Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Już nie śpimy 😜
znaczy się ja... do pracy się zbieram i jak już buty na nogach miałam to telefon od koleżanki, że na 6:00, a nie 5:30 😠 o żesz bym pospała a tak to już się nawet nie położę, bo się pogniotę, fryz mi się zepsuje 😠
Życzę Wam miłego dnia mamusie 🙂... ja niedługo wracam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka kochane!!! Wszystkiego naj naj COQ żeby się wszystko układało i udawało codziennie i zdrówka!!!!
Tanioszka no tak ja to nazywam!!!
ja dziś w pracy nawet zleciało spoko było!!!
Babcia była na sankach z moim dzieciem super!!!
Huraaa ja po winku z mężem i nie dużol wypili my a nas sieklo!!!
W pracy dziś byłam ale ok!!!!
pisze podwójnie hehhe
kochane idę spac dolbranoc


widać że siekło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Beata ale dała Ci Sarah popalić 🤢 Nie powiem, żeby moja była jakaś lepsza, bo chyba o 00:30 usnęła i wtedy z mężem dopiero film mogliśmy sobie obejrzeć, a znalazł fajny kryminał szwedzki...akurat coś dla mnie, bo kino europejskie lubię.

No i tradycyjnie 9:30 wstałyśmy.
Mamy odrobinę śniegu i chyba mrozi, brrrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Werka drugi dzień z rzędu spała 12h jednym ciągiem 🤪
Beata widzę że miałaś wczoraj ciężki wieczór...Mam nadzieję że jeszcze odsypiacie 🙂
Aaagaa gratuluje pracy 🙂 Tylko jednego nie rozumiem....Jak to nie wiesz na jakim stanowisku??? To oni zatrudniają a nie wiedzą kogo potrzebują czy Ty nie wiesz o jaką pracę się starałaś? Bo dla mnie to jakaś abstrakcja 🤔 Fajnie że rodzice będą Wam kredyt spłacać aż staniecie na nogi. U mnie M nie chce przyjąć żadnej pomocy finansowej od rodziców, stwierdził że sam kasę skombinuje i nikt mu nie będzie potem wypominał że to dzięki jego pomocy 🤔 Takiego mam małżona zawziętego 😉 Tak więc do tej pory pożyczylismy raz 3 tys od rodziców na bloczki jak zabrakło nam w danej chwili ale już oddane. Ja się w sumie tez dobrze z tym czuję
Wczoraj na konto zajrzałam i wyrównanie dotarło - nasza masakryczna amerykanka zostaje więc tutaj a my przenosimy się na materac 🙃
Co do braku kasy i co za tym idzie możliwości poszalenia na wyprzedażach...U nas jeszcze nie jest źle ale czasem mi myśli uciekają w przyszłość i zastanawiam się co będzie bez mojej wypłaty. I już teraz skreślam z listy większość zbędnych wydatków - sobie podobnie jak niektóre z Was nie pamiętam kiedy coś kupiłam 🤨 Nawet tych ciążowych spodni w końcu nie kupiłam i większość czasu chodzę w spódnicach w które się jeszcze mieszczę. Miałam tez kupić kurtkę ale już połowa stycznia jest a ja się jeszcze mieszczę w płaszcz, w razie W będę przeszywać guziki 😉 I byle do wiosny 🙂 A pamiętacie jak dostałam bony na święta i pisałam że je w drogerii na siebie wydam?? Jasne....wszystko na życie poszło 🥴 No ale nas cały czas budowa ciągnie, M ze swojej kasy ciuła na ściany więc przynajmniej wiem w imię czego te ograniczenia 😉 W sumie śmiesznie bo obracamy niezła gotówką a ja się pod koniec miesiąca zastanawiam czasem czy mięso kupić czy ziemniaki z jajkiem na obiad zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to ciągnę monolog 😉
Werka dostała już 3 razy kanapkę z kupną szynką. Dorwałam pyszną szynkę (za prawie 40zł), nie pamiętam już kiedy jadłam taką dobrą wędlinę. Więc postanowiłam zaryzykować i poczęstować córcię - wciąga aż milo i nic się nie dzieje. Wczoraj dostała na podwieczorek budyń robiony na jej mleku - ale taki zwykły z paczki drOetkera - też nie widzę żadnej reakcji. Myślę że jutro spróbuję podać twarożek. Tak więc u nas skok milowy w diecie, postanowiłam serwować nowe smaki bo ile można jeść to samo w kółko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry-my wstałyśmy o 10
ciekawe jak tam Beata
Wanilia gratuluje nocy a z kasą to wiadomo jak cel jest to zawsze brakuje choć bym nie wiem ile się miało
my od stycznia tez bierzemy sie za "rozmyślne" wydawanie bo za duzo pieniędzy u nas idzie na nie wiadomo co a jak się na konto zagląda to szok ze takie pustki przy takich zarobkach ale to te wyjazdy co miesiąc co 2 do PL nam tyle ciągną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita w związku z tym że już jest styczeń to rozmyślne wydawanie zacznij od tego że nie pokażesz mężowi tych bodziaków 😁
Wiem ze większość dzieci potrafi to od dawna ale i tak się pochwalę : Werka nauczyła się wczoraj wchodzić na kanapę - tak jej się spodobało że cały wieczór trenowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Rita w związku z tym że już jest styczeń to rozmyślne wydawanie zacznij od tego że nie pokażesz mężowi tych bodziaków 😁
Wiem ze większość dzieci potrafi to od dawna ale i tak się pochwalę : Werka nauczyła się wczoraj wchodzić na kanapę - tak jej się spodobało że cały wieczór trenowała


hehehe dobre 😉
a Werci gratuluje -Majcia opanowała tę sztukę ze 3 dni temu też dopiero i od tygodnia chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia dziękuję. A Bambina jak zawsze palec wciąga z kawałkiem rękawa 🤔
A z wchodzeniem na kanapę to u nas wcale nie jest tak łatwo, czasami wejdzie sama, ale najczęściej muszę jej pupę wciągać, o łóżku nie wspominając, bo wysokie jest.

Jaśmina biega z rurą od odkurzacza i brzęczy od czasu do czasu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,
Sarah zasnela u siebie w pokoju przy grajacej lampce kolo2:30. Wyobrazcie sobie,ze jak zasnela kolo 20 to sie zbudzila po 23.Chyba potraktowala to jak drzemke. Spalam na niewygodnej kanapie w jej pokoju. Jestem polamana i wygladam jak Zombie!! Spalam do 10:30 a ona do 10,ale maz sie nia zajal. Przyszli tylko po pomoc bo byl "zrzut",ktory zahaczyl o plecy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Nic mi sie nie chce do tego zaczelo mnie bolec kolano 😞
Beata wspolczuje nocki
Aga gratulacje dostania pracy 🙂 przy okazji mam pytanko kiedy parapetowka?
Coq zdjecie super
Holi fajna banie mialas 🙂 a jak tam zabki u malego? juz sie cos pojawilo?

Wlasnie bo zapomne potem... 8 lutego w klubie malucha jest bal przebierancow... doradzcie mi za co przebrac Florka tanim kosztem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Wlasnie bo zapomne potem... 8 lutego w klubie malucha jest bal przebierancow... doradzcie mi za co przebrac Florka tanim kosztem....


Tanim kosztem?

😁 😁 😁
A foto pochodzi ze strony disign dla dzieci, a oni ostatnio na fb umieszczali inspiracje na bale przebierańców, może coś Cię zainspiruje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...