Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asiu ja się nie zgadzam!!! Taki wielki Pałac Kultury a zdjęcia Milenki malutkie że nic nie widać...Więc proszę zrobic zamianę 🙂
Coq bramka super, podobnie jak hustawka którą M powiesił tego samego dnia 🙂 No i materiał na bramke kosztował 30 zł, za gotową muselibyśmy dac ok 200zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

temat zasypiania mocno nas poruszył widzę 🙂

Wanilia a jak robił bramkę Twój M? my rozglądamy się, bo schody musimy odgrodzić, i koszt gotowej to ok 70zł takiej jak ja chcę, zwykłej i najprostszej 🙂

my byliśmy u babci mojej, bo dzisiaj ma imieniny, Maciek szalał niesamowicie. a potem wracając zajrzeliśmy do naszych sąsiadów 😜 i na obiadek się akurat załapaliśmy, zupełnym przypadkiem 😉 🙂 teraz Maciek śpi, jak wstanie to wybieramy się do teściowej...

Asiu a zdjęcia stanowczo za małe! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dobra, juz sobie powiększyłam 😜 Alez ta Twoja Julcia już duża jest 😮 🤪 A z Milenki to taki uszak jak z mojej Werki 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/sam4332.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/151/sam4332.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Mam nadzieję ze sie nie obrazisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,
Dlugo mnie nie bylo, ale juz wracam. Mama wczoraj odjechala, mezu zaczal nowa prace a ja siedze z chora Sara. Bylismy dzis u lekarza i ma zapalenie oskrzeli z infekcja ucha prawego( od kataru) Oczka ma czerwone jak swinka morska 😞 Meczy sie okropnie w dodatku jako bonus wychodza zeby. W nocy jest krzyk, nie moze spac mimo,iz spi wlasciwie na siedzaco prawie. ja tak samo od 3 dni moze w sumie 6 godz snu takze jakby chcieli postac do filmu o zombie to bez charakteryzacji sie nadam 😜
Urodzinki sie udaly, swieta minely jak z bata strzelil. Wszystkie prezenty baaardzo sie Sarence spodobaly, ale czesc pochowalam, bo na raz sie nie nabawi. Dostala 3 lale niemowlaki,jedna z warkoczami, kolczyki, wozek drewniany dla lalek, ubranka, pchacz z sorterem, wozek "sklepowy" z warzywami, rowerek 3w1 i mowiacy czajniczek.
Sylwestra spedzilismy w domu z Mama, bylo bardzo milo. Petardy obudzily Sare i byl ogromny placz, ale zasnela potem. Co do przyzwyczajania do spania, to ja jestem rozdarta, bo: z jednej strony chcialabym klasc Sare do lozeczka w jej pokoju, wyjsc i zeby sama zasnela, a z drugiej zas strony to na sama mysl, ze bede ja zostawiala placzaca(czyt: wrzeszczaca) to mi sie wlosy na karku jeza. I w zwiazku z tym postanowilam, ze moj M skoro ma nocna zmiane w weekend przeniose Sare do jej pokoju. Tam mam kanape,na ktorej bede sobie kimac a Sara w lozeczku. ZObaczymy co z tego wyjdzie,a jak nie wyjdzie, to tez nic sie nie stanie.Przyjdzie czas bedzie rada. Jak bylam w wieku Sary, to mieszkalismy na jednym pokoju i nie bylo mozliwosci, zeby Mama usypiala nas wychodzac z pokoju czy robiac jakies ekstra zabiegi a mimo to jak sie przeprowadzilismy to nie bylo problemu z zasypianiem. Wiec bedzie co ma byc i idac tym tropem nie bede naciskala. A wogole to zgadzam sie z Ulka AMEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Asiu ja się nie zgadzam!!! Taki wielki Pałac Kultury a zdjęcia Milenki malutkie że nic nie widać...Więc proszę zrobic zamianę 🙂
Coq bramka super, podobnie jak hustawka którą M powiesił tego samego dnia 🙂 No i materiał na bramke kosztował 30 zł, za gotową muselibyśmy dac ok 200zł


Ho ho co za różnica. Super! A huśtawkę drewnianą miałam w domu jak byłam mała, taka drewnianą,...ale nigdy nie powieszoną, bo się taty doprosić nie było można. Teraz dzieciaki mają na śliwie w ogrodzie powieszoną.

Asia no zdjęcia coś dziwnie się wklejają. Ale na zdjęciu czekoladowym Milenka ma tak radosne oczy 🤪 ona nie musi się śmiać, bo w oczach tyle radości, niesamowite!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Sarah spi od 13 taka wymeczona jest 😞

Beata miałam Cię juz przywoływać 😉 Współczuję choroby Sary, na "pocieszenie" napiszę że u nas podobnie i jutro idziemy do lekarza bo do zębów i kataru dołączył kaszel 🤔 Więc postanowiłam iśc ją osłuchać bo w weekend niewiele bedę mogła zrobić...Werka też dziś długo śpi, nawet ta wiertarka jej nie ruszyła 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia co do x-letnich zabawek 🙂 my wyciągneliśmy z piwnicy samochód mojego brata, taki jeździk, w ogóle nie zniszczony, a ma pewnie 15 może nawet 16 lat 😁 i po co kupować jak jest 🙂

w ogóle jak Maciek trochę podrośnie to będzie miał mnóstwo zabawek po moim bracie (teraz ma 17lat), różne zjeżdżalnie dla samochodów, parkingi poziomowe, samochody takie już fajniejsze (teraz pochowane, bo Maciek zaraz by jakąś część poobrywał) 😉

huśtawkę taką musimy kupić Maćkowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia dzięki za brzuszka 🙂 A teraz proszę się nim regularnie chwalić!
Huśtawka taka jaką miałam i ja, Werka widać zadowolona, aż sama jej zazdroszczę. 🙃

Beata ale się Sarah rozchorowała 😞 Zdrowia jej życzę a Tobie odpoczynku, nawet sobie nie wyobrażam spać 6 godzin w przeciągu kilku nocy łącznie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buzia Milenki 1more time... 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/dsc07560i.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/404/dsc07560i.jpg[/IMG][/URL]
no i w dalszym ciągu trzeba to se kliknąć a wtedy w IS jest duże.no po kilku zabiegach to jest środek jedyny jaki uznaję z tych dupnych miniatur....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z Kiciem Luckiem
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/dsc07542p.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/837/dsc07542p.jpg[/IMG][/URL]
pałac kultury w kolorze całkiem naturalnym.w sensie nie dodawałam nic w PS 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc07693p.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/692/dsc07693p.jpg[/IMG][/URL]
choinka pod centralnym
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/255/dsc07682n.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/255/dsc07682n.jpg[/IMG][/URL]
kawałek bajza pod Pałacem:P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/dsc07674.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/221/dsc07674.jpg[/IMG][/URL]
z Mikołajem i reniferem 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/dsc07677g.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/826/dsc07677g.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...