Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🤢

Jaśmina miała wczoraj problem z zaśnięciem, więc Beata ponownie piąteczka. W dodatku małżon, który mało wie generalnie, na to wszystko "kładziesz ją spać o 18...." czyli moja w tym wina, że usnąć nie mogła. 🤔 Muszę mu napisać wiadomość, że swoje uwagi może zachowywać dla siebie, bo mało one wnoszą...bo mówić mi się nie chce... 🤔

Coq a może zarządź sobie dzien wolny? I zostaw szanownego Małżona na cały dzień z Bambiną? Facetom taka terapia szokowa jest czasem potrzebna jak widać...


popieram!! ja tak kiedyś zrobiłam i przez kolejne 3 dni Adam gotował obiady i sprzątał żeby "mnie odciążyc" potem wszystko wróciło do normy ale 3 dni były moje 🙂 podsunęłaś mi świetny pomysł na niedziele z książką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja taka terapie szykuje na 21 lutego.Jak pracowalam to zapisalam sie na wycieczke do Amsterdamu na Huishoudbeurs to sa takie jakby targi.Pokazy nowych kolekcji ubran,kosmetykow,generalnie sklepowych i handlowych nowosci na 2013 rok. Wycieczka kosztuje 10euro kiszt obejmuje wejsciowke i przejazd pociagiem w 2 strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🤢

Jaśmina miała wczoraj problem z zaśnięciem, więc Beata ponownie piąteczka. W dodatku małżon, który mało wie generalnie, na to wszystko "kładziesz ją spać o 18...." czyli moja w tym wina, że usnąć nie mogła. 🤔 Muszę mu napisać wiadomość, że swoje uwagi może zachowywać dla siebie, bo mało one wnoszą...bo mówić mi się nie chce... 🤔

Coq a może zarządź sobie dzien wolny? I zostaw szanownego Małżona na cały dzień z Bambiną? Facetom taka terapia szokowa jest czasem potrzebna jak widać...


U nas takie gry nie przechodzą...kończą się wojną. Najlepiej wychodzi rozmowa, przynajmniej do jakiś wniosków można dojść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Ja taka terapie szykuje na 21 lutego.Jak pracowalam to zapisalam sie na wycieczke do Amsterdamu na Huishoudbeurs to sa takie jakby targi.Pokazy nowych kolekcji ubran,kosmetykow,generalnie sklepowych i handlowych nowosci na 2013 rok. Wycieczka kosztuje 10euro kiszt obejmuje wejsciowke i przejazd pociagiem w 2 strony.


10 Euro? 🤔
Z taką terapią nie byłoby u mnie problemu, ale nie widziałam wycieczek za taką cenę 🤔
...a rozumiem, że to z pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq nie chodzi mi o to żebys to zrobiła po chamsku i zostawiła męża bez uprzedzenia- ja ostatnio powiedziałam M że POTRZEBUJĘ jednego popołudnia bez Małej. I mam w planach kino z koleżanką - o ile uda się zgrać terminy. Jak nie to chyba sama pojadę bo muszę odetchnąć. A on niech sobie przypomni jak to jest z dzieckiem posiedzieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq nie chodzi mi o to żebys to zrobiła po chamsku i zostawiła męża bez uprzedzenia- ja ostatnio powiedziałam M że POTRZEBUJĘ jednego popołudnia bez Małej. I mam w planach kino z koleżanką - o ile uda się zgrać terminy. Jak nie to chyba sama pojadę bo muszę odetchnąć. A on niech sobie przypomni jak to jest z dzieckiem posiedzieć 😉


Wanilia szczerze mówiąc nie mam się tu nawet z kim umówić, bo oczywiście nie byłoby problemu z popołudniem dla mnie bez Jaśminy...samej mi się nie chce 🥴 🥴 A mąż jeśli chodzi o zajęcie się Małą ot tak, żeby zająć jej czas to często to robi - tu wyrzutów nie mogę robić. To co mnie wkurza, to jego niewiedza, bo nie fatygował się nigdy, żeby w necie poczytać coś o karmieniu, o potrzebach snu dziecka, metodach wychowawczych, a pozwolił sobie skomentować to co robię...tylko dlatego, że stracił cierpliwość z powodu płaczu Jaśminy.
Ale dziękuję Wam za wstawiennictwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A propos cytologii...mam 29 stycznia mój zabieg, żebym tylko okresu nie dostała!!!!!!!!! 🤢

A jak nam odnowią nasze dodatkowe ubezpieczenie uderzam do dentysty 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Ja się chyba tez muszę umówić - koleżanka ma fajną dentystkę na NFZ. Bo do tej pory prywatnie chodziłam - 130 zł za wizytę 🥴
A wiesz, miałam własnie pytać o ten zabieg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Coq to zaproś nas na tydzień wiosną 😜


ZAPRASZAM 🤪 🙃 ....tylko pozwólcie mi się umeblować ☺️
Zapraszam nawet latem, bo prawdopodobnie w tym roku urlopu w Polsce nie będzie 🥴 ale może uda się rodzinę ściągnąć do mnie.

Haha, ja tam się latem z dwójką maluchów nigdzie nie ruszam 😁 A wiosną pewnie mnie już do samolotu nie wpuszczą z brzuchem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Coq to zaproś nas na tydzień wiosną 😜


ZAPRASZAM 🤪 🙃 ....tylko pozwólcie mi się umeblować ☺️
Zapraszam nawet latem, bo prawdopodobnie w tym roku urlopu w Polsce nie będzie 🥴 ale może uda się rodzinę ściągnąć do mnie.

Haha, ja tam się latem z dwójką maluchów nigdzie nie ruszam 😁 A wiosną pewnie mnie już do samolotu nie wpuszczą z brzuchem 😉


To wiosna 2014 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Coq to zaproś nas na tydzień wiosną 😜


ZAPRASZAM 🤪 🙃 ....tylko pozwólcie mi się umeblować ☺️
Zapraszam nawet latem, bo prawdopodobnie w tym roku urlopu w Polsce nie będzie 🥴 ale może uda się rodzinę ściągnąć do mnie.

Haha, ja tam się latem z dwójką maluchów nigdzie nie ruszam 😁 A wiosną pewnie mnie już do samolotu nie wpuszczą z brzuchem 😉


To wiosna 2014 🙂

To jesteśmy umówione haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po pół godziny spaceru skapitulowałam 🤢 jak zimno!!!!!! 😮
W wełnianych rękawiczkach tak zmarzły mi paluchy, że prawie płakałam z bólu jak wróciłam. Generalnie za cienko się ubrałam...
Jaśmina śpi. Wzięłam gorący prysznic, a teraz herbata zielona z płatkami jaśminu oczywiście 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Po pół godziny spaceru skapitulowałam 🤢 jak zimno!!!!!! 😮
W wełnianych rękawiczkach tak zmarzły mi paluchy, że prawie płakałam z bólu jak wróciłam. Generalnie za cienko się ubrałam...
Jaśmina śpi. Wzięłam gorący prysznic, a teraz herbata zielona z płatkami jaśminu oczywiście 🙃


ja dzisiaj nawet zamiaru nie mam wystawiania nosa na dwór 🤢 Majcia śpi a ja sobie gazety czytam-obiadu nie robie -chłopaki mieli pojechać wczoraj po pracy na większe zakupy do marketu a że im się nie chciało to nie będzie obiadu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...