Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejkau mnie sytuacja juz w miare opanowana.. maz byl u denstysty zab 6 wyrwana ale nadal trzeba pilnowac aby opuchlizna sie nie powiekszyla inaczej do szpitala..
nadinka nadal nie chce pic z cycka ale tylko go jej podaje wiec z wielkim wysilkiem pije..
kupki nadal brak .. asik co pomogło tymkowi?
masaz przeprowadze dzis przed kapiela.. zobaczymy juz brak sił na to wszystko..
gosia nie pytam co sie dzieje bo jak bys chiala to napisalabys juz ,
nie pocieszam bo nie wiem jak po prostu trzymaj sie dzielnie!
czarna juz nie przesadzaj ze 20kg to mało.. i ze przy twojej wadze to mało.. ja tez piórko nie jestem.. i chcialabym chociaz te 20 zgubic!
witaj nowa mamusiu!

a ja teraz czekam az nadinka wstanie zrobimy masazyk wykapiemy powalczymy z cycusiem nie poddam sie mam tyle determinacji w sobie ze szok! podam mm i zobacze czy wg cos pije i czy sie najada chco troche , jedyne pocieszenie na dzis to takie ze wreszcie minal kryzys godziny 18!!! juz nie ma wrzasku i suszarki nadii spi grzecznie i oby tak dalej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny maz na weekend z poligonu zjechal a teraz juz jechal do katowic za 2tyg przyjezdza po nas do tczew az mi lezki polecialy jak sie zegnalismy.kurcze ja to mam problem jak mala z cyca karmie co chwile cyc puszcza i strasznie placze niby mleko leci ale chyba slabo bo jak probowalam sciagac to kropelkami lecialo i dokarmiam ja bebikiem jak tak dalej pojdzie to tylko bebiko bedzie dostawala chyba pokarm mi sie konczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
laurka mamy dokladnie tak samo od wczoraj.. pije ale sie denerwuje wypuszcza cyca i wrzeszczy albo szarpie brodawa jak nie leci.. ale to od tego ze nauczyla sie ze dostaje butle a tam nie trzeba sie starac o pokarm... ale ja sie nie poddam! ide ja obudzic na masazyk kapiel i jedzonko..


ja tez nie chce sie poddawac ale tak mi zal malej ze tak sie denerwuje przy jedzeniu masakra chwilami sil mi brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
😎 Kupa zrobiona 🤪 🤪 🤪

Noooo gratulejszyn 🙂 coz za ulga wystraszyl sie rureczki co mu ciocia zaproponowac chciala 😁


🤪 😁 😁 😁 Kochana do tego stopnia że właśnie zrobił drugą po jedzeniu 😁 rumianek zadziała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejkau mnie sytuacja juz w miare opanowana.. maz byl u denstysty zab 6 wyrwana ale nadal trzeba pilnowac aby opuchlizna sie nie powiekszyla inaczej do szpitala..
nadinka nadal nie chce pic z cycka ale tylko go jej podaje wiec z wielkim wysilkiem pije..
kupki nadal brak .. asik co pomogło tymkowi?
masaz przeprowadze dzis przed kapiela.. zobaczymy juz brak sił na to wszystko..
gosia nie pytam co sie dzieje bo jak bys chiala to napisalabys juz ,
nie pocieszam bo nie wiem jak po prostu trzymaj sie dzielnie!
czarna juz nie przesadzaj ze 20kg to mało.. i ze przy twojej wadze to mało.. ja tez piórko nie jestem.. i chcialabym chociaz te 20 zgubic!
witaj nowa mamusiu!

a ja teraz czekam az nadinka wstanie zrobimy masazyk wykapiemy powalczymy z cycusiem nie poddam sie mam tyle determinacji w sobie ze szok! podam mm i zobacze czy wg cos pije i czy sie najada chco troche , jedyne pocieszenie na dzis to takie ze wreszcie minal kryzys godziny 18!!! juz nie ma wrzasku i suszarki nadii spi grzecznie i oby tak dalej!!


