Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Meliska ja jestem właśnie taki mięczak ☺️ właśnie usnal w moim łóżku po wypiciu mleczka. 2 min.... Ja poprostu nie dam rady tak robić.....w łóżku zasypia od razu.....więc tłumaczę że szkoda i jemu i sobie psuć nerwy...wiem że może to błąd wychowawczy......ale inaczej nie potrafię.....może będę kiedyś żałować ....trudno.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Meliska ja jestem właśnie taki mięczak ☺️ właśnie usnal w moim łóżku po wypiciu mleczka. 2 min.... Ja poprostu nie dam rady tak robić.....w łóżku zasypia od razu.....więc tłumaczę że szkoda i jemu i sobie psuć nerwy...wiem że może to błąd wychowawczy......ale inaczej nie potrafię.....może będę kiedyś żałować ....trudno.... 😉

na samo zasypianie to chyba nie ma tragedii, bo przeciez po zasnieciu go przenosisz do lozeczka, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wam. Pamm ciesze sie ze Konsti zdrowa.
Nasz maly ma zabka nie wiem czy o tym pisalam.
Marika michas jaki fajny chlopczyk.
Asia wy to faktycznie macie z tym autem.
Meliska ty to mialas swieta. Wazne ze juz minelo. Co do usypiania to ja tez jsstem miekka bo nasz maly zasypia jak chce. Raz tak ze w lozeczku ale to rzadkosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Usnęła... nie wzięłam, ale też nie pozwoliła mi Gwiazdka odejść od łóżeczka, więc tak nad nią wisiałam i chyba ze 3 razy chciałam się oddalić, ale masz ci... pilnowała mnie 😉 Marika u nas zazwyczaj ładnie sama zasypia w łóżeczku, więc nie chciałabym jednorazowym incydentem zaprzepaścić całego roku ciężkiej pracy 😜... a ciężko było i gdyby nie mój małżon też pewnie bym z nią spała, bo też taki mięczak jestem ☺️
A w ogóle to przebiła nam się górna "czwórka", więc może to jest przyczyna gorszych nocek 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a zauważyłyście, że Wasze dzieci są zazdrosne? ja w święta miałam jeszcze 2 maluchy i jak tylko któreś u mnie na rękach to Jula też już na rączki się pchała, a jak dawałam mleczko półroczniakowi na kolanach ( oj kiedy to było 😜 ) to Jula przyszła ze swoją butlą z wodą i wtuliła mi łepek na kolanka... aj jakie to słodkie było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A w ogóle to przyznawać się ile która kg na plusie po świętach!!!!!!!!!!! 😁

😜 chcialaby wiedziec, zeby z kolezanek sie wysmiewac 😁 u mnie szalenstwa nie bylo, bo mi sie perzygotowywac nie chialo za bardzo zarcia, wiec cale swieta o jednej salatce i jednym ciescie bylismy 😜 u mojej mamy myslalam ze pojem, ale jakos szczegolnie apetytu nie mialam, wiec szalu nie bylo. Ale nie zmienia to faktu, ze i tak jakies 10kg mam za duzo 😠
Moja mala tez w lozeczku zasypia i spi, wczoraj wyjatkowo prezez godzine kimala ze mna ,ale to przez ten katar i rzyganie, chiclam miec ja pod kontrola. potem i tak powedrowala do lożeczka.
Moja tam zazdrosna raczej nie jest, jak ma towarzystwo, to matka do niczego jej potrzebna nie jest 😉
Kalina wymyslila sobie kilka dni temu zabawe nowa, otoz nauczyla sie cofac 🤢 no to jest masakra, co chwila na cos wpada iryczy. ale podnosi sie i znowu idzie do tylu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Cały dzień dziś się zabieram, żeby na forum wejść,ale co chwilę miałam coś do zrobienia. A jak już Jaśmina usnęła to zadzwoniłam do przyjaciółki i tak nam ponad godzina zeszła.
Jakieś 15 stron do nadrobienia od soboty...no mogło być gorzej.

U mnie święta czyli dzień jak co dzień.


Marika nie mogę wyjść z podziwu dla czupryny twojego Michała, cudne włosy 🙂 i zdjęcie tak ładnie zrobiłaś 🙂
Meliska Jula to jak taka kura na grzędzie na tym stole, ale matko dobrze, że jej się nic nie stało! Moja wczoraj pierwszy raz wlazła na kanapę, zostawiałam ją na podłodze, wyszłam do kuchni, wracam, a ona na kanapie siedzi z butelką mleka 😁

Dziś mi usnęła na rękach, więc jest szansa, że będzie spać w łóżeczku choć trochę...bo jak wiadomo ja śpię z nią w łóżku...za błąd wychowawczy tego nie uznaję, raczej za niewygodę czasami.

Dobrej nocy, uciekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A Chloe chciałam Cię pytać, czy te koszulki z urodzin Julka, to koszulki z Endo? Bo zamierzam kupić ciuszki dzieciom sióstr właśnie tam tylko nie wiem jak z jakością.

