Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Rita napisał(a):
Coq u nas za ciepło u Ciebie za zimno-dupowata pogoda 😮
ja sobie jeszcze do Was zaglądam bo jeszcze nie kładziemy się
dzisiaj Adam był po zakupy po pracy i kupił mi bluzkę a Majci sliczną pościel -kurcze on coś chyba knuje bo ostatnio nam ciągle prezenty robi ..


Ty tego faceta to chyba na loterii wygrałaś 🤪 🤪 🤪

ja na konwalie czekam i czekam... aż pewnie w końcu przekwitną i nie dostanę... ale nic nie mówię: wie, że uwielbiam konwalie, wie, że już są - to chyba potrafi to w całość złożyć, nie? 😜

Jak lubisz to moze Ci podesle pare 🙂 U mnie na ogrodku tak sie rozrosly ze juz 1/3 ogrodu zajmuja 😉


bardzo lubię 🙂 a nie mam w ogródku w ogóle 😞

zawsze moge wyslac Ci zadzonki i w doniczce na balkonie mozesz zasadzic 😉


naprawdę możesz???

Jasne nie ma problemu powiedz tylko ile ich chcesz i podaj adres 🙂


Basia adres napisałam Ci na priva 🙂 a co do tego ile to ja się nie znam.
aaa, a później podaj mi nr konta to CI za przesyłkę zwrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej kochane!!! My dziś spoko dzionek!!! Spacerek poranny zaliczony teraz mały śpi !!! Dostanie zupkę jak wstanie i na spacer idziemy!!! chcę kupić już mleko GERBER 2 bo kończy mi się 1 a nie będę 1 kupować jak mały za niedługo kończy 6 mies!!! Co wy o tym myślicie!!!
Agaaa przykro mi tak że się stało z tymi okularami!!!
Marika wiesz to faktycznie twojemu małemu te włoski szybko rosną mój też ma dłuższe ale na razie nie obcinam!!!
Basia fajnie że Florek już w swoim pokoiku!!!
COQ współczuje ci z tą 8 ale trzymam kciuki żeby jak najszybciej ci to zrobili!!!
AGAMI kurcze tak mi szkoda tego kubusia oby to była ta 4 dniówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
COQ to wyobraz sobie jaka ze mnie emerytka jak ja juz 12 dziurek zrobilam a dzis jeszcze 2 jade zrobic i koniec... tak mi sie zeby posypaly
Basienka a to bedzie roslo na balkonie? bo ja mialam nasionka posialam ale nic nie zweszlo 😞(( za to na balkonie juz wzeszly wijec, czosnek ozdobny i jeszcze 2 jakies pnace no i maciejka... a konwalie tez chcialam miec no ale to jedyne nie wezeszlo... mowisz ze z sadzonek by sie dalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika niby dzieciom do roczku sie wloskow nie podcina ale jak mu mocno przeszkadzaja to bym delikatnie podciela... my malo wloskow mamy wiec problemu nie ma
holi ja tez mialam kupowac mleko jedynke.. pozniej stwierdzilam ze mlody za tydzien konczy 6 miesiecy to wezme 2 i chyba tak zrobie bo on mleko modyfikowane pije raz na rok jak ja musze gdzies wyjsc a i to nie zawsze bo mam nasciagane mleko... wlasnie ile ono moze lezec bo ja mam z marca i kwietnia w zamrazarce takiej w lodowce ale z osobnymi drzwiczkami wiec licze to jako zamrazarke a nie zamrazalnik...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
COQ to wyobraz sobie jaka ze mnie emerytka jak ja juz 12 dziurek zrobilam a dzis jeszcze 2 jade zrobic i koniec... tak mi sie zeby posypaly
Basienka a to bedzie roslo na balkonie? bo ja mialam nasionka posialam ale nic nie zweszlo 😞(( za to na balkonie juz wzeszly wijec, czosnek ozdobny i jeszcze 2 jakies pnace no i maciejka... a konwalie tez chcialam miec no ale to jedyne nie wezeszlo... mowisz ze z sadzonek by sie dalo?

Wydaje mi sie ze by sie dalo. Jak nie sprobujemy to nie bedziemy wiedziec. Jak chcesz to Tobie tez podesle to zobaczymy 😉 podaj mi tylko adres 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
COQ to wyobraz sobie jaka ze mnie emerytka jak ja juz 12 dziurek zrobilam a dzis jeszcze 2 jade zrobic i koniec... tak mi sie zeby posypaly
Basienka a to bedzie roslo na balkonie? bo ja mialam nasionka posialam ale nic nie zweszlo 😞(( za to na balkonie juz wzeszly wijec, czosnek ozdobny i jeszcze 2 jakies pnace no i maciejka... a konwalie tez chcialam miec no ale to jedyne nie wezeszlo... mowisz ze z sadzonek by sie dalo?

