Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
EMI1 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Landusia napisał(a):
Hejka..
chyba za wczesnie napisałam ze mala nie ma kolek.. bo codziennie o godzinie 18 zaczyna płakac i prezy sie ma wszystkie objawy kolki i pomaga tylko suszarka i cieple powietrze na brzusio dxzis dopiero to zauwazyłam...

do tego mąż rozwalił nam nowe łozko.,. szlag by to trafił rzucił sie na łozko i poszły deski złamałay sie na pół... super nie? 😠

i jeszcze zauwazyłam że nietrzymam delikatnie moczu fuck! w szpitalu po porodzie nie trzymałam wcale normalnie stałamn i leciało ze mnie ale to było normalne bo obolała byłam a teraz? kurde ja sie załamie.. kocham moja kruszynke ale co ja mam teraz z zycia.. tłuste dupsko ciało w rozstepach sikam w gacie ... dosc mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞
Madziu loze zajebioza! teraz takie kurde robia...ja w ciazy zarwalam jedno ☺️ usiadlam z rozmachem i trach ...strzelila decha 🤢 ale Andru naprawil..czekamy na kase z ubezpieczenia i trza loze zakupic ..ech..
a co do nietrzymania moczu to lec do gina -napewno zaradzi 😉
ja z kolei mam inny problem..wstydliwy strasznie ☺️ mimo ze podmywam sie czesto i lactacydem i kalia i ostatnio rywanol przykladam na rane (bo jakie zgrubienie niewielkie jest) ..ale dziwny zapach taki ... ☺️ normalnie nie komfortowa sytuacja 😞 zapytalam poloznej to zalecila zmiane podpasek z Belli na naturelle ,ze niby bella nie przepuszcza powietrza i ze to sztuczne tworzywo i to przez to niby 🤢 🤢 🤢 🤢 pocieszyla mnie troche ale wewnetrzny niepokoj jest...
A jakie Wy laski podpachy uzywacie?

Przypomnial mi sie ten ciosnek świeżutko usiekany 😁 😁
ja wlasnie staram sie uzywac jakichs takich pasciarskich taniaczy bez siateczki wtedy to sie tak nie rozkłada smrodliwie

Ja po porodzie używałam właśnie naturelle z wyciągiem z rumianku i byłam zadowolona do tego ładnie pachniały


ja też tych i bella perfekta i było ok . Ja już w sumie na końcówce pierwszego okresu po ciąży 😮 zapomnialam jak to jest heh jak się jajeczkuje 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czesc mamuski,
domis dzisiaj cwiczy jobla caly czas przy cycku masakra, do tego wali ciagle kupska , nadodatek ma jakies krosty na buzi , i pupie , ehh umylam mu rumiankiem moze to pomoze ,
a ogolnie noc ok, nie moge sie dobudzic w nocy masakra,
i boli mnie bania juz 2 dzien
mnie bania tez naparza..czesto gesto..po porodzie tak..
rumianek polecany,zalecany na tego typu wykwinty 🙂 na potowki tez lekarka dzis zalecala przemywanie buzi rumiankiem-takze Agatka1982miala racje 😎 😉


rzeczywiscie zbladły 😁 kurde a ten pępol sie trzyma u nas i trzyma juz mam go dosyć!!!
no i fajno 🙂 a co do pepuszka to ja ten psik psik uzywalam i 6tego pazdz.odpadl wkoncu 🙂cierpliwosci i Wam odpadnie 😉
ja mam gorszy problem....Polozna zauwazyla wczoraj,ze Ola ma"brzuszek sklonny d 😉o przepuchliny..'masakra jak sie zleklam 😞 ponoc nie ma przepuchliny ,ale zakrawe na nia..mam ukladac mala na brzuszku czesto i masowac i podawac kropeliki rozluzniajace zeby sie nie spinala itd...
Ona lapczywie je i czesto mi sie krztusi ,wiec zalecila mi zeby przerywac Jej w trakcie jedzonka i ponosic by sie odbilo,a potem dalszy ciag jedzonka...
zdziwilo mnie to bo wczoraj rano bylam u lekarza z Ola i ta nic nie zauwazyla....kurde lekarka po zboju 😲
a...i Ola przez tydz przybrala 300gr..wazy teraz 4420 🤪


No same atrakcje widze:/
napewno nic nie bedzie takiego Asia:*
a my tak wlasnie robimy zawsze ze przerywamy i trzymamy do odbicia i dalej jazda i lezenie na brzuszku tez duzo, ze wzgl na kolki ktore byly
a tak łapczywie je mały criters ze jak by sie dalo to by wszamała butelke ze smoczkiem i cyca z sutkiem


ja bym się bardziej sugerowała opinią lekarki 🤨 🤔 chyba że wiesz że jakaś do dupy kobita ... Ja mojego tak karmię bo też łyka łapczywie 😮 i mi się krztusi . Mój dziś odsypiał wczorajszy dzień a teraz bujam go jedną nogą i piszę na mamuśkach heh
Kawał dziopy 😎 😉
he he to sie Tymus nadzwiga!haha 🙃 😁 😁zamiast siłki -kobita!!!


