Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Agami i jak głowa, nadal boli? A wyniki z rezonansu to kiedy do odebrania?

a dziekin ze pamietasz... wyniki dopiero 10 a glowa dzis boli dzien drugi masakra.. wlasni wrocilismy z 2 godzinnego spacerku... prawie 2 godzinki bylismy i teraz mlody na kocu a mama idzie obiad robic... a to nasza gimnastyka:P



no i po zrobieniu fotek usiadlam do laptopa wam je zrzucic wracam a moj maly daleko poza kocem na brzuchu lezy i znowu mama nie widziala kiedy i jak to zrobil;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa pociesze Cie. dzis rano byla u mnie fisioterapeutka i pytam dlaczego Sarah sie nie "kula" jak jest na macie lub w boxe a ona mi idpowiada,ze dlatego ze za rzadko ja klade zeby sama sie bawila bo jak z nia stale ktos jest i ja zajmuje to ona sie sama nie kulnie. mowila ze to nie jest wada czy cos tylko ja rozleniwilismy. Mamy ja zostawiac w boxie z zabawkami,nawet jak poplacze to jej odrazu nie brac bo jak zacznie chodzic i upadnie to od razu na twarz,bo nie bedzie wiedziala ze ma wyciagnac rece zeby sie na nich podeprzec i jesli upadnie to tez nie bedIe wiedziala jak wstac, bo to kulanie to wszystko idzie w parze. Tak o sie rozpisalam. Takze sie nie martw bo nie ma ym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Aniqa pociesze Cie. dzis rano byla u mnie fisioterapeutka i pytam dlaczego Sarah sie nie "kula" jak jest na macie lub w boxe a ona mi idpowiada,ze dlatego ze za rzadko ja klade zeby sama sie bawila bo jak z nia stale ktos jest i ja zajmuje to ona sie sama nie kulnie. mowila ze to nie jest wada czy cos tylko ja rozleniwilismy. Mamy ja zostawiac w boxie z zabawkami,nawet jak poplacze to jej odrazu nie brac bo jak zacznie chodzic i upadnie to od razu na twarz,bo nie bedzie wiedziala ze ma wyciagnac rece zeby sie na nich podeprzec i jesli upadnie to tez nie bedIe wiedziala jak wstac, bo to kulanie to wszystko idzie w parze. Tak o sie rozpisalam. Takze sie nie martw bo nie ma ym.

prawde powiedziwszy to tez mi to przyszlo do glowy, ze za rzadko ja klade, bo ona praktycznie ciagle w lezaczku jest, a w nim wiadomo,nie moze sie poruszac. sprobuje czesciej ja klasc na kocu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My jeszcze w Balneum kąpiele, ale też już chyba butla do końca i na żel się przerzucimy... w każdym bądź razie mega wygodne to to było

Wanilia nie mnie zazdraszczaj tylko Julce 😉 ja od porodu się tak nie kładę 😜 brrrr
A Weroniczka jak świetnie wygląda 😘 i najlepszego dla naszej gwiazdy 😘

Agami widzę, że Kubuś też z nóżkami do góry, ale jest trochę dyskretniejszy od mojej córci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
beata26 napisał(a):
Aniqa pociesze Cie. dzis rano byla u mnie fisioterapeutka i pytam dlaczego Sarah sie nie "kula" jak jest na macie lub w boxe a ona mi idpowiada,ze dlatego ze za rzadko ja klade zeby sama sie bawila bo jak z nia stale ktos jest i ja zajmuje to ona sie sama nie kulnie. mowila ze to nie jest wada czy cos tylko ja rozleniwilismy. Mamy ja zostawiac w boxie z zabawkami,nawet jak poplacze to jej odrazu nie brac bo jak zacznie chodzic i upadnie to od razu na twarz,bo nie bedzie wiedziala ze ma wyciagnac rece zeby sie na nich podeprzec i jesli upadnie to tez nie bedIe wiedziala jak wstac, bo to kulanie to wszystko idzie w parze. Tak o sie rozpisalam. Takze sie nie martw bo nie ma ym.

