Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ulka napisał(a):


ja mojej robie ekspozycje na gluten juz chyba z 2 tyg bo ona piersia karmiona i podobno w tym okresie mleko mamy jakies ma dzialanie na ten gluten i tak juz polubila ze płacze jak sie konczy a łyżke tak juz opanowała ze smiechu jest bo rozdziawia te usta i sama sie na łyzke nadziewa ! butelka nadal jej nie pasuje, i pije tez łyżeczka wiec czekaja mnie długie godziny siedzenia nad nia i karmienia no chyba ze mnie uratuje kubek niekapek

też właśnie czytałam o tym glutenie, żeby dzieciom karmionym piersią podawać już od 4 miesiąca w małych ilościach na początek, więc ja dodaję łyżeczkę manny do butli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Ulka napisał(a):


ja mojej robie ekspozycje na gluten juz chyba z 2 tyg bo ona piersia karmiona i podobno w tym okresie mleko mamy jakies ma dzialanie na ten gluten i tak juz polubila ze płacze jak sie konczy a łyżke tak juz opanowała ze smiechu jest bo rozdziawia te usta i sama sie na łyzke nadziewa ! butelka nadal jej nie pasuje, i pije tez łyżeczka wiec czekaja mnie długie godziny siedzenia nad nia i karmienia no chyba ze mnie uratuje kubek niekapek

też właśnie czytałam o tym glutenie, żeby dzieciom karmionym piersią podawać już od 4 miesiąca w małych ilościach na początek, więc ja dodaję łyżeczkę manny do butli

ale najpierw ta manne gotujesz tak? bo ja sie zastanawiam jak ugotowac lyzeczke manny;D
i czy to mas byc lyzeczka nieugotowanej i jak spulchni sie to jesty kilka lyzeczek czy lyzeczke juz ugotowanej to wtedy ile nieugotowanej sie sypie;D
bo widzialam ze sa fajne kaszki na dobranoc ze sloiczka po 4 miesiacu np z biszkoptem i tam jest gluten i myslalam nad czyms takim bo moja mama kupila ale sie boje;D ja to cykor jestem;p
mam kupiony deserek z gruszki czy z brzoskwini po 4 miesiacu mlody skoncvzyl 5 a ja sie dalej cykam mu dac;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
ale po zastanowieniu.... to całkiem to dobre mamo było 😎 😎 😎
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/137/img0016wpc.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7244/img0016wpc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

eno Marika widać, że jabłuszko pycha 🙂 a i ten śliniak... tatuś pewnie z dumy pęka 😉
a apropo poprzedniej fotki... Michałek taką metalową łyżeczką je? czytałam, że można taką pocharatać dzieciaka albo np. uszczerbić słoiczek... raz dwa wymieniaj na plastikową!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
miałyśmy iść na szczepienie i nie ma szczepionki 😮 BĘDZIE W CZERWCU 😮 a to miałobyć 3 szczepienie i co 😮 jedne wielkie gówno...

chyba Ula pisała ostatnio, że u nich też nie było... a szczepicie infanrixem? bo my mamy w przyszłym tygodniu, ale pentaxim i mam nadzieję, że takich jazd nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Dzien Dobry

A Moj M dzis idzie z maly do lekarza 😞 ma katarek dosc ostry i zaczol wlasnie pokaslywac 😞 Mam nadzieje ze nie bedzie uziemiony w domu. Pogoda jest zbyt piekna zeby siedziec w domku 🙂

3mam kciuki, żeby się okazało, że to nic poważnego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Ulka napisał(a):


ja mojej robie ekspozycje na gluten juz chyba z 2 tyg bo ona piersia karmiona i podobno w tym okresie mleko mamy jakies ma dzialanie na ten gluten i tak juz polubila ze płacze jak sie konczy a łyżke tak juz opanowała ze smiechu jest bo rozdziawia te usta i sama sie na łyzke nadziewa ! butelka nadal jej nie pasuje, i pije tez łyżeczka wiec czekaja mnie długie godziny siedzenia nad nia i karmienia no chyba ze mnie uratuje kubek niekapek

też właśnie czytałam o tym glutenie, żeby dzieciom karmionym piersią podawać już od 4 miesiąca w małych ilościach na początek, więc ja dodaję łyżeczkę manny do butli

