Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Qrwa moja marudzi od samego rana 😠 😠 😠 😠 😠
nie wiem co jej jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
zawsze marudziła po południu, a dzisiaj odkąd oczy otworzyła....


a mojgo chyba dziasla bolla, bo ugryzl gryzak i sie rozbeczal 😞 😮


my patrzyłyśmy z mamą mojemu w buzię 😜 i ma spuchnięte dziąsełka 😲 także się klują 😮


moj tezz- od dolu takie rozpulchniome i co mnie za reke zlapie to ugryzie i b twarde sa..
ale kto wie kiedy to nbedzie 🤪


dokładnie ... może to trwać i trwać także nie ma co się napalać 😜 choć kto wie 😁 może niebawem wyskoczy jakiś ząbek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Qrwa moja marudzi od samego rana 😠 😠 😠 😠 😠
nie wiem co jej jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
zawsze marudziła po południu, a dzisiaj odkąd oczy otworzyła....


a mojgo chyba dziasla bolla, bo ugryzl gryzak i sie rozbeczal 😞 😮


my patrzyłyśmy z mamą mojemu w buzię 😜 i ma spuchnięte dziąsełka 😲 także się klują 😮


moj tezz- od dolu takie rozpulchniome i co mnie za reke zlapie to ugryzie i b twarde sa..
ale kto wie kiedy to nbedzie 🤪


dokładnie ... może to trwać i trwać także nie ma co się napalać 😜 choć kto wie 😁 może niebawem wyskoczy jakiś ząbek 🙂


hih ciekawe u kogo pierwszy 🙃 Agatka juz kupla masc, tak? to moze u Gabi? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Qrwa moja marudzi od samego rana 😠 😠 😠 😠 😠
nie wiem co jej jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
zawsze marudziła po południu, a dzisiaj odkąd oczy otworzyła....


a mojgo chyba dziasla bolla, bo ugryzl gryzak i sie rozbeczal 😞 😮


my patrzyłyśmy z mamą mojemu w buzię 😜 i ma spuchnięte dziąsełka 😲 także się klują 😮


moj tezz- od dolu takie rozpulchniome i co mnie za reke zlapie to ugryzie i b twarde sa..
ale kto wie kiedy to nbedzie 🤪


dokładnie ... może to trwać i trwać także nie ma co się napalać 😜 choć kto wie 😁 może niebawem wyskoczy jakiś ząbek 🙂


hih ciekawe u kogo pierwszy 🙃 Agatka juz kupla masc, tak? to moze u Gabi? 🤪


Ja maść kupiłam i stosujemy już od 2 tygodni...ale nic więcej się nie dzieje, zębów póki co nie widać na horyzoncie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
p.pedagog jak uslyszala,ze jestem mama Kamili to odrazu joker 🙂''a......tej mojej Kamili ,ja tak ją uwielbiam !" hahahahahaha no da sie lubic nie da sie ukryc ale dyscyplina to jej obca ..ja musze byc bardziej konsekwentna i stanowcza,bo wiem,ze to moja wina poniekad,za duzo Jej odpuszczam i ulegam ... ☺️

wiesz co nie przejmuj sie tak 🙂 po pierwsze nauczyciele by chcieli żeby dzieci były posągami były pamietam co sie działo jak opiekowałam sie takim chłopcem non stop listy do matki bo biega na przerwie bo to bo tamto. Po drugie może i trzeba dziecko utemperować moja chrzesnica tez jest strasznie rozwydrzona 😜 matka jej nie zabierała jej czesto do kosciola i teraz moja mama znaczy jej babcia skarzy sie ze nie pozwala jej pomodlić się a jak jej każe to ryczy 😮
😁 😁 😁 😁 moja pare lat wstecz ,jak organy zagraly to tanczyc zaczela w kosciele 😮 😮 😮 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej u nas noc ok choć coś nam marudził i wstawaliśmy dawać mu smoka i opatulać bo się rozgrzebywał ... w rezultacie pospał do 7 😎
Pomału sie zbieramy do ortopedy 😮 jak nas tam zobaczą to się z szybkością światła przeżegnają nogą 🤪 😮 heh ile można w końcu 😮
Achm szok 😲 jak można tak postąpić 😲 aż nie wiem co napisać 🥴
Asku ,powoldzenia! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
dziewczyny czy wy to przypdakiem nie przesadzacie z tymi zębami 🥴????
mi wczoraj pediatra powiedziala z eto normalne ze dziecko sie ślini i że wkłada rączki do buzi dlatego ze poznaje swoje ciało a na ząbki to jest za wcześnie


Mi mówiła, że od 2 miesiąca mają prawo wyłazić, a niektóre dzieci nawet rodzą się z zębami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
p.pedagog jak uslyszala,ze jestem mama Kamili to odrazu joker 🙂''a......tej mojej Kamili ,ja tak ją uwielbiam !" hahahahahaha no da sie lubic nie da sie ukryc ale dyscyplina to jej obca ..ja musze byc bardziej konsekwentna i stanowcza,bo wiem,ze to moja wina poniekad,za duzo Jej odpuszczam i ulegam ... ☺️

wiesz co nie przejmuj sie tak 🙂 po pierwsze nauczyciele by chcieli żeby dzieci były posągami były pamietam co sie działo jak opiekowałam sie takim chłopcem non stop listy do matki bo biega na przerwie bo to bo tamto. Po drugie może i trzeba dziecko utemperować moja chrzesnica tez jest strasznie rozwydrzona 😜 matka jej nie zabierała jej czesto do kosciola i teraz moja mama znaczy jej babcia skarzy sie ze nie pozwala jej pomodlić się a jak jej każe to ryczy 😮
😁 😁 😁 😁 moj pare lat wstecz ,jak organy zagraly to tanczyc zaczela w kosciele 😮 😮 😮 😁 😁 😁