prawde powiedziwszy to tez mi to przyszlo do glowy, ze za rzadko ja klade, bo ona praktycznie ciagle w lezaczku jest, a w nim wiadomo,nie moze sie poruszac. sprobuje czesciej ja klasc na kocu

ja tez zauwazylam ze jak lezal w wozku alobo na tapczanie ale z nami w senmsie ze zabawki mu sie dawalo nad glowe i do lapek to nic ale od kad od miesiaca polubilismy podlogowy tryb zycia to wszystko sie zmienilo.. moja przyjaciolka sadzala swojego kube tez wlasnie czesto do lezaczka a ona sprzatala gotowala i mlody mega grzeczny ale roczek stuknal a on problemy z raczkowaniem mial bo wlasnie nie wiedzial jak sie zabrac za to i dopiero rehabilitacja i teraz juz za jedna raczke chodzi.. wiec chyba dzieciakom trzeba dac na maxa mega duzo miejsca i niech sie ucza... moj jak sie czasem walnie z impetem na plecy to az sie podniose ale to on sam robi to wiem ze krzywdy sobie nie zrobi..
teraz jestesmy na etapie jezdzenia w wozku na spacerze z nogami na poreczach bocznych spacerowki i spiewania aaaa i grrrr albo eee cala droge ze ludzie sie zatrzymuja i zagladaja co to za dziecko tak spiewa hehehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
WERKA cud -malina foteczka 🙂 no i 😘na tą 5 😉

meliska a wy co tak grubo ubrane???? to u mnie to jakieś safari ...... ale foteczki prześliczne 🙂


Kubuś daje widzę czadu na tym kocu 🙂

Basienka zwijasz sie do domku pewnie 🙂

Wlansie wychodze 🙂 Mlody byl u lekaza i na szczescie nic na oskrzelach nie ma 😁
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
no i była u mnie tesciowa w odwiedziny i sie zapytała czy istnieje mozliwosc zeby sobie moje dziecie wzieła na pare dni do domu swojego..(do innego miasta). ja pierdziele co za pomysl, przeciez to nie zabawka.. ja wogole nie wiem co ona w tej glowie ma

😮 😮 😮 😮
A ma tam dla Twojej córki jakąś gąbkę do spania przygotowaną? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Ulka napisał(a):
no i była u mnie tesciowa w odwiedziny i sie zapytała czy istnieje mozliwosc zeby sobie moje dziecie wzieła na pare dni do domu swojego..(do innego miasta). ja pierdziele co za pomysl, przeciez to nie zabawka.. ja wogole nie wiem co ona w tej glowie ma

😮 😮 😮 😮
A ma tam dla Twojej córki jakąś gąbkę do spania przygotowaną? 😁


Ulka zatkalo mnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
hej,
a mi jakos tak żle...wczoraj po poludniu tak zaczela mnie glowa bolec, ze az bylo mi niedobrze, przeszlo dopiero ok. 23, a wtedy padlam jak kawka 🤔
ja nie wiem co wy z ta temperatura macie, wczoraj u mnie zimno, mala miala na dworzu 2 dlugie rekawki, legginsy i cienki kocyk na to, czapka oczywiscie tez bo zajebiscie wialo do tego. a dzisiaj tez szalu nie ma, w sloncu jakies 20stopni. Kalina jeszcze wiec nie miala okazji na samym body hasać 🙂
i tak czytam, ze coraz mlodsze dzieci juz sie obracaja, a moja dalej nic, a najstarsza. zaczynam sie tym powaznie amrtwic a poza ym wodole sie nie przemieszcza, jak ja poloze tak lezy., czekam az sie ten dlugi weekend skonczy i dzwonie do tego osrodka rehabilitacji.dlatego mi jakos smutno 😞
a poza tym jakos tak nie uklada mi sie z moim...wszystko przez jego prace, wogole go nie ma, wczoraj jak wstal do pracy 0 6.30, tak skonczyl o 23.i tak wlasciwie ciagle, wogole nie spedzamy z soba czasu ostatnio, nie mowiac o tym ze Kalina go prawie nie widuje 😞

współczuje 😞 niby razem a jednak osobno...też coś o tym wiem.raz jak dałam Ł. Milenkę na ręce to się popłakała bo on wcale do niej nie zaglądał i po prostu go nie poznała... teraz trochę częściej ją nawet sam bierze bo mu sie głupio zrobiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Ulka napisał(a):
no i była u mnie tesciowa w odwiedziny i sie zapytała czy istnieje mozliwosc zeby sobie moje dziecie wzieła na pare dni do domu swojego..(do innego miasta). ja pierdziele co za pomysl, przeciez to nie zabawka.. ja wogole nie wiem co ona w tej glowie ma

😮 😮 😮 😮
A ma tam dla Twojej córki jakąś gąbkę do spania przygotowaną? 😁

nie noe czad!! 😁 😁 też sobie tą gąbkę przypomniałam! 😁
swoją droga teściówka pomysły ma szalone!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...