Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ja dziś w pracy 3 godz., po czym stwierdziłam, że opiekę biorę na dziecko... a co należy się 😜 Za dużo nas dziś było, z godzin się w innym dniu rozliczę. I tak o to w domu już przed 8 byłam i moja kochana Rodzinka pozwoliła mi jeszcze ponynać troszkę... 3 godziny 😁
A teraz za mycie okien się zabieram... muszę zdążyć przed tymi mrozami, które zapowiadają 😉
Agami dziękuję 😘 plus??? w razie "W" pytam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Znowu zepsuł mi się samochód;(( dwie godziny w ulewie stalam bo na kable próbowalismy odpalic;((( i nic poza tym w aucie resztka zakupów na roczek ciuchy obrusy wszystko i znowu pomocy potrZebowała;(((( a mąż za granica
Eghh a po ulewie spadł śnieg i jest tak ślisko że. Ledwo do domu doszlam;((((
Meliska tak to plus 😉))) śmiało pisz 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Znowu zepsuł mi się samochód;(( dwie godziny w ulewie stalam bo na kable próbowalismy odpalic;((( i nic poza tym w aucie resztka zakupów na roczek ciuchy obrusy wszystko i znowu pomocy potrZebowała;(((( a mąż za granica
Eghh a po ulewie spadł śnieg i jest tak ślisko że. Ledwo do domu doszlam;((((
Meliska tak to plus 😉))) śmiało pisz 😉))

wspolczuje 😞(( nasze auto tez mialo takie kryzys 3 lata temu, co chwile cos sie psulo.
moze czas go sprzedac?
powiedz ze jeszcze szlas z Kuba???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AGami na pocieszenie powiem Ci że tez miałam dziś nieprzyjemna przygodę z autem, skręciłam juz w leśną drogę do znajomych a tu nagle huk, smrod i dym. Całe szczęście pomału jechałam bo odruchowo zahamowałam, wyskoczyłam z auta, wyjełam małą i wypuściłam psa z klatki...Jak się trochę uspokoiłam to zajrzałam do samochodu a tam wywalona poduszka powietrzna przy siedzeniu pasażera. W zyciu bym nie powiedziała ze poduszka może tyle hałasu narobić i że jest jakimś śmierdzącym gazem wypełniona 😮 Zadzwoniłam do kolegi mechanika i powiedział że sie musiał czujnik obluzowac. Całe szczęście wywaliło poduche pasażera jak nikt tam nie siedział. Nawet nie myślę jak bym wyglądała jakbym dostała w pysk tą poduszką z przodu 😮
A z przyjemniejszych spraw to kolega wet zrobił mi USG więc wiem że z bąblem wsio ok 🙃 A jego żona, mama dziewieciomiesięcznej dziewczynki mówi : Mirek idziemy, ja też juz chcę drugie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My nigdzie dziś nie wyszłyśmy znowu...do tej pory było grubo powyżej 10 stopni, więc kurteczka taka jesienno-wiosenna dla Jaśminy. Zimową mamy, ale za dużą 🤢 ---może na styczeń albo luty. Druga trochę większa i grubsza od tej którą nosiła do tej pory wydaje mi się odrobinę za cienka . A paczka z kombinezonem dopiero dziś wyslana 🤔 Siostra czekała aż jej prezent dla Jaśminy prześlą i sama mogła dziś dopiero wysłać.
Także my chyba uwięzione w domu będziemy. Niby jest 2-3 stopnie, ale mąż mówi, ze strasznie zimno. ...Jutro może z tą jedną kurteczką i grubą bluzę pokombinujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Współczuję Wam dziewczyny przygód z samochodami. 🤢

Chloe ja może nie mieszkam w blokowisku, ale jednak w bloku, a że całe życie przemieszkałam w domu jednorodzinnym to to dla mnie nowość. I ta nowość ze względu na sąsiadów średnio mnie zadowala 🤔

