Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej hej,
ale mnie przestraszyłyście że prawie Michałka urodziny bym przegapiła - aż spojrzałam na datę na kompie czy dzis juz siódmy 😁
Marika najważniejsze że tort wyszedł smakowy i że rowerek jest 😜 Czekam na zdjęcia 🙂
Coq ja kurczaka w calości tez jeszcze niet 😉
Asia wspólne wypicie winka to przyjemność ale nie taka żeby ją zrekompensował pijany mąż 😉 I przyznam Ci się szczerze że ja nie wierzyłam że Twój Ł przestanie pić ☺️ Więc tym bardziej się cieszę że zmądrzał 🙂 😘
Dziękuję Wam wszystkim za kciuki - w kawalerce do końca stycznia a potem na salony 🙃 😜 🙃 Podpisalismy już umowę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 😁

właśnie wróciliśmy z niedzielnego obiadku u sąsiadów 😁 Maciek już coraz śmielej sobie z chodzeniem radzi, już coraz więcej i dalej na dwóch nogach dojdzie. jeszcze nie przemaszeruje przez cały pokój, ale kilka metrów już zrobi 🙂

Marika no ja też bym się zdenerwowała jakby mi goście wcześniej przyszli. no ale grunt, że sytuacja została opanowana 🙂 i że urodzinki się udały 🙂

Wanilia super, że się udało z mieszkaniem 🙂 to chwal się jakie i w ogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga kciuki zaciskam 🙂

Wanilia właśnie, właśnie pisz jakie mieszkanie znaleźliście 😆 W ogóle jeszcze niedawno były łzy, a tu proszę jak szybko problem rozwiązany. Super.
Ja natomiast w męża Asi wierzyłam i tak sobie mówiłam, że nie powinna od niego odchodzić! Pięknie, że wyszło na dobre 🙂

Ho ho ho, to ja z tym kurczakiem naprawdę zaszalałam 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to elegancko Wanilia !!!! Cieszę się bardzo bo strasznie się smuciłas .....a niepotrzebnie 😉 jak widać....a i w Twoim stanie nie wskazane zmartwienia z byle powodu 😜

Aga gratki dla Maciusia a kciuki mocno trzymam..... 🙂

Misio usnal to może się zdjęcia uda wrzucić zobaczę jakie są bo M robił....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata fotki superaśne i jeszcze raz pozachwycam się tortem... zawodowy 🙂 i Sara oczywiście też 🙂
Które mamusie jeszcze fotkami z roczków się nie pochwaliły?? ... nie ociągać się 😉

Marika to Ci goście adrenalinkę podkręcili 😉 a tort nawet bez lukru pewnie pięknie wyglądał, bo z opisu... pyszny 🙂

Wanilia no to 1 lutego przyjeżdżamy z Julą 🤪 😁 ... cudowne wieści 🙂 i mam nadzieję, że ta przesyłka do środy wytrzyma i że a4 nie zasypie, bo u nas śniegiem wali 😉

A ja dziś do 11:15 spałam 🤪 chociaż pobudka się wcześnie zapowiadała... o 6:20 Jula wylądowała u nas w łóżku i na spanie się nie zapowiadało, o 7 małżon stwierdził, że spania nie będzie i zabrał ją do salonu, a ona za mną wyła, więc też wstałam, a nieprzytomna byłam, bo o 3 do domu wróciłam z imprezki firmowej 😜 położyliśmy się w 3 na sofie i dziecko zasnęło, więc z powrotem przeniosłam się do sypialni, bo mega ciasno było i oni też do 10:15 pospali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień doberek 😘
maldujemy się z Bremen-przyjechaliśmy 3 dni temu ale dopiero teraz mam chwile żeby napisać
mogłam nadrobić tylko 2 strony tak że jak by któraś mogła by mi streścić co u Was była bym wdzięczna
widzę że Wanilka mieszkanie zmienia-super gratuluję
za Maciusia trzymam kciuki 😘
a teraz tłumaczę nasze nagłe zniknięcie-tak w skrócie : na forum nie zaglądałam od momentu kiedy musieliśmy pilnie jechac na 3 dni do pl-w listopadzie-zmarł Adama wujek, po pogrzebie zzabraliśmy do siebie wujka wnuka i był z nami aż do naszego wyjazdu do PL przed Majci urodzinkami-miałam mało czasu na neta bo wiekszość czasu młody siedział na kompie żeby mu się nie nudziło.
potem zaczeły się dziać dziwne rzeczy na fb-ogólnie chodziło o to że dowiedziałam się że "stare koleżeńskie" znajomości żyją moim życiem i zaczynają się w nie za bardzo wtrącać-to już było tak dokuczliwe i niepokojące że usunęłam fb i nk -zrobiłam to w nerwach i nawet nie pomyślałam o tym żeby kogo kolwiek powiadomić z moich znajomych 🥴
teraz komunikuje się z prawdziwymi "znajomymi" na gg i skypie no i wracam do Was o ile jeszcze mnie chcecie ☺️
dziękuje za wiadomości prywatne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
...postaram się poczytac zaległości trochę a chociaż fotki pooglądać 🙂