Madziara najzwyklejszy w świecie rumianek w torebkach 🙂 na 3/4 szklanki wody 2 torebki zaparzyć na 5min i podać 50ml , póżniej zrobiłam mu masażyk brzuszka i pospał mi na brzuszkui i kupki jak cza 🤪 😁 cały dom się cieszył jak robił pierwszą heh bo już dość mieliśmy widoku jak się męczy 🤔 🤢
Dobrze że z mężulem ok ! Nie poddawaj się bo faktycznie mała się chyba rozleniwiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej , u nas znów akcja kupa 😮 pręży mi się , masujemy mu brzuch bo chyba ma parcie a nie może zrobić 🤢 🥴 spróbuję z tą oliwką i masażem ... a ten DEBRIDAT do dupy nie podobyny 😠
wow Czarnulo pięknie chudniesz 🤪 🙃
U nas dziś urodzinki mamuśki mojej 🙂 pierwsza dżampreza Tymona 😜
miłego 😘


grr a u nas dalej nie ma od tej zielonej nic... 🥴 jz wczoraj probowalismy nawet tego nieslawnego termometru.. 🤢 i nic.. i viburcol tez czopek byl i tez nic.. w poniedzialek pojdziemy chyba do pediatry bo zbyt sie meczy..
najlepszego pozycz mamie! 🙂 milej imprezy 😁

Mysmy kupili te rurki - ten katater windi co letka mi dala link na taką czarną godzine ale jeszcze sie nie przydało, moge ci odstąpić na próbe sztuke czy tez dwie 🙂


aaaa!! dzieki kochana! ALE! 😁 sie nie przyda, bo Antoś dzisiaj walnal TAAAKA kupe jak lezal na mezu.. prawie sie poplakalam ze szczescia! to jest cos, co tylko wy zrozumiecie hehe 😁
naprawde.. 2 kilo syna mi chyba ubylo 😜 podkladalam i podkladalam i zastanawialam sie tylko "JAK mu sie to tam zmiescilo!?"
no i nie miala juz takiego ladnego zoltego kolorku..
ale zawsze byla 😁 dziecko odrazu usmiechniete 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki czy Wy budzicie Dzieciaczki do jedzenia?Moja średnio co 3 h je..w szpitalu kazali budzić max do 4 h spania jeżeli sie karmi butlą a 2h jeżeli cycem..


co Ty kochana, na pewno nie co 2h 😁 nie wyspalabys sie juz nigdy 😁 mysle, ze po 5h takiego malucha to juz trzeba wybudzic akurat, ale np po miesiaciu to juz sie daje pospac 🙂 2h to by bylo morderstwo w nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej , już nie wiem co mam robić by pomóc Tymonkowi 😞 3 dzień nie ma kupy 😞 co lepiej mu podać rumianek czy kopeerek zaparzony ???? tak się męczy że szok ...nad ranem była tragedia 😮 zaraz go na brzuszku położę i cały czas go masujemy a jest taki zrzędny że szok 😲 😲 😲
Mnie dziś pół nocy męczyła głowa ... idzie pierdolca dostać 😠 ileż można łykać przeciwbólowych 🤢

Miłego 😘 😘 😘


no u nas od czwartku nie bylo, wiec masowalam brzuszek przy kazdym przebieraniu i zawsze, jak sie prezyl; zginalam nozki; masowal maz nawet ten odbyt 😜; probowalismy termometru; podajemy hippa ta na trawienie; esputicon spowrotem dajemy no i wczoraj zjadlam cala paczke suszonych sliwek 😜 ciekawe co dalo efekt? 😁 niewazne w sumie, wazne, ze jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej , u nas znów akcja kupa 😮 pręży mi się , masujemy mu brzuch bo chyba ma parcie a nie może zrobić 🤢 🥴 spróbuję z tą oliwką i masażem ... a ten DEBRIDAT do dupy nie podobyny 😠
wow Czarnulo pięknie chudniesz 🤪 🙃
U nas dziś urodzinki mamuśki mojej 🙂 pierwsza dżampreza Tymona 😜
miłego 😘


