Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzień dobry 🙂
hehe kolejny zjazd ? Coq szczęściaro 😉
to może ja się też udzielę i transport załatwie -planujemy w marcu-kwietniu kupic......busa co by wygodniej na trasie było a więc jeden busik już będzie 😜


Rita rozumiem, że zapisujesz się na listę 🙃
Fotkę? Uwierz mi pysk mi śmieje cały czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja tez ja tez 🙂
Ja mam VW combi wiec kogos na pewno wezme 🙂 Rita busik wiec reszta wejdzie tam 🙂 To juz jest trasport... Wanilia to na 2014 nie musisz czekac samochodem pojedziemy nie samolotem 🙂 po dridze zawsze mozna przez Niemcy u Rity wypijemy herbatke i jedziemy dalej do Holandii tam sie przespimy i na dol to Francji 🙂 bedzie duza objazdowka. Ja juz trase do Francji mam znana... w koncu do Paryza do siostry samochodem sie jezdzi i na nartki tez samochodem 🙂 Ja jestem jak najbardziej za 🙂
To trzeba zaczac planowac 🙂

Moze zaczniemy od Agi parapetowki a potem na wiosne do Coq?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Ja tez ja tez 🙂
Ja mam VW combi wiec kogos na pewno wezme 🙂 Rita busik wiec reszta wejdzie tam 🙂 To juz jest trasport... Wanilia to na 2014 nie musisz czekac samochodem pojedziemy nie samolotem 🙂 po dridze zawsze mozna przez Niemcy u Rity wypijemy herbatke i jedziemy dalej do Holandii tam sie przespimy i na dol to Francji 🙂 bedzie duza objazdowka. Ja juz trase do Francji mam znana... w koncu do Paryza do siostry samochodem sie jezdzi i na nartki tez samochodem 🙂 Ja jestem jak najbardziej za 🙂
To trzeba zaczac planowac 🙂

Moze zaczniemy od Agi parapetowki a potem na wiosne do Coq?


Robi się poważnie 😎
Basia oczywiście będziesz i Ty mile widziana, już zapisuję na listę. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Ja tez ja tez 🙂
Ja mam VW combi wiec kogos na pewno wezme 🙂 Rita busik wiec reszta wejdzie tam 🙂 To juz jest trasport... Wanilia to na 2014 nie musisz czekac samochodem pojedziemy nie samolotem 🙂 po dridze zawsze mozna przez Niemcy u Rity wypijemy herbatke i jedziemy dalej do Holandii tam sie przespimy i na dol to Francji 🙂 bedzie duza objazdowka. Ja juz trase do Francji mam znana... w koncu do Paryza do siostry samochodem sie jezdzi i na nartki tez samochodem 🙂 Ja jestem jak najbardziej za 🙂
To trzeba zaczac planowac 🙂

Moze zaczniemy od Agi parapetowki a potem na wiosne do Coq?


..bo u Beaty to sie spi a u Rity tylko marna herbatke????? 🤢 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
My już z córką odkurzyłyśmy, a teraz dalej będziemy sprzątać 🙃

Dziś mi się nawet dobrze spało 🤔 Mała usnęła o 23:20 więc wcześnie 😁 O 5 w łóżku wylądowała, tradycyjnie do 9.30 śpiochałyśmy.



aaa spokojnie Coq z tymi porządkami 🙂 jeszcze zdążysz do wiosny jeszcze chwila 🙂 😎
nie wpadniemy za 15 minut 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zanim do Coq się wybierzemy to proszę mi tu planować kiedy do mnie przyjedziecie???

bo tak całkiem serio Was zapraszam i mam nadzieję, że uda Wam się przyjechać 🙂 wiadomo, że nie wszystkim... ale może chociaż kilka poznam osobiście 😉

daje propozycje, weekend 9-10 lutego pasuje??? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
zanim do Coq się wybierzemy to proszę mi tu planować kiedy do mnie przyjedziecie???

bo tak całkiem serio Was zapraszam i mam nadzieję, że uda Wam się przyjechać 🙂 wiadomo, że nie wszystkim... ale może chociaż kilka poznam osobiście 😉

daje propozycje, weekend 9-10 lutego pasuje??? 🙃

Ja proponuję dopasować się do Meliski bo ona pracuje w część weekendów więc trzeba wybrać jakiś wolny
Coq my już tez odkurzyłyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
zanim do Coq się wybierzemy to proszę mi tu planować kiedy do mnie przyjedziecie???

bo tak całkiem serio Was zapraszam i mam nadzieję, że uda Wam się przyjechać 🙂 wiadomo, że nie wszystkim... ale może chociaż kilka poznam osobiście 😉

daje propozycje, weekend 9-10 lutego pasuje??? 🙃


mi tam pasuje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
zanim do Coq się wybierzemy to proszę mi tu planować kiedy do mnie przyjedziecie???

