Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Marika to jak masz już posprzątane to na sobotę przyślij do mnie małżona na sprzątanie 😉 jakieś kanapki dam radę zrobić w zamian 😜
Coq aż mnie zmroziło 😞 normalnie oczy i w tyłku by się przydały... tak tak na plamy z krwi zimna woda z solą 😉

A my mamy nowy pomysł na jajeczko... jajeczko ugniata się z masełkiem i miesza z jogurtem naturalnym... wcina aż miło, a jajecznica be była 🙃

Do wyra gnam, bo jutro do roboty na 5:00 🤢... dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry - pierwsza 😁
Marika..... 😜
Coq jak przeczytałam o tej zyletce to sobie moją Werkę z takim znaleziskiem wyobraziłam - bo ona bez zastanowienia wszystko do buzi pcha 🥴 Tak więc dobrze że tak to się skończyło - paluszek się szybko zagoi 😘

Dzień dobry 🙂
Proszę,proszę jaki ranny ptaszek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dzień dobry - pierwsza 😁
Marika..... 😜
Coq jak przeczytałam o tej zyletce to sobie moją Werkę z takim znaleziskiem wyobraziłam - bo ona bez zastanowienia wszystko do buzi pcha 🥴 Tak więc dobrze że tak to się skończyło - paluszek się szybko zagoi 😘

Dzień dobry 🙂
Proszę,proszę jaki ranny ptaszek 😜

Spać nie mogę....Ktoś mnie kopie 😁
Chyba dziś wypróbuję nowy przepis dla Werki, ograniczę cukier do 1/3 i tak się zastanawiam czy bez sody by wyszło? Chlebek bananowy:
http://www.mojewypieki.com/przepis/chlebek-bananowy-banana-bread
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Ooooooo pusto pewnie porządki robicie.... A ja czekam na księdza.... 😉 😜


Nie dopiero wstałam 😜
Ale żeby nie było tak dobrze, chyba od 6 rano pies piszczy, skomle i skacze nam nad łabami 🙃 no ale to prawie codzienność 😁
Wanilia przepis fajny....może też zrobię, ale właśnie sody nie mam w domu.

A mnie chyba czeka drugie sprzątanie, bo teraz przy świetle dziennym widzę co jest krwią umazana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Ja przeczytałam ostatni ten poradnik zywieniowy o którym Coq pisała i z ulgą stwierdziłam że nie mam sobie zbyt wiele do zarzucenia 😉 😁 Jajko można spróbować własnie w zupce przemycić, np. samo żółtko rozdrobnione - u nas przechodzi


Ja mogłam zarzucić sobie nieregularność,a le już zmiany wprowadziłam.
Inny problem to taki, że moja córka czasami po prostu nie zjada do końca, albo wcale 🥴 ...i że mięso słabo jej przechodzi 🤢 Więc z tymi problemami stwierdzić mogę, ze moje dziecko wzorowo nie jest odżywiane, czy wzorowo nie odżywia się 🤨
A ja Was chciałam pytać o herbaty, czy dajecie podajecie herbaty i jakie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzień dobry 🙂
Asiu spełnienia marzeń 😘 😘 😘
Coq my pijemy herbatki z bobovity
a gdzie ta tabela żywienia? chyba mi umknęła 😮


Rita po prawej znajdziesz kolorowy talerz... ściągniesz dokument w pdf i masz lekturę do poczytania: http://www.imid.med.pl/klient1/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
dzień dobry 🙂
Asiu spełnienia marzeń 😘 😘 😘
Coq my pijemy herbatki z bobovity
a gdzie ta tabela żywienia? chyba mi umknęła 😮


Rita po prawej znajdziesz kolorowy talerz... ściągniesz dokument w pdf i masz lekturę do poczytania: http://www.imid.med.pl/klient1/


dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jeszcze nie przeczytałam..... ☺️ jednak uważam że bardzo dobrze go odżywiam 😜 je i miesko i ryby i warzywa,owoce ( na dodatek podstawowe marchew,pietruszka,buraczki i ziemniaki mam swoje kurczaka i jajka od teściowej)....jedyne co mogę sobie zarzucić to pewnie te bakusie.....ale ma max 2 na tydzień więc tym się usprawiedliwam 😜 a regularnie je bardzo od 5 miesiąca o stałych porach.......
ale poczytam bo mogę się w czymś mylić......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika już po kolędzie? 😉

Agami chciałam jeszcze raz wyrazić podziw dla zdolności Kuby! Wyjęłam dziś kredki i kartkę, żeby Jaśmina spróbowała narysować kilka kresek...skończyło się na jednej, a resztę kartki zakolorowałam ja, natomiast ona miała świetną zabawę w przekładaniu kredek, rzucaniu itd. 🤔 😁

A i chwalę się : dziś moje dziecko jadło samo, nie łyżeczką tylko rączką z talerzyka bo to zapiekanka warzywno -ziemniaczana była, ale jadła sama 😜

A teraz mamy w pokoju pudełko pieczarek, jak się okazuje to świetna zabawa w nich mieszać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siąpi i siąpi u mnie 🤨 Mała na szczęście bez oporów dziś zasnęła, chwile na ręku ponosiłam i pośpiewałam 🙂
Wanilia jeśli upieczesz też chlebek bananowy to napisz jak wyszedł bez sody, może jutro też zrobię, na dziś ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem na podwieczorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak kolęda przed 12 się odbyła 🙂 Misio spał jak ksiądz przyszedł ale po 29 sekundach już go było słychać więc go wzięłam szybko na kolendę ksiądz mówi do niego część a ten tak rękę do księdza wysunął żeby mu podać cześć 🤪 my w szoku ksiądz jeszcze większym 🙂 owszem my go uczymy dawać cześć ale robi to tylko kiedy.mu się zechce.... czyli jakieś 4 razy na 10 próśb....a tu taka klasa hahaaaa ksiądz nie mógł się nachwalic jaki grzeczny i odważny jak go postawiłam to się od razu wziął za gaszenie świeczek bo przecież ostatnio tyle się tego uczył...( wiadomo przed roczkiem.. 😉) no i wizyta max 10 min a ciekawostkę Wam powiem bo nie wiem jak u Was ale u nas nie płaci się za kolendę więc inaczej się odbiera taką wizytę ..... 😉 oczywiście potem można dac za to ofiarę...ile kto tam chce.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawo dla Yasminki 🙂 no i mamy że pozwoliła jeść samej 😉 😜 i jak dużo zjedzone ???? A radość była????
A my już i po 40 minutowych sankach.... 😉ale i tak z utęsknieniem patrzę za wiosną....
Misio rysuje sam po kartkach kredkami i długopisami 😉 przez co raz już narożnik ucierpiał..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...