Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aniqa ja szpinaku nie cierpie.. jako ze pol zycia z anemia sie zmagam wazac 62 kilo az nierealne ze anemia bo hehe jak to mowia solidnie wygladam... wiec ja szpinaku robic nie umiem... ale sa ziemniaczki ze szpinakiem z hipp i bobowity wiec dalam na sprobowanie czy jadl bedzie ale szczerze to szały to nie robi....ja jest na etapie sloiczkow i probowania co mu smakuje a co nie ewentualnie moja zupka marchew+ziemniak+ pietrucha
wanila...tez podziwiam te co wszystkim ladnie odpisuja .. bo ja jak przeczytam na raz 20 stron to pamietam moze z 2-3 osoby ktorym mialabym odpisac 🙂 a ogolnie to te korale mega wypas wuglada mala jak w opasce z koczkiem z boku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej,
Ja dzis w pracy (tradycyjnie), ale jutro praca z domku 🙂 planuje wyniesc kocyk, dwa laptopiki, Florka i "pracowac" 😁
Dzis jadac do Katowic okazalo sie ze jest jakis maraton 😮 co najgorsze pracuje w budynku zaraz kolo ronda, a rondo zamkneli. Mowie sobie to pojade pod rondem i wjade na par 😮king podziemny od drugiej strony. No ale zeby nie bylo tak wesolo to sie okazalo ze maraton bedzie na ulicy, ktora prowadzi do mojej roboty. Wszedzie policja... Zatrzymalam sie i pytam jak mam dojechac do Altusa a oni mi na to ze nie dojedzie Pani bo za 10 minut ruszaja. Jakos mi sie udalo ich przekonac ze w 10 minut to ja na 100% przejade 500 metrow (tyle mi zostalo do podziemnego) wiec mnie wpuscili, ale zeby nie bylo tak fajnie przy wjezdzie tez stal policjant, ktorego tez musialam przekonac ze ja tylko na podziemny i wyjade dopiero po 16 wiec po maratonie. Jakos sie uadlo 🤪
Najlepsze co jeszcze okazalo sie ze kolega, ktory mial miec wolne do konca tygodnia dzis pojawil sie w pracy 🙂 Moj szef myslal ze chlopaki maja wolne do konca tygodnia wiec wczoraj mnie poprosil zebym w piatek przyjechala do biura przynajmniej na 5 godzin i popilnowala inzynierow. Umowilam sie z M ze on do 11 wroci do domku a ja od 11 pojade do biura. Jednak skoro sie okazalo ze kolega w koncu jutro bedzie w pracy, wiec ja caly dzien pracuje z domu 🙂 Dla sprawiedliwosci dzis jego wyslalam do domku 🙂

Wczoraj bylam na zakupach i kupilam ta kaszke manne Nestle. Pokazuje mezowi a on do mnie czy juz zapomnialam o tej aferze z Nestle. No i mi opowidzial historie ze ostatnio w kaszkach Nestle znalezli szklo 😮 i musieli cala partie wycofac.

