Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry

noc tragiczna, Maćka coś bolało i co jakieś 20minut tak wrzeszczał , że nie można było go uspokoić... I mama przyszła do nas do góry i tata też. A on tak przeraźliwie płakał 😞 i tak doszliśmy do wniosku, że może boleć go nóżka, która miał operowaną i że może go boleć na zmianę pogody 😞 😞 😞 myślę że w sumie przez całą noc pospałam jakieś niepełne 3 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny współczuję nocy 🤢 Choć ja sama też nie mogę powiedzieć żebym się wyspała---Jaśmina niesamowicie się rozpycha 😮 i ledwo miejsce w łóżku dla siebie znajduję.

Wczoraj się zdziwiłyście, że ja spać idę ? 😁 Ja tylko z forum się pożegnałam, bo miałam jeszcze co robić więc już Wam dobrej nocy chciałam życzyć 🙂
A córka moja poszła spać o 22:30 więc nie tak tragicznie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w końcu śpi!!!

Pam wszystkiego wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Beata no coś z tą nocą nie tak...
za wszystkie miłe słowa odnośnie moich rodziców dziękuję w ich imieniu 🙂 😘
Chloe widzę, że u Ciebie też noc kiepska... a my ogrzewamy gazem, i mamy kominek z DGP
Wanilia dokładniej odkurzaj na przyszłość, żeby Weronika nie musiała po Tobie poprawiać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuje dziewczyny 😘 właśnie wyjeżdżam po moją królową dzwoniłam pytać czy spi a ona szaleje i nie spała nic a wstała o 6:10 dzisiaj cos mi się wydaje ze padnie jak przyjedziemy zobaczymy jeśli tak to wpadnę bo i tak nie bede miala co robic a wlasnie ugotowalam jej obiadki z brukselką burakiem wołowina kurczak kalafiorowa brokułowa z indyczkiem itd itd 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja przepraszam...sparafrazuję Agę przepraszam,że ja tu ciągle o sąsiadach, ale j teraz tym żyję 😁 Nie, no to był żart.
Wczoraj chciałam się jeszcze wieczorem do Was odezwać. Kiedy sąsiedzi zaczęli swoje porono, powiedziałam, że ja zacznę chodzić i im dzwonić do drzwi. Na to wstał mój mąż i poszedł, dzwonka chyba nie znalazł 🤔 bo pukał...nikt mu nie otworzył. Wrócił i zadzwonił na policję. Miał pan kogoś wysłać, ale nikt nie dotarł 😠 Oczywiście mąż nie powiedział, że sąsiedzi nam się pieprzą, tylko, ze mamy z nimi problem, bo hałasują. Więc chyba takie sprawy są olewane. 😠
Teraz jadłam obiad i wszystko w gardle mi stanęło...
Mąż wrócił do domu miał się przespać, bo noc z Jaśminą mieliśmy nieciekawą, ale nici ze spania, meble o ścianę trzaskały a pani wyła ...Wczoraj jak mąż był na klatce schodowej miał wrażenie że za drzwiami jest burdel, slychać wszystko.
Nie możecie sobie wyobrazić mojego wkurwienia!!!!!!

Teraz mąż znowu zadzwonił do firmy wynajmującej mieszkania i baba ma dzwonić do naszej nadwornej kurewki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
dziękuje dziewczyny 😘 właśnie wyjeżdżam po moją królową dzwoniłam pytać czy spi a ona szaleje i nie spała nic a wstała o 6:10 dzisiaj cos mi się wydaje ze padnie jak przyjedziemy zobaczymy jeśli tak to wpadnę bo i tak nie bede miala co robic a wlasnie ugotowalam jej obiadki z brukselką burakiem wołowina kurczak kalafiorowa brokułowa z indyczkiem itd itd 🙃


Pammat i ona to wszystko je? Ja czego jej nie ugotuję to pluje 😞 Za to naszymi obiadami nie gardzi 🤔 Dziś miałam makaron z sosem beszamelowym z pieczarkami i brokułem i się zajadała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Ja przepraszam...sparafrazuję Agę przepraszam,że ja tu ciągle o sąsiadach, ale j teraz tym żyję 😁 Nie, no to był żart.
Wczoraj chciałam się jeszcze wieczorem do Was odezwać. Kiedy sąsiedzi zaczęli swoje porono, powiedziałam, że ja zacznę chodzić i im dzwonić do drzwi. Na to wstał mój mąż i poszedł, dzwonka chyba nie znalazł 🤔 bo pukał...nikt mu nie otworzył. Wrócił i zadzwonił na policję. Miał pan kogoś wysłać, ale nikt nie dotarł 😠 Oczywiście mąż nie powiedział, że sąsiedzi nam się pieprzą, tylko, ze mamy z nimi problem, bo hałasują. Więc chyba takie sprawy są olewane. 😠
Teraz jadłam obiad i wszystko w gardle mi stanęło...
Mąż wrócił do domu miał się przespać, bo noc z Jaśminą mieliśmy nieciekawą, ale nici ze spania, meble o ścianę trzaskały a pani wyła ...Wczoraj jak mąż był na klatce schodowej miał wrażenie że za drzwiami jest burdel, slychać wszystko.
Nie możecie sobie wyobrazić mojego wkurwienia!!!!!!

