Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
jedź przynajmniej ja bym pojechala... moze akurat malej pomogą? jestesmy z wami! 😘

to i tak na rodzicow musze poeczekac moz wlasnie do rpacy poszedl a ja ani prawka ani samochodu nie mam...eh to pojade dzisiaj....bardzo sie boje ze jej jest cos zlego, ze sie okarze ze jest ciezko chora albo cos....i nie bvedzie mogla normalnie zyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Landusia napisał(a):
jedź przynajmniej ja bym pojechala... moze akurat malej pomogą? jestesmy z wami! 😘

to i tak na rodzicow musze poeczekac moz wlasnie do rpacy poszedl a ja ani prawka ani samochodu nie mam...eh to pojade dzisiaj....bardzo sie boje ze jej jest cos zlego, ze sie okarze ze jest ciezko chora albo cos....i nie bvedzie mogla normalnie zyc 😞

nie mysl tak nawet! mam ochote was przytulic.. 😞 mala jest zdrowa! musisz w to wierzyc bo tak bedzie, na pewno sie okaze ze to niegroźne przejsciowe kłopoty i minie z wiekiem zobaczysz! glowa do gory kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Landusia napisał(a):
jedź przynajmniej ja bym pojechala... moze akurat malej pomogą? jestesmy z wami! 😘

to i tak na rodzicow musze poeczekac moz wlasnie do rpacy poszedl a ja ani prawka ani samochodu nie mam...eh to pojade dzisiaj....bardzo sie boje ze jej jest cos zlego, ze sie okarze ze jest ciezko chora albo cos....i nie bvedzie mogla normalnie zyc 😞

nie mysl tak nawet! mam ochote was przytulic.. 😞 mala jest zdrowa! musisz w to wierzyc bo tak bedzie, na pewno sie okaze ze to niegroźne przejsciowe kłopoty i minie z wiekiem zobaczysz! glowa do gory kochana 😘

obyś miala raxcje, ale mam coraaz gorsze przeczucia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiem ze sie martwisz ale zobacz na przykladzie tymonka i asi tez sie martwila plakala a wszystko dobrze poszlo i teraz juz bedzie tylko lepiej. mysl caly czas ze u was tez tak bedzie.! jezeli nie daj Boże okaze sie kiedys cos powazniejszego to wtedy bedzie czas na smutek teraz masz zdrowe piekne dziecko tylko z chwilowym problemem ktory minie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
wiem ze sie martwisz ale zobacz na przykladzie tymonka i asi tez sie martwila plakala a wszystko dobrze poszlo i teraz juz bedzie tylko lepiej. mysl caly czas ze u was tez tak bedzie.! jezeli nie daj Boże okaze sie kiedys cos powazniejszego to wtedy bedzie czas na smutek teraz masz zdrowe piekne dziecko tylko z chwilowym problemem ktory minie! 😘

a jak nie minie?bo poki co jej nic nie pomaga..zupelnie nic.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mam za bardzo czasu Was nadrabiać, byłam dziś u siebie w instytucie i czas zacząć pracować, jeszcze nie na pełnych obrotach, ale co jakiś czas będę musiała pojechać i coś porobić, żeby potem było nad czym pracować w domu. Póki co jestem przerażone, bo nie wiem jak to wszystko że sobą pogodzić.

Tadeo kończy dziś 2 miesiące!!! I wchodzi w 3 miesiąc z hukiem, wczoraj obraził się też na butelkę, bo histeryzuje przy niej tak jak przy piersi. Zresztą generalnie histeryzuje 🥴 🥴 I jak tu teraz wziąć się do pracy?? 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
teraz znowu chwila spokoju..juz nie wiem czy jechac do tego szpitala....ona dzisiaj 3dziwen na tym mleku jedzie dopiero....ale nic jejnie lepiej ani odrobinke... a nawet gorzej chwilami..a polprazol tak zobili ze jej podac sie nie da, bo to w granulkach nierozpuszczalnych i niby na lyzeczke wody przegotowanej..jak tak dawalam to sie krztusila, weic jej te granulki rozgniatalam na proszek ale wtedy tez nie chciala i wypluwala bo to strasznie gorzkie...i dupa jak mozna dla niemowalka zrobic lek e takiej postaci?paranoja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Witam, nie mam za bardzo czasu Was nadrabiać, byłam dziś u siebie w instytucie i czas zacząć pracować, jeszcze nie na pełnych obrotach, ale co jakiś czas będę musiała pojechać i coś porobić, żeby potem było nad czym pracować w domu. Póki co jestem przerażone, bo nie wiem jak to wszystko że sobą pogodzić.