Kochana będą jak znalazł pasaować do siebie 😁 mój się pulpecik nie zły robi 🙃 😁 Będzie dorodna parka a jakie wnuki 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny! nie mam czasu tak pisac caly czas u mamy jestem jeszcze 2tygodnie 🙂 czas mi szybko mija 🙂 mala w nocy dopiero o 4 zasnela ciagle na rece chciala to glodna byla to mokro miala masakra moja niunia taka delikatna jest juz jak ma nasiusiane to placze i musze zmienic jej odrazu pampersa heh a te pampersy ida masakra 2paczki na tydzien szok...narazie kupuje pampers 1 w paczce jest okolo 40 sztuk w tych wiekszych paczkach wiecej ich jest.jutro z poligonu w odwiedziny do nas moj maz przyjezdza nie widzial malej dwa tyg napewno zobaczy roznice ze juz wieksza jest 🙂 moj kochany glodomorek czasami potrafi co pol godz jesc heh a czasami np 4-5 godzin spi heh nie nadazam za nia heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Laski gdzie można zdjęcie wkleić ?
no wlasnie tu nie ma tak dobrze jak na Brzuszku..mialysmy swoj watek zdjeciowy..a tu...ni mo chyba 😲

a co za problem, żeby założyć wątek zdjęciowy ? 🙂 Przecież możecie to zorganizować tak samo jak na brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Laski gdzie można zdjęcie wkleić ?
no wlasnie tu nie ma tak dobrze jak na Brzuszku..mialysmy swoj watek zdjeciowy..a tu...ni mo chyba 😲

a co za problem, żeby założyć wątek zdjęciowy ? 🙂 Przecież możecie to zorganizować tak samo jak na brzuszku.
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam z rana wstawać śpiochy hhaaha 😁
dziś pierwsza naprawde łądna nocka przespałam ładnych kilka godzin 🙂
wczoraj była masakryczna pogoda i nie bylismy nawet na spacerku dzis trzeba to nadrobic 🙂
mały cały czas ma kolki szczególnie ok 18-19 nie do uspokojenia ale sab nam troszke pomaga
poza tym idziemy w czwartek na szczepienia i tez caly czas zastanawialam sie jakie wybrac ale chyba 6w1 i pneumokoki
radosnego dnia Wam i maluszkom zycze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
u mnie noc powiedzmy ze moze byc tylko Mati te kolki ma kuźwa nic takiego nie jem a on sie meczy 😞zrobie jak Asik napisala sciagne te 3ml mleka i dopiero dam mu cyca i zobacze czy jakies efekty beda.Ja podpasek juz dwa dni po szpitalu nie uzywałam tylko wkadki mi sie juz połóg skonczył 🙂
Co do okresu to jest róznie u róznych kobitek jedne maja jak karmia a drugie nawet do roku nie maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Dzisiejszej nocy była powtórka z rozrywki,co prawda nie mordowalismy sie juz 7/8 godzin tylko 3,jak o 1 w nocy usneła to nam spała do 6:30 ale sam fakt iż cos sie dzieje w jej brzuszku,kolka to na pewno nie jest..ma tak jakby skurcze jelitek co jakiś czas,pomaga jej noszenie na rekach,nie płacze też..kropelki zakupione od wczoraj stosujemy na efekty można czekac nawet do 24 h no ale mam nadzieje ze coś pomogą,herbatka na lepsze trawienie też poszła w ruch. Jeśli nas dzisiaj przyjmie lekarz to od razu jedziemy ewentualnie dopiero jutro,bede dzwonić po 10 to zobaczymy co mi powiedzą bo na wizyte patronażową dopiero we wtorek idziemy a dzisiaj chciałabym aby lekarz ja zobaczył i może cos przepisał.
Od wczoraj pijemy cały czas bebilon comfort,kupki Hania robi ładne wczoraj zrobiła dwie dzisiaj na razie jedną. No trzeba byc dobrej mysli że bedzie dobrze. Pociesza mnie fakt że od dzisiaj weekend i słoneczko za oknem wiec i spacer przed nami 🙂
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to się tu w końcu zarejestrowałam 🙂 Zosia przysnela mi przy piersi więc mam chwilkę żeby trochę poczytać co u Was słychać 🙂
Ja na malutką póki co nie mogę narzekać.... fakt jest absorbująca ale ogólnie grzeczna 🙂 jedyne awantury są o kąpiel i przewijanie - mała bardzo nie lubi być rozbierana i naga- położna twierdzi że to trauma ze szpitala bo tam nagość oznaczała badania albo kłucia i mała to tak zakodowała i płacze już na wszelki wypadek jak się ją rozbiera 😞 mamy nadzieję że szybko jej to minie... jest już coraz lepiej ale do ideału jeszcze długa droga... ale cóż .. najważniejsze ze jest zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Dziewczyny,
mam problem moj maly wczoraj robil bardzo rzadkie, wodniste kupki. bardzo sie boje, ze to jest biegunka. ma takie suche usta, w brzuszku mu jezdzi non stop i puszcza baczki. nie wiem czy schizuje, czy to tylko przejsciowe, czy moze cos powazniejszego?
nie wiem, czy moga miec na to wplyw jablka?
nawet spiac w lozeczku co jakis czas postekuje, jeju nie wiem czy to juz moja wyobraznia?
kolezanka nastraszyla mnie, ze w szpitalu dzidzia podlapala rotawirusy....bardzo sie boje o mojego Jedrzejka, wiec duza prosba o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...