bo tak całkiem serio Was zapraszam i mam nadzieję, że uda Wam się przyjechać 🙂 wiadomo, że nie wszystkim... ale może chociaż kilka poznam osobiście 😉

daje propozycje, weekend 9-10 lutego pasuje??? 🙃

Ja proponuję dopasować się do Meliski bo ona pracuje w część weekendów więc trzeba wybrać jakiś wolny
Coq my już tez odkurzyłyśmy 🙂


to niech wybierze 2-3 czy 9-10 no lub 16-17 😜

Basia a Ty jak ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aleeee Wam zazdroszczę -my kwitniemy tutaj do wielkanocy 😞
ale jest skype jeszcze to moze się wcisnę na parę minutek na wideo-konferencje 😉

ogłaszam dzisiejszy dzień dniem WPRASZANIA I ZAPRASZANIA hehe i radzę dziewczynom które nas czytają a jeszcze nic dzisiaj nie napisały - nie ujawniajcie się bo to może się dla Was źle skończyć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
zanim do Coq się wybierzemy to proszę mi tu planować kiedy do mnie przyjedziecie???

bo tak całkiem serio Was zapraszam i mam nadzieję, że uda Wam się przyjechać 🙂 wiadomo, że nie wszystkim... ale może chociaż kilka poznam osobiście 😉

daje propozycje, weekend 9-10 lutego pasuje??? 🙃

Ja proponuję dopasować się do Meliski bo ona pracuje w część weekendów więc trzeba wybrać jakiś wolny
Coq my już tez odkurzyłyśmy 🙂


to niech wybierze 2-3 czy 9-10 no lub 16-17 😜

Basia a Ty jak ??


no właśnie Meliska musi napisać i Basia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
aleeee Wam zazdroszczę -my kwitniemy tutaj do wielkanocy 😞
ale jest skype jeszcze to moze się wcisnę na parę minutek na wideo-konferencje 😉

ogłaszam dzisiejszy dzień dniem WPRASZANIA I ZAPRASZANIA hehe i radzę dziewczynom które nas czytają a jeszcze nic dzisiaj nie napisały - nie ujawniajcie się bo to może się dla Was źle skończyć 😁 😁 😁


Pocieszę Cię...wiem, że marne to pocieszanie, ze inni mają jeszcze gorzej 🤢 ...ale u mnie wizja wyjazdu do Polski zapowiada się na Boże Narodzenie 🤔 za 11 miesięcy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol,
Co ja tu czytam, wycieczka z poprawczaka do Francji 😉? 😜 Ja oczywiscie jestem na TAK i rzecz jasna po drodze jest Holandia, wiec zapraszam i do nas, nie tylko na spanie. Jakby ktoras chciala sprawdzic ilosc km-ow to wiocha Hulsel sie nazywa. Cicho, ladnie i przed deszczem swiniarnie czuc 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Hellol,
Co ja tu czytam, wycieczka z poprawczaka do Francji 😉? 😜 Ja oczywiscie jestem na TAK i rzecz jasna po drodze jest Holandia, wiec zapraszam i do nas, nie tylko na spanie. Jakby ktoras chciala sprawdzic ilosc km-ow to wiocha Hulsel sie nazywa. Cicho, ladnie i przed deszczem swiniarnie czuc 😁 😜


tak chcesz nas zniechęcić...... 😮 no wiesz.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
beata26 napisał(a):
Hellol,
Co ja tu czytam, wycieczka z poprawczaka do Francji 😉? 😜 Ja oczywiscie jestem na TAK i rzecz jasna po drodze jest Holandia, wiec zapraszam i do nas, nie tylko na spanie. Jakby ktoras chciala sprawdzic ilosc km-ow to wiocha Hulsel sie nazywa. Cicho, ladnie i przed deszczem swiniarnie czuc 😁 😜


tak chcesz nas zniechęcić...... 😮 no wiesz.... 😁

Nie mialo tak zabrzmiec 😁 😜 Ale serio czuc swinkami przed deszczem 😜 Mimo wszystko polecam i zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
marika321 napisał(a):
beata26 napisał(a):
Hellol,
Co ja tu czytam, wycieczka z poprawczaka do Francji 😉? 😜 Ja oczywiscie jestem na TAK i rzecz jasna po drodze jest Holandia, wiec zapraszam i do nas, nie tylko na spanie. Jakby ktoras chciala sprawdzic ilosc km-ow to wiocha Hulsel sie nazywa. Cicho, ladnie i przed deszczem swiniarnie czuc 😁 😜


tak chcesz nas zniechęcić...... 😮 no wiesz.... 😁

Nie mialo tak zabrzmiec 😁 😜 Ale serio czuc swinkami przed deszczem 😜 Mimo wszystko polecam i zapraszam 🙂


Dobre dobre 😁 😁 😁 😁
Aga zgadzam się z Tobą, dziś forum gwarantuje dobry humor 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane ja w pracy!!! dziś wstaliśmy o 4 na mleko mój syn jest zakodowany masakra!!! a potem o 6,30
Co ja tu słyszę wy się wybieracie do Francji wow ekstra ale wypas jak by się dało to też bym jechała a kiedy DOKLADNIE????
AGAAAAAAA a ty gdzie dokładnie mieszkasz może się wybieremy z moim chłopem ehheheh i oczywiście z dzieckiem hehehe!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):

AGAAAAAAA a ty gdzie dokładnie mieszkasz może się wybieremy z moim chłopem ehheheh i oczywiście z dzieckiem hehehe!!!!

A chłop to po co? 😜
Spotkania we Francji raczej bym nie brała na poważnie 😉 Ale miło pogdybać 😎 Coq ja myslę że raczej w rodzinnych stronach może byc łatwiej się spotkać, szkoda że się we wakacje nie wybierasz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...