Tadeo kończy dziś 2 miesiące!!! I wchodzi w 3 miesiąc z hukiem, wczoraj obraził się też na butelkę, bo histeryzuje przy niej tak jak przy piersi. Zresztą generalnie histeryzuje 🥴 🥴 I jak tu teraz wziąć się do pracy?? 🥴 🥴

Jagoda tez dzisiaj 2 miesiaczki konczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Dziewczyny kiedy byłyście ze swoimi Dzieciaczkami na usg bioderek? i czy każda musi iść?lekarz sam wysyła czy trzeba sie upomnieć?
lkarz sam kieruje..ja dzwonilam sie zapisywac zanim dostalam skierowanie do ortopedy,bo u nas masakryczne kolejki sa i mamy termin dop.na 13grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
dziewczyny jak moja nadii ma 37,6 kresek w pupie temperatury to cyz ma juz goraczke|/ co ja mam zrobic?
stan podgoraczkowy,narazie nie panikuj,zacznij zbijac ja w pupie bedzie 39,bo to po odjeciu 5kresek da Ci temp.38,5 czyli taka od ktorej juz nalezy zbijac goraczke...
Ja jednak pewnie zbijalabym juz przy 38,5 w pupie...bo ja tez panikara jestem...
czopki Paracetamol 50mg (100mg na 1kg masy ciala dziecka) czyli jak Nadia ma np. 5kg ,to caly czopek 50mg zapodajesz dzieciu w zadek,powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
hej
u nas nocka taka sobie mały stęka bo boli go ten brzuszek normalnie moje nerwy sa juz na granicy a nikt z tym nic nie moze zrobic
kurcze przez to wszystko zamiast cieszyc sie macierzynstwem jestem klebkiem nerwow
jeszcze maly nie chce jesc tzn probuje ale tak go boli brzuch i sie spina ze biedny nie moze zjesc masakra jakas z tymi kolkami

poza tym dzionek piekny dziadek z wnukiem na spacerku a ja prasuje i prasuje i konca nie widac 🤨 😁


jak tam z Asia i Tymkiem ??nie wiem czy zdaze podczytac
Kami nie martw sie,przede mna koooopa ciuchow do prasowania,a nie mam dziadkow pod reka...-dla pocieszenia 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Landusia napisał(a):
dziewczyny jak wy przygotowujecie mleko mm ?
napiszcie mi krok po kroku dokladnie bo ja juz smaa nie wiem.. na opakowaniu jets tak napisane ze musialabym zaczac godzine wczesniej jej przygotowywac zeby bylo tak jak oni napisali..

woda przegotowana letnia, do tego wsypujesz tyle lyzeczek ile tam napisali na tyle mililitrów płaskie no i mieszasz łyzeczka najlepiej zeby pecherzyki powietrza nie powstałyi włala 🙂przynajmniej ja tak robie

ja wode przegotowana mam w termosie aby nie gotowac za kazdym razem 😉 i ja tak robie jak napisała Karolajna 😉
no prosze jaki Leginsik pomyslowy 🙂Brawo ,klaskamy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Landusia napisał(a):
izarybka napisał(a):
Landusia napisał(a):
dziewczyny jak moja nadii ma 37,6 kresek w pupie temperatury to cyz ma juz goraczke|/ co ja mam zrobic?

czyli ma 37.1 goraczke zbija sie od 38

ale dlaczego sie odejmuje? moja kuzynka mowi ze sie nie odejmuje temperatury? ja mierze elektrycznym termometrem? i co to oznacza 37,1? to źle?

w pupie zawsze jest temperatura wieksza,na moje oko Twoja Nadia nawet stanu podgoraczkowego nie ma 🙂
racja!!!brak goraczki,temp.idealna 😁 😁 😁 😁 36.6 -gamon ze mnie nie odjelam 5kresek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak zaczęłam podczytywać, bo Mały Histeryk usnął, a mi się nie chce czytać tych artykułów, co je dziś od mojego profesora dostałam 😜
U mnie brzuch coraz lepszy, jak się wyprostuję to jest prawie płaski, więc widzę światełko w tunelu 😉 Staram się robić brzuszki jak najczęściej i smaruję się czym popadnie, może już niedługo wróci do normy? Oby. Pępek mam tylko rozjechany, no i wszerz się rozjechałam, ciekawe czy to minie 🤔

Asia z ZG mnie też coś tak dziwnie zakuło kilka dni temu w żebrach, nie mogłam złapać tchu i mówić, trwało ok. minutę, niefajne uczucie 🤢 Ciekawe z czego to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Landusia napisał(a):
jedź przynajmniej ja bym pojechala... moze akurat malej pomogą? jestesmy z wami! 😘

to i tak na rodzicow musze poeczekac moz wlasnie do rpacy poszedl a ja ani prawka ani samochodu nie mam...eh to pojade dzisiaj....bardzo sie boje ze jej jest cos zlego, ze sie okarze ze jest ciezko chora albo cos....i nie bvedzie mogla normalnie zyc 😞
Gosia nawet tak nie mysl,bedzie dobrze...slyszysz babo!!!! 😜 nie sciagaj mysli zlych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata82 napisał(a):
dziewczyny jak bylyscie na usg bioderek to kazali Wam przyjść jeszcze na kontrolę w 4/5 miesiącu??mimo, ze badanie wyszło ok?


Nam doktorka powiedziała, że przychodzimy po 6 miesiącach, to wychodzi 7/8 miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...