Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka u nas nocka ok! nadii spala ladnie do 4 rana od 19 i chyba juz tak zostanie 🙂 cuuudownie 😘 a ja nie moglam zasnac o 4 po karmieniu i zaczelam sporzatac dom hehe jak zasnelam to nadii obudzila sie na kolejne karmienie o 7 haha 😁
dzis planuje jak sie uda isc do fryzjera do tesciowej zrobic pieeknie wloski 🙂
aga no to przeplacilam niezle 6zł..
lui tylko na tydzien? oo matko.. ja mysle ze moja nadii nie zuzyje tego mleka przez 3 tygodnie..? ale kto wie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam się niewyspana, młodemu się jedna dziurka w nosie w trakcie spania zatkała dokumentnie, nie dało rady nic odciągnąć fridą, dopiero po jakimś czasie po zakropieniu wodą morską puściło, ale bąbelek się męczył i nie dał za bardzo pospać... A od 6 rano jest zabawa, shit, muszę go zacząć uaktywniać po południu, żeby jeszcze mąż mi w tym chciał pomóc, ale nie, jemu jest na rękę jak on śpi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
novika moj Daniel tak samo spi pobudka ok polnocy lub 1 a potem heja co godz nawet..........tak jak dzis 🥴
ja musze do laryngologa isc a najpierw do rodzinnego po skierowanie kuźwa nie mam jak nie mam z kim Daniela zostawic a nie zabiore go przeciez poczekalnia pelna ludzi chorych 🥴 znow mi kolonia malych kropek wyskoczyla na gardle
dziewuszki jakich wy pieluch uzywacie u mnie 2 leci nie wiem czy nie skoczyc na 3 od ilu one są bo coś mi znow zaczyna wszystko przesikiwać nie wiem czy wina tylko firmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
novika moj Daniel tak samo spi pobudka ok polnocy lub 1 a potem heja co godz nawet..........tak jak dzis 🥴
ja musze do laryngologa isc a najpierw do rodzinnego po skierowanie kuźwa nie mam jak nie mam z kim Daniela zostawic a nie zabiore go przeciez poczekalnia pelna ludzi chorych 🥴 znow mi kolonia malych kropek wyskoczyla na gardle
dziewuszki jakich wy pieluch uzywacie u mnie 2 leci nie wiem czy nie skoczyc na 3 od ilu one są bo coś mi znow zaczyna wszystko przesikiwać nie wiem czy wina tylko firmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
WITAMY SIE ....
Co za głupia laska .....ze tacy ludzie maja tupet ......szok ....moze nie bede sie wypowiadała .....trojaczki , wczesniaki ......szok i jeszcze raz szok
Dla wszytskich dzieciaczków z okragłymi tyg duzo zdrówka i słodyczy ciocia Aga i Julcia zyczy
Ja jestem jak najbardziej prawdziwa i moge poświadczyc o Ricie( Asik z Zg) i Agacie od Gabi bo nawet rozmawiałysmy przez tel.....
Asik z K ....nie ma co dziekowac za sms najwazniejsze ze juz jestecie cali i zdrowi w domku....a Tymon do duzy i dzielny chłop....
Maga i Luzika ....wasze mleko w rosmanie kosztuje 38,99 ( patrzyłam specjalnie po Was)

i krem ten od rozstepów w rosmanie cena 11,99
Novika ....witaj kochana ....i prosze nie robic takich nr ze sie o nas zapomina bo oberwiesz od nas w ta swoja chudą dupę .... 🙂 🙂
oklaskałam wszytskich to byłam ja JARZĄBEK hi hi
Co do Agaty to schodząc ze schodów zle staneła , a nie tak jak myslała robiła fikołki z Mężem w ta jesienna sliczna pogodę ,..... 🙂 🙂


