Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq piękne życzenia 🙂 Myślę że Michałek powinien być usatysfakcjonowany 🙂
Weszłam na allegro w ciuszkach się rozejrzeć i troszkę mnie przeraziła wizja kompletowania kolejnego rozmiaru. Bosh jak drogo 😲 A w lumpkach coraz trudniej coś trafić 🤔
Weronika śpi już dwie godziny więc nadstawiam uszu bo mój czas zaraz minie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello.moje dziecię Wanilio spało dzisiaj tylko 40min na spacerze w lesie i to wszystko. teraz pojadłyśmy warzyw (mrożonki) z woka (beztłuszczowo ma się rozumieć i za to woka uwielbiam!!). jakiś czas temu kupiłam woka w biedronce i jestem z tego tak zadowolona że hej! w sob nawet kiełbaskę z cebulką i innymi rzeczami 'usmażyłam' na woku bez łyżki tłuszczu!!! patelni to do naleśników używam 😁 Wanilia mam zajawkę na garnek do gotowania na parze a wiem ze Ty też masz wiec co Ty tam skrywasz??firmowy jakiś? za ile? i ilu częściowy bo przez te warzywa mrożone to ja już nie kupię chyba takich świeżych póki garnka nie kupię 🥴 wszystkim smakują i nawet mój mąż powiedział ostatnio ze mogę takie częściej robić a to mrożone,ugrzane na woku były...ale jaki smak!!nawet bez soli można je jeść... a moze któraś z Was ma też taki gar to mówcie swoje spostrzeżenia.są chyba tylko plusy gotowania na parze no ale rozchodzi się o ten garnek.jak duży,jakie dno i ilu częściowy. proszę o podpowiedzi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane pisze z pracy!!!
Wanilka fajnie że wszystko oki z maluszkiem w brzuszku!!!!Też nie wiedzialam ze będziecie mieli chlopca super!!!!
Agaaaaa no powiem ci biedny Maciejka tez bym sie poplakala jeszcze torelanium oj oj biedulek!!!
Dzielni jestescie wszyscy i on dobry agent ze daje rade z gipsem!!!
Rita kurde ale sie usmialam z tego pomyslu na siedzenie w lozeczku powiem ci super pomysl na mojego malego podzialal by ale on z reguly nie siedzi w lozeczku kojarzy je ze spaniem a do wc chodzi ze mna i tam siedzi!!!
Heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaśminka jakie piękne życzenia przesłała koledze 😁
Coq ja to się nie moge doczekać aż te "potworki " będą dorosłe i na spacerki bede je zabierac 😉
Holi he fajnie ze mój pomysł się spodobał -mam nadz że jej się to tak szybko nie znudzi a pomysł podkradłam od znajomego mojego taty-kiedys opowiadał tacie jak to mieli 3 małych dzieci i 2 pokoje i żeby sobie z żoną powariować rozsypywał w drugim pokoju kilka paczek groszków na podłoge a dzieciaki zbierały a oni mieli czas na fiku miku hahaha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak więc u mnie kanapki zrobione i grzeje wode do termosu na kasze dla Milki.mój jeszcze w garażu siedzi 🤢 i znowu dzisiaj nic nie będzie 🥴 zmęczony jak koń po westernie wróci.a brudny jaki! już go widziałam-murzyn 😁 no ale kochana murzyna bo samochód sama robi 😉 ile to oszczędności!i czasu ile.jego jeden wieczór a u mechanika z pewnością dłużej.póki się nie rozłącze z netem to nie odejdę więc do jutra laski.psu jeść idę na dwór dać 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciek usnął 20 minut temu... 🤢 masakra... non stop chciał wstawać... a jeszcze gips niezbyt wysechł i oprócz tych kilku kroków przed południem to nie pozwalaliśmy mu stawać tylko na rękach go nosiliśmy żeby gips dobrze wysechł... a on jak na złość non stop marudził 😮

nie wiem czy coś będzie z tego gipsu do piątku i czy on w ogóle się przyda na jakąś łuskę... bo Maciek jak nie może stawać na nim to kopie nim wszędzie, i wali w wózek jak w nim siedział...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
tak więc u mnie kanapki zrobione i grzeje wode do termosu na kasze dla Milki.mój jeszcze w garażu siedzi 🤢 i znowu dzisiaj nic nie będzie 🥴 zmęczony jak koń po westernie wróci.a brudny jaki! już go widziałam-murzyn 😁 no ale kochana murzyna bo samochód sama robi 😉 ile to oszczędności!i czasu ile.jego jeden wieczór a u mechanika z pewnością dłużej.póki się nie rozłącze z netem to nie odejdę więc do jutra laski.psu jeść idę na dwór dać 🙂 dobranoc


hehe też mam takiego murzyna-cały nieszcześliwy jest jak sobie przy tych tłoczkach i silniczkach nie pogrzebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita kochana chyba nas źle zrozumiałaś....żadne dziecko poprostu nie siedzi już w łóżeczku 😉

Lecę pranie poskładac.....