ale najpierw ta manne gotujesz tak? bo ja sie zastanawiam jak ugotowac lyzeczke manny;D
i czy to mas byc lyzeczka nieugotowanej i jak spulchni sie to jesty kilka lyzeczek czy lyzeczke juz ugotowanej to wtedy ile nieugotowanej sie sypie;D
bo widzialam ze sa fajne kaszki na dobranoc ze sloiczka po 4 miesiacu np z biszkoptem i tam jest gluten i myslalam nad czyms takim bo moja mama kupila ale sie boje;D ja to cykor jestem;p
mam kupiony deserek z gruszki czy z brzoskwini po 4 miesiacu mlody skoncvzyl 5 a ja sie dalej cykam mu dac;p

ja kupiłam taką i normalnie do butli z mlekiem wsypuję, ona taka jak te wszystkie błyskawiczne i nadaje się do jedzenia łyżeczką, ale jak dodana do większej ilości mleka to normalnie przez szybkiego smoka leci. W przyszłym tygodniu będę u pediatry to wypytam, na razie boję się więcej podawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze widzę, że sama ze sobą konwersuję 😜
Ale tyle mam czasu... tatuś z córcią pojechali na spacerek i pewnie teraz się chłodzą w parku 😎 A ja rozwiesiłam pranie i przerwę mam 😜 nie wiem ile w cieniu, bo termometr centralnie w słonku mam, ale uwaga 45'C 🤪 zdycham 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
ale po zastanowieniu.... to całkiem to dobre mamo było 😎 😎 😎
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/137/img0016wpc.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7244/img0016wpc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

eno Marika widać, że jabłuszko pycha 🙂 a i ten śliniak... tatuś pewnie z dumy pęka 😉
a apropo poprzedniej fotki... Michałek taką metalową łyżeczką je? czytałam, że można taką pocharatać dzieciaka albo np. uszczerbić słoiczek... raz dwa wymieniaj na plastikową!


jadł plastikową ale ona taka ciulowa mała i głeboka i zmieniłam na zwykłą, dziś muszę zakupić silikonową bo z tych plastikowych nie jestem zadowolona...

aaaa i jedzonko przekładam do miseczki bo nie zjada oczywiście słoiczka tylko 4 łyżeczki więc przekładam aby polizanej łyżeczki nie wkładać do słoiczka, bo deserek ciąg dalszy - dziś 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
a mi jakos tak żle...wczoraj po poludniu tak zaczela mnie glowa bolec, ze az bylo mi niedobrze, przeszlo dopiero ok. 23, a wtedy padlam jak kawka 🤔
ja nie wiem co wy z ta temperatura macie, wczoraj u mnie zimno, mala miala na dworzu 2 dlugie rekawki, legginsy i cienki kocyk na to, czapka oczywiscie tez bo zajebiscie wialo do tego. a dzisiaj tez szalu nie ma, w sloncu jakies 20stopni. Kalina jeszcze wiec nie miala okazji na samym body hasać 🙂
i tak czytam, ze coraz mlodsze dzieci juz sie obracaja, a moja dalej nic, a najstarsza. zaczynam sie tym powaznie amrtwic a poza ym wodole sie nie przemieszcza, jak ja poloze tak lezy., czekam az sie ten dlugi weekend skonczy i dzwonie do tego osrodka rehabilitacji.dlatego mi jakos smutno 😞
a poza tym jakos tak nie uklada mi sie z moim...wszystko przez jego prace, wogole go nie ma, wczoraj jak wstal do pracy 0 6.30, tak skonczyl o 23.i tak wlasciwie ciagle, wogole nie spedzamy z soba czasu ostatnio, nie mowiac o tym ze Kalina go prawie nie widuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
ale po zastanowieniu.... to całkiem to dobre mamo było 😎 😎 😎
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/137/img0016wpc.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7244/img0016wpc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

eno Marika widać, że jabłuszko pycha 🙂 a i ten śliniak... tatuś pewnie z dumy pęka 😉
a apropo poprzedniej fotki... Michałek taką metalową łyżeczką je? czytałam, że można taką pocharatać dzieciaka albo np. uszczerbić słoiczek... raz dwa wymieniaj na plastikową!


jadł plastikową ale ona taka ciulowa mała i głeboka i zmieniłam na zwykłą, dziś muszę zakupić silikonową bo z tych plastikowych nie jestem zadowolona...