hehe dzieki dzieki, ale ja doprowadzilam osatnio laktacje do tego momentu, ze juz mm nie podajemy, chyba ze raz na noc 😎
tylko, ze kup tez brak 😮 a jak dostawal tego hippa to byly... i wszyscy mi mowia, zebym na mm przeszla skoro bna moim kupy nie robi.. 🤢 ale tak dlugo walczylam, ze mi zbyt szkoda 🤢 poza ym od 4go miesiaca chce mu jakies kaszki dawac i juz mniej odciagania bedzie...
a krem ez bym sobie kupila na tego mojego jednego rozstepa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Jestem i ja!
Lewdno ostatnio napisałam, że mnie nic w cycu nie boli i zaczęło!!! Tylko od prawej strony. Mąż mnie musiał masować, a ja leżąc na dywanie wyłam jak głupia, aua 😞 😞 😞 Ale już jest lepiej, mleko sika 3 strumieniami (wcześniej tylko 1) tylko mam wrażenie, że laktacja siadła 😞 Nie wiem czy na tym laktatorze daleko ujedziemy. Póki co wprowadzam 7-7-5-5-2-2.
Maga próbuje go w dzień przystawiać, ale ciągle jest histeria 🤢 Już wolę, jak mi histeryzuje przy butelce, bo przynajmniej sutki mam całe, a nie w kawałkach. Ale nie poddam się, skoro w nocy umie pociągnąć z cycka to jeszcze nie wszystko stracone!
Tymuś dzielny chłopak!!! Dobrze, że dzieci szybko w tym wieku zapominają takie akcje...
Laurunia, Michałek, Gabi, Jasiu najszczersze życzenia!!! Niektóre ciut spóźnione, ale wciąż z głębi serca 😘 😘 😘 😘
Tadzio miał wczoraj czerwoną końcówkę siusiaka 🤢 i Wyraźnie go bolała 🤢 Przyłożyłam mu riwanol i jest na szczęście lepiej, ale trochę się przeraziłam 🤔


u mnie hiserii nue ma juz, ale po czasie zauwaza, ze leci wolniej niz z buli i sie wnerwia 🙃 ale juz sie nie spinam, zawze o 5 nad ranem, jak go brzuszek boli o porzebuje sie do piersi poprzyulac 😜 a tak o jak mamy oboje chec i ochoe o jes piers 🤪 ja odciagam 10 z kazdej, pozniej jeszcze chwilke z obu i juz wiecej mleka jes niz bylo 🙂
ale piersi bola nieziemsko 🤢 i maz mi juz zabrania tyle odciagac 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Landusia napisał(a):
hejka
my wrocilismy od rodzicow i nadii niespokojna jakas..
jutro ide zapisac sie do dietetyka i na laser 🙂
lui zrobila kupke dzisiaj. co do ceny mleka to najtansze w tesco 42 zł 800 gram.

w rosmannie 800 g 38.99


w realu i carrefourze tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
Witam się niewyspana, młodemu się jedna dziurka w nosie w trakcie spania zatkała dokumentnie, nie dało rady nic odciągnąć fridą, dopiero po jakimś czasie po zakropieniu wodą morską puściło, ale bąbelek się męczył i nie dał za bardzo pospać... A od 6 rano jest zabawa, shit, muszę go zacząć uaktywniać po południu, żeby jeszcze mąż mi w tym chciał pomóc, ale nie, jemu jest na rękę jak on śpi 😠


brrr u nas tez nieprzespana 🤢 🤢 na weekend pojechalismy do teściow i 4h drogi maly ciagle spal, pozniej spacerki, bo tam pieknie jest i od 18 spanko po 5h i skonczylo sie w nocy spanie 😜 o 5 juz pobudka, w sumie nic dziwnego jak dziecie wyspane 😜 musimy znowu go aktywizowac za dnia tez.. 🤢 bo juz mam dosyc wstawania o 5 🤢 🤢 kurde a bylo tak pieknie.. najpierw 5h w nocy pozniej 4 a pozniej jeszcze 3 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja po udanym słonecznym weekendzie,który w pełni został wykorzystany na spacerki.Zaliczyliśmy takze urodzinki mała była na nich lekko zmirzła pewnie za duzo ludzi i hałasu.
Nocki u nac coraz lepsze powoli przesypia od 21 do 4 a po karmienu dalej tak do 7.
Dzisiaj też spacerek w planie.Miłego dna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
hej
novika moj Daniel tak samo spi pobudka ok polnocy lub 1 a potem heja co godz nawet..........tak jak dzis 🥴
ja musze do laryngologa isc a najpierw do rodzinnego po skierowanie kuźwa nie mam jak nie mam z kim Daniela zostawic a nie zabiore go przeciez poczekalnia pelna ludzi chorych 🥴 znow mi kolonia malych kropek wyskoczyla na gardle
dziewuszki jakich wy pieluch uzywacie u mnie 2 leci nie wiem czy nie skoczyc na 3 od ilu one są bo coś mi znow zaczyna wszystko przesikiwać nie wiem czy wina tylko firmy