Agaa wierzę że Ci ciężko ale będzie dobrze mojej koleżanki z pracy synek miał dwie nóżki takie chore jak Maciuś a teraz z niego świetny piłkarz 🙂 i całkiem zdrowy 12 letni chłopak wiadomo czasem ma jeszcze kontrolę ale wszystko jest w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coraz sprytniejsze te nasze dzieci echh żeby ten gips wytrzymał do piątku 🙂
Aga zapomniałam Ci napisać-kiedyś podczytałam ze 4 stronki tu na forum ale net mi słabo chodził i pisac nie mogłam ale akurat natrafiłam na zdjęcie Waszego domu -pięęęęękny gratuluje 🤪
nie wiem czy były zdjęcia ze środka-pewnie tak ,no ale pewnie już nie znajdę wśród tych tysięcy stron 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coraz sprytniejsze te nasze dzieci echh żeby ten gips wytrzymał do piątku 🙂
Aga zapomniałam Ci napisać-kiedyś podczytałam ze 4 stronki tu na forum ale net mi słabo chodził i pisac nie mogłam ale akurat natrafiłam na zdjęcie Waszego domu -pięęęęękny gratuluje 🤪
nie wiem czy były zdjęcia ze środka-pewnie tak ,no ale pewnie już nie znajdę wśród tych tysięcy stron 😞


dziękujemy 🙂

ze środka było kilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
kabel odnaleziony!

zaczynamy od zaległych fotek domu, na pierwszy ogień schody 🙂


a potem drzwi 🙂


a następnie salon 🙂



Rita znalazłam dla Ciebie 🙂



jaaaaak pięknie 🤪 przepięknie naprawde gratuluje a te schody woow!!!!! 🙃 warto było czekać conie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uff musielismy rozebrac choinke, bo Sarah ja w koncu rozpracowala. Ja pieklam torcik czekoladowy i postanowilam zrobic port folio i dac ogloszenie a jak bedzie opieka dla malej to poszukam pracy w cukierni. No wiec ja czarowalam torcik a tatulek mial dogladac Sary i w ostatnim momencie zabral ja spod spadajacej choinki 😮 🤢 Szpic potluczony a Sarah uradowana stala i bila brawo 😜 Teraz spi po przygodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika no jakoś musiałam wybrnąć z tej pomyłki okropnej 😉 🙂

Rita ja to pewnie bym uciekała jak bym Cię spacerze z twoimi towarzyszami spotkała. 😁

Beata to jednak nie chcesz ze mną pokurować w domu? 😉 😁 A tak poważnie to dobry pomysł z pracą w cukierni 😆
No i gratuluje Sarze dobrej zabawy choinkowej 😁 Ale Wy pewnie strachu sie najedliście troszkę 🤢

Jaśmina biega, bo oczywiście po kąpieli drzemkę sobie ucięła...Ja oglądam tele, a deska do prasowania od wczoraj rozstawiona...no wczoraj pościel wyprasowałam, ale jeszcze sterta ciuchów Małej. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobranoc kochane mamusie i malenstwa idę spać bo bie wiadomo ile dziś uda się pospać;((
A wanila ja nie podchodzę że wyjazd mu się nie przydał ale on sam zmarnowany wrócił i stwierdził że na nic nam to było Że mocno tęskni i dobrze że już za miesiąc wraca... Tu woli być na miejscu a pracę może kiedyś zmieni na inną ma już w końcu spore doświadczenie bo za granicą pracowal w zawodzie i niemczech i włoszech i stanach i indiach i też pozwolilam mu lecieć więc ja mu pozwalam skrzydla rozwinąć a może kiedyś coś za konkretne pieniądZe się kiedyś znajdZie się 😉)) narazie to mega się cieszę że wraca 🙂))
A wanila jak mieszkanie znalazłas kogoś w zamian?
Coq ty nasz mega pomysły hehe kartka rewelka
Buziaka śle teŻ dla rycerza macieja 😉)) mały bohater
Beatka a jak sara? Już lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...