Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂


u nas dla odmiany spanko od 23 do 5 😎 😎 😎

po naszym wspolnym wazneiu wychodzi ze mala wazy ok 5300 🙃 🙃

udalo mi sie juz sprzedac laktator Medelki na Allegro odzyskalam sporo kaski


najlepszego dla JAsia!!!
dzis dzien spacerowy juhuuuuuuuuuu

a od jutra ide na fitness 😁 😁 😁 😁 tyle ze mało ruchawy 😜
wczoraj sie zapisałam na VACUUM jET I Saune infared, zaczynam od jutra 9 rano , ciekawe com ze mnie to wyssie,mam nadzieje ze te 10 kiloso co mi zostalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Landusia napisał(a):

izka a dlaczego nie karmisz cycem? ja bylam przekonana ze ty hanie dostawiasz do cycka 😮

karmiłam niecałe dwa tygodnie,problemy z laktacja miałam od samego początku..mała musiałabyć dokarmiana,w domu to już była totalna tragedia,opróżniała mi dwie piersi i za każdym razem musiała dostać jeszcze butle takie karmienie mieszane moim zdaniem też nie dobre,bo inaczej dziecko ssie pierś a inaczej pije z butli,robi się przy tym nerwowe,nie wpomne o nakładaniu wkladek sylikonowych,strasznie chaotycznie to wszystko wyglądało,Hanka głodna,ja sie motam z cyckami-masakra
Po odciągnieciu 30 ml z obydwu piersi stwierdziłam że to nie ma sensu i że ja i Hania nie bedziemy sie stresować niepotrzebnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
buziaki dla solenizantow! 😘
u nas nocka znow ladnie przespana od 19 do 4 rana 🙂 wyspana jestem nie ma co 🙂 jutro dzwonie do dietetyka u umawiam sie na wizyte.. i wreszcie zaczne ochudzanie..! moj cel to 35 kg mniej.. najmniej 30 kg do maja.. mysle ze sie uda czytalam i znam osoby ktorym pomogl zgubic tyle przez 5 miesiecy i efektu jojo brak 🙂 tylko to facet mam troche opory isc ale blisko domu a z nadia to najwazniejsze.. a i karnet na silownie wreszcie uruchomie 🙂 buziaki 😘
lui moja nadia po tym mleku nie robi kupek 😞 nie wiem czy to spowodowane tym ze nie daje jej cyca juz,,?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
buziaki dla solenizantow! 😘
u nas nocka znow ladnie przespana od 19 do 4 rana 🙂 wyspana jestem nie ma co 🙂 jutro dzwonie do dietetyka u umawiam sie na wizyte.. i wreszcie zaczne ochudzanie..! moj cel to 35 kg mniej.. najmniej 30 kg do maja.. mysle ze sie uda czytalam i znam osoby ktorym pomogl zgubic tyle przez 5 miesiecy i efektu jojo brak 🙂 tylko to facet mam troche opory isc ale blisko domu a z nadia to najwazniejsze.. a i karnet na silownie wreszcie uruchomie 🙂 buziaki 😘
lui moja nadia po tym mleku nie robi kupek 😞 nie wiem czy to spowodowane tym ze nie daje jej cyca juz,,?

poczekaj niech sie unormuje ze 3 dni
a po matczynym mleku jest luzniej napewno
jeszcze poczekaj czy sa efekty
a wiesz kazda dzidzia inaczej reaguje moze akurat jej nie pasowac
u nas jest ok bardzo poki co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki jeszcze raz 😘 😘 😘 Kochane jesteście 😘 😘

Dla małych solenizantów moc buziaków i dużo zdrówka 🙂 jak przeleciały te 2 m-ce 😲 szkoda że w ciąży czas tak nie zasuwał !
Miłej niedzieli bo zapowiada się bardzo słoneczna i ciepła więc pewnie większość czasu spędzimy pchając wózki 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduję się z powrotem 🙂
U nas wsio ok, poza skręconym stawem skokowym i okresem trwającym już tydzień ( o dziwo brzuch mnie nie boli, za to leci ze mnie jak z kranu 🤢 ) 🙂
Nie dam rady Was nadrobić, mam nadzieję, że nic mnie nie ominęło 🙂
Tęskniłam za Wami kochane moje 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):

Tadzio miał wczoraj czerwoną końcówkę siusiaka 🤢 i Wyraźnie go bolała 🤢 Przyłożyłam mu riwanol i jest na szczęście lepiej, ale trochę się przeraziłam 🤔


może to stulejka? 🤨 🤨

Leginsik, może marne pocieszenie, ale musimy wytrzymac do 3 miesiąca, wtedy już dolegliwości kolkowe i żołądkowe złagodnieją. Współczuję Ci i Han, obydwie się wymęczycie 😞

odkryłam rewelacyjny ( bynajmniej na pupę Michała ) krem na odparzenia - dermopanten. Dostałam próbkę w szpitalu, byłam sceptycznie do niego nastawiona, ale posmarowąłam i zaczerwienie złagodniało. Wczoraj kupiłam maść dermopanten - tak smao pachnie, takak sama konsystencja - i działa 🙂
a sudokrem okazał się u nas do dupy 😠 😠 jeszcze bardziej czerwony tyłek się po nim robi, więc porzestałam z niego korzystac.