3 sąod 4-9 kg myjuz ich uzywamy sa duze troche ale 2 ewidentnie zamale byly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atak wogule to witam,
nocka spoko,
kupy 2 dzien brak czy to mozliwe ze przy karmieniu piersia moze nie robic kupy wcale??
tak to byly calyczas ajak teraz nie ma to nie ma nawet kleksa...
martwiesie bo on steka i go boli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej
novika moj Daniel tak samo spi pobudka ok polnocy lub 1 a potem heja co godz nawet..........tak jak dzis 🥴
ja musze do laryngologa isc a najpierw do rodzinnego po skierowanie kuźwa nie mam jak nie mam z kim Daniela zostawic a nie zabiore go przeciez poczekalnia pelna ludzi chorych 🥴 znow mi kolonia malych kropek wyskoczyla na gardle
dziewuszki jakich wy pieluch uzywacie u mnie 2 leci nie wiem czy nie skoczyc na 3 od ilu one są bo coś mi znow zaczyna wszystko przesikiwać nie wiem czy wina tylko firmy


3 sąod 4-9 kg myjuz ich uzywamy sa duze troche ale 2 ewidentnie zamale byly

ja uzywam jeszcze dada mini 2,z pampersa mi sie przelewała były jakies troche za duze a niby ten sam rozmiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
czym pielęgnowałyście pępuszek po odpadnieciu pepowiny? mam tribiotic


ja to miałam wersje hardkor ... nam odpadł pępek jak jeszcze się nie wygoiło do końca , jeździliśmy po szpitalach , nastraszyli że będą zszywać 😞 używaliśmy antybiotyków , do tego spirytus salicylowy i raz dziennie gencjana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czym pielęgnowałyście pępuszek po odpadnieciu pepowiny? mam tribiotic


ja to miałam wersje hardkor ... nam odpadł pępek jak jeszcze się nie wygoiło do końca , jeździliśmy po szpitalach , nastraszyli że będą zszywać 😞 używaliśmy antybiotyków , do tego spirytus salicylowy i raz dziennie gencjana.

mojej sie odrywa,pielegnuje tylko spirytusem bo fajnie wysusza,tez sie boje zeby w calosci odpadł i zeby z pepuszkiem było wszystko ok ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej , u nas też szaro i buro i nie widać nic bo mgła jak cholera 🥴 😮
W środę muszę podjechać z Młodym do szpitala bo sobie uszkodził gips 🤢 dzwoniłam do lekarza i musimy się wstawić żeby go wzmocnić bo te 3 tygodnie są najważniejsze w całym leczeniu 🤔 🤨 Myślałam że choć jeden tydzień dychnę od tego szpitala 😠 już mam dość .

Madzia śliczne zdjęcia Olusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czym pielęgnowałyście pępuszek po odpadnieciu pepowiny? mam tribiotic


ja to miałam wersje hardkor ... nam odpadł pępek jak jeszcze się nie wygoiło do końca , jeździliśmy po szpitalach , nastraszyli że będą zszywać 😞 używaliśmy antybiotyków , do tego spirytus salicylowy i raz dziennie gencjana.

mojej sie odrywa,pielegnuje tylko spirytusem bo fajnie wysusza,tez sie boje zeby w calosci odpadł i zeby z pepuszkiem było wszystko ok ;/



dzięki za link 😉 przypałętało się do nas to cholerstwo 😞
mi źle sklipsowali pępowinę, za krotko i krzywo , do tego pępowina była bardzo gruba , były problemy nawet z jej przecięciem ... na szczęście mamy to za sobą , co prawda pępek jest wypukły no ale już lepiej żeby taki był niż bujać się z tym gojeniem nie wiadomo ile.
ja sama nawet tego nie przemywałam , stary to robił , bo jak ja na to patrzyłam to płakałam normalnie. niby młodego nie bolało to w ogóle , ale ja jak to matka , dramat od razu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
atak wogule to witam,
nocka spoko,
kupy 2 dzien brak czy to mozliwe ze przy karmieniu piersia moze nie robic kupy wcale??
tak to byly calyczas ajak teraz nie ma to nie ma nawet kleksa...
martwiesie bo on steka i go boli....
Przy piersi moze tak byc, ale obserwuj czy malenstwo jest niespokojnie czy sie prezy i poplakuje bo wtedy chce kupke i trzeba pomodz, dobre sa czopki glicerolowe, w aptece oklo 5zl, ja daje 1/3czopka i wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czym pielęgnowałyście pępuszek po odpadnieciu pepowiny? mam tribiotic


ja to miałam wersje hardkor ... nam odpadł pępek jak jeszcze się nie wygoiło do końca , jeździliśmy po szpitalach , nastraszyli że będą zszywać 😞 używaliśmy antybiotyków , do tego spirytus salicylowy i raz dziennie gencjana.

mojej sie odrywa,pielegnuje tylko spirytusem bo fajnie wysusza,tez sie boje zeby w calosci odpadł i zeby z pepuszkiem było wszystko ok ;/

a spirytus wskazany 🙂 oktanisept masakra ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...