no i mam wspaniała wiadomość-nasza Majunia wreszcie ochrzczona!!!!!!!! znaleźliśmy proboszcza który bez problemu nam ją ochrzcił i nawet nie komentował że kościelnego nie mamy- Maja Barbara została ochrzczona w swoje 1 urodzinki 🙂 a mi olbrzymii kamień z serca spadł
jak ogarne forum to wyśle fotkę z chrzcin i roczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oto krótka fotorelacja

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/img50971.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/327/img50971.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


no i dmuchanie świeczki

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/img0482mc.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3892/img0482mc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


niestety pierwsze co wziął mój synek to kieliszek 😮 ale żaden aparat tego nie uchwycił ....cokolwiek to znaczy ....druga rzecz różaniec 😉 😎

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/img5113c.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/8695/img5113c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



trochę na łatwiznę.....ale jakoś wyszedł 😉 TORT

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/img0478hw.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5284/img0478hw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde Marika za to gadulstwo o torcie co wyszedł nie tak powinnaś oberwać!!! Wyszedł elegancki i twoja improwizacja to Improwizacja przez wielki "I" !!! Pomysł miałaś świetny z obłożeniem go pałeczkami, kolor kremu na wierzchu super się komponuje z figurkami - rewelacja.
Michaś wygląda uroczo 🙂 Czaderską ma koszulę!
A na tych tradycjach się nie znam...nawet nie wiedziałam, że tak się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc0167hk.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3613/dsc0167hk.jpg[/IMG][/URL]]z babcią[/url]

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/dsc0180kopia.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1355/dsc0180kopia.jpg[/IMG][/URL]]mój roczniak [/url]

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dsc0074se.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9315/dsc0074se.jpg[/IMG][/URL]]dłuuugo oczekiwane chrzciny[/url]

torta nie pokaże bo wyszedł beznadziejny-aż się popłakałam jak go w cukierni zobaczyłam-miał być w krztaucie pszczółki mai a zrobili prostokatny zwykły tort z wielkim opłatkiem na wierzchu w pszczółke maje 🤨
no i tradycyjnie Majcia wybrała kieliszek-po tatusiu chyba hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Kurde Marika za to gadulstwo o torcie co wyszedł nie tak powinnaś oberwać!!! Wyszedł elegancki i twoja improwizacja to Improwizacja przez wielki "I" !!! Pomysł miałaś świetny z obłożeniem go pałeczkami, kolor kremu na wierzchu super się komponuje z figurkami - rewelacja.
Michaś wygląda uroczo 🙂 Czaderską ma koszulę!
A na tych tradycjach się nie znam...nawet nie wiedziałam, że tak się robi.


Coq ja mówiłam że dobry wyszedł 😎ale no na łatwiznę poszłam ☺️ ....żeby ratować sytuację... 😜
co tu wiele mówić założenia były inne i nawet nie chodzi o to że mi się nie podobał bo jakoś dałam radę 😉 tylko o to że taką porażkę poniosłam.... ☺️ale na dwa latka dam radę 😜 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita Majka to jak księżniczka w tej sukience 🙃 Ona chyba też ma niezłą czuprynkę.
Ale, aż dziwne, ze tak Ci w cukierni odwalili 🤔 Nie zrozumieli Cię co chciałaś czy jak?


wiesz co-przy odbiorze Pani zbladła jak nas zobaczyła i powiedziała ze zawoła szefową bo były jakieś problemy-no i szefowa powiedziała że ona wie że to nie jest to co zamówiliśmy ale mieli pewne komplikacje i musieli improwizować 🤨 skasowali nas taniej i przeprosili ale ja byłam załamana-w sumie taki zły to tez nie był ale no chciałam co innego.
ja myśle że im albo nie wyszedł albo spadł i na szybkiego inny robili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...