Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny, nawet sie tu nie licytujcie, bo moj maz w nierobstwie domowym wygrywa. Wiec dystans 🙃 🙃 A ja tez idealna nie jestem, wiec czasami sie wkurze, a czasami to nawet nie zauwazam juz. 😜
Beatka zapraszam na biegun polarny do Clermont 🙃
Agami tez mysle jak Wanilia, ajk do jutra nie minie to uderzaj jeszcze raz do lekarza.

A a propos jedzenia, to moja koza z warzyw akceptuje tylko marchewke - jakas porazka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beata ja co prawda kamerki nie mam ale moja siostra ma i sprawa rewelacyjna strasznie mnie to też kusi 😮ale ja dostałam monitor oddechu z niania elektroniczna angelcare wiec z tego sie bardzo cieszyłam i nie kupowałam nic innego ale jak mieszkasz w domu to super taki podgląd co dzieciak-(i) 😉 robią

coq u nas narazie była z warzyw marchewka w postaci zupki jarzynowej i marchewkowej z ryżem młody wsuwa cały słoik ale to go trzyma jakies 3,5 godziny a co dziwne deserki zjada po pół słoiczka ale zakupiłam dziś brokuły i ziemniaczki z szpinakiem jutro cos z tego zapodamy..... ciekawe jaki będzie finał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do jedzenia to my dzisiaj pierwszy raz jedliśmy mięsko - indyka 😁 potrawka warzywna z indykiem czy jakoś tak 😉 w sumie to drugi raz, bo pierwsze kilka łyżeczek było w niedzielę. a dzisiaj resztę słoiczka i smakowało, bo szybko zniknęło jedzonko 🙂

zresztą Maćkowi jak na razie wszystko smakuje to co jadł 🙂 i szpinak, i dynia, i ziemniaki i marchewka, jarzynowa =, marchewkowa z ryżem 🙂

a deserków też już wiele wypróbował i wszystkie dobre 🙂

coq luuuzuję 🙂 ale zła i tak jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
co do jedzenia to my dzisiaj pierwszy raz jedliśmy mięsko - indyka 😁 potrawka warzywna z indykiem czy jakoś tak 😉 w sumie to drugi raz, bo pierwsze kilka łyżeczek było w niedzielę. a dzisiaj resztę słoiczka i smakowało, bo szybko zniknęło jedzonko 🙂

zresztą Maćkowi jak na razie wszystko smakuje to co jadł 🙂 i szpinak, i dynia, i ziemniaki i marchewka, jarzynowa =, marchewkowa z ryżem 🙂

a deserków też już wiele wypróbował i wszystkie dobre 🙂

coq luuuzuję 🙂 ale zła i tak jestem


ooo to nieźle bo z tego co kojarzę nie wielu grudniaczkom smakowała dynia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam zwyklego babyfoona i jak jestem na dole wieczorem i np. gotuje na nastepny dzien czy sprzatam to wolalbym widziec jak spi czy sie bawi.Wogole przyzwyczaja sie do zabaw bo kupilismy jej z garazowej wyprzedazy pelno zabawek byly za 20-50cent i taka zabawka co jak Sarah lezy to wisza nad nia postaci z Sezamstraat-ciastkowy potwor,Ernie i ktos jeszcze ale nie pamietam 🙂
Aga ja widze ze wybuchasz na meza jak ja na swojego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Beata bo faceci to z jakiejś innej planety są 🤢

ogólnie to nie mam co narzekać, ale... czasem się wszystko co złe we mnie skumuluje i wtedy następuje wielki wybuch 😉


doskonale rozumiem że kursem do mamusi dolał oliwy do ognia 😁 😁 😁


dokładnie, na obiadek poleciał, myślałby kto 🤢

i mamusia tak załatwiła, że dała mu obiadek, wyszła na 10 minut do sąsiadki, a jak wróciła to już go nie było 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a teraz w nowo zakupionej wysokiej i dużej lampce do wina z fioletowego szkła piję sobie lecha free i wcinam winogrona 🙂
o w takiej lampce, tej z lewej 🙂


promocja była w Home and You "druga rzecz za 1zł" i jak jedna była za 15zł to za 2 zapłaciłam 16zł 😁 a przepiękne są 😉

a ten mój marnotrawny niech żałuje, że woli pić piwsko z kolegami, bo domyślam się, że tak się dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helołłłł
a Rita dzisiaj bzika dostała i caaaały dzień sprzatała-w domu aż błyszczy 🤪
trzymamy kciuki zeby Kubulkowi przeszło-bidulek malutki 😘
Agaaa solidne przeprosinki Ci sie od mężusia należą 🙂
Beatka-ja na temat monitoringu mogła bym pisać i pisać-same ochy i achy, naprawde polecam-ja to taka panikara jestem i zawsze musze mieć Maje na oku: pomywam-odbiornik na zlewie, wieszam pranie-odbiornik na parapecie, teraz w salonie siedze na necie a odbiornik przy laptopie-życie jak w Madrycie 🙂 nawet wieczorem i w nocy mam włączony i stoi na stoliku obok naszego łóżka chociaż łóżeczko małej 2 metry dalej hehe ale ruszy się czy zapiszczy to wystarczy że zerkne na odbiornik i leże dalej a tak to wstawałam sto razy do łóżeczka patrzeć czy wszystko ok-jednym słowem POLECAM 🤪 hehe
Coq ja już od miesiąca do dentysty sie wybieram bo mi pląba wyleciała i boje się bardziej niż porodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!!! ja od dziś rana panikuje bo wydaje mi się że mojego małego zbiera katar!!! dziś za dnia tylko psikał a w nocy wczoraj tak furgał dziwnie!!! Teraz śpi oddycha normalnie głośniej noskiem ale spoko podłożyłam mu recznik pod materacyk bo wydaje mi się że łykał katar oby nie miał nic a szczególnie tej nocy bo sami jesteśmy z Elusiem!!!
Agaaa super kieliszki i ja karmię małego i piję winko bo 5 godz po kąpieli mija jak mały śpi i wtedy można się napić pytałam położnej!!!
Agami żal mi tak was zwłaszcza Kubusia oby jutro się wszystko skończyło oby dziś już nocka spokojna była!!
Rita to ty nieźle masz domek odwalony aż pachnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq odpowiadam na wezwanie 😁 mam nadzieje że czułyście mój brak,bo ja o Was myślałam codziennie a komputer zryty był od czwartku zeszłego albo od środy nawet.okazało się ze umowę zmienialiśmy i nowe loginy,hasła a czasu nie było zeby to załatwić bo malujemy od soboty i kocioł niesamowity mam w domu...co prawda tylko pokój i kuchnia ale farba z sufitu w kuchni zaczęła odłazić 🤢 i wszystko się przeciągnęło do dzisiaj.w międzyczasie jeszcze futryny do odmalowania i tempa farba olejna która kiepawo schła.no oczywiście chrzciny w ndz a ja z pędzlem w ręku 🤢 mąż naodwalał i zmienia pracę,bo coś nie tak się tam działo.przyczyniała się do tych głupot co odwalał... mam tylko nadzieje że faktycznie będzie lepiej 🙂 niestety nie mam pojęcia co się u Was działo przez ten czas jak mnie nie było bo to 70 stron więc nie ma szans 😁 przemknęło mi tylko że chyba Kubanio chory więc współczuje :* buziak dla niego. nie obiecuje że będę zaglądać bo jak to Marzenka mawia - dupa czasowa. Milenka już śpi więc idę ogarniać kuchnię i myć Julę. 😁dobrej nocki dziewczynki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...