To sie dzialo u mnie. Teraz musze wrocic bo juz nei wiem komu co odpisac 😉 syntrom Coq mi sie tez udzielil 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 a zapowiada się pięknie 🙂 Meliska jak tak dziewczyny mówią skąd pamiętamy to ja o Tobie zapomniałam ☺️ zdjecie z owcą wypas 🤪 co do listy to ja kiedyś jak miałam strasznie dużo do napisania i jeszcze mi się myliłyście to naprawdę pisałam sobie na kartce ☺️ 😁 a to z zameczkiem to gdzie? bo Wanilia coś pisała ale ja nie w temacie...
Coq widzisz jak to z tymi mężami...oni czasami nie potrafią powiedzieć o co im chodzi i uciekają od problemu...Twój ucieka do kolegów a mój w inny sposób,no ale przecież czasami wracają 🙂 a że tak zapytam czy Wy łóżkujecie?? czasami to najlepszy moment zeby pogadać... narobiłam się wczoraj wieczorem 🤔 nosiłam wiadra z ziemią z kompostownikiem a później jeszcze trzeba było go trochę przetrącić ze 'śmieci' i grudki porozwalać.dzisiaj wielkie sadzenie 🙂 wiem że święto ale ręce mi raczej nie uschną jak zrobie rowki i wsadzę tam nasionka,nie? no. wiecie co,mam problem z Julą.chodzi i sika w majtki.co najmniej raz dziennie jest zaszczana a mnie szlak trafia 😠 😠to już od jakiegoś czasu nie to że od 2 dni...ja nie wiem ale ona chyba czasu nie ma 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa ja normalnie pije kawe rozpuszczalna, coca cole i nic nie ma malemu
Coq faceci juz tacy sa. A podobno to my mamy zmienne humorki 😁 Im sie nigdy nie dogodzi, ale juz niedlugo bedziesz w Polsce poodwiedzasz znajomych, rodzinke, utesknione miejsca. A znajdziesz czas na spotkanie z nami?
Wanilia Weronika slicznie wyglada 🙂
Agami Kuba juz tak fajnie wywija nogami 🙂 Florek tez nogi w gore. Ostatnio taki numer mi zrobil na basenie jak mial plywac na plecach 🙂 ja go klade i podtrzymuje a ten nogi do gory i Mama ciagnij mnie 😁

Pewnie o kims zapomnialam 🙂

A takie pytanko czy skoro Coq przylatuje do Polski moze jakies spotkanie sobie zrobimy. Nie wiecie czy Beata i Rita tez beda w tym czasie w Polsce? Co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
a no i moja robi kupki sraczki jeszzce - czyli jak sie zesra tak czasem pol body i wszystko obsra i sie nie czerwieni z tego powodu tylko bo jej lekko wylatuje

ale zauważylam ze czesto sie gdzies zapatrzy tak jakby, patrzy w dal, nieruchomo , musze jej pomachac reką przed oczami zeby wrocila do swiata haha ciekwawe co tam mysli wtedy, wasze tez sie czasem zapatrzą? czy to jakies nienormalne

Moj tez czasem tak sie zaptrzy 🙂 Zwykle potem odplywa i spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiunia spryciulek z Twojego Awada 🙂

Meliska my też mamy Pentaxim, i byliśmy z zeszłym tygodniu i nie było żadnych problemów z kupnem. a Julcia wygimnastykowana 😁

Aniqa idź z Kalinką do lekarza, będziesz spokojniejsza 🙂 a co do męża to tak bywa, praca praca praca... ale może na randkę sobie wyjdźcie 😁 Kalinka niech z babcią zostanie a Wy na randkę uciekać!!! mój mąż już mi zapowiedział, że jak przyjedzie to mnie na randkę zabiera 😜

Wanilia zdjęcie w avatarze cudneeee!!! Weronika to mała ślicznotka 🙂

Agami Kubuś jest świetny 🙂

coq w Polsce sobie odpoczniesz i nowych sił nabierzesz 😘

Basieńka dobrze, że Florek oskrzela ma czyste 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
[
Wanilia u Ciebie co jeden avatar to lepszy! 😆 co ma Weronika na glowie?

Moje korale mi zajumała 😜
Coq ja od dluższego czasu mam wrażenie że Twoj mąż dużo czasu spędza z kumplami 😮 Bardzo dobrze że wyjeżdżasz do rodziny i posiedzisz tam na tyle długo że zdązy się za Wami stęsknić 😜