Jaśmina dziś znowu dopiero o 15.20 usnęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaczynam dzis przygotowania tak na serio 🙂 Wieczorem / w nocy, czyli jak Werka pójdze spac upiekę biszkopty, jutro wieczorem zrobię masy a w sobotę dekoracje (tej części nie mogę się doczekac 🙃 ). Na sobote zaplanowalam tez pieczenie muffinek a w niedzielę do południa robię całą resztę. W niedzielę wielkie święto - M w domu - więc mysle że sie wyrobię 😉 Aniqa a jak tam u Ciebie przygotowania? Bo Agami to wiem że jest na etapie zwożenia produktow w takich ilościach że auto nie daje rady 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

dzisiaj też liczyłam na 2,5 godzinną drzemkę Maćka, no ale się przeliczyłam 😉 spał godzinę 🙂

sprawy wszystkie pozałatwiałam, nawet bluzeczkę sobie kupiłam 😁 no i byłam w sklepie z zabawkami i ten Szczeniaczek Uczniaczek kosztował 179zł 😮 no ale już jutro mi siostra kupi tego w Tesco za 89zł... kurde połowa ceny....

no a w Biedronce jest Kubuś Puchatek, Tygrysek, Myszka Miki - i każde śpiewa po 2 piosenki, i opowiada 2 bajki. i za 100zł. więc już lepiej kupić szczeniaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja to zamówię tort ☺️... nie będę miała czasu zrobić, poza tym nigdy nie robiłam... a tu się będziemy przeprowadzać i trzeba będzie wszystko posprzątać, porozkładać...
miałam zamówić u takiej znajomej pani, ona robi bardzo dobre, ale takie zwyczajne 😉

więc zamówię w cukierni, bardzo dobre torty mają 🙂
i myślę, że wzór nr 64
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

albo wzór 60, bo ta piłka to wystaje poza tort 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
u nas tez dzis cieplo

i jatezsie przelizczylam z drzemaJulka,spal 30 minut 😲 porazka

Za to Werka zasneła po 16 w samochodzie i śpi do teraz - oczywiście już w łóżeczku 😁 Pogoda u nas piękna, było ciepło i słonecznie więc zaliczyłyśmy spacer w lesie i z konisiami po pastwisku pochodziłyśmy. Weronika od razu rozpoznała stwory i zaczęła prychać tak jak przy koniu w książeczce 🙃 I zapomniałam sie pochwalić że moja córka WRESZCIE zaczęła mówić mama 🙂 A właściwie to mamamama. Do tej pory było tata, baba, gaga i inne kombinacje a mama jakoś przez gardło nie chciała przejść 😉
Aaagaaa nie obraź sie ale mnie się torty średnio podobają....Ja mając do wyboru te z linka pewnie zdecydowałabym sie na dobry, ładny, tradycyjny tort od pani o której wspominałaś. Albo tort od tej pani z opłatkiem, na allegro można zamówic nawet takie ze zdjęciem dziecka. Zreszta jak u mnie tfu tfu wyjdzie katastrofa to też w sobotę będę w cukiern kupować tradycyjny tort 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga u mnie zamówienie tortu też bardzo możliwe...Wczoraj mąż zapytał co w końcu kupujemy Jaśminie jako prezent, i tak poleciał dalej w wymieniance co tam jeszcze potrzebujemy...okazało się że on miał w planach tort kupować 🙃 Chyba nie zarejestrował jak mu coś o torcie wspominałam, że chcę piec... Ale teraz się zastanawiam, tortu nigdy nie piekłam, co prawda ja gości nie będę mieć więc żadne ryzyko... będę się zastanawiać.

Wanilia zapomniałam, super, ze takie dodatkowe i niecodziennie w końcu usg Ci się trafiło. Świetnie, że maleństwo ma się dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cos pozytywnego na wieczór ; Werka juz pupotaniec uskutecznia 🙃
http://www.youtube.com/watch?v=EJN-rzytlYI&playnext=1&list=ALYL4kY05133oyUDN_QofLhOg4q-wkFqZ3


Bardzo lubię 🙂

Sądząc po liczbie wyswietleń na you tube jestem ostatnia na świecie która słyszała to poraz pierwszy dziś 😜
A to znasz? dziś w trójce leciało i sobie poszukałam. Do tej pory znałam tylko polską wersję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cos pozytywnego na wieczór ; Werka juz pupotaniec uskutecznia 🙃
http://www.youtube.com/watch?v=EJN-rzytlYI&playnext=1&list=ALYL4kY05133oyUDN_QofLhOg4q-wkFqZ3


Bardzo lubię 🙂

Sądząc po liczbie wyswietleń na you tube jestem ostatnia na świecie która słyszała to poraz pierwszy dziś 😜
A to znasz? dziś w trójce leciało i sobie poszukałam. Do tej pory znałam tylko polską wersję


To? Czyli proszę mi tu link wstawić 🙂
Idę kąpać Jaśminkę, bo sama już prysznic wzięłam, a ona jeszcze nie wykąpana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...