kuźwa właśnie, trza będzie do kościoła chodzić , jak już będzie z leksza kapująca 🤢 🤢 🤢 jakoś mi się to nie uśmiecha, ale trzeba będzie się przełamać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
o co chodzi z achm? nie nadrobię bo chora jestem i ledwo widze.. ale to co przeczytałam nie brzmi cudownie..?
doris zeby moga wychodzić od 2 miesiaca jak napisała agata kwestia genow jak rodzice szybko mieli zabki to maluch tez bedzie je tak szybko miał.
a co do lapek i sliny to prawda co piszesz dlatego nie wiadomo czy to zeby czy ciekawosc 🙂 ja poki co malej nic nie daje na zabki bo nic takiego nie widze juz.,
co do porodu az strach pomyśleć ze moze mnie to jeszcze czekac kiedys..
no i mnie odwiedziła ciocia druga juz po porodzie.. tuz przed chrzcinami.. super..
choroba okres i biegunka* nie wiem czemu ale zawsze w pierwszych dniach okresu latam do kibelka ☺️ ) wspaniale! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Asik ZG -super że Olcia rośnie i że wsio oki 🙂
Aguś super, że jesteś 😘 a Tomcia mojego w necie znalazłam...tak jak i WAS 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Leer faktycznie k,iepsko, że anginę podłapałaś...ale super, że z Nadinką coraz lepiej 🙂


heee ja sie dolaczam- swojego tez tak znalazlam hahah 🙃 🙃 i z tego, co pamietam to Kahlanik i Anulcia trez? 🤪 🤪
ktos jeszcze? 🙃
ja swego w Świnoujsciu wyłowiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Asia 🤢 chyba usunęłam faktcznie tego maila od olay 😮 nic nie mam w dalszym ciągu ..
I'm sorry ☺️


ja napewno nic nie usuwałam a nadal nic nie mam 😮 😮 😮
😞 no to cos nie tak..a ja podalam Twoj e-mail Dorcia ten wiesz gwiazda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Asia 🤢 chyba usunęłam faktcznie tego maila od olay 😮 nic nie mam w dalszym ciągu ..
I'm sorry ☺️


ja napewno nic nie usówałam a nadal nic nie mam 😮 😮 😮


ooo to może i ja nie dostałam jeszcze 🤨
nono moze i nie ,a pisza ,zeby sie spieszyc itd,a sami w h..grają 😮 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
ACHM a czy szpital jakoś sie wytłumaczył z tego ? ja bym ich chyba sądziła 😠 bez jaj 😠
Boze ja to bym zajebała...normalnie jak sił nie mialam po porodzie takbym zmartwychwstala normalnie ...Achm ,a sama rodzilas czy z malżonem???świadka masz? ja bym nie podarowala 😠 😠 😠..kurde to jest okropne.. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
Qrwa moja marudzi od samego rana 😠 😠 😠 😠 😠
nie wiem co jej jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
zawsze marudziła po południu, a dzisiaj odkąd oczy otworzyła....


a mojgo chyba dziasla bolla, bo ugryzl gryzak i sie rozbeczal 😞 😮


my patrzyłyśmy z mamą mojemu w buzię 😜 i ma spuchnięte dziąsełka 😲 także się klują 😮


moj tezz- od dolu takie rozpulchniome i co mnie za reke zlapie to ugryzie i b twarde sa..
ale kto wie kiedy to nbedzie 🤪


dokładnie ... może to trwać i trwać także nie ma co się napalać 😜 choć kto wie 😁 może niebawem wyskoczy jakiś ząbek 🙂


hih ciekawe u kogo pierwszy 🙃 Agatka juz kupla masc, tak? to moze u Gabi? 🤪


Ja maść kupiłam i stosujemy już od 2 tygodni...ale nic więcej się nie dzieje, zębów póki co nie widać na horyzoncie 🙂
😁 😁 😁 😁 agatka teraz nowy stres pt."gdzie są ząbki???" 🙂 a jak dzis pamietam ile sie uśmiałam z Ciebie jak żeśmy przez tel.rozmawiały .."kiedy ja k..urodzę???!!!" hahahaahha jestes agentka nie z tej ziemi 🙂polecam Agatke na zły humor -normalnie tel do Agatki i jak ręką odjął 😁 😁 😁 😘 a klasne Cie jesli bede mogla.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
dziewczyny czy wy to przypdakiem nie przesadzacie z tymi zębami 🥴????
mi wczoraj pediatra powiedziala z eto normalne ze dziecko sie ślini i że wkłada rączki do buzi dlatego ze poznaje swoje ciało a na ząbki to jest za wcześnie
ale u Wrzesnia wszystko sie moze zdarzyc 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dziewczyny czy wy to przypdakiem nie przesadzacie z tymi zębami 🥴????
mi wczoraj pediatra powiedziala z eto normalne ze dziecko sie ślini i że wkłada rączki do buzi dlatego ze poznaje swoje ciało a na ząbki to jest za wcześnie


Mi mówiła, że od 2 miesiąca mają prawo wyłazić, a niektóre dzieci nawet rodzą się z zębami 🙂
😁 😁 😁 😁 😁 😁 Monster High! 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...