Tez mam takie wrazenie 😎 No roznie z tym bywa, w kazdym razie oni tak maja traktuja sie jak rodzina, naxwet zwracaja sie do siebie "bracie" 😎
Najwazniejsze, ze wczoraj bez wielkiego wyjasniania udalo sie dojsc do porozumienia. Wiem, ze ja tez go czasami wkurzam i wtedy kazdy na zlosc robi drugiemu. 😜
Oj, nie chce zeby przegial przypadkiem w druga strone, bo znowu jakby mial siedziec w domu to bym tego tez nie zniosla 🤢 Ja potrzebuje byc sama ze soba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZIEŃ DOBRY!!!!! 😘 😘 😘 😘
Aniqa1111 nie denerwuj się na zapas 😘 Pamiętaj e każde dziecko rozwija się inaczej. Ale dla świętego sposobu jedź i niech obejrzą Kalinkę.
Jeśli chodzi o łyżeczkę do karmieni to my mamy campol babies plastikowa z żelową końcówką, ale jak dla mnie to jest ona chyba a głęboka, więc jak będę miała czas to poszukam jakiejś innej. Płynu do kąpieli używamy cały czas tego samego od urodzenia czyli, nivea i nie było u nas po nim żadnych problemów 🙂 Zastanawiam się nad kupnem parasolki do wózka, bo przez to słońce czasem musze czymś gondolkę zakrywać, a cenowo one fajnie na allegro stoją 🙂
ULKA wow ja bym małego w życiu nie dala na kilka dni, jakby mial 6 latek to spoko, ale nie 4-ce 😮
coq faceci awwww ja to się śmieję, że mam dwoje dzieci w domu 😁 oni są z innej planety i trzeba im wybaczyć 😜 przyjedziesz do PL do wyskoczymy z maluchami na piknik 😁
wanilia zdjęcie Weroniki bombowe!!!! 😆 😆 😆 😆

AWAD osikał mi klawiaturę od laptopa i coś mi teraz szwankuje 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
basieńka Ty to jesteś bidulka 🤔 ja nie znam nikogo co dziś pracuje...... 😜

Takie uroki mojej pracy 😉 juz sie przyzwyczailam. Plusem jest to ze potem kumuluje sobie wszystkie takie dni wolne i odbieram na raz, potem mi chodzi ze urlopu biore 4 dni zamiast 6 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!
BASIA no pracuj jeśli trzeba ale fajnie wymyśliłaś z tym kocykiem na polku i z Florkiem hehe
Marika mówisz że nadrobiłaś wszystko
Kasia jak tam się czujesz
AGAMI przeszedł ci już ból głowy
Ja dziś z małym na spacerku chwilkę byłam a potem tata z nim spacerował ja ziemniaki ugotowałam i moich kochanych chłopów jeszcze nie ma ale słyszę że już idą !!!!
Dziś majówka z grilem u znajomych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale moja Bambina dzis powazna 😮 Obudzila sie i jak zawsze sie smiejemy tak teraz pelna powaga! Butelka w dziubku i patrzy w jeden pukt 😮

Czy wasze bobasy wpadaja czasami w placz tak nagle i nie wiadomo dlaczego? Wczoraj Yasminke trzymalam na reku, nagle zrobila sie pokowka i wrzask, to jest taki placz jakby sie czegos przestraszyla, jakby sie bala. Probowalam ja uspokoic i nic, rozgladala sie tylko z przerazeniem. Malzon ja wzial na rece, dwie sekundy i cisza. To juz chyba z trzy razy tak bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq chodziło mi o głębokie przytulanie 😉 jak mam to jeszcze napisać... ja jak się kłócę z tym moim to absolutnie zero przytulania i koniec.a czasami na nerwy to jednak łóżko jest rozjemcą...aj tam.przerwy Ci potrzeba i już.jeszcze tylko kilka dni 🙂 (wiem że do 30 maja troche więcej ale grunt to pozytywne myślenie!! mojej się zdarzyło też tak zapłakać kilka razy.wczoraj szłam z Nia na spacerku i zaczepiła nas taka starsza ciotka i zaczęła mi Milenkę tarmosić za nogi i gadac do niej a ta chwila ciszy ,podkówka i ryk! się ciotka przestraszyła ze dzieciak płacze i poleciała dalej 😜 a co myśli,że będzie moje dziecko dotykać??a precz z łapskami!
a jeszcze apropo kawy to ja przez całą ciążę piłam i teraz też jedna dziennie.czasami zdarzy się nawet dwie wypić ale rzadkość 🙂 łyżeczka płaska rozpuszczalnej z mlekiem. toż to nie zabójstwo 🙃 a ja kawę uwielbiam!! jadłyście Michałki kawowe????kurde ale dobre... a grycan caffee latte??och...a dupa rośnie 🤪 pichce dalej bo w końcu przyjdą moi a tu obiad w lesie 🙃 babcia wzięła dziewczynki,mąż gdzieś tam a ja w kuchni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...