Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
helou!cO TAM DZIEWCZYNKI SLYCHAC?sporo nadrabiania....nie chce mi sie powiem szczerze ☺️ 😜...
a dzis bylismy u lekarza ..jest lepiej ,bo Olinka wazy juz o 100g wiecej niz tydzien temu ,wiec jest w miare ok 🙂Za tydzien znowu na wazenie..i najwazniejsze -wyniki z krewki sa dobre! uf.. 🙂 🤪


Asia chętnie oddam Oli troszkę Miśka kilogramów. Ma ich prawie 8 ☺️
super, że wyniki ok!
hihi no wypas! 🤪 zkilogramik by sie przydal..a lekarka mowi ,ze ona modelĄ CHCE BYC chyba,a mama panike sieje 😁 😁 😁 teraz ma 5300...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zapisala Oli Lactiv Baby...ze niby na lepszy apetyt..Jednak ja cos zaufania do tej lekarki nie mam,ale poki co dojazdy nie wchodza w gre,a to jedyna lekarka u nas... Kasiu zapytaj jak mozesz Mmmmamusi czy to mozna u takich malochow stosowac na poprawe apetytu itd... http://www.doz.pl/apteka/p52833-Lactiv_Baby_krople_10_ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
hej. u nas noc jak zawsze ok,gorzej z porankami i pod wieczór,w dzień w sumie też;/ kolka wróciła do nas jak bumerang,odstawienie sabu po raz drugi nie przyniosło upragnionego rezultatu,podawanie go w nagłym przypadku również. Jestem zmuszona znowu jej podawać,ale co jakiś czas bede jej robić przerwy tak jak teraz miała przez te pare dni. Widać że po nich te kolki są słabsze.
teraz księżniczka śpi,jak sie obudzimy szamamy mleko i idziemy na długi spacer
wczoraj mikołaj z długim nosem do mnie zawitał - drugi dzień z rzędu 😜 😜 🤪 😎 ☺️ 🙂
dzisiaj planuje powtórke z rozrywki 😜 Boże jaka ja teraz niewyżyta jestem 😲 😮 😁


a u mnie jest mikolaj calodobowy 🙃 😉 wiec jakbym miala pisac to bym miala wiecej postow niz Lui buhaha 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
achm napisał(a):
no mój też był ze mną ale to jego zdania nie zmieniło
a co do zapłaty za cc to dokładnie mam takie samo zdanie-coś za bardzo się zgadzamy 🙂


a ja będe kurna dzielna i kolejne Dzieciątko wypluje katarzyną 😁 😎


i tego sie trzymaj 🙂
po cc przy drugim dziecku to koszmar jesli 1 rodziło sie sn !!!!!!!brrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
zapisala Oli Lactiv Baby...ze niby na lepszy apetyt..Jednak ja cos zaufania do tej lekarki nie mam,ale poki co dojazdy nie wchodza w gre,a to jedyna lekarka u nas... Kasiu zapytaj jak mozesz Mmmmamusi czy to mozna u takich malochow stosowac na poprawe apetytu itd... http://www.doz.pl/apteka/p52833-Lactiv_Baby_krople_10_ml


zapytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dobra spadam z Młodym na spacer i na poczte bo znowu sprzedałam na allegro 😁


Ty handlaro Ty hehehe 😘 🤪 😁 😁 oklaskałam 😉


pare groszy wpadnie przedświetami ☺️ ☺️
a za oklaska 😘 😘
😁 😁 😁 😁 😁 Dorcia dajesz czadu ! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ej dziewczyny Anto w nocy spal od 20 do 3 obudzil sie caly spocony, bo jak sie okazalo mial goraczke po szczepieniu.. dostal czopka i pozniej od 3.30 do 8.. o 10.30 dalej mial 38,6 w dupce, wiec czopa dostal i teraz dalej ma 🤢 🤢 i czopek mozna dopiero o 16.30... martie sie.. goracy jak piec jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Leginsik napisał(a):
hej. u nas noc jak zawsze ok,gorzej z porankami i pod wieczór,w dzień w sumie też;/ kolka wróciła do nas jak bumerang,odstawienie sabu po raz drugi nie przyniosło upragnionego rezultatu,podawanie go w nagłym przypadku również. Jestem zmuszona znowu jej podawać,ale co jakiś czas bede jej robić przerwy tak jak teraz miała przez te pare dni. Widać że po nich te kolki są słabsze.
teraz księżniczka śpi,jak sie obudzimy szamamy mleko i idziemy na długi spacer
wczoraj mikołaj z długim nosem do mnie zawitał - drugi dzień z rzędu 😜 😜 🤪 😎 ☺️ 🙂
dzisiaj planuje powtórke z rozrywki 😜 Boże jaka ja teraz niewyżyta jestem 😲 😮 😁


a u mnie jest mikolaj calodobowy 🙃 😉 wiec jakbym miala pisac to bym miala wiecej postow niz Lui buhaha 🤪 😉
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
mam 69 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ oklasków 🤪 🤪
😁 😁 😁 😁 i mi nie chcesz dac sie klepnąć,bo zajeta 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 w tsakim ukl nie psuje Ci tego układu 69 😁 😁 😁 😁 😁


możecie klepac dalej, "69" całe zycie nie można 😜

lecę bo Grzesiek też wstał.

