoraj,ze Ola ma"brzuszek sklonny d 😉o przepuchliny..'masakra jak sie zleklam 😞 ponoc nie ma przepuchliny ,ale zakrawe na nia..mam ukladac mala na brzuszku czesto i masowac i podawac kropeliki rozluzniajace zeby sie nie spinala itd...
Ona lapczywie je i czesto mi sie krztusi ,wiec zalecila mi zeby przerywac Jej w trakcie jedzonka i ponosic by sie odbilo,a potem dalszy ciag jedzonka...
zdziwilo mnie to bo wczoraj rano bylam u lekarza z Ola i ta nic nie zauwazyla....kurde lekarka po zboju 😲
a...i Ola przez tydz przybrala 300gr..wazy teraz 4420 🤪


No same atrakcje widze:/
napewno nic nie bedzie takiego Asia:*
a my tak wlasnie robimy zawsze ze przerywamy i trzymamy do odbicia i dalej jazda i lezenie na brzuszku tez duzo, ze wzgl na kolki ktore byly
a tak łapczywie je mały criters ze jak by sie dalo to by wszamała butelke ze smoczkiem i cyca z sutkiem


ja bym się bardziej sugerowała opinią lekarki 🤨 🤔 chyba że wiesz że jakaś do dupy kobita ... Ja mojego tak karmię bo też łyka łapczywie 😮 i mi się krztusi . Mój dziś odsypiał wczorajszy dzień a teraz bujam go jedną nogą i piszę na mamuśkach heh
Kawał dziopy 😎 😉
he he to sie Tymus nadzwiga!haha 🙃 😁 😁zamiast siłki -kobita!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Landusia napisał(a):
Hejka..
chyba za wczesnie napisałam ze mala nie ma kolek.. bo codziennie o godzinie 18 zaczyna płakac i prezy sie ma wszystkie objawy kolki i pomaga tylko suszarka i cieple powietrze na brzusio dxzis dopiero to zauwazyłam...

do tego mąż rozwalił nam nowe łozko.,. szlag by to trafił rzucił sie na łozko i poszły deski złamałay sie na pół... super nie? 😠

i jeszcze zauwazyłam że nietrzymam delikatnie moczu fuck! w szpitalu po porodzie nie trzymałam wcale normalnie stałamn i leciało ze mnie ale to było normalne bo obolała byłam a teraz? kurde ja sie załamie.. kocham moja kruszynke ale co ja mam teraz z zycia.. tłuste dupsko ciało w rozstepach sikam w gacie ... dosc mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞
Madziu loze zajebioza! teraz takie kurde robia...ja w ciazy zarwalam jedno ☺️ usiadlam z rozmachem i trach ...strzelila decha 🤢 ale Andru naprawil..czekamy na kase z ubezpieczenia i trza loze zakupic ..ech..
a co do nietrzymania moczu to lec do gina -napewno zaradzi 😉
ja z kolei mam inny problem..wstydliwy strasznie ☺️ mimo ze podmywam sie czesto i lactacydem i kalia i ostatnio rywanol przykladam na rane (bo jakie zgrubienie niewielkie jest) ..ale dziwny zapach taki ... ☺️ normalnie nie komfortowa sytuacja 😞 zapytalam poloznej to zalecila zmiane podpasek z Belli na naturelle ,ze niby bella nie przepuszcza powietrza i ze to sztuczne tworzywo i to przez to niby 🤢 🤢 🤢 🤢 pocieszyla mnie troche ale wewnetrzny niepokoj jest...
A jakie Wy laski podpachy uzywacie?

Przypomnial mi sie ten ciosnek świeżutko usiekany 😁 😁
ja wlasnie staram sie uzywac jakichs takich pasciarskich taniaczy bez siateczki wtedy to sie tak nie rozkłada smrodliwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Landusia napisał(a):
Hejka..
chyba za wczesnie napisałam ze mala nie ma kolek.. bo codziennie o godzinie 18 zaczyna płakac i prezy sie ma wszystkie objawy kolki i pomaga tylko suszarka i cieple powietrze na brzusio dxzis dopiero to zauwazyłam...

do tego mąż rozwalił nam nowe łozko.,. szlag by to trafił rzucił sie na łozko i poszły deski złamałay sie na pół... super nie? 😠

i jeszcze zauwazyłam że nietrzymam delikatnie moczu fuck! w szpitalu po porodzie nie trzymałam wcale normalnie stałamn i leciało ze mnie ale to było normalne bo obolała byłam a teraz? kurde ja sie załamie.. kocham moja kruszynke ale co ja mam teraz z zycia.. tłuste dupsko ciało w rozstepach sikam w gacie ... dosc mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞
Madziu loze zajebioza! teraz takie kurde robia...ja w ciazy zarwalam jedno ☺️ usiadlam z rozmachem i trach ...strzelila decha 🤢 ale Andru naprawil..czekamy na kase z ubezpieczenia i trza loze zakupic ..ech..
a co do nietrzymania moczu to lec do gina -napewno zaradzi 😉
ja z kolei mam inny problem..wstydliwy strasznie ☺️ mimo ze podmywam sie czesto i lactacydem i kalia i ostatnio rywanol przykladam na rane (bo jakie zgrubienie niewielkie jest) ..ale dziwny zapach taki ... ☺️ normalnie nie komfortowa sytuacja 😞 zapytalam poloznej to zalecila zmiane podpasek z Belli na naturelle ,ze niby bella nie przepuszcza powietrza i ze to sztuczne tworzywo i to przez to niby 🤢 🤢 🤢 🤢 pocieszyla mnie troche ale wewnetrzny niepokoj jest...
A jakie Wy laski podpachy uzywacie?

Przypomnial mi sie ten ciosnek świeżutko usiekany 😁 😁
ja wlasnie staram sie uzywac jakichs takich pasciarskich taniaczy bez siateczki wtedy to sie tak nie rozkłada smrodliwie

Ja po porodzie używałam właśnie naturelle z wyciągiem z rumianku i byłam zadowolona do tego ładnie pachniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
witamy
Laski wezcie sie kur****mac w garsc....dla swoich kruszynek.....co to za pisanie grube dupska , rozstepy ....macie najwieksze szczescie koło siebie .....wszytskim jest ciezko .....bo raz sa lepsze ,a raz gorsze dni ....nie ma co beczec ....ja szczerze mowiac beczałam przez pierwszy tydzien , z byle powodu ....( 3 tyg w szpitalu robi swoje )az w koncu nadszedł dzien ze powiedziałam dosc ....ile to mozna , mam najwiekszy skarb na ktore tak długo czekałam , a teraz bede siedziała i wyła ....o nie .....ja tez mam rozstepy i wielka gruba dupe(zawsze ja miała) ....ale mam to gdzies.....bo mam moja kruszynke , jak na nia patrze to o wszytskim zapominam .... 🙂 🙂 🙂
a tak w ogole ...noc przespana ....mam nadzieje ze pogoda bedzie super zeby wyjsc na spacerek ....wczoraj bylismy 2 razy ....
Agata....super te body sa ...ja chyba zamowie dla Julci jakie super napis ....
Dziewczyny cos ostatnio Maggie sie nie odzywa i nasza Letka....do nikogo nic nie pisały ....
az Ci zaklaskalam!!!!! 🤪 😘 juz polewam kochana ,szykuj kielichy i wpadaj do mnie! 😉 🤪 🤪 🤪

PAMIETAJ MA BYC FINLANDIA ZURAWINOWA HI HI 🤪 🤪 🤪 🤪, BO WIESZ CO LASKI TAKIE CHUDE I PIERDZIELA GŁUPOTY....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...