Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Uwaga !Sarah spi 😮 Mam nadzieje, ze sie nie obudzi o 21 na zabawe, bo mnie chyba cos trafi.
Sarutka nosi rozmiar 80,ale 86 tez jej zakladam i wtedy rekawy podwijam albo body na noc wieksze, zeby miala duzo luzu. Nie wiem co mam gotowac dla Sary. Dzis zrobilam jej lekki gulasz z piersi kurczaka i do tego ziemniaczki a on kilka lyzek i juz nie chce, albo jak ma ciut wieksze kawaleczki, to sie dlawi. Sama nie wiem czy to normalne 🤔
A wracajac do rowerow, to ten co ja mam jest do chyba 24mce+ i jak bedie pogoda to z pewnoscia czesto bedzie w uzyciu. Mam tez fotelik dla Sary zamontowany w moim rowerze i skoro jestem niepracujaca to bede zabierala Mala na wycieczki i pikniki. O!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
No oby Sara do rana pociągneła 😉


Też życzę!!!!
Moja wczoraj o 23 usnęła więc też święto...jak na złość ja zasnąć nie mogłam...a jak już mogłam to Jaśmina zaczęła się budzić 🤢 taka noc!

A moja w pełni sił!!! 🙃 Tradycyjnie po kąpieli spad/wsad ...jak to określiłaś Marika? Więc pielucha do zmiany, pupa do mycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane jejku ile zdjęć zamieszczacie!!! chyba też musze!!!
Agami KUbuś prześliczny słodziak!!!! a ty też spoko ja nie widziałam twojego zdjęcia!!!1
Kalinka fajny kombinezon fakt i jaka duża dziewczynka naprawdę się wydaje!!!
Basia esktra ze Florek już się lepiej czuje i że już końcówka antybiotyku!!!!
Meliska ekstra że wychaczyłaś taką fajną promocję na te butki opłacało się.
Co ja mam napisać!!!! Mały dziś był u babci po 3 tyg przerwie ale luzik !!!!
Teraz już śpi od 19.30!!! zupkę mu zrobiłam a ja zjadłam tosty i idę sie myć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata życzę żeby Sarah wytrwała w śnie do rana 🙂

Coq a Tobie życzę, żeby Jaśmince się zachciało spać tak strasznie, że uśnie w ciągu 5 minut 🙂 i obudzi się rano na mleko dopiero 🙂

jak czytam o tych Waszych promocjach to tak mi się chce zakupów, że masakra 😜

Meliska no na buciki to ładną promocję wypatrzyłaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Juz jeden alarm zaliczony. Oczy miala jak 5zl, ale udawalam, ze ide spac i zalapala. Dziekin dziewczyny za zyczenia snu 🙂
Coq wczoraj Sarka tez zasnela o 23 🙂

Szkoda, że dziś razem im się nie udało 😉

Rita przypomniało mi się...a twój mąż przez internet nie może mandatu zapłacić? Mój w zeszłym roku też dwa dostał - przez net płacił.

Aga dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A....jeszcze rowerki.
Siostrę zapytałam jaki mają. Okazało się, że mają pożyczony taki jak chcę kupić i ja-czyli prosty,bez bajerów. Ale najpierw przesłała mi link do innego chcąc pokazać mniej więcej jaki....może kogoś zainteresuje, bo cena spoko Rowerek.
No i dodała, że jej prawie dwuletni syn na rowerze nie jeździł jeszcze, a Maja jak była mała nie chciała za bardzo...więc kto wie jak będzie z Jaśminą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...