Dziś finał Top Model, czuję że wygra Anka 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
zapisala Oli Lactiv Baby...ze niby na lepszy apetyt..Jednak ja cos zaufania do tej lekarki nie mam,ale poki co dojazdy nie wchodza w gre,a to jedyna lekarka u nas... Kasiu zapytaj jak mozesz Mmmmamusi czy to mozna u takich malochow stosowac na poprawe apetytu itd... http://www.doz.pl/apteka/p52833-Lactiv_Baby_krople_10_ml


zapytam 🙂
🤪 fajnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
ej dziewczyny Anto w nocy spal od 20 do 3 obudzil sie caly spocony, bo jak sie okazalo mial goraczke po szczepieniu.. dostal czopka i pozniej od 3.30 do 8.. o 10.30 dalej mial 38,6 w dupce, wiec czopa dostal i teraz dalej ma 🤢 🤢 i czopek mozna dopiero o 16.30... martie sie.. goracy jak piec jest 🤢
Mago ,ja jak moja Kamila miala czy ma goraczke zawsze daje nieco wiekszą dawke leku niz zalecane,bo na moja zawsze dllluuuugo dziala lek i pare kresek w dol...Ja pamietam ,ze na Kami dzialal najlepiej Ibufen (od 3-mca zycia)albo Nurofen w syropie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
ej dziewczyny Anto w nocy spal od 20 do 3 obudzil sie caly spocony, bo jak sie okazalo mial goraczke po szczepieniu.. dostal czopka i pozniej od 3.30 do 8.. o 10.30 dalej mial 38,6 w dupce, wiec czopa dostal i teraz dalej ma 🤢 🤢 i czopek mozna dopiero o 16.30... martie sie.. goracy jak piec jest 🤢
Mago ,ja jak moja Kamila miala czy ma goraczke zawsze daje nieco wiekszą dawke leku niz zalecane,bo na moja zawsze dllluuuugo dziala lek i pare kresek w dol...Ja pamietam ,ze na Kami dzialal najlepiej Ibufen (od 3-mca zycia)albo Nurofen w syropie...


dzieki kochana 😘 my dalismy 1,5 czopka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
ej dziewczyny Anto w nocy spal od 20 do 3 obudzil sie caly spocony, bo jak sie okazalo mial goraczke po szczepieniu.. dostal czopka i pozniej od 3.30 do 8.. o 10.30 dalej mial 38,6 w dupce, wiec czopa dostal i teraz dalej ma 🤢 🤢 i czopek mozna dopiero o 16.30... martie sie.. goracy jak piec jest 🤢


zrób mu zimne okłady z tetry na kark moze sie troche stawiac ale temp to zbija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dobra spadam z Młodym na spacer i na poczte bo znowu sprzedałam na allegro 😁


Ty handlaro Ty hehehe 😘 🤪 😁 😁 oklaskałam 😉


pare groszy wpadnie przedświetami ☺️ ☺️
a za oklaska 😘 😘
😁 😁 😁 😁 😁 Dorcia dajesz czadu ! 😁 😁 😁 😁


he he spodobało mi się 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem i żyje 😮 jak to życiem można nazwać 😮 noga napier**** prze okropnie do tego zapodałam sobie wczoraj koktajl Mołotowa z lekarstw i w nocy rzygańsko jak cholera 🤢 pierdosze to wszystko 😠
Tymon mi dziś non stop śpi a ja z nim 😉
Asia jak Olusia ? jak wyniki ?
nie doczytam bo mi się nie kce ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
hej nie mam czasu tak pisac bo niunia ciagle coś chce 🙂 marudna jest troche 🙂 dzisiaj dalam jej do posmakowania jabłuszko pół łyżeczki zjadła w trzech podejściach 🙂 a jaka zolciutka kupke dzieki temu zrobila 🙂 jutro ziemniaczka sprobuje 🙂 dadalam fotki 🙂


yyyy że już można ?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
hej nie mam czasu tak pisac bo niunia ciagle coś chce 🙂 marudna jest troche 🙂 dzisiaj dalam jej do posmakowania jabłuszko pół łyżeczki zjadła w trzech podejściach 🙂 a jaka zolciutka kupke dzieki temu zrobila 🙂 jutro ziemniaczka sprobuje 🙂 dadalam fotki 🙂


yyyy że już można ?? 🤔

mi sie wydaje ze nie..... za mala jest od 4 miecha mozna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...