Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ech widzę, że ja jedna porządna 😜
Pam, Agami rano kace murowane 😜
Moja się właśnie na mleczko obudziła, aż dziw, że jej te huki wcześniej nie zbudziły 😮
tak więc, a więc ogłaszam oficjalnie koniec imprezy 😜... dobranoc 🙂

PS.
No ale Wy w dalszym ciągu się bawcie dobrze... ino Meliska idzie spać 😁
Jeszcze raz wszystkiego dobrego 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry bez kaca 😉

Oby ten rok był równie wspaniały co 12 🙂 bo w 12 mój synek przyszedł na świat 😉 i zdrowia dla wszystkich małych i dużych 🙂 spełnienia marzeń , satysfakcji i z pracy i z całego czasu poswięcanego naszym pociechom powodzenia w wyborach dotyczących życia codziennego i oby wszystko układało się po naszej myśli. Te co idą do pracy (Aga,Pam..) 😉 i te mamusie co zostają z maluszkami ( teraz chyba jeszcze Beata 😉) obysmy wszystkie były spełnione. 😉

Wanilia Tobie kochana dużo siły na ten rok 😉 no i oby to nasze forum się powiekszalo 😉
I napiszę jeszcze jak Beata 😉 dziękuję za kolejny rok razem 🙂 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!! witam w nowym roku!!!!
My byliśmy u mojego brata spoko było ale ze znajomymi ciekawiej napewno!!!
Mały nasz spał u mojej mamy i spoko grzecznie spał i nie obudził się na fajerwerki!!!
Spał do 7.15. my po 12 już w mieszkanku na swoim nie ma jak na swoim MARIKA!!!!
Cieszę się że wszystkie spędziłyście sylwestra miło pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie wróciłam ze spacerku niby ciepło ale tyłek mi trochę przewiało....
No i ciśnienie mam wyższe 😠 bo jakiś typ z synem ok 12 lat chodzili i pod okna rzucali petardy.... Ja idę z wózkiem a oni rzucają sobie w najlepsze 🤢ale sobie po nim pojechałam..... 😠 i jeszcze nic nawet nie miał na swoje usprawiedliwienie .....mądry jeden z drugim.... 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Gdzie jesteście????


Ja w Klermontowie 😜

U mnie wydawało się, że jest paskudnie, ale taka przeplatanka, w słońcu bardzo ciepło, a jak chmury to chłodno, generalnie ponad godzinę spacerowałyśmy, po 10 minutach Jaśmina usnęła, więc drzemka na spacerze zaliczona.
Petard nienawidzę !!!!!!!!!!! 😠 Pamiętam, że jak jeszcze do szkoły chodziłam to zawsze się bałam, że jakiś idiota rzuci tuż przy mnie... Ale tu tego problemu nie widzę. Fajerwerki też z umiarem wczoraj, co prawda pierwsze wybuchy Jaśminę obudziły ale dużo ich nie było.

Agami a Kubuś chyba rozgadany. 😆 Mnie ostatnio lekarz powiedział, że często jak dziecko szybko zaczyna chodzić to późno mówi i na odwrót...no i u nas to chyba tak jest, bo Jasmina tylko krowę naśladuje, no i kota, ale kot ostatnio robi tak jak krowa 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej moja córka wczoraj obudziła się o 2 w nocy i była gotowa na imprezkę ale wytłumaczyłam ze sylwestra przespała to zaczęła płakać ze musi iść spać 🤢
ja wypilam te 2 wina i szampana z mamą i rano bez kaca 😎 teraz czekam do 18 aż będę małą kąpać a ona pójdzie spać i j 😜eszcze jedno wino nam zostało do opróżnienia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
hej moja córka wczoraj obudziła się o 2 w nocy i była gotowa na imprezkę ale wytłumaczyłam ze sylwestra przespała to zaczęła płakać ze musi iść spać 🤢
ja wypilam te 2 wina i szampana z mamą i rano bez kaca 😎 teraz czekam do 18 aż będę małą kąpać a ona pójdzie spać i j 😜eszcze jedno wino nam zostało do opróżnienia :P




🤔się nam tu koleżanka rozszalała.... 😁 🙃
jakie macie to winko??? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...