Jak dla mnie to bardzo ciekawe pytanie, bo co osoba to opinia.
Znalazlam informacje: "Jak długo przechowywać mleko dla noworodka
Mleko matki przechowywane w lodówce powinno być zużyte w ciągu 48 godzin, w zamrażalniku lodówki zachowuje świeżość do dwóch tygodni, a w zamrażarce do trzech miesięcy."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u mnie mąż nadal szuka okularów... w sensie, że nie przyszedł jeszcze do domu. w międzyczasie pokłóciliśmy się przez telefon, poszedł na piwo z kolegą no i poszedł na obiadek do swojej mamusi. a co teraz robi - nie wiem...
i mnie to nie interesuje, bo jestem zła. teraz milion razy bardziej za to, że zamiast do domu to poszedł do teściowej. oj, tym mnie wkurzył 😠
niech sobie teraz siedzi u mamusi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga czasami jak ludzie sie pokluca to lepiej jest sobie z oczu zejsc. Ja wole jak moj maz wyjdzie jak cos zazgrzyta miedzy nami. Zobaczysz ochloniecie zaraz i bedzie ok.
Czasami trzeba sie zdysntasowac. Wiem, ze jakas cecha u meza Cie denerwuje, ale sprobuj nabac do tego dystansu. 🙂


no ja wiem... ja też może zbyt mocno zareagowałam...
ale teraz to wkurzyło mnie to, że jak nie znalazł tych cholernych okularów to zamiast przyjść do domu wolał sobie wypić piwo z kolegą. a po głosie przez telefon wyczułam, że nie na jednym się skończyło... no i jeszcze ta teściowa. miała mi napisać w razie gdyby przyszedł. a napisała dopiero jak zjadł obiad i już sobie poszedł. chyba specjalnie 🤢

no nic, muszę ochłonąć...

jutro mam egzamin na kursie, i coś czuję, że będę musiała tam iść z Maćkiem. a wtedy to zawiodę się na nim na całej linii, bo to będzie znaczyło, że nie mogę na niego liczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł 🙂
Podczytałam dziś w pracy co pisałyście ale miałam mało czasu a do tego oczy mi się same zamykały więc nie zapamiętałam pewnie wszystkiego.
Co do zębów to ja tez chodze do dentysty i końca nie widac - czasem się zastanawiam czy sobie tych dziur nie wymysla 😜 płacę 130 za zęba, chyba że coś więcej trzeba robić.
Marika a co to za przesąd z tym nieobcinaniem włosów? Ja tam bym cięła gdyby było co 😉 Tyle ze Weronice jakoś wolno rosną 😉
Cholerka tyle mialam napisac i nie pamiętam 😮 Jednak wstawanie o 5 rano daje w kość 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
agami napisał(a):
a u nas zupka beee mleko beeee kaszka beee nic nie chce jesc a co gorsza pic;/


to niedobrze... a jak temperatura?

buziak dla Kubusia 😘 😘 😘

ciagle osculuje w granicach 38-39.... dalabym mu deserek z jablkiem ale po jablku go n bank rozwolnienie z powrotem ruszy... tak zle i tak nie dobrze.... ehhh mam nadzieje ze dzis 4 doba sie skonczy i odejmie jak reka odjal ta gorączke... bo nie dosc ze w domu zdechnac idzie od temperatury to jeszcze on taki rozpalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol,
Ale upaly..w pracy to pot po dupie leci.jak ja nie znosze lata..Buziaki dla Kubulka. Szkoda mi ninka, bo jak dzieci choruja to az serce peka. Agaa moj maz tez zero poszanowania lumpy walnie byle gdzie a najlepiej na rame lozka. Pozatym nie moglam sie doprosic o obnizenie lozeczka wiec sama to zrobilam. Wogole Sarah dzis obudzila sie o godz 2 w nocy i chciala sie bawic a ja oczy na zapalki i blagalam zeby zasnela. Rita pytanie do Ciebie,bo chyba Wy macie babfoona z camerka. Twoim zdaniem jest to przydatne? Dziewczyny jesli ktoras ma to tez prosze o opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...