byłam dziś na zakupach w rossmanie i nie było wkładek laktacyjnych. Nosz kurde, z cycków non stop leci, a mnie juz zapasy się kończą 😞 ale za to kupiłam Michałowi żel do mycia ciała J&J taki zółty - myli go nim w szpitalu, nic się po nim nie działo a pieknie pachnie na skórze no i odżałowałam te 19 zł 😜

dobra, podczytam co tam naskrobałyscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
po porządkach w szafie Anastazji robię małą wyprzedaż
na moich aukcjach można znaleźć zimowe kombinezony, dresiki, pajace, bodziaki, rajstopki, skarpetki, śpiworki i wiele innych od 2,90 bez cen minimalnych
zapraszam do obejrzenia i licytacji
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieczyny
caływeekend w szkole tak za małym tesknilam zemasakra ,
do tego kurna cyce mnie bola , w szkole troszke odciagalam ale nie wiem czy przypadkiem nie narobilam balaganu .,.,, mam nadzieje ze zadnego zapalenie niebedemiala alestrasznie zle sie czuje,,,,, mały jakis marudny chybakolka ale daje mu bobotic ,
a tak to jutro jadeodebrac pesel i napraktyki
padam na bolace cyce ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
kahlanik napisał(a):

Tadzio miał wczoraj czerwoną końcówkę siusiaka 🤢 i Wyraźnie go bolała 🤢 Przyłożyłam mu riwanol i jest na szczęście lepiej, ale trochę się przeraziłam 🤔


może to stulejka? 🤨 🤨

Leginsik, może marne pocieszenie, ale musimy wytrzymac do 3 miesiąca, wtedy już dolegliwości kolkowe i żołądkowe złagodnieją. Współczuję Ci i Han, obydwie się wymęczycie 😞

odkryłam rewelacyjny ( bynajmniej na pupę Michała ) krem na odparzenia - dermopanten. Dostałam próbkę w szpitalu, byłam sceptycznie do niego nastawiona, ale posmarowąłam i zaczerwienie złagodniało. Wczoraj kupiłam maść dermopanten - tak smao pachnie, takak sama konsystencja - i działa 🙂
a sudokrem okazał się u nas do dupy 😠 😠 jeszcze bardziej czerwony tyłek się po nim robi, więc porzestałam z niego korzystac.

byłam dziś na zakupach w rossmanie i nie było wkładek laktacyjnych. Nosz kurde, z cycków non stop leci, a mnie juz zapasy się kończą 😞 ale za to kupiłam Michałowi żel do mycia ciała J&J taki zółty - myli go nim w szpitalu, nic się po nim nie działo a pieknie pachnie na skórze no i odżałowałam te 19 zł 😜

dobra, podczytam co tam naskrobałyscie

ja go uzywam od poczatku J&J bardzo zadowolona jestem poluje na niego rossmanie jak jest za 12 zl, zrobilam zapas 3 szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
my wrocilismy od rodzicow i nadii niespokojna jakas..
jutro ide zapisac sie do dietetyka i na laser 🙂
lui zrobila kupke dzisiaj. co do ceny mleka to najtansze w tesco 42 zł 800 gram.

kochana jak wam spasuje to zamawiaj przez internet ze strony "hipp do domku"
39 zl, a jak kupisz za powyzej 100 zl a wiadomo ze sie zuzyje( bo nam starcza na tydzien) yto wtedy nie placisz kosztu dostawy wiec sie opyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kahlanik jak ma siusiak zaczerwieniony to zapewne robi mu sie stan zapalny w stulejce przy kapieli trzeba odciagac skórke z siusiaka- oczywiscie minimlnie ,zeby krzywdy nie zrobic-i myć !!!!trzeba odciagac skórke zeby nie przyrosła i zeby cały bród wymyc .Jest jaksa masc łagpdzaca zaczerwienienie ale nie pamietam jaka najepiej peditry sie zapytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy, nocka cycuszkowa, od wczoraj odzwyczajamy się od wiecznego usypiania, trzymajcie kciuki. Emilka polubiła troszkęhuśtawkę czekam aż ją pokochav 🙃. Dziś jak mała pozwoli to pracowity dzień, czas popatrzeć w papierki. Coś zamykają się jej oczki na huśtawce aby nie zapeszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Kahlanik jak ma siusiak zaczerwieniony to zapewne robi mu sie stan zapalny w stulejce przy kapieli trzeba odciagac skórke z siusiaka- oczywiscie minimlnie ,zeby krzywdy nie zrobic-i myć !!!!trzeba odciagac skórke zeby nie przyrosła i zeby cały bród wymyc .Jest jaksa masc łagpdzaca zaczerwienienie ale nie pamietam jaka najepiej peditry sie zapytac 🙂


Ja zawsze przed kąpielą mu skórkę zsuwam i myję wodą przegotowaną, tak jak pomazywała mi położna, płatkiem bawełnianym. Ale następnego dnia rano już nie było czerwone, więc może się zatarł alboco?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...