Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas mrozno, wiec jak M wroci z pracy to po obiedzie zabieram rowerek i na spacer.
Sarah juz po obiedzie. Zjadla pol miseczki szpinaku creme podsmazonego z jajkiem. Az w szoku jestem, bo nigdy jej tego nie robilam, a ona wszamaala ze smakiem 🤪
Aga ja powiem to, co dziewczyny. Jesli masz watpliwosci to skonsultuj z innym ortopeda, chocby dla uspokojenia siebie.
Aska bezpiecznej podrozy 🙂
Rita haha ale super 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Coq jak tam plany spacerowe? Werka wstała niedawno więc my idziemy - śnieg pada 🙂


Zbieram się od 11 😁 ale postanowiłam, najpierw umyć podłogi i zrobić obiad Małej - zjadła.
A teraz muszę jej zmienić pieluszkę 🤢 przebrać spodnie 🤢 i ubrać w te wszystkie kurtki ...a ona tak jakby na spanie, więc już wiem jak będzie się drzeć 🤢
p.s. Super, ze z pensją Ci się wyjaśniło na korzyść twoją oczywiście.

A, u mnie jest niby 5 st. ale odczuwalne 2st i wiatr 20 km/h ubrałybyście kurtkę czy kombinezon?

Kombinezon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Rita my tez dziś krótko byłyśmy bo pada taki mokry, paskudny śnieg 😠
Wróciłysmy i teraz Weronika pije herbatkę z lipy a ja walczę ze snem...


Majka śpi,ja zawsze się z nią kłade ale mam sterte prania do poskładania i kuchnie do umycia więc z mojej drzemki dzisiaj też nici
może Ci zasnie po spacerku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata dobrze nam doradziłaś, bo strasznie zimny wiatr! Mimo, że świeci słońce, to pogoda listopadowa, zimno, wilgotno i wietrznie, brrr. Zmarzła mi głowa i dłonie. A kurtkę mamy ciepłą, tylko, ze dziwną, ma długieee rękawy a pod szyją ciężko dopiąć...a tak w musiało jej być ciepełko w kombinezonie, bo po 5 minutach usnęła 🤔 Chyba postanowiła spać tylko na spacerach, czego rezultatem jest zero czasu dla mnie sam na sam ze sobą 🙃 wstajemy razem, kładziemy się razem, a drzemka na spacerze. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
przestało u nas padać to migiem ubierałam małą i siebie i uciekałysmy z domu bo prawie tydzień na dworze nie byłysmy i co? po 20 minutach zaczeło kropić więc wróciłysmy-pół godzinki tylko bylyśmy ale dobre i to no a teraz śnieg z deszczem daje 🥴


O matko! 🤢 Zdecydowanie gorzej niż u mnie. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Po spacerze budzę się jak zaprogramowana, coby mama się nie nudziła sama 😆


Moja mała Koza w gondoli 😁 jeszcze się mieści 😁

Super zdjecia 🙂 Na pierwszym wyglada calkiem jak dorosla 🙂 jak miesci sie w gondoli to widze ze z niej takie same chucherko jak z mojego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia- jak ty to zrobiłaś ja od 4 miesięcy wypłaty nie dostaje teraz wychowawczy bezpłatny na l 4 byłam od początku ciąży i zawsze dostawałam gołą podstawę bez premi wytłumacz mi dlaczego tobie się premia należy i do kogo się zwróciłaś bo jeżeli masz rację to kupę kasy mi nosem przeszło i będę musiała się upomnieć o moje a wy laski na l 4 miałyście też premie? normalnie nie wierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
wanilia robisz w prywatnej firmie czy nie?

To czy firma jest prywatna czy nie nie ma znaczenia -pytanie czy chorobowe naliczali Ci w firmie (zatrudnienie powyżej 20 osób) czy ZUS bezpośrednio (gdy jest mniej niż 20 zatrudnionych). Bo jak ZUS to na pewno naliczyli dobrze a jak w firmie to widzisz jak może byc....Daj mi sek, poszukam tego artykułu co Marika wczoraj wklejała a jak chcesz to Ci przyślę mój nr tel na prv i dokłanie wytłumaczę na czym u mnie myk polegał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...