Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Dziewczyny kiedy byłyście ze swoimi Dzieciaczkami na usg bioderek? i czy każda musi iść?lekarz sam wysyła czy trzeba sie upomnieć?

ja dostAŁAM SKIEROWANIE ZE SZPITALA.....I BYŁAM PO 6 TYG


Aha czyli spokojnie jeszcze 2 tygodnie możemy poczekac 🙂

to znaczy mozesz zadzwonic tam gdzie robia bo na nfz czas ocxzekiwania jest bardzo dlugi chyba zeprywatnie to z dnia na dzien to spokojnie mozesz poczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Landusia napisał(a):
dziewczyny jak wy przygotowujecie mleko mm ?
napiszcie mi krok po kroku dokladnie bo ja juz smaa nie wiem.. na opakowaniu jets tak napisane ze musialabym zaczac godzine wczesniej jej przygotowywac zeby bylo tak jak oni napisali..

woda przegotowana letnia, do tego wsypujesz tyle lyzeczek ile tam napisali na tyle mililitrów płaskie no i mieszasz łyzeczka najlepiej zeby pecherzyki powietrza nie powstałyi włala 🙂przynajmniej ja tak robie

JA TAK SAMO ROBIE CZASAMI WIECEJ WSYPUJE ZEBY BYŁO GESTE BO MAŁA STRASZNIE ŁAPCZYWIE PIJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Dziewczyny kiedy byłyście ze swoimi Dzieciaczkami na usg bioderek? i czy każda musi iść?lekarz sam wysyła czy trzeba sie upomnieć?

ja dostAŁAM SKIEROWANIE ZE SZPITALA.....I BYŁAM PO 6 TYG


Aha czyli spokojnie jeszcze 2 tygodnie możemy poczekac 🙂

aNIA TO SIE DŁUGO CZEKa na fundusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Dziewczyny kiedy byłyście ze swoimi Dzieciaczkami na usg bioderek? i czy każda musi iść?lekarz sam wysyła czy trzeba sie upomnieć?

ja dostAŁAM SKIEROWANIE ZE SZPITALA.....I BYŁAM PO 6 TYG


Aha czyli spokojnie jeszcze 2 tygodnie możemy poczekac 🙂

aNIA TO SIE DŁUGO CZEKa na fundusz


powiem szczerze że mi obojętne czy na fundusz czy prywatnie jak trza to trza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Dziewczyny kiedy byłyście ze swoimi Dzieciaczkami na usg bioderek? i czy każda musi iść?lekarz sam wysyła czy trzeba sie upomnieć?

ja dostAŁAM SKIEROWANIE ZE SZPITALA.....I BYŁAM PO 6 TYG


Aha czyli spokojnie jeszcze 2 tygodnie możemy poczekac 🙂

aNIA TO SIE DŁUGO CZEKa na fundusz

1 miesiac,ale spoko bo to trzeba zrobic do konca 3 m-ca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
u mnie gmina wysyla zaproszenie na USG bioderek, ciemiaczka i jamy brzusznej. Niby gmina za to placi, ja musze doplacic po 10 zl za kazde badanie. Wlasnie wczoraj przyslali mi zaproszenia


ale fajnie szkoda ze takich rzeczy nie ma u mnie a niby nie daleko siebie mieszkamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Landusia napisał(a):
dziewczyny jak moja nadii ma 37,6 kresek w pupie temperatury to cyz ma juz goraczke|/ co ja mam zrobic?

czyli ma 37.1 goraczke zbija sie od 38

ale dlaczego sie odejmuje? moja kuzynka mowi ze sie nie odejmuje temperatury? ja mierze elektrycznym termometrem? i co to oznacza 37,1? to źle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
izarybka napisał(a):
Landusia napisał(a):
dziewczyny jak moja nadii ma 37,6 kresek w pupie temperatury to cyz ma juz goraczke|/ co ja mam zrobic?

czyli ma 37.1 goraczke zbija sie od 38

ale dlaczego sie odejmuje? moja kuzynka mowi ze sie nie odejmuje temperatury? ja mierze elektrycznym termometrem? i co to oznacza 37,1? to źle?


