Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 poiedz mi moja droga gdzie Ty masz ten bęben o ktorym tak biadolilas Kochana?????-mowilam ze bajki pociskasz 😜-slicznie wygladasz 😉


dziekuje ci ale naprawde mam. W tej spodnicy tak nie widac 🤪
no no z pewnoscia 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
mphz napisał(a):
☺️AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A WY WSZYSTKIE JESTEŚCIE PRAWDZIWE?? MAM NADZIEJE, ŻE TAK! 😁 😁
U nas nocka pyszna, młody spał do 5:00 czyli 7h, potem do 8, tendencje ma dobrą 🙂
Gosix, Landusia, zastanawiam się czy to pobudzenie dzieciaczków nie wiąże się z wkroczeniem w magiczny 3 miesiąc?? Bo Tadeo ma dokładnie to samo 😮 Jedyne momenty kiedy się nie wydziera to drzemki. I te histerie przy jedzeniu... Nie podoba mi się to ani trochę 😠
No dobra madzia,jak juz worek sie rozwiazal ,to i ja sie przyznam--->otoz z tej str Szalona RitA! ☺️ 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

yyy o czym mowa bo aj nie w temacie ☺️


🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃kulsm sie ze smiechu szalona RITA!!
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 poiedz mi moja droga gdzie Ty masz ten bęben o ktorym tak biadolilas Kochana?????-mowilam ze bajki pociskasz 😜-slicznie wygladasz 😉


dziekuje ci ale naprawde mam. W tej spodnicy tak nie widac 🤪
no no z pewnoscia 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😜

taaaa 🤪ja to mam balonik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
skoro juz mi NIE doradzilyscie ze nie wybudzac tylko czekac ide poprasowac, zrobie cos porzytecznego 😜 😜

nie wybudzac!z gownem si nie bil chyba... 😉


no nie ! ale nie odpuszcze sobie kapieli!! po niej przesypia mi cala noc 😁 😁 😁 poczekam! mam taka sterte do prasowania ze moze sie o 1 w nocy obudzic, ja dalej bede przy zelazku 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
matko ... nie było mnie tutaj w sumie w ogóle od kąd się ocieliłam ... nadrobić nie dam rady , mam nadzieję że uda mi się teraz być na bieżąco.

jeśli chodzi o karmienie to ja tez tylko na cycu. podczas karmienia zazwyczaj mam opróżnionego jednego cyca , chyba że złapie ostre ssanie młody to idą dwa. a potem zaczynam kolejne od pełnego cycocha.

co tam u Was dziewczyny ? mam nadzieję że wszystkie zdrowe wraz ze swoimi pocieszkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
skoro juz mi NIE doradzilyscie ze nie wybudzac tylko czekac ide poprasowac, zrobie cos porzytecznego 😜 😜

nie wybudzac!z gownem si nie bil chyba... 😉


no nie ! ale nie odpuszcze sobie kapieli!! po niej przesypia mi cala noc 😁 😁 😁 poczekam! mam taka sterte do prasowania ze moze sie o 1 w nocy obudzic, ja dalej bede przy zelazku 🤪 🤪

nie budz. ja zaczekalam, wykapalam i pieknie juz spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u nas dzien w miare ok ale maly nie chcial jesc a teraz chcial i musialam dac z obu piersi bo mleka mam duzo mniej 😞

dziewczyny ktore karmia piersia mam pytanko czy karmicie z jednej piersi czy z obu podczas 1 karmienia???

ja karmie tyllo piersia. karmie prawa piersia, pozniej kolejne karmienie- lewa piesc. karmie przeminnie.


ja tak samo, raz jedna, nastepne karmienie druga, chyba że Michał ma mega głoda to 2 na raz idą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u nas dzien w miare ok ale maly nie chcial jesc a teraz chcial i musialam dac z obu piersi bo mleka mam duzo mniej 😞

dziewczyny ktore karmia piersia mam pytanko czy karmicie z jednej piersi czy z obu podczas 1 karmienia???
ja z jednego,ale na poczatku ,kiedy chcialam rozkrecic aktacje dawalam z obu podczas dluuuugiego karmienia ,jak najczesciej przystawiaj kochana ,odciagaj i pij wody sporo,bedzie dobrze zobaczysz 🙂


wiecie jak ja robiłam żeby rozbujać laktacje? jak karmiłam z jednego cycka to przystawiałam laktator do drugiego cycka - bo jak z jednej piersi karmię to na początku też z drugiej mi leci chwilę i jak zassało mi to z tej drugiej piersi bardzo duzo mi zleciało. Jest to trochę niewygodne, ale można pobudzic tez w ten sposób laktacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u nas dzien w miare ok ale maly nie chcial jesc a teraz chcial i musialam dac z obu piersi bo mleka mam duzo mniej 😞

dziewczyny ktore karmia piersia mam pytanko czy karmicie z jednej piersi czy z obu podczas 1 karmienia???
ja z jednego,ale na poczatku ,kiedy chcialam rozkrecic aktacje dawalam z obu podczas dluuuugiego karmienia ,jak najczesciej przystawiaj kochana ,odciagaj i pij wody sporo,bedzie dobrze zobaczysz 🙂


wiecie jak ja robiłam żeby rozbujać laktacje? jak karmiłam z jednego cycka to przystawiałam laktator do drugiego cycka - bo jak z jednej piersi karmię to na początku też z drugiej mi leci chwilę i jak zassało mi to z tej drugiej piersi bardzo duzo mi zleciało. Jest to trochę niewygodne, ale można pobudzic tez w ten sposób laktacje 🙂
ja tez tak robilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny a co robicie z kolkami? podajecie jakies kropelki? pomagaja cos 😞 u mnie juz trwaja po 2h:/ zawsze kolo 17. kupilam sab simplex moze cos da?
ja mam bobotic 🙂

asiu i jestes zadowolona? lagodzi kolki? czy wogole juzich nie ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
ja twierdze ze nic nie pomaga trzeba przetrwac u nas tez bylo od 17 do okolo 20 az padl zmeczony placzem

o to widze ze nie jestm sama. ja jzu myslalam ze tylko moja zuza wrzeszczy z bolu wiecej niz 1 h. mi sie serce kraja a ja nie umiem pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
przez pierwszy tydzien plakalam i maz go tulil bo ja nie moglam, pomagala pieluszka i noszenie na tygrysa na galezi bo brzuszek mu ugniatalismy, potem dawalam rade nawet sama.

pieluszka? moczona w wodzie czy prasowana? a z tym tygryskiem to tak na brzuszku aj polozyc na swych rekach tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...