grr a u nas dalej nie ma od tej zielonej nic... 🥴 jz wczoraj probowalismy nawet tego nieslawnego termometru.. 🤢 i nic.. i viburcol tez czopek byl i tez nic.. w poniedzialek pojdziemy chyba do pediatry bo zbyt sie meczy..
najlepszego pozycz mamie! 🙂 milej imprezy 😁

Mysmy kupili te rurki - ten katater windi co letka mi dala link na taką czarną godzine ale jeszcze sie nie przydało, moge ci odstąpić na próbe sztuke czy tez dwie 🙂


aaaa!! dzieki kochana! ALE! 😁 sie nie przyda, bo Antoś dzisiaj walnal TAAAKA kupe jak lezal na mezu.. prawie sie poplakalam ze szczescia! to jest cos, co tylko wy zrozumiecie hehe 😁
naprawde.. 2 kilo syna mi chyba ubylo 😜 podkladalam i podkladalam i zastanawialam sie tylko "JAK mu sie to tam zmiescilo!?"
no i nie miala juz takiego ladnego zoltego kolorku..
ale zawsze byla 😁 dziecko odrazu usmiechniete 😁


haaa wszystkie dzieci ze strachu przed rureczka od cioci zwalily klocuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej , u nas znów akcja kupa 😮 pręży mi się , masujemy mu brzuch bo chyba ma parcie a nie może zrobić 🤢 🥴 spróbuję z tą oliwką i masażem ... a ten DEBRIDAT do dupy nie podobyny 😠
wow Czarnulo pięknie chudniesz 🤪 🙃
U nas dziś urodzinki mamuśki mojej 🙂 pierwsza dżampreza Tymona 😜
miłego 😘


grr a u nas dalej nie ma od tej zielonej nic... 🥴 jz wczoraj probowalismy nawet tego nieslawnego termometru.. 🤢 i nic.. i viburcol tez czopek byl i tez nic.. w poniedzialek pojdziemy chyba do pediatry bo zbyt sie meczy..
najlepszego pozycz mamie! 🙂 milej imprezy 😁

Mysmy kupili te rurki - ten katater windi co letka mi dala link na taką czarną godzine ale jeszcze sie nie przydało, moge ci odstąpić na próbe sztuke czy tez dwie 🙂


aaaa!! dzieki kochana! ALE! 😁 sie nie przyda, bo Antoś dzisiaj walnal TAAAKA kupe jak lezal na mezu.. prawie sie poplakalam ze szczescia! to jest cos, co tylko wy zrozumiecie hehe 😁
naprawde.. 2 kilo syna mi chyba ubylo 😜 podkladalam i podkladalam i zastanawialam sie tylko "JAK mu sie to tam zmiescilo!?"
no i nie miala juz takiego ladnego zoltego kolorku..
ale zawsze byla 😁 dziecko odrazu usmiechniete 😁


haaa wszystkie dzieci ze strachu przed rureczka od cioci zwalily klocuszki 🙂


🤪 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Antoni wlasnie lezy na kolanach meza i robi "khhh ghhh aghh ghu" 😁 hehe te dzieciaki sa z czasem coraz fajniejsze 🤪
i dalej spina sie na kupke.. pomimo TEGO co dzisiaj nawalil 😜 eh.. czyli znowu bedzie straszenie rureczka od cioci 😁
Gosia jak bardzo powazna musi byc ta sytuacja miedzy wami, ze chcesz sie rozstac? na tym etapie to warto przemyslec wszyskto z milion razy.. ale nie wiem o co poszlo, wiec nie chce tu nic radzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
Laski i jak ten patent z oliwką u was działa? 🙂 🙂 U mnie Nataszka bardzo ładnie śpi, jak nigdy. Ale to efekt herbatek na trawienie. Od dwuch dni jej podaję te herbatki i kupke po każdym karmieniu robi, a bączki sadzi, że ojej. Nawet na brzuszek nie trzeba jej tak często kłaść aby się wygazowała 😆 😆


co podajesz ????