wpupie jest o 5 kresek wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
u nas nocka taka sobie mały stęka bo boli go ten brzuszek normalnie moje nerwy sa juz na granicy a nikt z tym nic nie moze zrobic
kurcze przez to wszystko zamiast cieszyc sie macierzynstwem jestem klebkiem nerwow
jeszcze maly nie chce jesc tzn probuje ale tak go boli brzuch i sie spina ze biedny nie moze zjesc masakra jakas z tymi kolkami

poza tym dzionek piekny dziadek z wnukiem na spacerku a ja prasuje i prasuje i konca nie widac 🤨 😁


jak tam z Asia i Tymkiem ??nie wiem czy zdaze podczytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Landusia napisał(a):
dziewczyny jak wy przygotowujecie mleko mm ?
napiszcie mi krok po kroku dokladnie bo ja juz smaa nie wiem.. na opakowaniu jets tak napisane ze musialabym zaczac godzine wczesniej jej przygotowywac zeby bylo tak jak oni napisali..

woda przegotowana letnia, do tego wsypujesz tyle lyzeczek ile tam napisali na tyle mililitrów płaskie no i mieszasz łyzeczka najlepiej zeby pecherzyki powietrza nie powstałyi włala 🙂przynajmniej ja tak robie

ja wode przegotowana mam w termosie aby nie gotowac za kazdym razem 😉 i ja tak robie jak napisała Karolajna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Dziewczyny kiedy byłyście ze swoimi Dzieciaczkami na usg bioderek? i czy każda musi iść?lekarz sam wysyła czy trzeba sie upomnieć?

bedac na wizycie patronazowej dostajesz skierowanie od pediatry albo wychodzac ze szpitala,najlepiej isc po miesiacu nie ma co wczesniej bo usg moze nic nie wykazac. My mamy wizyte w przyszlym tygodniu w czwartek. na nfz sie dlugo czeka my jedziemy prywatnie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
izarybka napisał(a):
Landusia napisał(a):
dziewczyny jak moja nadii ma 37,6 kresek w pupie temperatury to cyz ma juz goraczke|/ co ja mam zrobic?

czyli ma 37.1 goraczke zbija sie od 38

ale dlaczego sie odejmuje? moja kuzynka mowi ze sie nie odejmuje temperatury? ja mierze elektrycznym termometrem? i co to oznacza 37,1? to źle?

w pupie zawsze jest temperatura wieksza,na moje oko Twoja Nadia nawet stanu podgoraczkowego nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doczytalam w necie na szybko ze to temp ok!
a co do mleka to ile czasu gotujecie wode? bo ja az sie nie zagotuje nie 5 minut jak tam jest napisane bo przeciez ona wyparowywuje.. i wlewam zawsze wiecej na 3 mleka i gotuje na piecu a pozniej jak zostaje ta woda to ponownie w podgrzewaczu do temp 40 stopni jak przygotowuje mleko a tam jest napisane ze 2 razy tej samej wody nie mozna podgrzac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
doczytalam w necie na szybko ze to temp ok!
a co do mleka to ile czasu gotujecie wode? bo ja az sie nie zagotuje nie 5 minut jak tam jest napisane bo przeciez ona wyparowywuje.. i wlewam zawsze wiecej na 3 mleka i gotuje na piecu a pozniej jak zostaje ta woda to ponownie w podgrzewaczu do temp 40 stopni jak przygotowuje mleko a tam jest napisane ze 2 razy tej samej wody nie mozna podgrzac?

Landusia ja normalnie gotuje wode w czajniku,po zagotowaniu wlewam ja do termosa. Zrobione mleko moze stac 1h. jak jeszcze nie karmie do podgrzewam wode w podgrzewaczu nawt nie wiem w ile stopniach,ma byc po prostu ciepla i ta butelka w niej stoi aby mleko bylo caly czas cieple. nie wiem czy to ci cos pomoze hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
dziewczyny pomocy Jagoda ciagle placze od rana non stop mi juz glowa peka i ni9e da sie jej uspokoic...pielucha sucha, zalodek pelny, temperatury nie ma...nie wyrobie..... 😞

mam to samo 15 min przerw i znow ryk.. 😞

no wlasnie, a wczoraj dostalam skierowanie do szpitala ze jesli jej polprazol i melko nic nie pomoze to mamy isc na oddzial na badania 😞 i mialam isc w pn blo sr ale chyba dzisiaj pojade..juz nei wiem sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...