Teraz mąż znowu zadzwonił do firmy wynajmującej mieszkania i baba ma dzwonić do naszej nadwornej kurewki!

masakra!! ile mozna sie pieprzyc??! co oni nie pracuja??? a inni sasiedzi nic na to nie mowia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Ja przepraszam...sparafrazuję Agę przepraszam,że ja tu ciągle o sąsiadach, ale j teraz tym żyję 😁 Nie, no to był żart.
Wczoraj chciałam się jeszcze wieczorem do Was odezwać. Kiedy sąsiedzi zaczęli swoje porono, powiedziałam, że ja zacznę chodzić i im dzwonić do drzwi. Na to wstał mój mąż i poszedł, dzwonka chyba nie znalazł 🤔 bo pukał...nikt mu nie otworzył. Wrócił i zadzwonił na policję. Miał pan kogoś wysłać, ale nikt nie dotarł 😠 Oczywiście mąż nie powiedział, że sąsiedzi nam się pieprzą, tylko, ze mamy z nimi problem, bo hałasują. Więc chyba takie sprawy są olewane. 😠
Teraz jadłam obiad i wszystko w gardle mi stanęło...
Mąż wrócił do domu miał się przespać, bo noc z Jaśminą mieliśmy nieciekawą, ale nici ze spania, meble o ścianę trzaskały a pani wyła ...Wczoraj jak mąż był na klatce schodowej miał wrażenie że za drzwiami jest burdel, slychać wszystko.
Nie możecie sobie wyobrazić mojego wkurwienia!!!!!!

Teraz mąż znowu zadzwonił do firmy wynajmującej mieszkania i baba ma dzwonić do naszej nadwornej kurewki!

masakra!! ile mozna sie pieprzyc??! co oni nie pracuja??? a inni sasiedzi nic na to nie mowia?


może ta pani w ten sposób pracuje 😮 🤔 bo przecież ileż można... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sto lat Pam 🙂))poza tym dzien dobry.... my dzis pierwsza przespana noc od nie wiem kiedy....1 pobodka tylko byla na..... mega smianko.... smial sie przez sen... 🙂)))) w glos... ale po 5 minutach zasnal dalej.... a dzis snieg... pierwszy snieg.... mega frajda z ciocia byl na 15 minut bo z tym katarem tylko na tyle wypuszczam go... no i poszli... a ja wrocilam wlasnie z pracy.....zamowilam pizze bo obiadu brak.... i z mama robimy dzien lenia bo same jestesmy wiec obiad przyjedzie do nas a co 😉)
aaagaaa masz mega rodzicow... moi tez sa super...mimo ze malo wam tu o nich pisze ale mocno mocno nam pomagaja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
dziękuje dziewczyny 😘 właśnie wyjeżdżam po moją królową dzwoniłam pytać czy spi a ona szaleje i nie spała nic a wstała o 6:10 dzisiaj cos mi się wydaje ze padnie jak przyjedziemy zobaczymy jeśli tak to wpadnę bo i tak nie bede miala co robic a wlasnie ugotowalam jej obiadki z brukselką burakiem wołowina kurczak kalafiorowa brokułowa z indyczkiem itd itd 🙃


Pammat i ona to wszystko je? Ja czego jej nie ugotuję to pluje 😞 Za to naszymi obiadami nie gardzi 🤔 Dziś miałam makaron z sosem beszamelowym z pieczarkami i brokułem i się zajadała.


tak wszystko je 🙂 teraz czekam az wstanie musze jej zmiksowac jeszcze buraka z warzywami i mieskiem i brokuł z wołowiną i warzywami mi zostało nigdy w zyciu nie pluła moim jedzeniem zawsze wszystko jest zjedzone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
marika321 napisał(a):
PAM sto lat i tak jak Coq pisała 4 kątów.....i w każdym kątku po dzieciątku 😜 😘 😘 😘 😘!!!!!!!!!!!!!


osz ty chcesz zebym miala drużynę piłkarską? 😁 🙃

licząc ze np sie wybudujesz to tych druzyn kilka sie zbierze ... moze męska i damska 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...