Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maciek też śpi 🙂

a ja zabieram się za jakiś obiad 🙂 zapiekanka będzie z makaronem, brokułami, papryką i mozzarelą 🙂
a na spacer też dzisiaj Maćka nie wyciągamy, bo strasznie zimno... i do tego jeszcze wiatr okropny wieje...

a ja może później przejdę się do koleżanki, tak ok 16-17, ale to zobaczymy czy mi się będzie chciało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hej kochane ja w pracy!!!
U nas mały nadal pije z butelki ze smoczkiem nie chce pić z niekapka ani z bidonu próbowałam a on nie chce!!!!
Co do jedzenia sdamemu to ja małemu nie daje łyzeczki sama go karmie bo nie mam cierpliwosci!!!!


No właśnie, ja też sama karmię...bo wolę jak idzie sprawnie i czysto ☺️ wydaje mi się, że to nienajlepsze podejście, bo dziecko powinno sobie trochę jedzonka podotykać, no i uczyć się łyżeczki. Ale mam jeszcze poważny argument: mała jest raczej niejadkiem, więc zależy mi, zeby było zjedzone, a nie wtarte w ciuszki i wszystko naokoło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Jaśmina od pół godziny, czyli odkąd się obudziła i wypiła mleko nie schodzi z kolan, siedzi paluszkiem buzi rzecz jasna wtulona w mamunie i muzyki słuchamy.... Lenki głównie teraz 🙃
http://www.youtube.com/watch?v=Tfy5CBfjZ8s

Haha, u nas tez ostatnio Lenka na topie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nadrobiłam ale cóż...... na 17 do dentysty....
ale mi się nie chce moja pierwsza wizyta od ciąży..... 🤢

Coq, Holi leniuchy z Was 😜 dziecko powinno mieć możliwość popaprania się a i dziecko przecież przez dotyk poznaje świat.... 😜 mój m też nie znosi widoku jak mały je 😜 a żeby szkoda jedzonka nie było to ja daje deserek , do nauki 😉obiadku nigdy bo chce wiedzieć ile faktycznie zjadł..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja wlasnie nadrobilam ale buuuusy day wiec nie mialam czasu pisac 😞
nie pamietam juz wszystkiego....
z tego co pamietam to:
na prezent dla dziadkow dajemy kalendarz ze zdjeciami Florka (fotokalendarz.pl) czy cos w tym stylu
co do niekapkow to Florek golwnie pije z swojego niekapka z gumowym ustnikiem a mleko z butelki. Natomiast bardzo lubi pic z kubka lub szklanki i prosto z butelki 🙂
Widze ze w takim razie jakies dwa zjady beda 🙂 Jeden u Agi drugi u Coq. To co dziewczyny na kiedy sie umawiamy?
Florek zazwyczaj je sam lyzeczka. ja mu nakladam ze sloiczka a on potem kapuje do buzi 🙂 probowal sam sobie ze sloiczka wyciagac ale nic mu sie nie nakladalo wiec sie wkurzal i dawal mi do nalozenia

Reszty nie pamietam.... przepraszam.
Zbieram sie wlasnie do domku papapa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Ja wróciłam o 110 zł lżejsza....i jeszcze 3 ząbki do zrobienia 😮


Drażliwy temat dla mnie...nawet już dzis wspominałam, że też mnie czeka wizyta...nie jedna 🤢

Bolało? Co Ci robili?


5 -teczke nie bolało bo ja na znieczuleniu... 😜 jeszcze 3 bardziej się chyba bałam przeglądu....niż samej wizyty a dentyska chyba się za mną stesknila 😉 bo o wszystko dotyczące Misia pytała......ile już ma itp....itd.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Moje dziecko zaczyna mnie czasem słychać mówię oddaj smoka ...a on wyciągnął go z buzi i mi przyniósł 🤪 w mega szoku byłam
Dałam mu dwa chrupki kukurydziane w kuchni i pokazuję na jednego i mówię zanieś tacie a on zaniósł do salonu tatusiowi 🙂 🤪
Szok w trampkach 😉


Mądry chłopiec i tyle 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój mąż po wczorajszej mojej awanturze o bałaganianie wrócił z pracy z siatami zakupów, zrobił spagetti bo ja obiadu nie robiłam no i mi prezent kupił :kuferek pełen kosmetyków 😆
jego brat pomył po obiedzie a Adam zajmuje się teraz małą -achhhhh chwilo trwaj!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Moje dziecko zaczyna mnie czasem słychać mówię oddaj smoka ...a on wyciągnął go z buzi i mi przyniósł 🤪 w mega szoku byłam
Dałam mu dwa chrupki kukurydziane w kuchni i pokazuję na jednego i mówię zanieś tacie a on zaniósł do salonu tatusiowi 🙂 🤪
Szok w trampkach 😉


🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka ja ponownie !!!!
My już z mężem po kolacji zrobił pyszne bułeczki i pokroił pomidorka papryczkę i teraz siedzimy!!!
Ja w kuchni na laptopie a on tv ogląda!!!!
mój mały też dużo rozumie daje misiowi pić jak mu mówię i przytula misia jak mu mówię rozumieją te nasze dzieciaki!!! śmieszne to jest!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Moje dziecko zaczyna mnie czasem słychać mówię oddaj smoka ...a on wyciągnął go z buzi i mi przyniósł 🤪 w mega szoku byłam
Dałam mu dwa chrupki kukurydziane w kuchni i pokazuję na jednego i mówię zanieś tacie a on zaniósł do salonu tatusiowi 🙂 🤪
Szok w trampkach 😉


Mądry chłopiec i tyle 🙂 🙃

To..to oczywiście po....mamusi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mojemu małemu kupiłam dziś płyn magiczny z Ziajki on jak się wleje do wody to woda farbi na niebiesko!!! Mały się cieszył też z tego że miał dużo piany!!!Kurde kochane jak ja chce żeby już na polku bylo ciepło wiosna oj oj !!!! Tak to w tym domu nudy!!!! mały się nudzi jojcy oj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
a mała nasza pierwszy raz dzisiaj nie wyrywała się przy myciu główki 🙂 płakała oczywiście jak ją trzymałam a Adam mył ale leżała bezwładnie a zwykle się wyrywa-może jej przechodzi ta niechęć 🙂


Oby jak najszybciej....minęła wierze jakie to stresujace dla Was obu moja siostrzenica też tak miała przez pewien czas mycie głowy a krzyk jakby ze skóry obdzierali..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
ja mojemu małemu kupiłam dziś płyn magiczny z Ziajki on jak się wleje do wody to woda farbi na niebiesko!!! Mały się cieszył też z tego że miał dużo piany!!!Kurde kochane jak ja chce żeby już na polku bylo ciepło wiosna oj oj !!!! Tak to w tym domu nudy!!!! mały się nudzi jojcy oj


Holi oj,oj 😉 też chcę wiosnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...