Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
a to specjalnie dla Yasmine!!!! na dworcu centralnym taki ananas!!! 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc07686o.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/850/dsc07686o.jpg[/IMG][/URL]
(pisane przez J no ale Yasmine 🙂


Jej 😆 dziękujemy za ten miły akcent 😘 😘 🙂
A ja się dziwię, ze Milenka ma takie oczy roześmiane, a Ty przecież też masz takie oczy śmiejuchy cudne i pogodne 🙂

A kotka Mała ślicznie ukochała. kotek cało wyszedł z uścisku? 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zamek Królewski - te śnieżki na zamku to z jakiegoś projektora.krążyły na Zamku na różowawym tle i wyglądały bajerancko 🙂 wszyscy sie na nie gapili 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc07732v.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/850/dsc07732v.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
główna najważniejsza choineczka na Pl.Zamkowym w dwóch odsłonach.co chwile się zmieniała[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/dsc07718o.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/844/dsc07718o.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/dsc07720p.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/594/dsc07720p.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Jak co zobaczy Meliska? 😜 Brzusio cudowny i woow jak Ty z nim zgrabnie wyglądasz 🤪... ja to wyglądałam jak balon chwilę przed pęknięciem ☺️
I te cudowne pysie naszych dzieci... uwielbiam oglądać 🤪
I świąteczna Warszawa 🤪... dla mnie nieosiągalna, więc tym większe dzięki Asik 🙂

Zdrówka dla Sary i Werki 😘

Wczoraj jak po moją Gwiazdkę pojechałam to nawet za bardzo nie była ciekawa mamusi 😉 chyba zacznie częściej do babci mieć wychodne, żeby starzy mogli pobyć razem 😜 tzn. mama zawsze mi z nią zostanie w razie potrzeby, ale nigdy nie chciałam jej zbytnio absorbować, bo kobieta schorowana, a do kupy z dziadkiem... co 2 głowy to nie 1 😉

Moja córa dzisiaj drzemka 4 godziny 🤪 a mamusia z nią 😜 w salonie na sofie

I ja wtrącę swoje 3 grosze do zasypiania 😜 a czy ta książka mówi coś o wieku dziecka? na szkole rodzenia położna opowiadała właśnie o wielkiej potrzebie bliskości dziecka i mamy i sama polecała spanie z dzieckiem, ale max do roku,a później do własnego łóżeczka, bo później tak łatwo dziecka się nie przegoni z małżeńskiego łoża rodziców 😉 no chyba, że to komuś nie przeszkadza... ja od początku miałam schizy na ten temat... córka szwagierki w tym roku skończy 8 lat i nadal z rodzicami śpi 🤢 chociaż własny pokój ma i własne nowe łóżko i szwagier mój się już pogodził i gotów nawet spać z jej przyszłym narzeczonym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Widziałyście ile kosztuje Bebilon w Biedronie?... 46,49 zł 😮 😮 ... ja kupuję krowę 🙃


Ja mam mega zapas jak było promocyjne opakowanie po 1200 za 47,99 to nakupilam.....i mam jeszcze 2 pudła 2 i cztery pudła 3 🙂 to się mój zdziwi....a pytał czy nie przesadzam.... 😜 z tymi zapasami 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
córka szwagierki w tym roku skończy 8 lat i nadal z rodzicami śpi 🤢 chociaż własny pokój ma i własne nowe łóżko i [color=red][color=orange]szwagier mój się już pogodził i gotów nawet spać z jej przyszłym narzeczonym 😁[/color[/color]]

Ja Cię uwielbiam kobieto za te teksty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska zabiłaś mnie tym zięciem* 😁 😁 😁
Ale właśnie wiek dziecka...dzieci mojej siostry spały same w łóżeczkach, zanim nie nauczyły się przemieszczać do rodziców 🤔 oczywiście nie śpią całą noc razem,.Sama pamiętam jak córka siostry miała półtora roku spała ze mną w pokoju przez miesiąc i w nocy tup tup tup do rodziców.
Ale aż się nie chce wierzyć, że tak duże dzieciaki z rodzicami śpią 😮

*narzeczonym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...