tej herbatki na trawienie nie nalezy z byt duzo podawac dziecku,konsultowałam to z lekarzem przed wczoraj 😉 dlatego ja mojej małej daje na zmiane,na trawienie w dzien a rumiankową na noc 🙂 Druga nocka już lepsza,jak o 22 ją połozyłam to spała mi do 5:30 🙂 te kropelki chyba zeczely dzialac 🙂 wiec polecam,DELICOL moga zaczac dzialac po uplywie 24h ale efekty sa 🙃

od pierwszego msc. Mi położna kazała dawać tą herbatkę, bo ona jest też na przepojenie. A mała jest tylko na mm, wię trzeba jej to podawać. Pediatra też mi kazał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to chyba jestem sama..
masaz nic nie pomogl ale sprobuje jutro rumianek.. nadinka spi zasnela przy cycku! wszystko wrociło do normy! mleczko leci ale i tak mam wrazenie ze malo pije w dzien bedzie dostawala herbatki zeby sie nie odwodniła czasami..
ale ten moj maz to dziecko ja nie moge! juz brak mi sil na niego.. drugiego dziecka nie ogarne w tej chwili tym bardziej takiego upartego i wkurzajacego wrr;/ budze go 15 raz zeby przemyl opuchlizne sząłwia bo lekarz kazal koniecznie dzis a ten ma mnie w dupie idzie spc dlaej to ja tez mam go i jego zab wyrwany w powazaniu niech cierpi zobaczy jutro jaki bedzie bol.. mam gdzies prosic sie nie bede! ale mam nerwa no;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wam wszystkim, Lileczka urodziła się 5 września 😁 i to malutkie cudo juz sie slicznie usmiecha, dziewzyny jak wasze maluchy maja kolki i zaparcia to powiem wam ze u mnie wystarczylo zmienic mleko na BEBLION COMFORT 1 z żółta etykietka na kolki i zaparcia. jak zaczelam jej podawac to mleczko kolki jak reka odjął ustały. no ale ja nie karmie piersią....chcialam ale mala nie jadla spadala mi z wagi denerwowala sie przy cycu a to dzieki poloznym ktore mi ja w nocy dokarmialy butelka bo ja nie moglam jej dobudzic.teraz myszka spi pojedzona szczesliwa, dlatego czasem nie warto upierac sie na karmienie piersia za wszelka cene, teraz moje dziecko jest aniołem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki czy u Was też pępuszek tak lekko krwawił? tzn. Nam jeszcze kikutek nie odpadł ale dzisiaj przy zmianie pieluszki zauważyłam troszeczke krwi na pampersie i że pępuszek jest leciuśko zakrwawiony tzn taka zaschniętą krwią..strasznie sie martwie 😞 Pediatra będzie dopiero we wtorek..chyba oszaleje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 😘

U Nas noc minęła niespokojnie..Emilka baraszkowała do 4 nie chciała spać za nic na świecie.. 😁Ale w końcu poszła lulki 🙂 Troszke przemęczona jestem,ale szczęśliwa że mam Moją Panienke 🙂 Ale wiecie co..myślałam,że jak urodze to stres minie,ale teraz wiem że sie dopiero zaczyna..W nocy wstaje nasłuchuje czy Emilka oddycha..jak Jej sie nie odbije to wstaje po tysiąc razy patrze czy Jej sie nie ulało..Dziewczyny czy u Was czasami ulewa sie też noskiem? czytałam,że to niby normalne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...