Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
achm napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
achm napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hejo 🙂
witam sie i ja 🙂Mati dzisiaj obudzi się o 3.50 dostał butle i spi do teraz 🙂ale byłam w szoku ze w nocy wstał bo od dawna mu sie to nie zdażyło ,ale może też dlatego że juz po 20 spał 🙂
Achm myślę że nie musisz iść do psychologa poprostu Twoje przezycia są jeszcze świeże i dośc mocne a jeśli Twój stan będzie utrzymywa się taki przez 6 m-cy to możesz się wybrać do psychologa .Powiedz mi do neurologa poszłaś prywatnie czy państwowo???


prywatnie bo państwowo są odległe terminy; we wrześniu dzwoniłam i potrzebowałam na październik to słyszałam:niech Pani zadzwoni w grudniu aby się na styczeń zapisać 🙂obdzwoniłam wtedy niemalże wszystkie przychodnie w warszawie,które mają neurologów dziecięcych(w ramach nfz)

na wypisie ze szpitala miałam konsultację neurologiczną pod koniec 3go m-ca więc trzeba było pójść; a czemu?też się wybierasz?


tak wybieram sie jestem zapisana na 20.12 ale nie na nfz ja mam pakiet w enel-medzie i właśnie tam ale iza z warszawy dała mi namiary na jednego z lepszych w wawie neurologów koszt wizyty 130 zł jak byś chciała to moge Ci dac bo jeślli okaże sie ze ten neurolog w enel- medzie będzie kiszkowaty to wybiorę sie do tego co Iza poleciła .A gdzie byłaś u neurologa i ile płacisz za wizytę?


możesz podesłać-ciekawe czy to nie ten sam 🙂 kobieta,u której byłam też się cieszy baardzo dobrą opinią; moja koleżanka z wcześniakiem do niej chodziła


a jak ta pani sie nazywa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
p.pedagog jak uslyszala,ze jestem mama Kamili to odrazu joker 🙂''a......tej mojej Kamili ,ja tak ją uwielbiam !" hahahahahaha no da sie lubic nie da sie ukryc ale dyscyplina to jej obca ..ja musze byc bardziej konsekwentna i stanowcza,bo wiem,ze to moja wina poniekad,za duzo Jej odpuszczam i ulegam ... ☺️

wiesz co nie przejmuj sie tak 🙂 po pierwsze nauczyciele by chcieli żeby dzieci były posągami były pamietam co sie działo jak opiekowałam sie takim chłopcem non stop listy do matki bo biega na przerwie bo to bo tamto. Po drugie może i trzeba dziecko utemperować moja chrzesnica tez jest strasznie rozwydrzona 😜 matka jej nie zabierała jej czesto do kosciola i teraz moja mama znaczy jej babcia skarzy sie ze nie pozwala jej pomodlić się a jak jej każe to ryczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie
dziecie spało od 21.30 dałam mu na noc herbatke uspakajaca z hippa z melisa rumiankiem i lipa wypił 70ml rozwiesilam mokry recznik i jakos zasnął przy cysiu potem o 2.30 pobudka w miare spokoj a o 5.30 tragedia odciagałam freda a i tak charczenie nie mógł ssać biedny 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 w koncu usnął do teraz czekamy na tate bedzie wieczorem przywiezie masci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Qrwa moja marudzi od samego rana 😠 😠 😠 😠 😠
nie wiem co jej jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
zawsze marudziła po południu, a dzisiaj odkąd oczy otworzyła....


a mojgo chyba dziasla bolla, bo ugryzl gryzak i sie rozbeczal 😞 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
witam się
byłam u pediatry przepisała tylko cebion i calcium. Akurat była siorka w radomiu nas podrzuciła. A z powrotem autobusem kurde jak wyszłam od pediatry stał juz autobus na zajezdni wiec biegiem do apteki 😮 i zapomniałam o masci majerankowej buuuuuu 😮 matenko mysliałam ze nie doczłapie się z tym fotelikiem do domu z przystanka upociłam się jak mysz 🥴 ciezki juz skubaniec 🤪
ale to wapno zawaliscie pachnie bananowo 🤪


z tymi fotelikami to jest masakra 😮 nie dość że ciężkie jak diabli to i się o nogi obijają 🤢 wiem coś o tym 😮


dlatego dzekuje tem, ktry wymyslil adaptery foteliika do stelaza 🙃 i samochod 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u nas noc ok choć coś nam marudził i wstawaliśmy dawać mu smoka i opatulać bo się rozgrzebywał ... w rezultacie pospał do 7 😎
Pomału sie zbieramy do ortopedy 😮 jak nas tam zobaczą to się z szybkością światła przeżegnają nogą 🤪 😮 heh ile można w końcu 😮
Achm szok 😲 jak można tak postąpić 😲 aż nie wiem co napisać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Qrwa moja marudzi od samego rana 😠 😠 😠 😠 😠
nie wiem co jej jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
zawsze marudziła po południu, a dzisiaj odkąd oczy otworzyła....


a mojgo chyba dziasla bolla, bo ugryzl gryzak i sie rozbeczal 😞 😮


my patrzyłyśmy z mamą mojemu w buzię 😜 i ma spuchnięte dziąsełka 😲 także się klują 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Qrwa moja marudzi od samego rana 😠 😠 😠 😠 😠
nie wiem co jej jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
zawsze marudziła po południu, a dzisiaj odkąd oczy otworzyła....


a mojgo chyba dziasla bolla, bo ugryzl gryzak i sie rozbeczal 😞 😮


my patrzyłyśmy z mamą mojemu w buzię 😜 i ma spuchnięte dziąsełka 😲 także się klują 😮


moj tezz- od dolu takie rozpulchniome i co mnie za reke zlapie to ugryzie i b twarde sa..
ale kto wie kiedy to nbedzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Asik ZG -super że Olcia rośnie i że wsio oki 🙂
Aguś super, że jesteś 😘 a Tomcia mojego w necie znalazłam...tak jak i WAS 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Leer faktycznie k,iepsko, że anginę podłapałaś...ale super, że z Nadinką coraz lepiej 🙂


heee ja sie dolaczam- swojego tez tak znalazlam hahah 🙃 🙃 i z tego, co pamietam to Kahlanik i Anulcia trez? 🤪 🤪
ktos jeszcze? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Qrwa moja marudzi od samego rana 😠 😠 😠 😠 😠
nie wiem co jej jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
zawsze marudziła po południu, a dzisiaj odkąd oczy otworzyła....


a mojgo chyba dziasla bolla, bo ugryzl gryzak i sie rozbeczal 😞 😮


my patrzyłyśmy z mamą mojemu w buzię 😜 i ma spuchnięte dziąsełka 😲 także się klują 😮


moj tezz- od dolu takie rozpulchniome i co mnie za reke zlapie to ugryzie i b twarde sa..
ale kto wie kiedy to nbedzie 🤪


dokładnie ... może to trwać i trwać także nie ma co się napalać 😜 choć kto wie 😁 może niebawem wyskoczy jakiś ząbek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...