Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga mnie się bardzo kolor paneli podoba 🙂 mimo, że ja ostatnio w jasnych kolorach lubuję. Schodom dodają uroku metalowe pręty. Drzwi też ładne...no wszystko takie nowiusie.
I kanapę ładną wybrałaś. 🙂 🙂
Czekam na więcej!!!


pomysł schodów jest mój, a stolarz wykonał je według tego co chciałam 🙂 znaczy mój nie mój, bo ja z internetu ściągnęłam do głowy 😉 i właśnie marzyły mi się pręty metalowe 🙂
a kanapa jedna z najtańszych dostępnych na rynku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Agaaaa ja tylko pierwszą fotke widzę..... 😞


No i reszta też piękna ale wszystko nowiutkie więc jak może być inaczej.... 😉 a schody mnie urzekly!!!


Bo Aga coś kombinowała przy zdjęciach. Na poczatku pierwsze było wielkie i tylko jej rękę było widać 😉 a reszta normalnie, a teraz tylko pierwsze widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Agaaaa ja tylko pierwszą fotke widzę..... 😞


No i reszta też piękna ale wszystko nowiutkie więc jak może być inaczej.... 😉 a schody mnie urzekly!!!


Bo Aga coś kombinowała przy zdjęciach. Na poczatku pierwsze było wielkie i tylko jej rękę było widać 😉 a reszta normalnie, a teraz tylko pierwsze widać.


no już jest wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
No i widzę że Maciek w pantofelkach smiga.....my na boso tzn.w samych skarpetkach.... 😉


no bo Maciek musi w butach... a czasem nawet w szynie śmiga...

a co do pytania odnośnie mieszkania bez rodziców, to powiem Ci że oni odwiedzają Maćka codziennie, a ja u nich ostatnio byłam w pierwszy dzień świąt 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale ruch wieczorową porą 🙃
Marika zaskoczyło mnie że Michałek taki podobny do siebie na tych starych zdjęciach - wydaje mi się że Weronika bardziej się zmieniła, Eluś zresztą też 🙂 Ciekawe, postaram się coś wstawić w tygodniu to ocenicie 😉 A chłopaki jak malowane - cała trójeczka 🙂
Nie wiem czy mam słodzić Yasmine bo jak wiecie jestem zachwycona jej urodą i nic się w tej kwestii nie zmienia 😜
15-16 tys za schody......To my chyba kupimy w castoramie 😁 Chociaż oczywiście też mi się marzą takie drewniane 🙂
Co do sylwestra to my jedziemy do znajomych więc bedziemy we czwórkę plus dziewczyny i cztery psy 😉 Popieram podejście Coq do sylwestrowego imprezowania - nic na siłę bo naprawdę to dzień jak codzień. Tyle że moj M ma wolne i jest okazja się wyrwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Woow ile fotek 🤪 wszystkie słodziuchne 🤪 Aga chata pikna 😉
My dziś na roczku... myślałam, że łeb mi pęknie od tych wrzasków, a tylko 4 dzieci 😮 udało mi się potem jeszcze skoczyć do tego Rossmana... uuu trochę kasy tam zostawiłam, ale chusteczek z Pampersa nie udało mi się kupić 😠
Marika też już nie dostaję tego czasopisma... no szkoda 😜 gdzieś tam w tej gazecie doczytałam, że to ze szpitala nas losowali i na pół roku chyba miało być
Rita witaj 🙂 czekamy na jakieś sensowne wytłumaczenie, bo wszystkie się tu o Ciebie martwiłyśmy 😉
Ja sylwestra jutro z Julą spędzam... najpewniej pod pierzynką 😎 i pewnie będę kukać tu 😜 Mój M pracuje 😞 a nie mam ochoty wychodzić sama z Julką, więc luz... zero zmartwień... piżama i zero makijażu 😜
A włosy... ech szkoda słów 😠 to był pomarańcz... jak soczysta mandarynka 😮 😮... już nie są pomarańczowe... ale nie jestem już blondynką 😞 wyć mi się non stop chce 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co sylwestra to my w końcu w domu zostajemy 🙂 tak zdecydowaliśmy 🙂 a znajomi podzieleni, bezdzietni imprezy, część dzieciatych też, ale duża część z dzieciakami w domu siedzi, a jakbyśmy jednych zaprosili to trzeba by innych, to nikogo nie zapraszamy, bo imprezy na kilkanaście osób to nam się nie chce robić 🙂 podobnie jak u Ciebie Marika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
się zasiedziałam...

Meliska oj na pewno musi Ci być źle... ja z reguły płaczę po wyjściu od fryzjera, dlatego bardzo nie lubię tam chodzić...
no ale po Nowym Roku się wybieram, bo włosy już za długieeee i zbyt dużo czasu zajmuje mycie, czesanie, suszenie, nie mówiąc już o prostowaniu czasem

także ja uciekam 🙂

bo mąż o komputer woła 😉 a teraz muszę się dzielić 🙂

dobrej nocy laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my u moich rodziców jesteśmy i chyba zostaniemy z konstancja do niedzieli bo babcia mojego męża mama ma grypę i nie chce żeby mała chwyciła!
Życzę wam szczęśliwego nowego roku żeby był lepszy niż ten oraz wszystkiego co najlepsze dla was i dla waszych pociech!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my u moich rodziców jesteśmy i chyba zostaniemy z konstancja do niedzieli bo babcia mojego męża mama ma grypę i nie chce żeby mała chwyciła!
Życzę wam szczęśliwego nowego roku żeby był lepszy niż ten oraz wszystkiego co najlepsze dla was i dla waszych pociech!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...