no ja mam właśnie takie plastikowe z silikonową tą częścią, która ląduje w dziubku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
hej,
a mi jakos tak żle...wczoraj po poludniu tak zaczela mnie glowa bolec, ze az bylo mi niedobrze, przeszlo dopiero ok. 23, a wtedy padlam jak kawka 🤔
ja nie wiem co wy z ta temperatura macie, wczoraj u mnie zimno, mala miala na dworzu 2 dlugie rekawki, legginsy i cienki kocyk na to, czapka oczywiscie tez bo zajebiscie wialo do tego. a dzisiaj tez szalu nie ma, w sloncu jakies 20stopni. Kalina jeszcze wiec nie miala okazji na samym body hasać 🙂
i tak czytam, ze coraz mlodsze dzieci juz sie obracaja, a moja dalej nic, a najstarsza. zaczynam sie tym powaznie amrtwic a poza ym wodole sie nie przemieszcza, jak ja poloze tak lezy., czekam az sie ten dlugi weekend skonczy i dzwonie do tego osrodka rehabilitacji.dlatego mi jakos smutno 😞
a poza tym jakos tak nie uklada mi sie z moim...wszystko przez jego prace, wogole go nie ma, wczoraj jak wstal do pracy 0 6.30, tak skonczyl o 23.i tak wlasciwie ciagle, wogole nie spedzamy z soba czasu ostatnio, nie mowiac o tym ze Kalina go prawie nie widuje 😞

Kochana, ale dzisiaj już lepiej?? 😘
I nie smutaj, ja myślę, że Kalinka to taki mały leniuszek jest 😘 oczywiście przejdźcie się do tego ośrodka, bo to czasem różnie bywa, ale jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za Was 😘
Widzisz Aniqa dziecko wiele zmienia... porozmawiaj z mężem... ja na swojego narzekać nie mogę, jak by mógł spędzałby z nią każdą chwilę... teraz też ma możliwość brania dodatkowych płatnych służb i też już zaczęłam to odczuwać... czasem 2 x dziennie w pracy, a resztę dnia śpi, bo też musi przecież 🤢, ale komu kasa nie potrzebna... z drugiej strony pieniądze to nie wszystko... pogadajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
hej,
i tak czytam, ze coraz mlodsze dzieci juz sie obracaja, a moja dalej nic, a najstarsza. zaczynam sie tym powaznie amrtwic a poza ym wodole sie nie przemieszcza, jak ja poloze tak lezy., czekam az sie ten dlugi weekend skonczy i dzwonie do tego osrodka rehabilitacji.dlatego mi jakos smutno 😞
a poza tym jakos tak nie uklada mi sie z moim...wszystko przez jego prace, wogole go nie ma, wczoraj jak wstal do pracy 0 6.30, tak skonczyl o 23.i tak wlasciwie ciagle, wogole nie spedzamy z soba czasu ostatnio, nie mowiac o tym ze Kalina go prawie nie widuje 😞

Aniqa
W obu kwestiach rozumiem co czujesz więc sciskam mocno 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
spadamy do babuni bo w bloku ciepło.....

jeszcze Rossman- musze zaliczyć

AHA w czym kapiecie dzieci bo ja z Oilatum przerzuciłam sie na żel z nivea baby i smaruje oliwką szyjkę paszki i fałdeczki na nóżkach a WY???

My tez juz na nivei i oliwce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
spadamy do babuni bo w bloku ciepło.....

jeszcze Rossman- musze zaliczyć

AHA w czym kapiecie dzieci bo ja z Oilatum przerzuciłam sie na żel z nivea baby i smaruje oliwką szyjkę paszki i fałdeczki na nóżkach a WY???

My tez juz na nivei i oliwce 🙂

Ja dalej kapie w Johnsonie 3 w 1 i smaruje potem oliwa z oliwek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
spadamy do babuni bo w bloku ciepło.....

jeszcze Rossman- musze zaliczyć

AHA w czym kapiecie dzieci bo ja z Oilatum przerzuciłam sie na żel z nivea baby i smaruje oliwką szyjkę paszki i fałdeczki na nóżkach a WY???

My tez juz na nivei i oliwce 🙂

Ja dalej kapie w Johnsonie 3 w 1 i smaruje potem oliwa z oliwek 😁

a ja dalej w oilatum kapie i cala smaruje oliwka nivea. ale jak mi sie skonczy oilatum to juz kupie nivea, bo to oilatum za drogie troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...