Rozumiem ze o zdjęciach na fb piszesz? Bo ja tradycyjnie nic nie wiem 🤔
Marika wrzucaj nam zdjęcia styczniowego rodzynka jak najczęściej bo się napatrzeć nie mogę 🙃
Holi ząbka Elusiowi gratuluję - długo się zbierał więc pewnie mocny bedzie jak dąb 😉
Meliska u nas czwórki to najgorsze zęby póki co, zwłaszcza dolne cięzko wyłażą, jakos tak po ćwiartce - masakra. Jedna dolna jest w trzech czwartych na wierzchu a zaczeła wychodzić ponad tydzień temu 🤔 Z drugiej strony mega gula póki co 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Hej,





Meliska Jula to jak taka kura na grzędzie na tym stole, ale matko dobrze, że jej się nic nie stało! Moja wczoraj pierwszy raz wlazła na kanapę, zostawiałam ją na podłodze, wyszłam do kuchni, wracam, a ona na kanapie siedzi z butelką mleka 😁



Dobrej nocy, uciekam 🙂


Julus wchodzi na kanapy od jakis 2 miesiecy, za to dopiero niedawno nauczyl sie schodzil, wczesniej bylo ladowanie na glowie jak nie zdazylam go zlapac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Hej,





Meliska Jula to jak taka kura na grzędzie na tym stole, ale matko dobrze, że jej się nic nie stało! Moja wczoraj pierwszy raz wlazła na kanapę, zostawiałam ją na podłodze, wyszłam do kuchni, wracam, a ona na kanapie siedzi z butelką mleka 😁



Dobrej nocy, uciekam 🙂


Julus wchodzi na kanapy od jakis 2 miesiecy, za to dopiero niedawno nauczyl sie schodzil, wczesniej bylo ladowanie na glowie jak nie zdazylam go zlapac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Meliska ja jestem właśnie taki mięczak ☺️ właśnie usnal w moim łóżku po wypiciu mleczka. 2 min.... Ja poprostu nie dam rady tak robić.....w łóżku zasypia od razu.....więc tłumaczę że szkoda i jemu i sobie psuć nerwy...wiem że może to błąd wychowawczy......ale inaczej nie potrafię.....może będę kiedyś żałować ....trudno.... 😉

marika - mamo slicznego bobasa!!! 😉
my tez zasypiamy w lozku, potem przenosze Julusia do jego lozeczka, ale za 2-3 godziny on jest spowortem u nas i tak spimy juz do rana, budzi sie w nocy ze 3 razy na cycusia, wiec mnie jest tak wygodniej. Dodam ze nie mamy barierek z jednej strony i lozeczko przystawione bezposrednio do naszego, wiec jak maly sie budzi to nie musze nawet wstawac tylko on sam przychodzi, inaczej bylby placz. Moze wyrosna z tego chlopaki, ale narazie to takie przytulaski, jeszcze wieksze niz dziewczynki chyba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
marika321 napisał(a):
Meliska ja jestem właśnie taki mięczak ☺️ właśnie usnal w moim łóżku po wypiciu mleczka. 2 min.... Ja poprostu nie dam rady tak robić.....w łóżku zasypia od razu.....więc tłumaczę że szkoda i jemu i sobie psuć nerwy...wiem że może to błąd wychowawczy......ale inaczej nie potrafię.....może będę kiedyś żałować ....trudno.... 😉

marika - mamo slicznego bobasa!!! 😉
my tez zasypiamy w lozku, potem przenosze Julusia do jego lozeczka, ale za 2-3 godziny on jest spowortem u nas i tak spimy juz do rana, budzi sie w nocy ze 3 razy na cycusia, wiec mnie jest tak wygodniej. Dodam ze nie mamy barierek z jednej strony i lozeczko przystawione bezposrednio do naszego, wiec jak maly sie budzi to nie musze nawet wstawac tylko on sam przychodzi, inaczej bylby placz. Moze wyrosna z tego chlopaki, ale narazie to takie przytulaski, jeszcze wieksze niz dziewczynki chyba!


maminsynki 😉 😎

u nas podobnie z tym że Michałek ostatnio w nocy jadł gdzieś....w maju 😎 😜 😜 😜

kurs do łóżka tylko po to by było się do kogo przytulić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dla posiadaczek kart ROSSNĘ w Rosmanie do końca roku promocja na wszystko 20% oferta się łączy z promocjami !!!!
chusteczki pampers np.dla mnie bo mam na karcie dodatkowe 5% wychodzą 3,75 za paczkę 😎

polecam promocję Bebilon wychodzi mi 30 zł 😉

nawet jak nie macie karty to możecie założyć z tym że trzeba ją odebrać w sklepie i zarejestrować przez internet zawsze to promocja na 20 % na wszystkie nie tylko dziecięce towary 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
My z Werką dziś w regały uderzamy, znajomi nas zabierają 🙂 A M w związku z tym że temperatura powyżej zera to zamierza kleić styropian na fundamenty 😮
Werka spala z nami w łózku przez pierwszy miesiąc jakoś, potem wylądowała u siebie i tak zostało. Jak się budzi w nocy to ja przytulam i odkładam bo choćbym chciała ją do nas wcisnąć to we trojkę nie mamy szans się zmieścić....Nie wiemco będzie jak szczebelki w łożeczku wyjmę i sama zacznie przychodzić do nas - na szersze łóżko nie ma miejsca 😠
Aaagaaa zdrówka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

poczułam się trochę lepiej i mogę chwilę usiąść przy komputerze... ale ogólnie jest ze mną kiepsko, nie pamiętam kiedy ostatnio tak było... boli mnie po prostu wszystko... a wczoraj byliśmy z Maćkiem u lekarza rano (prywatnie) i jak nie mogłam nic mówić to mąż zapytał się pani doktor czy duże dzieci też leczy. no i mnie zbadała, więc już później nie musiałam czekać w przychodni nie wiadomo ile...

Pam dobrze, że Konsti już zdrowa 🙂

Marika Michaś śliczny chłopiec 🙂 a co do Rosmana to byłam wczoraj i nie policzyli mi tych 20% 🤢 tylko normalnie 5% z mojej karty...

oj, ja mam Wam wrzucić obiecane zdjęcia, ale to jak mnie choróbsko opuści

Wanilia u nas czwórki też najgorsze, trójki nie ma żadnej, czwórki wyszły już dwie, i dwie następne są w trakcie wychodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...