Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja powiem tyle ....
byłam na zakupach i wróciłam żeby zabrać się za tego torta a dzwoni kuzyn M że na parkingu pod Biedrą gość obdarł mi auto 😠 czego nie zauważyłam bo od strony pasażera.... 🤔 i dał mi numery rejestr i kurde na policje trzeba z tym podjechac 🥴 tym bardziej że tam jest monitoring jakby co.... no szlak jakbym nie miała co dzisiaj robić.... 😮 😠

debil za mały łuk wziął wyprzedzając.... 😠 a mówią że baby źle jeżdżą.... 🤔 głupi stereotyp.... 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika oby gość zapłacił za lakiernika!!! 😠

Moja córka uśnie nawet przy włączonym filmie, byleby w łóżku rodziców 😎

Odniosłam dziś dwa sukcesy! Tadam!!! 😆 Upiekłam pierwszego w swoim życiu kurczaka w całości 😁 wiem,wiem dla Was to pesteczka, ale jak ja wczoraj zobaczyłam co mój mąż przywlókł ze sobą, to nie miałam pomyślnych wizji...wiecie, że mięso nie w moim guście, więc sobie pieczonymi kurczakami głowy nie zaprzątałam nigdy.
A drugi sukces, to zjedzone mięso z całego skrzydełka przez Jaśminę 🙃 Chyba pierwszy raz mięso nie było beee 😮
A mój skrzat jeszcze nie śpi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi no ja ogólnej powierzchni w domu to mam 170metrów, więc trochę do sprzątania jest 😜

Asia dobrze, że Ty napalona, gorzej że mąż "głaz", ale pracuj pracuj nad nim 😜

Coq no to gratuluję upieczonego kurczaka 😁 i jak Jaśminka zjadła to znaczy że smaczny był 🙂

Marika tak z reguły jest, że jak nie ma czasu to wtedy najwięcej spraw, ale dobrze że masz numery rejestracyjne, i że tam monitornig jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry 🙂
Sarutka stawia pierwsze kroki a zaczela dzien po roczku, ale i tak rozglada sie zeby ktos dal reke albo idzie i za chwile siada i na czworaka 😜
Wanilia kciuki zacisniete 🙂
Chcialam na jutro Pavlova zrobic, ale nie mam owocow a do sklepu nie bardzo mialam jak jechac 😞
Z Sara juz lepiej, ale caly czas kaszle i slysze jak oddycha to charcze, bo nie ma jak odksztusic. Smaruje ja cala masciami i dostaje Amoxycyline w zawiesinie i mam nadzieje, ze bedzie dobrze.
Zjadla dzis pieknie zupke buraczkowa i pierozka z kapustka i grzybkami, wiec kolejna potrawa do ulubionych 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sarutka pod choinka



Z Tatulkiem
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/img7572o.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1755/img7572o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Tort

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/imgp5188.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9392/imgp5188.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Sala ustrojona

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/imgp5206b.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7738/imgp5206b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Maulka krojaca tort

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/img7565y.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1927/img7565y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata superaśne zdjęcia wstawiłaś 😆
Tort już chwaliłam, bo wyszedł super. Misie z papieru biją na łeb i szyje moje kółka 😎
Sara ma wyczesane trampeczki świecące 🙃 No i na rowerku świetnie. Napisz jak jej się jeździ, bo też myślę, żeby wiosną taki kupić. No i zawsze mam problem czy ona do Ciebie podobna czy do Tatulka 😉 W ogóle to pyzia jest super 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Beata superaśne zdjęcia wstawiłaś 😆
Tort już chwaliłam, bo wyszedł super. Misie z papieru biją na łeb i szyje moje kółka 😎
Sara ma wyczesane trampeczki świecące 🙃 No i na rowerku świetnie. Napisz jak jej się jeździ, bo też myślę, żeby wiosną taki kupić. No i zawsze mam problem czy ona do Ciebie podobna czy do Tatulka 😉 W ogóle to pyzia jest super 😘 🙂


na rowerku zadowolona byla, wiec podoba sie i wygodny, a pozatym to urozmaicenie spacerkow, wiec uwazam, ze zakup sie oplaca 🙂
Dziekujemy za komplementy 😘
Sarutka jest taka 50% Mama i 50% Tata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
UlkaTyle prezentow, bo to urodzinowe Sary+swiateczne jej i reszty rodziny. Dodam, ze ma troje kuzynostwa 🙂
Agadziekuje za pochwale, ale mysle, ze kazdy dalby sobie rade z takim tortem. Jestem przykladem, ze totalny laik moze takie cos zrobic 🙂 Pozatym uwielbiam piec, nawet jesli tego nie zjem. Taka mala pasja, ktora planuje rozwijac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki mamusie moje kochane jejku jak ja się ciesze że możemy tak pisać ze sobą tylko szkoda że nie mieszkamy blisko siebie!!!!
Wiecie co pamiętacie Gosię z Zatora kurde ona jak urodziła to chwilkę była i już znikneła no nie!!!!!
Beatka powiem ci jak my tu wszystkie super zdjęcia!!! Podoba mi się twój pokój ładnie milutko i przytulnie!!!
Sarunia faktycznie taka kuleczka słodka ehhhe tylko schrupać !!!! Bardziej do tatulka podobna tak mi się wydaje ale to ze zdjęcia!!!!
Agaaaa widzisz już po kolędzie to spokój załatwione!!!! Wiem o tym ze ty masz duża powierzchnię a ja mam mini klatke hhhehehe
Wanilka życze żeby udało się z mieszkaniem!!!
my dziś praktycznie caly dzień w chałpie masakra mega nudy!!!Mały marudził ale nie było źle teraz już spi!!!!
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi no ja pamiętam Gosię, ona na brzuszku się udzielała... a na mamusiach to chyba tylko się pojawiła na chwilę. szkoda.

no M. usypia Maćka a ja w tym czasie ogarnęłam kuchnię, wstawiłam zmywarkę no i zmyłam sztućce... bo dzisiaj wyciągnięte takie z walizki 😜 a one tam trochę satyny mają no i niestety do zmywarki się nie nadają 🤢

oj, coś słyszę Maćka... czyli chyba nie idzie im spanie zbyt dobrze...

w kominku się pali, a zaraz z M. jakieś winko sobie wypijemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):


w kominku się pali, a zaraz z M. jakieś winko sobie wypijemy 🙂

Ohohohhhhho czyli fiku miku się zapowiada 😜
Normalnie miesiąc temu to miotly u rodziców poszły by w ruch 😉

Aga urodzinki dziś 🙂 zakończone całkiem udane ale oczywiście z mega strzałami - nie wypałami... 😉.relacja później....muszę kuchnię ogarnąć... Misio ma się trochę lepiej i już śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...